Jūrmalā atklāts pirmais A klases biroju nams "Citadele biroji"

Pagājušajā nedēļā, 14. jūnijā Jūrmalā, Dzintaros, svinīgi atklāts pirmais mūsdienīgais augstākās (A) klases biroju un pakalpojumu centrs – «Citadele biroji». Veicot ievērojamus ieguldījumus, jaunajā biroju centrā 3 tūkstošu kvadrātmetru kopplatībā izveidotas ar modernām tehnoloģijām aprīkotas, ergonomiskas, videi draudzīgas telpas lietišķo kontaktu veidošanai: mūsdienīgi biroji, konferenču zāle, kā arī īpaša zona kopdarbam (co-working) un 4 tūkstošu kvadrātmetru platībā labiekārtota apkārtne. Jau trešdaļa telpu atradušas savus jaunos nomniekus, kuru vidū ir nekustamo īpašumu attīstītāji, vairākas IT kompānijas, juridiskais birojs, moderna stomatoloģijas klīnika un pilates studija.

Notikumi, Komercplatības, Baltic Sotheby`s International Realty

Projektu īstenojis pieredzējušais nekustamo īpašumu pārvaldības un attīstīšanas uzņēmums "Citadele nekustamie īpašumi", kurš arī turpmāk uzņemsies rūpes par šo namu. Kā atklāšanā teica "Citadele nekustamie īpašumi" īpašniece Anna Barinova, projekts tapis gada laikā, ieguldot lielu mīlestību un daudz rūpju, īpašu uzmanību pievēršot detaļām un apkārtējai videi. "Jūrmala ir mūsu mājas, un mēs gribam, lai ne tikai mājiniekiem, bet arī viesiem, kuri brauc šeit atpūsties, būtu izcilas iespējas šeit strādāt," teica viņa, izsakot lielu pateicību tiem, visiem kas palīdzējuši tapt šim projektam: arhitektiem un iekštelpu dizaina autoram, būvniecības uzņēmumam un būvuzraugiem, kā arī Jūrmalas pilsētas domei un būvvaldei.

Notikumi, Komercplatības, Baltic Sotheby`s International Realty

A kases biroja telpu ekskluzīvo pārstāvību un piedāvājumu tirgū nodrošina premium segmenta nekustamo īpašumu uzņēmums "Baltic Sotheby`s International Realty". 

Multifunkcionālā biroju centra atklāšanā "Baltic Sotheby`s International Realty" īpašnieks un valdes priekšsēdētājs Vestards Rozenbergs teica: "Mums visiem Jūrmala asociējas ar kūrortu, atpūtu, pludmali, restorāniem, ekskluzīvām mājām, svaigu gaisu... Turpretim priekšstats par dinamisku, lietišķu kontaktu vietu ir par Rīgu. Šis ir bijis drosmīgs, pirmatklājēju solis - izveidot Jūrmalā pirmo A klases biroju centru, un ir arī paplašinātas biznesa robežas. Šāda drosme ir atmaksājusies, jo tā ir bijusi pārdomāta, un mērķauditorija to ir novērtējusi: pašlaik jau 30% telpu ir atradušas savus nomniekus, apliecinot, ka šāds centrs Jūrmalā ir bijis ļoti nepieciešams. Šis nams ļoti labi iekļaujas arī Jūrmalas tradicionālajā vidē: tādā vidē, kāda nevar būt trokšņainā, burzmas pilnajā Rīgā. Tāpēc tie, kas vēlas būt ārpus burzmas un pūļa, noteikti izvēlēsies šo vietu savu lietišķo kontaktu veidošanai."

Notikumi, Komercplatības, Baltic Sotheby`s International Realty

Pēc oficiālās atklāšanas viesi, kuru vidū bija daudzi uzņēmēji, kas aktīvi interesējās par biroja atvēršanas iespējām, devās apskatīt jaunās telpas. Jau ieejot biroja centra foajē, redzams, ka tās veidotas, ieturot lietišķu stilu: griestus, kuros ir atsauce uz vēsturi, saglabājot mazliet brutālu, industriālu stilu ar baltu krāsojumu, labi papildina interjera krāsojumā izmantotā pelēkā un melnā krāsa, kā arī koka detaļas. Foajē viesus spilgti uzrunā arī pazīstamās latviešu gleznotājas Daces Lielās glezna.

Apskatot biroju telpas tuvāk, redzams, ka tās ir pieejamas ar pilnu, balto apdari, un tiks pielāgotas potenciālo nomnieku vajadzībām. Kopumā jaunajā multifunkcionālajā biroju un pakalpojumu centrā ir izveidotas mūsdienīgas biroja telpas platībā sākot no 35 līdz 730 kvadrātmetriem (viena stāva ietvaros). Un telpas var pielāgot katra uzņēmuma specifikai

Moderni aprīkotā konferenču zālē iespējams rīkot seminārus, konferences u.c. pasākumus vismaz 50 cilvēkiem. Atsaucoties globālajai tendencei, arī "Citadeles biroji" piedāvā biroja telpu un darba vietu īstermiņa nomu kopdarba  (co-working) telpās. Gan telpu darbiniekiem, gan apmeklētājiem pieejamas velosipēdu un automašīnu stāvvietas.

 

City24.lv iesaka:

NEPALAID GARĀM JAUNĀKĀS ZIŅAS NO CITY24 - SEKO MUMS  FACEBOOK!

4 nekustamo īpašumu attīstītāju biežāk pieļautās kļūdas finansējuma piesaistē

21.06.2018

alt
alt

Kad dzīvesvieta ir kā miera oāze

21.06.2018

Saistītās ziņas

alt

Piņķos atvērs modes zīmolu outlet ciematu

alt

Nākamgad Piņķos plānots atvērt "outlet" veikalu pilsētu

alt

Būvkompānijai "Merks" uzticēta "Lidl" loģistikas centra izbūve Rīgā

alt

"Mežaparka Rezidencēs" jaunas biroju ēkas pamatos tiek iemūrēta laika kapsula

alt

Nekustamo īpašumu nozarē ir sācies jauns laikmets - PropTech

alt

Nekustamo īpašumu nozares forums BREL šogad pievērsīsies nākotnes tehnoloģiju tendencēm

alt

SEB piešķir 3,8 miljonus eiro biroju ēkas "Open Office" iegādei

alt

SWH Biroju centrā iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākamajām paaudzēm

alt

Atklās pirmo mūsdienīgo multifunkcionālo biroju centru Jūrmalā – "Citadele biroji"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem