Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

Arvien vairāk mājokļu pircēju izvēlas iegādāties dzīvokļus būvniecības stadijā, tādējādi iegūstot vairākas priekšrocības – labāku cenu, iespēju izvēlēties no plašāka mājokļa klāsta un apdares veidiem. Tomēr ir ne mazums cilvēku, kuriem nepieciešams redzēt gala rezultātu, pirms nauda tiek ieguldīta tik nopietnā pirkumā. Tad talkā nāk projektu paraugdzīvokļi, kuri spēj sniegt ieskatu tajā, kā būtu dzīvot izvēlētajā projektā, kā arī kalpo par uzskatāmu paraugdemonstrējumu jaunākajām mūsdienu dizaina tendencēm.

Noķer sajūtu un idejas arī savam mājoklim, ieskatoties košākajos un stilīgākajos Rīgas jauno projektu Demo dzīvokļos!

MAGDELĒNAS KVARTĀLSInterjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle "Magdelēnas kvartāls" atrodas starp Antonijas, Emiļa Melngaiļa un Strēlnieku ielām. Pirmās kārtas ietvaros ir uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas ar 116 dzīvokļiem, trim dažāda lieluma komerctelpām, autostāvvietu 73 automašīnām un sešām garāžām, kā arī papildu noliktavām dzīvokļu īpašniekiem.

Kopumā kvartāls leposies ar 300 dzīvokļiem, 16 500 m2 biroju telpām un 4 500 m2 komerctelpām. Ēku iedzīvotāju komfortam, starp abām ēkām ir izveidots 2000 m2 plašs un no automašīnām brīvs zaļš dārzs.Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle Apskati vairāk foto!

AKĀCIJASInterjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēleDaudzdzīvokļu dzīvojamo māju komplekss "Akācijas" atrodas Imantā, Akāciju ielā. Tas ir viens no retajiem šīs cenu kategorijas projektiem, kas var lepoties ar jaunāko tehnoloģiju gaisa ventilāciju - gaisa rekuperācijas sistēmām. 

Projektā ir četras deviņstāvu dzīvojamās mājas, kurās izvietoti 216 dzīvokļi ar vienu, divām un trim guļamistabām. Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un aprīkoti ar visām mūsdienīgai dzīvei nepieciešamajām ērtībām.

Apskati vairāk foto!

FILOZOFU REZIDENCEInterjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle"Filozofu Rezidence" atrodas Pārdaugavā, Daugavas kreisajā krastā, Raņķa dambī 34. Projektā pieejami ekskluzīvi penthouse tipa dzīvokļi, trīsistabu dzīvokļi ar divām guļamistabām, daži četristabu dzīvokļi ar trīs guļamistabām, kā arī divistabu dzīvokļi ar vienu guļamistabu. Katram dzīvoklim ir 5,5 – 100 m2 terase ar platumu ne mazāku kā 1,8 metri. Dzīvokļu griestu augstums ir sākot no 3,05 metriem, augšstāva dzīvokļos – 6,75 metri.

Apskati vairāk foto!

ZELTA RASAInterjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēleProjekts atrodas vietā ar labu infrastruktūru - uz Rīgas un Mārupes robežas, netālu no tirdzniecības centra "Spice". Projektā var iegādāties divu un trīs istabu dzīvokļus ar pilnu apdari, plašiem balkoniem un terasēm augšējos stāvos, kā arī pazemes autostāvvietām.

Apskati vairāk foto!

LIEPZIEDIInterjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle"Liepziedus" sauc par pieejamāko jauno dzīvokļu projektu Rīgā. Tas atrodas blakus rīdzinieku iecienītākajai atpūtas vietai – Mežaparkam,  Briežu ielā 9. "Liepziedu" otrajā ēkā būs seši stāvi un tur atradīsies 179 vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi, platībā no 22 līdz 68 m2.

Apskati vairāk foto! 

RIVER BREEZE RESIDENCEInterjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle"River Breeze Residence" Klīversalā ir unikālas arhitektūras projekts, kas atrodas Daugavas krastā, Klīversalā, Kuģu ielā 28. Augstas klases dzīvokļi piedāvā skatu uz Vecrīgas panorāmu un tās torņiem. Projektā ir 47 dzīvokļi ar plašām izvēles iespējām dažādām vajadzībām un vēlmēm. Divstāvīgo dzīvokļu platība variē no 71,6 m2 līdz 179 m2 ar maksimālo griestu augstumu līdz 6 metriem. Katrs īpašnieks var izbaudīt terasi un apzaļumotu teritoriju.

Apskati vairāk foto!

RĒDERA NAMIInterjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle"Rēdera nami" atrodas Maskavas ielā 48. Tas ir pilnībā renovēts  trīs ēku komplekss  Daugavas krastā ar 78 dzīvokļiem, dažu minūšu gājienā no Vecrīgas.  Daļai no dzīvokļiem ir fantastisks skats uz Daugavu. 

Apskati vairāk foto!

FELICITY APARTMENTSInterjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle"Felicity Apartments" ir vien īgā BREEAM sertificēta ēka Rīgas centrā.   Piedāvāto vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļu platības ir no 36 līdz 149 m2.  Liel ākai daļai dzīvokļu ir franču balkoni, bet dzīvokļiem augšējos stāvos terases ar skaistu skatu uz pilsētas torņiem. Savukārt pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem ir unikāla iespēja Rīgas centrā - plašas dārza terases ar privātu piemājas teritoriju.

Apskati vairāk foto!

EDINBURGH APARTMENTS&LOFTSInterjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēleJūrmalā, Dzintaros, Mežaparka prospektā 10 atrodas revitalizētais piejūras īpašums — "EDINBURGH Apartments&Lofts". Projektu veido divas savstarpēji saistītas ēkas, kurās izvietoti 65 apartamenti ar vienu līdz trim istabām, kā arī 27 lofti. 

Projekta pārbūve veikta, respektējot vides kontekstu un tradicionālo 19. gs. beigu un 20. gs. sākuma Jūrmalas koka arhitektūras būvmākslu. Par to liecina fasādes apdarē izmantotais koks, tā dekoratīvais krāsojums un balkonu dekors, kas atsauc atmiņā tradicionālos, kokgriezumiem bagātos Jūrmalas balkonus.

Apskati vairāk foto!

RIVERSTONE RESIDENCEInterjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēle Interjers un dizains, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Redaktora izvēleJaunajā Ķīpsalas projektā pieejami mūsdienīgi, kvalitatīvi un komfortabli divu, trīs, četru un piecu istabu dzīvokļi, sākot no 56,1 m2 līdz 143,6 m2, ar lielām terasēm vai balkoniem. Šis ir viens no pilsētas centra dzīvokļu projektiem, kas atgādina privātmājas sniegtās ērtības.

Projekta teritorija ir labiekārtota ar bruģētiem ceļiem, apstādījumumiem, jaunu koku stādījumiem, dekoratīviem stādiem un krūmiem, apgaismojumu, kā arī bērnu rotaļu laukumu.

Apskati vairāk foto!

Jaunums Ķekavas pusē: dzīvokļu projekts "Apiņi"

24.02.2021

alt
alt

Žūrija vērtēs 90 pretendentes titulam "Gada labākā būve 2020"

03.03.2021

Saistītās ziņas

alt

Mūsdienīga dzīvojamā ēka: kas to raksturo?

alt

Kā izskatās paraugdzīvoklis projektā "Ķīpsalas Horizonti"?

alt

Jaunākās dizaina tendences un ieteikumi, kā mājokli iekārtot modernu un mājīgu

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?

alt

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

alt

Kad dizainerim bija labs garastāvoklis: dzīvokļi, no kuriem mācīties interjeru

alt

Dienas mājoklis! Dzīvoklis zviedru vates fabrikas telpās Rīgas centrā

alt

Dzīvot citā līmenī! 5 superstilīgi lofti Rīgā un Jūrmalā!

alt

Īres dzīvokļi ar šarmu! Šī brīža interesantāko īres dzīvokļu TOP

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Spāru svētki "Green City" trešajai mājai

2

Nedēļas dzīvoklis: dzīvošanai kā luksusa viesnīcā

3

Jaunums! MOHO PARK "torņi" virs Mežaparka koku galotnēm

4

Samazinātas īpašuma reģistrācijas nodevas veicinās investīcijas īres namos un dzīvokļos

5

Pavasara atlaide garāžām jaunajā projektā "Rīgas Vārti"

City24 redaktora izvēle

alt

Labo cenu mājas: jaunākās rindu un dvīņu mājas Pierīgā!

alt

Nedēļas māja: jauno tehnoloģiju un moderna dizaina nams Mārupē

alt

"Konfektes" spožākajos papīros: TOP lepnākās mājas Mārupē