Prezentēts jaunais KADO KARIM dzīvojamā kvartāla tēls Jūrmalā

Jūrmalā starptautisko konkursu laureāts, poļu tēlnieks Jerzy Kedziora iepazīstināja latviešu publiku ar saviem neparastajiem mākslas darbiem, kas radīti speciāli KADO KARIM dzīvojamo ēku projektam. Svinīgā pasākuma laikā tika atklāta arī latviešu mākslinieku mākslas darbu pastāvīgā ekspozīcija.  

Notikumi, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus

Šī gada 21. augustā kompānija R.EVOLUTION prezentēja jaunu filozofiju un jaunu KADO KARIM dzīvojamā kvartāla tēlu Jūrmalā - "Dzīves māksla ir dzīvot ar mākslu". Dzīve mākslā, dzīve kopā ar mākslu visās tās izpausmēs: arhitektūrā, skulptūrās, glezniecībā, mēbelēs un interjerā, mūzikā un aromātos.

Jaunais projekta tēls ir mākslas galerija jūsu mājās. Pagalms, mājas un kāpņu telpas ir kā platformas skulptūru, gleznu un Latvijas un citu valstu mūsdienu mākslinieku mākslas darbu izvietošanai. Projekta autori bija Aleksejs Naumovs, Diāna Adamaite, Svetlana Marta Linde, Māris Upzars, Ingus Krūmiņš un Avtandil Ashvetia, kā arī unikālais skulptors no Polijas - Jerzy Kedziora

Notikumi, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus

"Kompānijai R.EVOLUTION tas bija sava veida izaicinājums, jo mēs radam projektus, sākot no idejas un vietas līdz jau apdzīvotām mājām. Savos projektos mēs veidojam kvalitatīvi atšķirīgu dzīves sajūtu. Mēs piepildām mājas, ar kurām mēs strādājam, ar pozitīvām emocijām un neaizmirstamiem laimes mirkļiem saviem iedzīvotājiem. Strādājot ar projektu KADO KARIM, mēs saņēmām jau uzbūvētu objektu, ko izveidojis pasaules līmeņa arhitekts Karim Rashid sadarbībā ar mūsu tautieti - Andi Sīli. Projektam ir raksturīgs īpašs arhitektūras un telpas redzējums. Mēs pievienojām jaunu saturu oriģinālajai formai, strādājām pie sabiedrisko telpu dizaina un uztveram visbiežāk sastopamos ikdienas priekšmetus kā dizaina objektus" - stāsta Aleksejs Zagrebeļnijs, R.EVOLUTION vadītājs. 

Notikumi, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus

"Šodien man pats svarīgākais ir - krāsas. Mani ļoti imponē tas, ka projekts sanāca ļoti spilgts un dzīvespriecīgs, ka šīs sajūtas atspoguļojas manā jaunajā darbu sērijā, kas drīz tiks prezentēta"- uzsver Aleksandrs Naumovs, Latvijas Mākslas akadēmijas profesors. 

Jerzy Kedziora pateicas projekta vadītājiem par iespēju prezentēt savus darbus Jūrmalas iedzīvotājiem. Autora darbu ģeogrāfija ietilpst tādas valstis kā:  Polija, SAV, Arābu Emirāti,  Holande, Anglija, Šveice, Slovākija, Francija, Vācija, Čehija, Spānija, un tagad arī Latvija.

Papildinformācija:

Kompānija R.EVOLUTION - sekojošu projektu autors: THE HOME (2012) "Labākā celtne", "Labākais fasādes dizains"; TAL RESIDENCE (2013) "Labākais pilsētas dzīvojamais nekustamais īpašums" FIABCI; LEGEND. (2014) "Pasaules labākā dzīvojamā kompleksa arhitektūra" International Property Awards. 

Par projektu KADO KARIM:

Arhitektūra

Dāvana no Karim Rashid ir mūsdienīgs dzīvojamais komplekss, kam Baltijas valstīs nav analoga, kura īstenošanai tika savākta profesionāļu komanda, tika izmantoti arhitektūras un dizaina jaunākie tehnoloģiskie sasniegumi.

Projekta galvenais arhitekts ir slavenākais latviešu arhitekts Andis Sīlis.

Projekta arhitektūrai ir raksturīgas gludas līnijas, noapaļotas formas - mierīgas un dabiskas kā apkārtējā vide. Viļņi glāsta akmeņus, vējš paceļ smiltis plūstošās kāpās, priežu galotnes skar noapaļoti peldošu mākoņu vainagi.

Apraksts

KADO KARIM atrodas Jūrmalas centrā, Dzintaros, trīs minūšu gājienā no jūras un Dzintaru koncertzāles, blakus Jomas ielas promenādei. 

Projekts sastāv no 3 funkcionāli apvienotām trīsstāvu dzīvojamām ēkām - MAISON de KARIM, MAISON de MER un MAISON de PARK, kas kopīgi veido vienu vienotu arhitektūras kopumu. Komplekss ietver 14 apartamentus un 7 ekskluzīvus augšstāvu apartamentus (penthouse) ar platību 180 līdz 240 kvadrātmetri, kas atrodas ēku augšējos stāvos. Telpu plānojums ir paredzēts 2 līdz 4 guļamistabām ar iespēju dzīvokļus apvienot/sadalīt. Ēku pirmajos stāvos dzīvokļiem ir pievienoti ēkām pieguļošie zemes gabali, otrajā stāvā ir plaši balkoni, trešajā stāvā ir ekskluzīvi augšstāvu apartamenti ar plašām terasēm uz jumta. 

Pazemes autostāvvieta ir paredzēta 42 automašīnām, kā arī paredzētas slēgtas palīgtelpas, kas izbūvētas iedzīvotāju slēpju, velosipēdu, ūdens motociklu un citu mantu uzglabāšanai. Piecas autostāvvietas vietas ir paredzētas viesiem. Ēku komplekss ir aprīkots ar savu ģeneratoru, projektā ir ierīkota gāzes apkure.

 

City24.lv iesaka:

APSKATI  JAUNO PROJEKTU PIEDĀVĀJUMU  UN ATRODI ARĪ SAVAS JAUNĀS MĀJAS!  

Drošība, miers un elegance – trīs īres dzīvokļi Klusajā centrā

25.08.2018

alt
alt

TOP 10 lielākie nekustamo īpašumu darījumi laika posmā 20.08.2018-26.08.2018

27.08.2018

Saistītās ziņas

alt

Jaunajā ēkā Stabu ielā 100 veiksmīgi aizvadīta Atvērto durvju diena

alt

Interese par īpašumu pirkšanu saglabājas augsta; pircēji kļuvuši mērķtiecīgāki un zinoši

alt

Nosvinēti spāru svētki daudzdzīvokļu projektā "Fjordi" Rīgas centra apkaimē

alt

Āgenskalna koka apbūves "pērlē" tiks rīkota atvērto durvju diena

alt

Jaunais projekts "Nordeķu mājas" nodots ekspluatācijā

alt

Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS!

alt

Atvērto durvju dienā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Rīgas Centrā!

alt

Atvērtās durvis Pārdaugavas jaunajos projektos: dodies izvēlēties savu!

alt

Iepazīsties klātienē: dzīvokļi, zemes un mājas pieprasītajā Pierīgā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

2

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

3

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

4

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi

5

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

6

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

City24 redaktora izvēle

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

alt

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi