Kvalitatīvas dzīves telpas meklējumos - nianses, par kurām neaizdomājamies dzīvokļa iegādes laikā

Dzīvokļa iegādes laikā pircēji parasti interesējas par tā cenu,  neizvērtējot, kas tajā ir iekļauts. Taču iegādāties mājokli nav tas pats, kas nopirkt jaunas kurpes vai kleitu. Ir jāņem vērā ne vien cena, vieta un apkārtējā infrastruktūra, bet arī dažādas citas smalkas nianses, jo tieši tās ilgtermiņā noteiks dzīves kvalitāti jaunajā mājoklī. Būvkompānijas «Merks» nekustamo īpašumu tirdzniecības projektu vadītāja Dace Tumšā atklāj, kādi vēl apsvērumi mūsdienās ir svarīgi kvalitatīvai un sakārtotai dzīves telpai. 

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Skanstes ParksBūvkompānijas "Merks" nekustamo īpašumu tirdzniecības projektu vadītāja Dace Tumšā stāsta, ka izskatot potenciālā mājokļa variantu, rūpīgi jāizvērtē dzīvojamās platības izmēri. Pirmkārt, jāsaprot, kur izvietot un vai vispār dzīvoklī ir pietiekami daudz vietas gultai, virtuves iekārtai, skapim un citām lielajām mēbelēm.

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Skanstes ParksOtrkārt, jānosaka, cik daudz brīvās telpas paliks pēc mēbeļu un tehnikas izvietošanas. Treškārt, tā kā dzīvoklis ir ilgtermiņa pirkums, tā iegādes brīdī ir jādomā ne vien par to, vai tas atbilst šī brīža dzīves stilam un vajadzībām, bet arī, vai tas būs piemērots dzīvošanai arī pēc daudziem gadiem. "Cilvēki gadu gaitā mēdz apaugt ar mantām, tāpēc ir jāizsver, vai izvēlētajā mājoklī arī pēc 4 vai 5 gadiem būs pietiekami daudz brīvas vietas, lai visi mājinieki tajā justos gana komfortabli un atkal nevajadzētu meklēt jaunu mājvietu," sniedz padomu D.Tumšā.

Speciāliste rosina domāt:" Daudzi nekustamo īpašumu attīstītāji šobrīd par zemām cenām piedāvā iegādāties nelielas, kompaktas platības, taču, vai summā iekļautais nodrošina kvalitatīvu dzīves telpu?" Visbiežāk – nē. Viņa dalās novērojumos, ka izvēloties dzīvokli, pircēji nereti aizmirst pievērst uzmanību tam, vai tajā būs vieta arī lietām, kas ikdienā mājokļa interjerā nav nepieciešamas. Taču jāatceras, ka dzīvoklis nav māja - tajā daudzas lietas noslēpt ir ievērojami grūtāk, tāpēc mūsdienās patīkamas un kvalitatīvas dzīves vides izveidē liela nozīme ir dažādām papildu telpām, kur noglabāt visu lieko, ko nav jāredz ne mājinieku, ne ciemiņu acīm. 

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Skanstes ParksIzvēloties jaunu mājokli, būvkompānijas "Merks" pārstāve iesaka pievērst uzmanību tam, vai tā cenā ir iekļautas arī dažādas palīgtelpas dzīvoklī un ārpus tā, jo ilgtermiņā tās lielā mērā noteiks dzīves telpas kvalitāti. Proti, jāpārdomā, vai dzīvoklī ir pietiekami liela un ērta virtuve, vai ir atvēlēta pietiekami plaša vieta virtuves iekārtai? Vai būs vieta lielākiem skapjiem vai garderobei? Vieta, kur nolikt veļas mašīnu, gludināmo dēli, putekļu sūcēju un citus sadzīvē nepieciešamus priekšmetus? Žāvēt veļu? Un, galu galā, vai būs vieta, kur glabāt sezonālās lietas, piemēram, riteni, skrituļslidas, savu slēpošanas inventāru vai ziemas riepas? 

Ērta dzīves telpa Rīgas centrā

Šādi plaši un funkcionāli mājokļi, kur ir paredzēta vieta gan pašam cilvēkam, gan visām nepieciešamajām mantām, ir pieejami projektā "Skanstes Parks", kas atrodas modernajā un perspektīvajā Skanstes apkaimē.

"Veidojot projekta dzīvokļus, jau tiek apdomāts, vai tajā satilps viss, kas cilvēkam nepieciešams ērtai un kvalitatīvai dzīvošanai. Piemēram, trīsistabu dzīvokļiem ir pārdomātas palīgtelpas jeb tehniskās telpas, kur novietot visu, kas ikdienā nav nepieciešams," zina teikt "Merks" pārstāve. Projekta dzīvokļu tehniskajās telpās ir paredzētas pat pieslēguma vietas veļas mazgājamai mašīnai un žāvētājam.

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Skanstes ParksDaļā no "Skanstes Parka" ērtajiem un mūsdienīgajiem dzīvokļiem ir arī savas garderobes, kurās var ne vien iekārt kleitas, kreklus un uzvalkus, bet arī izvietot somas, cepures, sezonālos apavus, ceļojumu čemodānus un pat gludināmo dēli. 

Vēl mājas iedzīvotājiem ir pieejamas koplietošanas telpas, kur bez papildu samaksas iespējams droši atstāt bērnu ratiņus, riteņus, skrituļdēļus, ragaviņas un citas sezonālas lietas. Par atsevišķu samaksu iespējams iegādāties arī individuālu noliktavu, kas atrodas ēkas pagrabstāvā. 

 

City24.lv iesaka:

APSKATI JAUNO PROJEKTU PIEDĀVĀJUMU UN ATRODI ARĪ SAVAS JAUNĀS MĀJAS!

Ekonomikas virzītājspēks eksports šogad nodos stafeti iekšējam patēriņam – investīcijām un mājsaimniecībām

23.01.2018

alt
alt

Tik tak! Mājokļa funkcionālais dekors - pulkstenis

24.01.2018

Saistītās ziņas

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?

alt

Vai ieguldījums nekustamā īpašumā nākotnē atmaksāsies?

alt

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

Kā vienoties par kopīpašuma dalītu lietošanu, lai tā būtu saistoša trešajām personām?

alt

Kur virzās nekustamo īpašumu pārdošanas un īres cenas

alt

Interese par nekustamo īpašumu sludinājumiem atgriežas pirmskrīzes līmenī

alt

City24.lv piedāvā: JAUTĀ EKSPERTAM!

alt

"YIT LATVIJA": ir daudz radošu un ērtu risinājumu, kā šobrīd klientiem palīdzēt mājokļa izvēlē un iegādē

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem