Dzirciems

Šarmantais Pārdaugavas rajons, ko novērtēs gan pilsētas burzmas, gan dabas mīļotāji

Par vienu no Pārdaugavas centrālajiem rajoniem tiek uzskatīts Dzirciems, kas robežojas ar Iļģuciemu, Ķīpsalu, Āgenskalnu, Zasulauku un Imantu. Dzirciema lokācija tiek augstu vērtēta gan ērtās infrastruktūras un galvaspilsētas centra tuvuma, gan zaļās un mierpilnās vides dēļ.

Pozitīvu pienesumu dod arī tas, ka apkārtnē atrodas vairākas klusākas ieliņas, pastaigu vietas un parki, piemēram, Nordeķu parks, Dzegužkalns, kā arī Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs.

Mūsdienās Dzegužkalns rīdzinieku vidū ir izpelnījies lielu cieņu. Tieši šeit, ievērojot latviešu tautas tradīcijas, ik gadu tiek atzīmēti Jāņi, kur pulcējas liela daļa svētku svinēt gribošu rīdzinieku.

Sākotnēji Dzirciemu neizdalīja kā atsevišķu teritoriju. To, līdzīgi kā apgabalu līdz Spilves pļavām, iesākumā dēvēja par Iļģuciemu - gluži kā apkaimi, kas šobrīd teritoriāli atrodas Dzirciemam kaimiņos. Tikai no 20. gadsimta 70. gadiem Dzirciema ielai piegulošās Nordeķu un Zasulauka teritorijas sāka dēvēt par Dzirciemu. Tiesa, šāds apkaimes nosaukums no vēsturiskā viedokļa ir aplams - tas ieviesies no 20. gadsimta 70. - 80. gados būvētās Dzirciema ielas, taču īstais Dzirciems, kā vārdā ir nosaukta iela, ir ciems un pagasts Tukuma novadā.

Par jaunajiem projektiem Pārdaugavā, it īpaši tuvajā Pārdaugavā, cilvēku intereses netrūkst, tāpēc dzīvokļi šeit ir pieprasīti. Tā kā citos mikrorajonos mājokļu cenas ir ļoti augstas, pircēji, kas meklē dzīvokli tuvajā Pārdaugavā, arvien biežāk izvēlas citus, nedaudz lētākus mikrorajonus. Līdzīgi domā arī vairāki attīstītāji, kas šobrīd tieši Dzirciemā projektē un būvē jaunos projektus. Viens no tiem - Dzirciema nams.

Dzirciema nams dzīvokļi būs īpaši piemēroti jauniem, aktīviem cilvēkiem, kuri atrodas nemitīgā kustībā, kā arī tiem, kas jau ir nodibinājuši ģimeni vai vēl ir ceļā uz to. Piecstāvu ēkā ar divām kāpņu telpām kopumā būs izvietoti 74 - divu līdz četru istabu dzīvokļi ar dažāda tipa plānojumiem. Ēka tiks aprīkota ar liftiem un lielākajai daļai dzīvokļu būs balkoni. Visi mājokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari.  

Pozitīvais, kas patīk apkaimes iedzīvotājiem
54% Apzaļumotas teritorijas, koki un parki
43% Klusums, miers, maz cilvēku
39% Laba sabiedriskā transporta un dzelzceļa satiksme
 

Karstākie jaunie projekti Dzirciemā

Paslēpt

Statistika

Jaunie projekti

80 900 - 169 600 €
SEB Mēneša maksājums no 272 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

39 - 96 m², 2 - 4 istabas

 • Ēku veidos četru un piecu stāvu korpusi, kopumā izvietoti 74 dzīvokļi, piedāvājumā divu, trīs, četru istabu mājokļi.
 • Namā būs divas kāpņu telpas, ēka tiks aprīkota ar liftiem.
 • Ap namu būs izveidots labiekārtots un apzaļumots pagalms, kā arī iemītnieku ērtībām būs pieejamas pazemes autostāvvietas un noliktavu telpas.

Zane Dimanta

zane.dimanta@yit.lv

tel: +371 2652 5185

Sūtīt ziņojumu

Zane Kaupere

zane.kaupere@yit.lv

tel: +371 2631 0633

Sūtīt ziņojumu
 
Mājokļa kredīta kalkulators
Jums ir iespēja izmantot īpašu kredīta piedāvājumu
 • Kredīta noformēšana 0,5% no kredīta summas (standarta cenrādis – 1,5%)
 • Darījuma konts 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas)
 • Bezmaksas vērtējums
 • Zelta klienta statuss uz 12 mēnešiem
 • Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības
 • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95%

Mājokļa kredīta kalkulators

%
%
Pirmā iemaksa
24 200 €
Aizdevums
96 800
Komisijas maksa
0
Mēneša maksājums
435
Kopējā summa apmaksai
0
GPL (gada procentu likme)
0 %

Fakti

 • 244.4 ha Platība
 • 11746 Iedzīvotāju skaits
 • 5892 Nodarbinātie
 • 4 Pirmsskolas izglītības iestādes
 • 5 Dažādas izglītības iestādes
 • 6 Ārstniecības iestādes
 • 6 Sporta būves
 • 4 Bibliotēkas
 

Attīstītāji un projektu pārdevēji

Ziņas

Citas apkaimes

Izmantotie resursi

www.saliena.eu, lv.wikipedia.org, www.apkaimes.lv, www.citariga.lv, www.jaunateika.lv, www.irpirkums.lv, www.riga.lv, www.marupe.lv, www.bisumuiza.lv, www.kekava.lv, www.balozipilseta.lv, www.la.lv/apskaties-kadu-parbuvi-plano-balozu-vidusskola-kekavas-novada, www.kekavasnovads.lv, www.liveriga.com/lv/9173-jurmala, www.visitjurmala.lv, www.jurmala.lv, www.jpd.gov.lv, www.rigassalas.lv, www.rdpad.lv, www.rtu.lv; “Rīgas arhitektūra: stili, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, izdevniecība “Jumava”, 2000.gads, autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c.; Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, izdevniecība “Avots”, 1989.gads; www.stopini.lv; www.bonava.lv; “Rīga, pilsēta un arhitektūra 2006.-2009”, “Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments”, 2009.gads; Rcb.lv; “Rīgas Latgales priekšpilsēta pirms 100 gadiem”, Andris Caune, Rīga, 2013.gads; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads; Raidījums “Adreses” ar Māru Upmani – Holšteinu – meiteni no Maskačkas, Latvijas Televīzija, 2017.gada 6.raidījums; www.lsm.lv publikācija “Maskvas forštate atdzimst! Lēni gan”; www.jauns.lv publikācija “Maskavas forštate: Vai tiešām tik bīstams rajons?”; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads.; www.merks.lv; “Rīgas arhitektūra. Stils, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, apgāds “Jumava” Autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c. 2000.gads.; Žurnāla “Rīgas laiks” publikācijas elekotroniskā versija, 2000.gads

Karte

Meklē izcilu īpašumu?

Lūdzu aizpildiet obligāto lauku!

Pieprasījums ir nosūtīts

Mēs esam nosūtījuši Tavu pieprasījumu jaunā projekta pārdošanas komandai.

Karte

Karte