Baloži

Apdzīvota Pierīgas idille dabas ielokā

Cilvēki arvien biežāk par savu dzīvesvietu izvēlas kādu no Pierīgas apkaimēm, kuru no Rīgas centra šķir vien pāris minūšu brauciena attālums. Viena no populārākajām izvēlēm ir Ķekavas novada pilsēta Baloži.

Tā ir vieta, kur dzīvot tiem, kuriem ikdienā svarīgs miers un apkārt esoša zaļa vide, bet vienlaikus - arī galvaspilsētas centra tuvums.

Baloži uzskatāma par samērā jaunu pilsētu - pilsētas statuss tai tika piešķirts vien 1991. gadā. 2000. gadā tika izstrādāts Baložu pilsētas attīstības plāns, kas veicinājis aktīvu nekustamo īpašumu projektu attīstību. Pilsētā strauji sāka attīstīties individuālā un daudzstāvu apbūve, kas nerimstošā pieprasījuma un iedzīvotāju skaita pieauguma dēļ aizvien turpinās. 

Baložos ir pieejams viss ikdienā nepieciešamais, tomēr, ja pēc mierpilnās dzīves priežu mežu ieskautajā pilsētā rodas vilinājums traukties uz pulsējošo galvaspilsētu, to sasniegt var ērti un ātri. No pilsētas līdz Ziepniekkalnam ir vien 700 metru, bet no Rīgas centra Baložus šķir vien 12 kilometri - aptuveni 20 minūšu brauciens ar automašīnu. Pie tam, pilsētā ir attīstīta sabiedriskā transporta sistēma - uz Rīgu var nokļūt ar 23.autobusu, kā arī ik pēc 15 minūtēm kursē maršruta taksometri.

Viena no Baložu pilsētas priekšrocībām un lielākajiem ieguvumiem ir apkārt esošā daba. Baložos ir vairāki ezeri, no kuriem lielākais ir Titurgas ezers. Pilsētas teritoriju klāj priežu meži, kuros doties dabas ieskautās pastaigās, rīkot piknikus, nogaršot meža veltes, izvest pastaigā savu četrkājaino draugu, sēņot, ogot, slēpot un izbaudīt cita veida aktīvo atpūtu vai vienkārši baudīt dabas mieru.

Par vienu no spilgtākajiem un zināmākajiem Baložu apkaimes simboliem nu ir kļuvis jaunais projekts "Tuvidi", ko par savu dzīvesvietu izvēlas ļoti daudz jaunu ģimeņu. "Tuvidu" dzīvokļi ir platībā no 53 līdz 75 kvadrātmetriem un ir īpaši piemēroti pāriem, ģimenēm un citiem dabas mīļotājiem. Katru dzīvokli papildina ēku dienvidu pusē esošie balkoni/ terases, kuru platums pārsniedz 7 metrus. Tie izmantojami kā atsevišķa dzīves telpa dažādu ieceru īstenošanai.

Karstākie jaunie projekti Baložos

Paslēpt

Jaunie projekti

79 500 - 105 000 €
SEB Mēneša maksājums no 267 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

57 - 75 m², 2 - 3 istabas

 • Vairāk kā 7m plati balkoni/terases
 • Mūsdienīgi dzīvokļi ar pārdomātu plānojumu
 • Labiekārtota teritorija
 • Bērnu rotaļu laukums
 • Pazemes/virszemes stāvvietas
 • Ģimenēm draudzīga vide - blakus skola un bērnudārzs
 • Dabas klātesamība
 • Rīgas centrs 20 minūšu brauciena attālumā

Elīna Plaude

elina.plaude@arcoreal.lv

tel: +371 2863 2233, +371 6707 9220

Sūtīt ziņojumu

Guna Jaško

guna.jasko@arcoreal.lv

tel: +371 2664 0988, +371 6707 9220

Sūtīt ziņojumu
 
Mājokļa kredīta kalkulators
Jums ir iespēja izmantot īpašu kredīta piedāvājumu
 • Kredīta noformēšana 0,5% no kredīta summas (standarta cenrādis – 1,5%)
 • Darījuma konts 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas)
 • Bezmaksas vērtējums
 • Zelta klienta statuss uz 12 mēnešiem
 • Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības
 • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95%

Mājokļa kredīta kalkulators

%
%
Pirmā iemaksa
24 200 €
Aizdevums
96 800
Komisijas maksa
0
Mēneša maksājums
435
Kopējā summa apmaksai
0
GPL (gada procentu likme)
0 %

Fakti

 • 670 ha Platība
 • 5337 Iedzīvotāju skaits
 • 2 Dažādas izglītības iestādes
 • 2 Sporta būves
 • 1 Kultūras iestādes
 • 1 Reliģiskās iestādes
 

Attīstītāji un projektu pārdevēji

Ziņas

Citas apkaimes

Izmantotie resursi

www.saliena.eu, lv.wikipedia.org, www.apkaimes.lv, www.citariga.lv, www.jaunateika.lv, www.irpirkums.lv, www.riga.lv, www.marupe.lv, www.bisumuiza.lv, www.kekava.lv, www.balozipilseta.lv, www.la.lv/apskaties-kadu-parbuvi-plano-balozu-vidusskola-kekavas-novada, www.kekavasnovads.lv, www.liveriga.com/lv/9173-jurmala, www.visitjurmala.lv, www.jurmala.lv, www.jpd.gov.lv, www.rigassalas.lv, www.rdpad.lv, www.rtu.lv; “Rīgas arhitektūra: stili, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, izdevniecība “Jumava”, 2000.gads, autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c.; Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, izdevniecība “Avots”, 1989.gads; www.stopini.lv; www.bonava.lv; “Rīga, pilsēta un arhitektūra 2006.-2009”, “Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments”, 2009.gads; Rcb.lv; “Rīgas Latgales priekšpilsēta pirms 100 gadiem”, Andris Caune, Rīga, 2013.gads; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads; Raidījums “Adreses” ar Māru Upmani – Holšteinu – meiteni no Maskačkas, Latvijas Televīzija, 2017.gada 6.raidījums; www.lsm.lv publikācija “Maskvas forštate atdzimst! Lēni gan”; www.jauns.lv publikācija “Maskavas forštate: Vai tiešām tik bīstams rajons?”; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads.; www.merks.lv; “Rīgas arhitektūra. Stils, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, apgāds “Jumava” Autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c. 2000.gads.; Žurnāla “Rīgas laiks” publikācijas elekotroniskā versija, 2000.gads

Karte

Meklē izcilu īpašumu?

Lūdzu aizpildiet obligāto lauku!

Pieprasījums ir nosūtīts

Mēs esam nosūtījuši Tavu pieprasījumu jaunā projekta pārdošanas komandai.

Karte

Karte