Klusais Centrs

Rīgas elitārais kodols, kur mierīgi baudīt galvaspilsētas dzīvi

Rīgas centrs ir viena no Latvijas galvaspilsētas izslavētākajām apkaimēm - tā ir vieta, kur gozējas tūristi, atrodas vissenākās vēstures liecības un arhitektūra, norisinās skaļākie kultūras pasākumi un galu galā - ik dienas mutuļo dzīvība kā skudru pūznī.

Ne velti Rīgas centrs un tā apkārtne ir pievilcīgs rajons dzīvošanai - te dzīvot ir kā nemitīgi atrasties dažādu notikumu virpulī, kur viss ir teju rokas stiepiena attālumā. Nu Rīgas centrs sāk izplesties un sadalīties kategorijās – Vecrīga, Tuvais, Tālais un Klusais centrs.

Rīgas centrs jeb kodols ir šīs lielpilsētas senākais rajons, kurā vēl aizvien ir sastopamas vairākas vēsturiskas liecības - unikāla arhitektūra, kurā ir sastopams it viss: sākot ar smagnējām viduslaiku romantisma un gotikas būvēm, beidzot ar vācu smalko jūgendstilu un mūsdienu modernismu. 

Par Kluso centru sauc izslavēto jūgendstila rajonu Rīgas centrā, kuru kā robeža no Vecrīgas nodala Krišjāņa Valdemāra iela, bet no tālā centra to atdala Hanzas iela. Šī centra daļa ir nozīmīgs Latvijas kultūrvēsturiskais mantojums - šeit ir simtiem arhitektoniski nozīmīgu namu un būvju, kas savu vērtību nezaudēs nekad. Par to liecina arī īpašumu cenas šajā rajonā - pērn tieši šeit reģistrētas augstākās dzīvokļu cenas, kur vidējā kvadrātmetra cena bijusi ap 2000 - 2300 EUR/kv.m. 

Klusajā centrā, starp Antonijas, Emiļa Melngaiļa un Strēlnieku ielu top Magdelēnas kvartāls - pilnīgi jauna veida dzīves un darba telpa, kur darīts viss, lai iemītnieki justos labi. Šī vieta ir iekļauta UNESCO Pasaules kultūras un dabas mantojuma sarakstā. Lieliski restorāni, zaļi parki, mīlīgas kafejnīcas, skolas un augstskolas, veikaliņi un iepirkšanās centri, iemīļotas kultūras baudīšanas vietas - viss ir ērti un ātri sasniedzams.

Pirmās kārtas ietvaros ir uzbūvētas divas dzīvojamās ēkas ar 116 dzīvokļiem, trim dažāda lieluma komerctelpām, autostāvvietu 73 automašīnām un sešām garāžām, kā arī papildus noliktavām dzīvokļu īpašniekiem. Kopumā kvartāls leposies ar 300 dzīvokļiem, 16 500 m2 biroju telpām un 4 500 m2 komerctelpām. Šeit tiks īstenots "Dzīvo-strādā" (Live-Work) concepts. Katrā šādā vienībā ar kāpnēm tiek apvienota darba telpa pirmajā stāvā un dzīvojamās telpas otrajā stāvā. Attīstītāju iecere ir vienkārša - minimāls laiks ceļā no darba uz mājām - maksimāls laiks kopā ar mīļajiem. Kopumā pieejami septiņi šāda veida dzīvokļi. 

HOFT - Projekts atrodas Strēlnieku ielā 5, labiekārtotā teritorijā, kuras platība ir 1212 m2. Projekts sastāv no divām septiņu stāvu dzīvojamām daudzdzīvokļu mājām. HOFT - zaļā dzīvesveida, cieņas pret pilsētas vēsturi un mūsdienu arhitektūras trīsvienība. HOFT projekts ir unikāla iespēja ēkas fasādes mūsdienu apjomā un iekšpagalma ēkas jaunajā apjomā ieviest fasādē kokus un zaļumus, pilsētas vēsturiskajā centrā veidojot gaisā planējošus dārzus, iedvest jaunu priekšstatu par iespēju dzīvot kopā un tiešā tuvumā ar dabu, neatkarīgi no stāva, kurā dzīvojam.

Lofts&Rosegold ir dzīvokļi dzīves baudīšanai un iedvesmas telpas biznesam. Projekts atrodas Strēlnieku ielā 8, Rīgas pilsētas visrespektablākajā rajonā, vienlaikus nomaļus no tūristu burzmas. Nesteidzīga gājiena attālumā atrodas Klusā centra visskaistākā daļa - ēkas, kas iekļautas UNESCO Kultūras fondā. Šeit ir radīta īpaša kultūrmākslinieciska vide, kur skaistuma cienītāji var izbaudīt jūgendstila arhitektūras pērles.

Lofts&Rosegold izvietots 3955 kvadrātmetru labiekārtotā teritorijā un sastāv no jaunas septiņu stāvu daudzdzīvokļu ēkas un arhitektūras pieminekļa - četru stāvu ēkas, kas apvienotas ar stikla galeriju. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi, sākot no 50,2 m2 līdz 171,4 m2. Griestu augstums sasniedz 2,96 etrusm, septītajā stāvā - 3 metrus. Ēkas pirmajā stāvā atrodas komercplatības.

Karstākie jaunie projekti Klusajā Centrā

Paslēpt

Statistika

Jaunie projekti

Vieta piepildītai dzīvei!
SEB Mēneša maksājums no 504 € Mēneša maksājums aprēķināts, ņemot vērā lētāko īpašuma cenu un pieņemot, ka kredīta termiņš ir 30 gadi, procentu likme 2.5% un Jūsu līdzdalība 15%.Materiāla saturam ir tikai informatīvs raksturs. Piemēros norādītās procentu likmes un cita skaitliskā informācija ir aptuvena. Lai uzzinātu precīzāku informāciju, iesakām pieteikties konsultācijai pie AS „SEB banka” kredītspeciālista. Pieteikties konsultācijai
 

160 000 - 600 000 €

 • Izcila atrašanās vieta Rīgas klusajā centrā;
 • Plašs, zaļš un no mašīnām brīvs iekšpagalms;
 • Pārdomāti un funkcionāli dzīvokļi ar augstas kvalitātes pilnu iekšējo apdari;
 • Lieli balkoni un terases pilnvērtīgai atpūtai privātā ārtelpā;
 • Unikāls Live-Work telpu koncepta piedāvājums;
 • Ilgtspējīgi būvniecības risinājumi un apdares materiāli
 • Augsti griesti – 2,95m un durvis – 2,30m, kas dod papildus plašumu telpām;
 • Ēkas pirmajā stāvā izvietota slēgta autostāvvieta
 • Dzīvokļu īpašnieku lietošanai paredzētas atsevišķas noliktavu telpas

Svetlana Lehnoviča

Vastint

svetlana.lehnovica@colliers.com

tel: +371 2000 5959

Sūtīt ziņojumu
 
No 259 420 €
Strēlnieku iela 5, Rīga

Iedvesmojies no dabas! Hoft (House Of the Flying Trees) – lidojošu koku māja.

 • HOFT - zaļā dzīvesveida, cieņas pret pilsētas vēsturi un mūsdienu arhitektūras trīsvienība.
 • Projektā ir 42 dzīvokļi, dzīvokļu platības: no 76 m2 līdz 232 m2, ar apvienošanas iespēju.
 • Visiem dzīvokļiem ir balkoni, kuru platība ne mazāk par 1,80 m, lieli gaiši logi
 • Griestu augstums 2,90 m, jumta stāvos – 3,00 metri.

Hoft - House Of the Flying Trees

R.Evolution City SIA

info@rvlc.lv

tel: +371 2747 7732, +371 2488 2882

Sūtīt ziņojumu
 
No 118 338 €
Strēlnieku iela 8, Rīga

Vieta, kur laiks apstājas. Dzīvokļi hygge dzīves baudīšanai un iedvesmas telpas biznesam!

 • Projekts sastāv no jaunas 7-stāvu daudzdzīvokļu ēkas un arhitektūras pieminekļa četrstāvu ēkas, kas apvienotas ar stikla galeriju.
 • Rosegold dzīvojamajā ēkā tiks izvietoti 70 apartamenti ar terasēm, balkoniem vai ar savu privātu teritoriju.
 • Lofts&Rosegold sirdi kļūs ēkas galvenais vestibils-halle ar platību 220 m2, griestu augstumu 4,20 metri, ar 3 metrus garu kamīnu un visa noslēgumā – ar stikla jumtu.

LOFTS ROSEGOLD

R.Evolution City SIA

info@rvlc.lv

tel: +371 2488 2882

Sūtīt ziņojumu
 
Mājokļa kredīta kalkulators
Jums ir iespēja izmantot īpašu kredīta piedāvājumu
 • Kredīta noformēšana 0,5% no kredīta summas (standarta cenrādis – 1,5%)
 • Darījuma konts 50 EUR (standarta cenrādis 0,4% no darījuma summas)
 • Bezmaksas vērtējums
 • Zelta klienta statuss uz 12 mēnešiem
 • Finansējuma apjoms: līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības
 • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95%

Mājokļa kredīta kalkulators

%
%
Pirmā iemaksa
24 200 €
Aizdevums
96 800
Komisijas maksa
0
Mēneša maksājums
435
Kopējā summa apmaksai
0
GPL (gada procentu likme)
0 %

Fakti

 

Attīstītāji un projektu pārdevēji

Ziņas

Citas apkaimes

Izmantotie resursi

www.saliena.eu, lv.wikipedia.org, www.apkaimes.lv, www.citariga.lv, www.jaunateika.lv, www.irpirkums.lv, www.riga.lv, www.marupe.lv, www.bisumuiza.lv, www.kekava.lv, www.balozipilseta.lv, www.la.lv/apskaties-kadu-parbuvi-plano-balozu-vidusskola-kekavas-novada, www.kekavasnovads.lv, www.liveriga.com/lv/9173-jurmala, www.visitjurmala.lv, www.jurmala.lv, www.jpd.gov.lv, www.rigassalas.lv, www.rdpad.lv, www.rtu.lv; “Rīgas arhitektūra: stili, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, izdevniecība “Jumava”, 2000.gads, autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c.; Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, izdevniecība “Avots”, 1989.gads; www.stopini.lv; www.bonava.lv; “Rīga, pilsēta un arhitektūra 2006.-2009”, “Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments”, 2009.gads; Rcb.lv; “Rīgas Latgales priekšpilsēta pirms 100 gadiem”, Andris Caune, Rīga, 2013.gads; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads; Raidījums “Adreses” ar Māru Upmani – Holšteinu – meiteni no Maskačkas, Latvijas Televīzija, 2017.gada 6.raidījums; www.lsm.lv publikācija “Maskvas forštate atdzimst! Lēni gan”; www.jauns.lv publikācija “Maskavas forštate: Vai tiešām tik bīstams rajons?”; “Rīgas arhitektūra”, Jānis Lejnieks, Rīga “Avots” 1989.gads.; www.merks.lv; “Rīgas arhitektūra. Stils, ēkas, interjeri XXI gadsimtā”, apgāds “Jumava” Autori: Anita Antenišķe, Vita Banga, Jānis Krastiņš u.c. 2000.gads.; Žurnāla “Rīgas laiks” publikācijas elekotroniskā versija, 2000.gads

Karte

Meklē izcilu īpašumu?

Lūdzu aizpildiet obligāto lauku!

Pieprasījums ir nosūtīts

Mēs esam nosūtījuši Tavu pieprasījumu jaunā projekta pārdošanas komandai.

Karte

Karte