Kvalitatīvas dzīves telpas meklējumos - nianses, par kurām neaizdomājamies dzīvokļa iegādes laikā

Dzīvokļa iegādes laikā pircēji parasti interesējas par tā cenu,  neizvērtējot, kas tajā ir iekļauts. Taču iegādāties mājokli nav tas pats, kas nopirkt jaunas kurpes vai kleitu. Ir jāņem vērā ne vien cena, vieta un apkārtējā infrastruktūra, bet arī dažādas citas smalkas nianses, jo tieši tās ilgtermiņā noteiks dzīves kvalitāti jaunajā mājoklī. Būvkompānijas «Merks» nekustamo īpašumu tirdzniecības projektu vadītāja Dace Tumšā atklāj, kādi vēl apsvērumi mūsdienās ir svarīgi kvalitatīvai un sakārtotai dzīves telpai. 

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Skanstes ParksBūvkompānijas "Merks" nekustamo īpašumu tirdzniecības projektu vadītāja Dace Tumšā stāsta, ka izskatot potenciālā mājokļa variantu, rūpīgi jāizvērtē dzīvojamās platības izmēri. Pirmkārt, jāsaprot, kur izvietot un vai vispār dzīvoklī ir pietiekami daudz vietas gultai, virtuves iekārtai, skapim un citām lielajām mēbelēm.

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Skanstes ParksOtrkārt, jānosaka, cik daudz brīvās telpas paliks pēc mēbeļu un tehnikas izvietošanas. Treškārt, tā kā dzīvoklis ir ilgtermiņa pirkums, tā iegādes brīdī ir jādomā ne vien par to, vai tas atbilst šī brīža dzīves stilam un vajadzībām, bet arī, vai tas būs piemērots dzīvošanai arī pēc daudziem gadiem. "Cilvēki gadu gaitā mēdz apaugt ar mantām, tāpēc ir jāizsver, vai izvēlētajā mājoklī arī pēc 4 vai 5 gadiem būs pietiekami daudz brīvas vietas, lai visi mājinieki tajā justos gana komfortabli un atkal nevajadzētu meklēt jaunu mājvietu," sniedz padomu D.Tumšā.

Speciāliste rosina domāt:" Daudzi nekustamo īpašumu attīstītāji šobrīd par zemām cenām piedāvā iegādāties nelielas, kompaktas platības, taču, vai summā iekļautais nodrošina kvalitatīvu dzīves telpu?" Visbiežāk – nē. Viņa dalās novērojumos, ka izvēloties dzīvokli, pircēji nereti aizmirst pievērst uzmanību tam, vai tajā būs vieta arī lietām, kas ikdienā mājokļa interjerā nav nepieciešamas. Taču jāatceras, ka dzīvoklis nav māja - tajā daudzas lietas noslēpt ir ievērojami grūtāk, tāpēc mūsdienās patīkamas un kvalitatīvas dzīves vides izveidē liela nozīme ir dažādām papildu telpām, kur noglabāt visu lieko, ko nav jāredz ne mājinieku, ne ciemiņu acīm. 

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Skanstes ParksIzvēloties jaunu mājokli, būvkompānijas "Merks" pārstāve iesaka pievērst uzmanību tam, vai tā cenā ir iekļautas arī dažādas palīgtelpas dzīvoklī un ārpus tā, jo ilgtermiņā tās lielā mērā noteiks dzīves telpas kvalitāti. Proti, jāpārdomā, vai dzīvoklī ir pietiekami liela un ērta virtuve, vai ir atvēlēta pietiekami plaša vieta virtuves iekārtai? Vai būs vieta lielākiem skapjiem vai garderobei? Vieta, kur nolikt veļas mašīnu, gludināmo dēli, putekļu sūcēju un citus sadzīvē nepieciešamus priekšmetus? Žāvēt veļu? Un, galu galā, vai būs vieta, kur glabāt sezonālās lietas, piemēram, riteni, skrituļslidas, savu slēpošanas inventāru vai ziemas riepas? 

Ērta dzīves telpa Rīgas centrā

Šādi plaši un funkcionāli mājokļi, kur ir paredzēta vieta gan pašam cilvēkam, gan visām nepieciešamajām mantām, ir pieejami projektā "Skanstes Parks", kas atrodas modernajā un perspektīvajā Skanstes apkaimē.

"Veidojot projekta dzīvokļus, jau tiek apdomāts, vai tajā satilps viss, kas cilvēkam nepieciešams ērtai un kvalitatīvai dzīvošanai. Piemēram, trīsistabu dzīvokļiem ir pārdomātas palīgtelpas jeb tehniskās telpas, kur novietot visu, kas ikdienā nav nepieciešams," zina teikt "Merks" pārstāve. Projekta dzīvokļu tehniskajās telpās ir paredzētas pat pieslēguma vietas veļas mazgājamai mašīnai un žāvētājam.

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Skanstes ParksDaļā no "Skanstes Parka" ērtajiem un mūsdienīgajiem dzīvokļiem ir arī savas garderobes, kurās var ne vien iekārt kleitas, kreklus un uzvalkus, bet arī izvietot somas, cepures, sezonālos apavus, ceļojumu čemodānus un pat gludināmo dēli. 

Vēl mājas iedzīvotājiem ir pieejamas koplietošanas telpas, kur bez papildu samaksas iespējams droši atstāt bērnu ratiņus, riteņus, skrituļdēļus, ragaviņas un citas sezonālas lietas. Par atsevišķu samaksu iespējams iegādāties arī individuālu noliktavu, kas atrodas ēkas pagrabstāvā. 

 

City24.lv iesaka:

APSKATI JAUNO PROJEKTU PIEDĀVĀJUMU UN ATRODI ARĪ SAVAS JAUNĀS MĀJAS!

Ekonomikas virzītājspēks eksports šogad nodos stafeti iekšējam patēriņam – investīcijām un mājsaimniecībām

23.01.2018

alt
alt

Tik tak! Mājokļa funkcionālais dekors - pulkstenis

24.01.2018

Saistītās ziņas

alt

9 pazīmes, ka īrpirkums ir tava iespēja iegādāties sev dzīvokli

alt

Dzīve uz balkona

alt

Īrpirkums - jauna iespēja pārvērst īri dzīvokļa pirkumā

alt

Laiks investēt! Izdevīgi piedāvā vērtīgus investīciju dzīvokļus Rīgas Klusajā centrā

alt

Līdz ar valsts atbalsta programmu jaunajiem speciālistiem savs dzīvoklis izmaksās lētāk nekā īrēts īpašums

alt

Lai laimīga bērnība! Ieteikumi, kā izvēlēties dzīvokli, ja ģimenē aug bērni

alt

Uzkrājumus ēkas uzturēšanai nākotnē jāveido jau laikus!

alt

6 iemesli, kādēļ tradicionālā biroja vietā izvēlēties coworking telpas

alt

Dzīvoklis sērijveida mājā vai jaunajā projektā: kuru pirkt izdevīgāk?

Vēlaties iegādāties mājokli?

Uzziniet savas iespējas saņemt aizdevumu SEB bankā un piesakieties bezmaksas konsultācijai

  • Kredīta atmaksas termiņš līdz 30 gadiem
  • Iespēja atlikt pamatsummas maksājumu uz laiku līdz 18 mēnešiem
  • Kredītmaksājumu apdrošināšanas piedāvājums
  • Valsts atbalsts mājokļa iegādei ģimenēm ar bērniem
seb_house

Atrodi iedvesmu sava mājokļa iekārtošanai!

Homer ir pieejamas tūkstošiem interjera dizaina idejas Tavam mājoklim, birojam vai vasarnīcai.

  • Interjera dizaina attēlu galerijas un 360 virtuālās tūres
  • Izveido un dalies ar savu interjera dizaina ideju grāmatu
  • Pārlūko produktus no vairāk nekā 100 mēbeļu veikaliem, kas ir jau pievienojušies Homer

Lasītākās ziņas

1

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

2

Vasaras akcija "Gaiļezera namos": 5000 eiro vērta virtuve dāvanā

3

"Valsts nekustamie īpašumi" pārdos izsolē trīs nekustamos īpašumus

4

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda

5

Šiks un elegance - 6 pārdošanā esoši apartamenti Jūrmalā

6

Kad dzīvesvieta ir kā miera oāze

City24 redaktora izvēle

alt

Kad dzīvesvieta ir kā miera oāze

alt

Dizaina māja Mārupē, kurā katra detaļa ir pārdomāta

alt

Īpašumi, kuros vasaras saulgriežu svinēšana būtu īsta bauda