9 pazīmes, ka īrpirkums ir tava iespēja iegādāties sev dzīvokli

Šopavasar Latvijas nekustamo īpašumu tirgū parādījās jauna atbalsta programma, kas atvieglo iespēju tikt pie kārotā mājokļa – īrpirkums. Šis pakalpojums, ko ieviesusi HANNER grupa, ir iespēja īri pārvērst dzīvokļa pirkumā. Proti, Tu vari izvēlēties dzīvokli modernajā Jaunajā Teikā, dzīvot tajā un jebkurā sev ērtā brīdī 2 gadu laikā izlemt, vai vēlies šo mājokli iegādāties. Katrs eiro, ko būsi maksājis par īri, kļūs par pirmo iemaksu dzīvokļa iegādei. Esam apkopojuši 9 pazīmes, kas liecina, ka īrpirkums ir tieši Tava iespēja beidzot iegādāties pašam savu mājokli, un Jaunā Teika – vieta, kur dzīvot.

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Jaunā Teika

1. Tu par īri šobrīd maksā apmēram 500 eiro

Ja Tu un Tava ģimene šobrīd īrējat dzīvokli, par kuru ik mēnesi saimniekam maksājat īri aptuveni 500 eiro vērtībā, iespējams, ir vērts apdomāt, ka izdevīgāk ir izmantot īrpirkuma piedāvājumu Jaunajā Teikā. Proti, par to pašu maksu projektā varēsi īrēt, piemēram, pilnīgi jaunu trīsistabu dzīvokli, ko varēsi iekārtot pēc savas patikas. Turklāt, visa īres nauda paliks Tev, nevis saimniekam. Respektīvi – tā tiks pilnībā novirzīta pirmajai iemaksai, lai vēlākais pēc diviem gadiem Tu šo dzīvokli varētu iegādāties.

2. Tu īres naudu labprāt izmantotu pirmās iemaksas nosegšanai

Daudzi cilvēki vēlētos uzkrāt pirmajai iemaksai, lai varētu iegādāties paši savu mājokli. Taču, tā kā ik mēnesi ir jāmaksā par īri, nolikt malā vēl papildu naudas līdzekļus nav tik vienkārši. Īrpirkums – tā ir palīdzība pircējam šo pirmo iemaksu sakrāt, jo 100% viss, ko pirmo 2 gadu laikā maksāsi par īri, uzkrāsies pirmajai iemaksai bankā. Kad ar īrpirkumu būsi uzkrājis pirmo iemaksu, vari doties uz banku pēc hipotekārā kredīta mājokļa iegādei, kā arī izmantot ALTUM vai kādu citu atbalsta programmu. 

3. Pirms dzīvokļa iegādes, Tu vēlētos tajā padzīvot

Nekustamā īpašuma iegāde ir nopietns un atbildīgs lēmums. Izmantojot īrpirkuma piedāvājumu, Tu varēsi izmēģināt gan pašu mājokli, gan apkārtējo vidi, kurā tas atrodas – līdzīgi kā pirms iegādes tiek testētas mašīnas. Turklāt, Tev būs divi gadi laika, lai izlemtu, vai vēlies dzīvokli pirkt.

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Jaunā Teika

4. Tu vēlies dzīvot drošā un ģimenēm draudzīgā apkaimē

Īrpirkums Jaunajā Teikā – ar to tu iegūsti ne vien jaunu, pēc paša gaumes iekārtotu mājokli, kas pēcāk nonāks Tavā īpašumā, bet arī skaistu, drošu un ģimenēm draudzīgu apkārtējo vidi. Šeit Tu bezrūpīgi saulītē uz soliņa varēsi lasīt grāmatu, kamēr bērni iegūst jaunus draugus un spēlējas piemājas rotaļu laukumā. Jaunā Teika ir ģimenēm draudzīga apkaime un projekts, no kā netālu atrodas gan skolas un bērnudārzi, gan vietas, kur attīstīt bērnu intereses vai pavadīt brīnišķīgas brīvdienas ģimenes lokā. 

5. Tu vēlies dzīvot starp cilvēkiem ar līdzīgām vērtībām

Liela daļa no Jaunās Teikas iemītniekiem ir jaunie vecāki vai arī pāri, kas par tādiem plāno kļūt. Tas nozīmē, ka izvēloties īrpirkumu un Jauno Teiku, Tu izvēlies arī atrasties līdzīgi domājošu, draudzīgu kaimiņu vidū. Jaunajā Teikā šobrīd dzīvo jau vairāk nekā 500 ģimeņu, tādēļ šeit bērniem ir iespēja iepazīties un spēlēties ar citiem vienaudžiem, pilnvērtīgi izbaudot bērnību. Arī jauno māmiņu ikdienas pastaigas kļūst daudz interesantākas, ja tajās var doties kopā ar citām māmiņām.

6. Tu vēlies dzīvot jaunajā projektā ar apkārtni, kas arvien attīstās

Laba infrastruktūra, ērta sabiedriskā transporta satiksme, vairākas ēstuves, droši spēļu laukumi bērniem, labiekārtotas atpūtas zonas vecākiem – izvēloties īrpirkumu, Tu  izvēlies arī strauji augošu projektu, kurā tiks piedāvāts itin viss mūsdienīgam pilsētniekam nepieciešamais. Jaunajā Teikā atrodas arī kopstrādes telpa Teikums, kurā regulāri notiek dažādi pasākumi, sākot ar novusa turnīriem un beidzot ar lekcijām un semināriem dažādu jomu profesionāļiem. Starp citu, Jaunajā Teikā drīz būs  arī savs bērnudārzs, kur iedzīvotāju atvases varēs aizvadīt dienu, mācīties un sadraudzēties.  Tāpat drīzumā gaidāma bāra un sporta zāles atvēršanās. 

7. Tev ir mājdzīvnieki vai arī Tu tos vēlētos

Īrpirkums ir draudzīgs ne tikai Tev, bet arī Tavam mīlulim! Tā kā pats būsi sava mājokļa saimnieks, bez problēmām varēsi tajā izmitināt arī savu četrkājaino draugu vai beidzot tādu iegādāties. Vairs nekādu ierobežojumu un paziņojumu, ka izīrē "bez mājdzīvniekiem". 

Noderīgi zināt, Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Jaunā Teika

8. Tu mājokli vēlies iekārtot pēc savas gaumes un patikas

Īrētā dzīvoklī īrnieks ir spiests pielāgoties tam, kā tā saimnieks ir to iekārtojis. Nereti īpašnieki arī iebilst pret remontu vai kosmētiskām izmaiņām savā mājoklī, tāpēc tā iemītniekiem nākas samierināties ar atšķirīgo iekārtojumu. Izvēloties īrpirkumu, jauno mājvietu varēsi iekārtot tieši tā, kā Tu to vēlies un uzskati par vajadzīgu. Forši taču izveidot pašam savu miera ostu, vai ne?

9. Tu vēlies patstāvīgu dzīvesvietu, kur bez raizēm vari uzturēties ilgāku laika periodu

Īrējot dzīvokli, īrniekam ir jārēķinās ar iespēju, ka jebkurā brīdī tā īpašnieks var pateikt, ka ir jāmeklē citas mājas. Ar īrpirkuma piedāvājumu Tu būsi pasargāts no šīs nepatīkamās situācijas – divus gadus Tu dzīvokli varēsi īrēt bez rūpēm, bet pēc tam kļūsi par tā likumīgu īpašnieku. 

Papildu informācija par īrpirkumu pieejama šeit.

 

 

City24.lv iesaka:

APSKATI JAUNO PROJEKTU PIEDĀVĀJUMU UN ATRODI ARĪ SAVAS JAUNĀS MĀJAS!

TOP 10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 07.05.2018-13.05.2018

14.05.2018

alt
alt

Klāt Atvērto durvju dienas maratons jaunajos projektos!

14.05.2018

Saistītās ziņas

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

Kā vienoties par kopīpašuma dalītu lietošanu, lai tā būtu saistoša trešajām personām?

alt

Kur virzās nekustamo īpašumu pārdošanas un īres cenas

alt

Interese par nekustamo īpašumu sludinājumiem atgriežas pirmskrīzes līmenī

alt

City24.lv piedāvā: JAUTĀ EKSPERTAM!

alt

"YIT LATVIJA": ir daudz radošu un ērtu risinājumu, kā šobrīd klientiem palīdzēt mājokļa izvēlē un iegādē

alt

Noderīgi: kā šobrīd attālināti notiek nekustamo īpašumu darījumi?

alt

Ko šobrīd meklē ekskluzīvu nekustamo īpašumu pircējs Latvijā?

alt

Nelikumīga pārbūve - kā tā ietekmē īpašuma pārdošanas procesu?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

2

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

3

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

4

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi

5

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

6

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

City24 redaktora izvēle

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

alt

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi