Rīgas vēsturiskajā centrā tiek celts dzīvojamais kvartāls "Lofts&Rosegold"

Kompānija - izstrādātājs «R.Evolution City» informē par daudzfunkcionālā dzīvojamā kvartāla «Lofts&Rosegold» nulles cikla pabeigšanu un pārdošanas sākumu. Kvartāls sastāv no restaurējamā arhitektūras pieminekļa neorenesanses stilā un jaunās daudzdzīvokļu ēkas. Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, R.evolution, Būvniecība, Notikumi

Manēžas vēsturiskā ēka Strēlnieku ielā tiks saudzīgi atjaunota un blakus uzcelta jauna daudzdzīvokļu ēka, kopā tās sastādīs dzīvojamu kvartālu "Lofts&Rosegold". Piektdien, 21.septembrī, plkst. 12.00 Strēlnieku ielā 8, piedaloties projekta autoriem, būvniekiem un investoriem, dzīvojamajā kvartālā "Lofts&Rosegold" notika kapsulas ielikšanas svinīgā ceremonija. Projekta ģenerāluzņēmējs ir A/S "LNK Industries", ar projekta attīstību nodarbojas kompānija "R.Evolution City", kura pasludināja par pārdošanas uzsākšanu.

Projekts "Lofts&Rosegold" atrodas Strēlnieku ielā 8 labiekārtotā teritorijā, kuras platība ir 3955 kvadrātmetri. Tas sastāv no divām ēkām – jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas un 4 stāvu arhitektūras pieminekļa. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi ar platību no 50,2 līdz 171,4 kvadrātmetriem (atrodas 2.-7.stāvā). Ēkas 1.stāvā atradīsies komerciālās platības. Vēsturiskajā ēkā tiek paredzētas vairākas telpu izmantošanas koncepcijas: loft tipa dzīvokļi vai komerciālās platības.

Investīcijas "Lofts&Rosegold" projektā sastāda 19 miljonus euro. Šobrīd tiek prognozēts, ka projekts tiks nodots ekspluatācijā jau 2020. gada sākumā. Projektu izstrādāja SIA "Arhis arhitekti" slavenā arhitekta Andra Kronberga vadībā.

"R.Evolution City" valdes priekšsēdētājs Aleksejs Zagrebeļnijs uzsver, ka kompānija izstrādājusi savu pieeju projektu izveidošanā, apvienojot pārdomātu koncepciju, bezkompromisa attieksmi pret tehniskiem risinājumiem un īpašu uzmanību pret iedzīvotāju vajadzībām komforta un miera ziņā. Būvnieks atzīst, ka visi "Lofts&Rosegold” projekta tehniskie parametri, siltuma un energoefektivitātes risinājumi pārspēj Eiropas Savienības būvniecības normas un atbilst augstākām drošības prasībām. Piemēram, jaunās ēkas fasādei ir izvēlēts īpaši izturīgs keramikas materiāls, kuram piemīt pašattīrīšanās īpašības. 

Svarīga loma "Lofts&Rosegold" projektā ir filozofijai: mēs uzskatām, ka vienkāršās cilvēciskās laimes sajūta ir tāla no trendiem un centieniem būt pirmajam. Šo filozofiju cilvēki sauc dažādi, dāņi – par hygge, zviedri – lagom, japāņi – ikigai, krieviski – mājīgums, sirsnība, labums. Latviešiem ir ļoti silts vārds – mājot (burtiski – "būt mājās"), turklāt tam ir plašāka nozīme, tā nav tikai spēka vieta, tas ir dvēseles stāvoklis. Būt mājās – just dzīvi īpaši stipri, piepildīties ar būšanas prieku, būt laimīgam.Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, R.evolution, Būvniecība, Notikumi

Dzīvojamais kvartāls "Lofts&Rosegold" ir spilgts divu dažādu laikmetu arhitektūras mākslas mijiedarbības piemērs, kurā vēsturiskajai ēkai tiek atvēlēta dārgakmeņu loma, bet jaunajai – greznā, Lofts skaistumu izceļošā "rozā zelta" ietvara loma. Kvartāls, kur dzīves stils ir noteicošs, kur forma spilgti atspoguļo saturu.

"Veidojot mūsdienu arhitektūras tēlus, kuri nākotnē var kļūt par 21. gadsimta mākslas pieminekļiem, mēs saudzīgi izturamies pret pilsētas vēsturi, tāpēc tika pieņemts lēmums saglabāt Lofts vēsturiskās ēkas sākotnējo izskatu, kura ir ierakstīta Unesco mantojuma reģistrā. Lofts ēka ar ķieģeļa fasādi, kura ir apgreznota ar pilastriem, pusapaļiem arku logiem no grīdas līdz griestiem un dekoratīvām nišām, ar griestu augstumu apartamentos 5 un 6 metri, kļūs par Rīgas klusā centra vienīgajām dzīvošanas vietām "loft" stilā tā tīrajā izskatā. Savukārt ietvaram – jaunajai dzīvojamai ēkai Rosegold, kura turpina "hygge" dzīves stila filozofijas tēmu, mēs izvēlējāmies siltu rozā zeltu, kurš ļauj atklāt akmens mistiskās īpašības, ar kuru tas ir apvienots" atklāj projekta koncepciju arhitekts Andris Kronbergs.

AS "LNK Industries" valdes loceklis Jevgenijs Locovs uzsver projekta nozīmīgumu Rīgas pilsētvides attīstībā, kā arī ir pārliecināts par veiksmīgu būvniecības norisi: “Esam gandarīt, ka LNK Industries ir izvēlēts par ģenerāluzņēmēju šim objektam. Nav šaubu, ka jaunu projektu būvniecība sekmē pilsētas izaugsmi, stiprina tās tēlu un veicina potenciālo investoru interesi. Mums ir prieks par Rīgas Klusā centra attīstību un to, ka kvartāla "Lofts&Rosegold" ēku kompleksa būvniecība ir uzticēta mums. Uzņēmuma LNK Industries līdzšinējā pieredze civilbūvniecībā, tai skaitā Rīgas vēsturiskajā centrā, ir garants tam, ka drīzumā šajā vietā rīdzinieki un tās viesi ieraudzīs augstākajiem arhitektūras un būvniecības kvalitātes standartiem atbilstošas ēkas, kur vēsturiskās vērtības sasauksies ar inovatīviem 21. gadsimta risinājumiem."

Ēkas lobbi-halle ar platību 220 m2, griestu augstumu 4,20 m, kļūs par "Lofts&Rosegold" projekta sirdi un "hygge" dzīves filozofijas iemiesojumu. Aukstajā ziemas vakarā, vasaras augusta zvaigžņotajā naktī, zeltainajā rudenī vai ziedošajā pavasarī tas kļūs par pievilcības centru un kvartāla iedzīvotāju saskarsmes centru. 

 

City24.lv iesaka:

APSKATI JAUNO PROJEKTU PIEDĀVĀJUMU UN ATRODI ARĪ SAVAS JAUNĀS MĀJAS! 

Pirmā mājokļa iegādes programmas nodrošināšanai līdz gada beigām nepieciešams 2,1 miljons eiro

24.09.2018

alt
alt

No būvniecības līdz apsaimniekošanai: biežāk sastopamie riski un risinājumi to novēršanai, lai ēka kalpotu ilgāk

25.09.2018

Saistītās ziņas

alt

Viena no populārākajām izvēlēm jaunajos projektos: "Divi Krasti" Ķengaragā

alt

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

alt

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

alt

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Projekts AUSEKĻA 14 saņēmis atzinības rakstu arhitektūras sasniegumu skatē "2020. gada balva Rīgas arhitektūrā"

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem