"Estera Development" turpina veiksmīgi attīstīt savu darbību Latvijas nekustamo īpašumu tirgū

Nekustamo īpašumu attīstītājs no Igaunijas «Estera Development» neapstājas pie līdz šim paveiktā un turpina veiksmīgi attīstīt savu darbību Latvijas nekustamo īpašumu tirgū. Par šī brīža sasniegumiem un nākotnē iecerēto stāsta «Estera Development» īpašnieki - Aadu Oja un Ulo Adamsons (Ülo Adamson).

Mājokļu tirgus, Būvniecība, Jaunie projekti, Estera Development, Tuvidi, Liepziedi Kāds ir līdzšinējais "Estera Development" sniegums Latvijas nekustamā īpašuma tirgū?

U.A.: Redzot potenciālu Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, savu darbību šeit nolēmām uzsākt pirms diviem gadiem – 2016. gadā. Pēdējo divu gadu laikā esam realizējuši savus pirmos divus attīstības projektus. Viens no tiem ir Rīgā pieejamākais dzīvokļu projekts blakus rīdzinieku iecienītākajai atpūtas vietai Mežaparkam – "Liepziedi". Līdz šim esam attīstījuši projekta pirmo kārtu, taču drīz tiks uzsākta arī nākamās kārtas būvniecība. Otrajā mūsu projektā "Tuvidi", Baložos, esam ņēmuši vērā "Liepziedi" attīstības procesa laikā gūto pieredzi un pozitīvās atsauksmes no iedzīvotājiem.

"Es iemīlējos šajā projektā jau sen. Izcila vieta - Mežaparks -, viss mīļš, zaļš un jauns.  Kad projekts sāka tuvoties noslēgumam, es sapratu, ka gribu te dzīvot! Manuprāt, šeit ir ideāli -  izvietojums, jauna un svaiga aura, super kaimiņi," tā par savu ikdienu stāsta "Liepziedi" iedzīvotājs R. Veveris.

A.O.: Līdzīgi kā "Liepziedi", arī šo projektu raksturo ne tikai pieejamās dzīvokļu cenas un funkcionāli telpu plānojumi, bet arī dabas klātesamība un vienlaikus stratēģiski izdevīgā atrašanās vieta - 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. 
Abi šie projekti ir guvuši manāmu atzinību starp Latvijas pircējiem. Fokusējoties uz vietējiem iedzīvotājiem, cena un funkcionalitāte ir ļoti būtiski faktori, tādēļ saprotam, ka mūsu dārgākajiem dzīvokļiem jāiekļaujas 100 tūkstošu eiro robežās. Esam priecīgi redzēt, ka mūsu koncepcija par pārdomātas funkcionalitātes ekonomiskās klases dzīvokļiem nepārprotami darbojas. Tas dod mums pārliecību turpināt projektu attīstību Latvijas tirgū un palielina atbalstu no mūsu sadarbības partneru un investoru puses. 

Lūdzu, raksturojiet sava pirmā dzīvokļu projekta "Liepziedi" līdzšinējo attīstību.

A.O.: Esam ļoti gandarīti par paveikto "Liepziedu" pirmās kārtas attīstībā. No tehniskā skata punkta, šis bija diezgan sarežģīts process, taču neskatoties uz to – visu izdevās veiksmīgi īstenot. Par to sakām "paldies" visiem iesaistītajiem partneriem, tostarp arī mārketinga un pārdošanas jomās. Viņu darbs ir bijis nenovērtējama Liepziedu panākumu sastāvdaļa. Šobrīd ir pārdoti vairāk kā 85% dzīvokļu, tādēļ straujiem, taču rūpīgi pārdomātiem soļiem, esam gatavi sākt attīstības nākamo posmu jeb "Liepziedi 2" attīstību. 

Kad Jūs plānojiet uzsākt "Liepziedi 2" attīstību?

U.A.: Plānojam uzsākt "Liepziedi 2" būvniecības un pārdošanas procesus 2018. gada rudenī un šobrīd esam aktīvā un aizraujošā projektēšanas un plānošanas posmā. Plānojam, ka ēkas sešos stāvos būs 167 dzīvokļi ar funkcionāli izplānotām telpām platībās no 26 līdz 77 kvadrātmetriem.

Mājokļu tirgus, Būvniecība, Jaunie projekti, Estera Development, Tuvidi, Liepziedi Vai "Liepziedi 2" ieviesīsiet kādas būtiskas atšķirības no pirmās ēkas?

U.A.: Esam nolēmuši sekot tai pašai koncepcijai, kuru īstenojām "Liepziedu" pirmās kārtas attīstībā, protams, ņemot vērā gūto pieredzi un veicot uzlabojumus tur, kur saskatām to nepieciešamību. Mums ir svarīgi nodrošināt klientiem pieejamu cenu, saglabājot augstus kvalitātes standartus ikvienā mūsu projektā. Pieturoties pie pirmās ēkas attīstības pamatprincipiem, arī "Liepziedi 2" attīstībā īpašu uzmanību pievērsīsim pārdomātu un augstas kvalitātes materiālu izmantošanai.

Kādi ir "Estera Development" tālākie attīstības plāni nekustamo īpašumu tirgū Latvijā?

A.O
.: Mēs turpinām attīstīt un paplašināt savu darbību Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, vienlaikus turpinot piedāvāt augstas kvalitātes dzīvojamās telpas par vietējiem iedzīvotājiem pievilcīgu cenu.  Šobrīd papildu "Liepziedi" un "Tuvidi" attīstībai ir vairāki jauni projekti, kurus plānojam ieviest Latvijas tirgū jau tuvākajā nākotnē. 
U.A.: Nelielam ieskatam varam minēt dažus no tiem – Dienvidu pakavs 3 (220 dzīvokļi Ziepniekkalnā) un Mākoņkalns (800 dzīvokļi Valdlaučos, Ķekavā). Turpmāko gadu perspektīvā esam iecerējuši attīstīt vairāk kā 2000 dzīvokļus Rīgā un tās apkārtnē. Ticam, ka esošie un potenciālie klienti augstu novērtēs mūsu pieeju dzīvokļu projektu attīstīšanā Latvijā.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

Jaunie speciālisti trīs mēnešos saņēmuši garantijas mājokļa iegādei par 1,97 miljoniem eiro

05.06.2018

alt
alt

Rīgā top jauns un progresīvs dzīvojamais rajons "Krasta kvartāls"

06.06.2018

Saistītās ziņas

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Projekts AUSEKĻA 14 saņēmis atzinības rakstu arhitektūras sasniegumu skatē "2020. gada balva Rīgas arhitektūrā"

alt

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

alt

Magdelēnas kvartāls ierindots starp labākajiem aizvadītā gada Pilsētas rajona atjaunošanas projektiem Baltijā

alt

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

alt

Izziņoti "Krasta City" apbūves metu konkursa rezultāti

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

4

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

5

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

6

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem