Laiks investēt! Izdevīgi piedāvā vērtīgus investīciju dzīvokļus Rīgas Klusajā centrā

Viens no populārākajiem un drošākajiem ieguldījumu veidiem ir nekustamais īpašums. Taču, kā atšķirt, kurš īpašums būs laba ilgtermiņa investīcija, kurš nē? Par to, kas nekustamo īpašumu padara par labu investīciju, kā arī par vērtīgu investīciju dzīvokļu piedāvājumu prestižajā Rīgas Klusajā centrā stāsta jaunā projekta "Art Luxury House" pārstāvji Roberts Keziks un Raivis Salaks. 

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Art Luxury House

Vieta ar vērtību

"Laba investīcija ir tā, kurā ieguldot, tiek vismazāk riskēts, ka kritīsies tās vērtība," uzsver jaunā projekta "Art Luxury House" pārstāvis R. Salaks. Tieši tādēļ meklējot, kur ieguldīt brīvos naudas līdzekļus, viens no faktoriem, ko ņemt vērā, ir nekustamā īpašuma atrašanās vieta. Rīgā, piemēram, labākie investīciju rajoni ir Rīgas centrs, Vecrīga, kā arī, protams, Klusais centrs ar savām daudzajām jūgendstila pērlēm. Šajās apkaimēs esošie īpašumi ir un būs pieprasīti kā pircēju, tā īrnieku vidū, bet to vērtība – nākotnē palielināsies. "Jo vecāka glezna, jo lielāka ir tās vērtība. Mākslas darba vērtība ar laiku tikai pieaugs, jo otra tāda vairs nav. To pašu var attiecināt arī uz īpašumiem UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautajā jūgendstila ēku rajonā – tie ir vērtība, kādu nekur citur neatrast," salīdzina un kolēģi papildina R.Keziks.

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Art Luxury HouseVēsturiskajā centrā atrodas arī augstas klases A+ dzīvojamais komplekss "Art Luxury House" (Strēlnieku iela 7, Rīga), kas sastāv no divām ēkām – fasādes mājas, kurā pieejami dzīvokļi ar balto apdari un panorāmas skatiem uz Kluso centru, un pagalma mājas, kurā dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu apdari un ir piemēroti investīciju ieguldīšanai. "Lai arī paši nami ir celti mūsdienīgā, ne šim rajonam raksturīgajā arhitektūras stilā, tie tāpat ir novietojušies jūgendstila ēku skavās un pa to logiem ik dienas ir baudāms šīs prestižās apkaimes neatkārtojamais skaistums. Pērkot dzīvokli "Art Luxury House",  unikālā atrašanās vieta un jūgendstils ir viena no tā pievienotajām vērtībām," norāda projekta veidotāji. 

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Art Luxury House

Celtnes kvalitāte un dzīves ilgums

Vēl viens nozīmīgs faktors vērtīga un laba investīciju īpašuma izvēlē ir tā kvalitāte un mūža ilgums. Piemēram, laba investīcija ir mūsdienīgie un svaigi būvētie jaunie projekti. Nopērkot dzīvokli jebkurā renovētā mājā, jārēķinās, ka tā savu laiku jau ir nokalpojusi, turpretī jaunuzbūvētai celtnei dzīves cikls ir tikai sācies. Tāpat šādos namos lielākoties ir problēmas ar plānojumiem, kamēr jaunajos projektos ir ērti un mūsdienu vajadzībām atbilstoši plānojumi. Piemēram, katrā dzīvojamā kompleksa "Art Luxury House" dzīvoklī ir plaša viesistaba, kas Rīgas centra kontekstā ir unikāla parādība. 

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Art Luxury House

"Iegādājoties īpašumu, cilvēki visbiežāk vadās pēc cenas un tā, vai tas patīk. Tomēr ir jāizvērtē arī citi aspekti, piemēram, ēkas dzīves ilgums un iespējamās nākotnes investīcijas. Neviena māja nekalpo mūžīgi. Nopērkot dzīvokli vecā, renovētā ēkā, jārēķinās, ka pēc 30 gadiem gribot negribot būs jātaisa kapitālais remonts – jāiegulda savi līdzekļi. Tikmēr, piemēram, energoefektīvais "Art Luxury House" projekts bez papildu investīcijām kalpos vēl vairāku paaudžu garumā, jo tas ir pavisam jauns projekts - celts no dzelzsbetona un citiem ilgi kalpojošiem materiāliem, mūsdienu prasībām atbilstošs, ar plašiem logiem, augstas kvalitātes skaņas izolāciju, modernu klimata kontroles sistēmu, jaunām komunikācijām, videonovērošanu, konsjeržu, noliktavām, ātrgaitas liftiem, pazemes autostāvvietām un visu citu ērtai dzīvei nepieciešamo. Māja ir jauna un tai tuvākajā simtgadē nebūs problēmu, kas varētu izsaukt cenas kritumu un savu līdzekļu ieguldījumu," uzskaita R.Keziks un R.Salaks.  

Augsts pieprasījums īrēt

Ja īpašums tiek iegādāts ar mērķi to izīrēt, jāizvērtē gan tā atrašanās vieta, gan arī potenciālais īrnieks. Piemēram, vēl aizvien ļoti prestiža dzīvesvieta ir Rīgas vēsturiskais centrs, kā sniegtās priekšrocības novērtējuši hokeja kluba "Rīgas Dinamo" hokejisti un citi sportisti, darījumu cilvēki, vēstniecību darbinieki, juristi, advokāti, ārzemju studenti, kā arī vēl daudzi citi, kurus var uzskatīt par potenciālajiem īrniekiem. Tieši tādēļ jau pieminētie "Art Luxury House" pagalma mājas dzīvokļi ir garantēta un vērtīga investīcija nākotnei, jo pieprasījums pēc šādiem apartamentiem Klusajā centrā netrūkst. "Cilvēki vēlas šeit dzīvot, tāpēc pieprasījums pēc īres dzīvokļiem ir liels, bet ienākumi – droši un pastāvīgi. Pieredze rāda, ka klients, kas iegādājies dzīvokli, jau mēneša laikā to ir izīrējis," zina teikt projekta pārstāvji. 

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Art Luxury House

Vēl viens pluss ir kvalitatīvs īrnieks. Proti, nopērkot un par 200, 300 eiro izīrējot dzīvokli mikrorajonā, arī īrnieks būs atbilstošs šai cenai. Tikmēr "Art Luxury House" apartamentus īrē kvalitatīvs īrnieks, kurš saprot cenu un ir gatavs to maksāt. "Tie ir kulturāli cilvēki, kuri zina pasaules tirgus līmeni, novērtē cenas atbilstību kvalitātei un pret īpašumu attiecas ar cieņu. Tas savukārt īpašniekam rada drošības sajūtu, ka ar izīrēto īpašumu viss būs kārtībā un pēc īres termiņa beigām to atdos atpakaļ tikpat labā stāvoklī, kā izīrēšanas brīdī," uzsver R.Keziks. 

Vērtīgi investīciju dzīvokļi Klusajā centrā 

Ja meklējat, kur ieguldīt brīvos naudas līdzekļus, dzīvojamais komplekss "Art Luxury House", kas atrodas iepretī  jūgendstila pērlei Alberta ielai, šobrīd ir viens no piemērotākajiem projektiem šādam nolūkam. Tas atbilst visiem augstāk minētajiem kritērijiem, turklāt šopavasar 25 dzīvokļus pagalma mājā iespējams iegādāties ar atlaidi no 15 līdz 27%. Piedāvājumā ir gan investīcijām piemēroti dzīvokļi ar vienu guļamistabu, gan arī lielāki apartamenti ar divām guļamistabām, kas būs piemēroti ģimenēm. 

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Art Luxury House

"Art Luxury House" pagalma ēkas apartamentos ir veikts remonts, kā arī vairākos dzīvokļos jau ierīkotas virtuves, kas nozīmē, ka jaunajam īpašniekam pēc mājokļa iegādes nav jāveic papildu ieguldījumi, lai apartamentus varētu izīrēt. "Tieši dzīvokļus pagalma mājā redzam kā labus investīciju objektus cilvēkiem, kuri vēlas investēt nekustamā īpašumā. Tie ir gatavi dzīvošanai, likvīdi un uzskatāmi par vienu no drošākajiem nekustamā īpašuma investīciju objektiem Klusajā centrā, jo to vērtība ar laiku tikai palielināsies," stāsta "Art Luxury House" attīstītāji, kuri piebilst, ka paredzamā ienesīguma likme ir no 5 līdz 7% gadā.

 

City24.lv iesaka:

APSKATI JAUNO PROJEKTU PIEDĀVĀJUMU UN ATRODI ARĪ SAVAS JAUNĀS MĀJAS!

Eksperti: "New Hanza" kvartāla projekts, visticamāk, tiks realizēts

06.03.2018

alt
alt

Lielai daļai mājsaimniecību pērn bijušas grūtības segt mājokļa izdevumus

06.03.2018

Saistītās ziņas

alt

Populārākie virtuves fasāžu materiāli: kādi ir to plusi un mīnusi?

alt

Vai ieguldījums nekustamā īpašumā nākotnē atmaksāsies?

alt

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

Kā vienoties par kopīpašuma dalītu lietošanu, lai tā būtu saistoša trešajām personām?

alt

Kur virzās nekustamo īpašumu pārdošanas un īres cenas

alt

Interese par nekustamo īpašumu sludinājumiem atgriežas pirmskrīzes līmenī

alt

City24.lv piedāvā: JAUTĀ EKSPERTAM!

alt

"YIT LATVIJA": ir daudz radošu un ērtu risinājumu, kā šobrīd klientiem palīdzēt mājokļa izvēlē un iegādē

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

2

Jaunums tirgū! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais projekts

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

5

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

6

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

City24 redaktora izvēle

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP