Jūrmalas "Jasmine Garden" dzīve kūsā – pirmie iemītnieki ir klāt!

Pašā klusā Bulduru rajona sirdī jaunuzceltajā projektā – dzīvojamo māju kompleksā «Jasmine Garden», kas piedalās jauno projektu kampaņā Karstie piedāvājumi , jau gadu mijā  sāka ievākties pirmie iemītnieki. Projekts sevi ir pierādījis jau  tapšanas stadijā, jo vēl pirms tā nodošanas ekspluatācijā 65% no piedāvātajām platībām jau bija pārdotas. Turklāt, kā uzsver uzņēmuma «LNK Properties» dzīvojamo īpašumu departamenta vadītāja Aleksandra Strode, dominējošā daļa darījumu noslēgta ar vietējiem pircējiem, kas liecina, ka Jūrmala ir kļuvusi pieejamāka Latvijas iedzīvotāju maciņiem un viņi steidz to izmantot. 

Foto: Jasmine Garden

"Latvijā jau vairākās paaudzēs ir iesakņojusies tradīcija atpūsties savā vasarnīcā pie jūras. Tā ir bijis vienmēr, tomēr pēdējā laikā vietējā pircēja prasības attiecībā uz vasaras māju ir augušas. Priekšplānā izvirzījies tuvums pilsētai, kvalitāte un likviditāte. Jūrmalā ierobežoto zemes resursu dēļ vasarnīca vienmēr būs likvīds īpašums, ko varēs nodot mantojumā saviem bērniem un mazbērniem. Turklāt, šobrīd šis Latvijā atzītākais kūrorts ir pieejams arī vietējo iedzīvotāju investīcijām. Likumsakarīgi, ka ir parādījies jauns pircēju segments – vietējais iedzīvotājs, kurš iegādājas īpašumu Jūrmalā kā likvīdu vasaras rezidenci," novērojumos dalās A.Strode.

Tajā pašā laikā daudzi iegādājas apartamentus "Jasmine Garden" kā pastāvīgu dzīvesvietu, jo pirmie iemītnieki sākuši iekārtoties tieši gadu mijā. Tas liecina, ka projekts būs apdzīvots ne tikai sezonas laikā, bet visu gadu. "LNK Properties" pārstāve bieži saka klientiem: "Bulduri ir labākais Rīgas guļamrajons. Ceļš līdz pilsētas centram ir vien par četrām minūtēm ilgāks nekā no Imantas, bet dzīve tajā noris pavisam citā dimensijā." Grūti apstrīdēt - Jūrmalā tiešām valda miers, komforts un nesteidzīga dzīvesveida vide. 

Foto: Jasmine Garden

Projekta četrās atsevišķi stāvošajās trīsstāvu ēkās, kas atrodas Jasmīnu ielā un ir nodēvētas četru cildenu dārza jasmīnu šķirņu nosaukumos (Luisa, Patricia, Stephanie un Aurelia), nav divu vienādu dzīvokļu. Kā uzsver attīstītājs, šis nav tipveida īpašums. Tas netika veidots pēc šablona - pat vienāda stila dzīvokļos iekārtojums ir atšķirīgs gan plānojuma, gan apdares materiālu kompozīcijas ziņā. Tāpat katrā no apartamentiem ir ierīkotas individuālas virtuves. "Nav tā, ka kaimiņam ir tāds pats interjers," projektā realizēto filozofiju akcentē A.Strode. Katrs pircējs var rēķināties ar augstāko kvalitāti it visā. Dzīvokļos ir augsti griesti, vismaz divi sanmezgli pat mazākas platības dzīvokļos, vēl katrā īpašumā ir uzstādīti pasaulē atzītie JAGA radiatori un ierīkotas ekoloģiskas koka logu stikla paketes.

Foto: Ēriks BožisJūrmalai raksturīgā mitruma dēļ, attīstītājs ēku ārējā apdarē apzināti izvairījās no ģipša vai kaļķa apmetuma izmantošanas. Tā vietā ēku fasāžu apdarē tika izmantoti ilgtspējīgi materiāli: īpašs, pēc jaunākām tehnoloģijām vecināts koks un augstas kvalitātes garenās flīzes. Izvēlētā apdare arī pēc daudziem gadiem nezaudēs kvalitāti un reprezentablu izskatu, neskatoties ne uz kādiem ārējiem apstākļiem.

"Priežu sila ieskautajā projektā "Jasmine Garden" vēl pieejami tikai daži apartamenti, kur no plašajām terasēm paveras gleznains dabas skats, un to iegādes cena ir neapšaubāms likvīds. Tā ir vienreizēja iespēja Jūrmalas kontekstā – īpašums ar trīs guļamistabām tik pieejamā cenu kategorijā," pauž "LNK Properties" dzīvojamo īpašumu departamenta vadītāja. Tāpat piedāvājumā vēl ir kompakti dzīvokļi jaunajiem pāriem un visiem vasaras māju tīkotājiem. 

Atrašanās vietas, likviditāte un konstrukcijas kvalitāte ir galvenās "Jasmine Garden" priekšrocības. Ne mazāk svarīgs ieguvums ir zems nekustamā īpašuma nodoklis - daudzdzīvokļu mājai nav augsta kadastrālā vērtība, līdz ar to īpašuma uzturēšana nerādīs finansiālas grūtības. "Šī viennozīmīgi ir pārdomāta investīcija savā un savu tuvinieku nākotnē," pauž pārliecību A.Strode.

Jauno projektu kampaņas "Karstie piedāvājumi" ietvaros tiek piedāvāta iespēja saņemt kreditēšanas piedāvājumu no SEB bankas. Saņemt piedāvājumu!

 

City24.lv iesaka:

KARSTI PIEDĀVĀJUMI JAUNAJOS PROJEKTOS - IEPAZĪSTI PLAŠO JAUNO PROJEKTU KLĀSTU UN ATRODI ARĪ SAVAS JAUNĀS MĀJAS!

Dizainera padoms: 5 idejas, kā skaisti noformēt kumodi

04.04.2018

alt
alt

"Luminor" apstiprinājusi mājokļu kredītus jaunajiem speciālistiem vairāk nekā 1,7 miljonu eiro apmērā

05.04.2018

Saistītās ziņas

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi LABAJĀ KRASTĀ: Purvciemā, Ķengaragā, Mežciemā un citur

alt

Izrādīs pašus svaigākos "Jaunās Teikas" dzīvokļus

alt

TOP 3 populārākās Rīgas apkaimes pēc dzīvokļu darījumu skaita: Purvciems, Teika, Centrs

alt

Atklāj karstākos mājokļu piedāvājumus un laimē brīvdienas ÖÖD stikla mājā Igaunijā

alt

Pozitīvas pārmaiņas Imantā: Anniņmuižas bulvārī top jauni un pievilcīgi mājokļi

alt

Kādus jaunos mājokļus piedāvā RĪGAS CENTRS?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem