Izbaudi pilsētas šarmu karstākajos Rīgas centra jaunajos projektos

Jauno projektu kampaņas «Karstie piedāvājumi» ietvaros iepazīstinām ar projektiem Rīgas centrā: mūsdienīgo ēku «Aizkulises», renovēto namu Brīvības ielā 161, aktīvām ģimenēm piemēroto projektu Sermuliņu ielā, gaumīgo dzīvokļu namu «Midtown Apartments», ilgtspējīgu dzīvokļu ēku «Felicity Apartments», arhitektūras šedevru «Elizabetes Rezidence» un prestižo dzīvojamo māju kompleksu klusajā centrā - «Art Luxury House».

"Aizkulises" – galvaspilsētas centra aizkulises

Projekts "Aizkulises", kura arhitekti ir pazīstamais arhitektu birojs "Sīlis, Zābers un Kļava", atrodas Rīgas aktīvajā centrā (A. Čaka iela 134). Ēka, kuras fasāde precīzi ataino Latvijas Nacionālās operas kulises, sastāv no septiņiem stāviem. Pirmajā no tiem pieejamas komercplatības, bet no otrā līdz septītajam stāvam – 68 dzīvokļi (no 35 līdz 260 kvadrātmetriem) ar balkonu vai terasi. Mūsdienīgais un funkcionālais projekts ir lielisks risinājums biznesa cilvēkiem, kuri novērtē laiku un komfortu. 

Plašāku informāciju meklē "Karstie piedāvājumi" kampaņas lapā.

 

Brīvības iela 161 – jauni, kvalitatīvi dzīvokļi klasiskā Rīgas centra namā

Šogad pilnībā renovēts 1934.gadā celts namīpašums Brīvības ielā 161, kā projektu savulaik izstrādājusi izcilā arhitekte Lidija Hofmane-Grīnberga.  Ēkā pieejami jauni un mūsdienu prasībām atbilstoši vienas līdz trīs istabu dzīvokļi platībā no 33 līdz 73 kvadrātmetriem. Mājokļi ir rūpīgi atjaunoti – ir saglabāti vēsturiskie griestu noapaļojumi, klasiskā stila iekšdurvis, bet grīdas sedz ozola parkets. Atjaunoti arī čuguna radiatori salikumā ar modernu siltummezglu, individuālo siltuma uzskaiti, kā arī regulēšanas iespēju katram dzīvoklim. 

Plašāku informāciju meklē "Karstie piedāvājumi" kampaņas lapā.

 

Sermuliņu iela  - tavas jaunās mājas klusā centra tuvumā

Sermuliņu ielā 14 (Pēteresalas/Andrejsalas apkaimē), kas ir vieta, kur pilsētas dinamiskie ritmi apvienojas ar Klusā centra mieru un komfortu, top jauns daudzdzīvokļu projekts. Tas sastāvēs no divām četru un piecu stāvu mājām, kurās kopumā būs pieejami 88 kompakti daudzveidīga plānojuma vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Jaunais, plašam pircēju lokam pieejamais mājokļu projekts apkaimes piedāvāto iespēju dēļ īpaši piemērots būs aktīvām ģimenēm, kā arī jaunajiem profesionāļiem. 

Plašāku informāciju meklē "Karstie piedāvājumi" kampaņas lapā.

 

"Midtown Apartments" – gaumīgs dzīvokļu nams Rīgas vēsturiskajā centrā

Sešstāvu daudzdzīvokļu nams "Midtown Apartments" atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā (Hospitāļu iela 39) un sevī apvieno vairākus pircējam nozīmīgus faktorus, piemēram, mājokļa kvalitāti, atrašanās vietu un attīstītu infrastruktūru. Projektā pieejami vēl tikai 14 vienas līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari, kvalitatīvu santehniku un modernu skandināvu stila dizaina interjeru. Projekts ir saņēmis energoefektivitātes sertifikātu, kas nama iedzīvotājiem nozīmē lielākas ērtības – energoresursu taupībai nams ir aprīkots ar automātisku sistēmu, kas ļauj regulēt un uzskaitīt apkures patēriņu.

Plašāku informāciju meklē "Karstie piedāvājumi" kampaņas lapā.

 

Felicity Apartments – ilgtspējīgi dzīvokļi Rīgas centrā

"Felicity Apartments" atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā (E.Birznieka Upīša iela 13) un ir pirmā dzīvojamā ēka Baltijā, kurai piešķirts prestižais starptautiskais ilgtspējas sertifikāts BREEAM, kas apliecina nama energoefektivitāti, kvalitāti un veselīgu mikroklimatu tajā. Projektā pieejami mūsdienu funkcionālajām prasībām atbilstoši vienas līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 36 līdz 149 kvadrātmetriem. Katru dzīvokli romantiskāku padara franču balkons, bet pirmā stāva dzīvokļu īpašnieki var izbaudīt unikālu priekšrocību Rīgas centrā – privāto dārzu.

Plašāku informāciju meklē "Karstie piedāvājumi" kampaņas lapā.

 

"Elizabetes Rezidence" – renovēta dzīvokļu ēka 

Projekts "Elizabetes Rezidence" (Elizabetes iela 22) ir unikāls klasiskās arhitektūras, mūsdienu celtniecības tehnoloģiju, oriģinālu dizaina risinājumu un maksimālu ērtību apvienojums. 1899.gadā būvētajā ēkā, kas ir viens no Rīgas tuvā centra zināmākajiem arhitektūras šedevriem eklektikas stilā, pieejami vien 17 dzīvokļi 47 līdz 91 kvadrātmetru platībā, kas pārdošanā tiek piedāvāti ar pilnu apdari. Pateicoties pārdomātajiem plānošanas risinājumiem, mājokļi ir oriģināli, mūsdienīgi un ļauj efektīvi izmantot katru platības kvadrātmetru.

Plašāku informāciju meklē "Karstie piedāvājumi" kampaņas lapā.

 

"Skanstes Parks" – dzīvoklis ar parku

Projekts "Skanstes Parks" (Grostonas iela 12), kas top par Rīgas moderno centru dēvētajā Skanstes apkaimē, ir iecerēts kā mazapbūves projekts ar trim sešstāvu ēkām, kurās kopumā būs 138 dzīvokļi. Projektā ideālu mājokli spēs atrast gan mazākas, gan lielākas ģimenes ar bērniem, jo piedāvājumā ir divu līdz piecu istabu dzīvokļi platībā no 60 līdz 150 kvadrātmetriem. Dzīvokļi ir lielāki un komfortablāki, savukārt rūpīgi pārdomātais plānojums un gandrīz 3 metrus augstie griesti sniedz plašuma izjūtu, vienlaikus ļaujot racionāli izmantot visu dzīvojamo telpu. 

Plašāku informāciju meklē "Karstie piedāvājumi" kampaņas lapā.

 

"Art Luxury House" – augstas klases A+ dzīvojamā ēka jūgendstila apkārtnē

Prestižais dzīvojamo māju komplekss "Art Luxury House" (Strēlnieku iela 7) atrodas iepretim pasaules mēroga jūgendstila pērlei Albertai ielai. Tas sastāv no divām ēkām: fasādes jeb A mājā ir pieejami dzīvokļi ar balto apdari, bet pagalma jeb B mājā –  mājokļi ar pilnu iekšējo apdari. Šie dzīvokļi ir vieni no drošākajiem nekustamā īpašuma investīciju objektiem klusajā centrā, jo to vērtība ar laiku tikai pieaugs. Turklāt, tā kā Rīgas vēsturisko centru un tā sniegtās priekšrocības novērtējuši gan darījumu cilvēki un vēstnieki, gan ārzemju studenti, kuri šo rajonu izvēlas par savu mājvietu, "Art Luxury House" B mājas dzīvokļi ir laba un vērtīga investīcija nākotnei.  Īpašais piedāvājums: atlaide līdz 15% astoņiem dzīvokļiem B mājā!

Plašāku informāciju meklē "Karstie piedāvājumi" kampaņas lapā.

 

City24.lv iesaka:

KARSTI PIEDĀVĀJUMI JAUNAJOS PROJEKTOS - IEPAZĪSTI PLAŠO JAUNO PROJEKTU KLĀSTU UN ATRODI ARĪ SAVAS JAUNĀS MĀJAS!

Nāc uz izstādi "Realty & Investment 2017" un izvēlies nekustamo īpašumu gudri!

16.10.2017

alt
alt

Ekspluatācijā ir nodots dzīvojamo māju komplekss Jūrmalā "Jasmine Garden"

17.10.2017

Saistītās ziņas

alt

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

alt

Ilgi gaidīts jaunums Purvciemā: dzīvojamais projekts "Safrāns"

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

alt

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Šomēnes uzsāks pieprasītā projekta "Elijas Nami" būvniecību

2

Kā izskatās mūsdienu paraugdzīvoklis?

3

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu

4

Pēdējie 7 dzīvokļi projektā "Felicity Apartments"

5

Ekskluzīva privātmāja ar SPA un sporta zāli Daugavas krastā

6

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

City24 redaktora izvēle

alt

Investoram vai uzņēmīgai ģimenei: muižas šarms Aijažu ezera krastā

alt

Galvenie īpašuma iegādes soļi pandēmijas laikā

alt

Ieskaties! MĀJAS ar samazinātu cenu