Par īpašām cenām pieejami pēdējie dzīvokļi Felicity Apartments Rīgas centrā

Felicity Apartments ir 7 stāvu ilgtspējīga un mūsdienīga premium klases dzīvokļu ēka E. Birznieka - Upīša ielā 13. Ēkā pieejami dzīvokļi gan pilnā, gan pelēkā apdarē. Šobrīd īpašs piedāvājums ir šī Rīgas vēsturiskā centra nama desmit pēdējiem pelēkās apdares dzīvokļiem. Tos iespējams iegādāties par cenu, sākot no 1880 eur m2, platībā no 55 līdz 80 kvadrātmetram. Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Domuss, Felicity Apartments Pelēkās apdares dzīvokļu priekšrocības 

Ar ko īpaši ir šie pelēkās apdares dzīvokļi? Pirmkārt, iegādājoties šādu īpašumu, tā ir lieliska iespēja izveidot sava dzīvokļa unikālo plānojumu, tādējādi radot vidi, kas pilnībā atbilst katra dzīvesveidam un prasībām. Tas, ko nodrošina ēka, ir kvalitatīvā kopējā vide - ilgtspējīga arhitektūra, augsta energoefektivitāte, un, pateicoties izvēlētajiem būvniecības materiāliem arī veselīgs ēkas mikroklimats. Savukārt unikālu iekšējo vidi un sajūtas īpašnieks rada pats. 

Otra iespēja, ko klienti var izmantot, ir šos dzīvokļus iegādāties kā investīciju objektus. Un kāpēc lai tas nebūtu arī Premium klases dzīvoklis Felicity Apartments?

Kā rāda prakse un pieredze šajā namā, rentabilitāte jeb atdeve no ieguldītajiem finanšu līdzekļiem ir 5-8%. Pašlaik īres maksa par 56 m2 lielu divu istabu dzīvokli šajā projektā sasniedz pat 800 EUR. 

Šāds dzīvoklis pilsētas centrā vienmēr būs arī likvīds objekts, kas nozīmē, ka īpašniekam ir pārliecība par investēto līdzekļu vērtības pieaugumu ilgtermiņā, kā arī, vienlaicīgi tā ir iespēja šo īpašumu pārdot izdevīgi nākotnes periodā, ja radīsies šāda nepieciešamība. 

Ņemot vērā, ka ēkā pieejami arī dzīvokļi pilnajā apdarē, interesentiem, kuri vēlēsies iegādāties pelēkās apdares dzīvokļus, ir iespēja apskatīt arī tos, lai rastu iedvesmu savām jaunajām mājām. 

Par Felicity Apartments

"Felicity Apartments" ir pirmā un vienīgā dzīvojamā ēka Baltijā, kam piešķirts starptautiskais ilgtspējīgas ēkas sertifikāts BREEAM. Šāds sertifikāts ir kā garantija, ka ēka ir efektīvas resursu izmantošanas paraugs būvniecībā: tajā ir veselīgs un komfortabls mikroklimats, izcila energoefektivitāte, mazākas apsaimniekošanas izmaksas, kā arī, augstāka īpašuma vērtība un likviditāte. 

"Felicity Apartments" nams piedāvā 62 komfortablus dzīvokļus. Katru dzīvokli šarmantāku padara franču balkons, bet sestā stāva dzīvokļa iemītnieki var baudīt atpūtu plašā jumta terasē ar skatu uz Rīgas pilsētas torņiem. Pieejama arī pazemes autostāvvieta un mantu glabātuves, bērnu ratiņu un velosipēdu novietne, rotaļlaukums, konsjerža pakalpojumi.

Nama romantiskais pagalms - vēsturiskā Upīša pasāžas gājēju iela - ir labiekārtota un savieno E.Birznieka-Upīša ielu ar Dzirnavu, A.Čaka un Lāčplēša ielu. Pirmajā stāvā ir piecas komerctelpas (38 m2 līdz 78 m2), kas piemērotas nelielu konceptveikalu vai restorānu izveidei.

Izvēlies savu dzīvoklī Rīgas centra namā Felicity Apartments!

 

Leģendārā bērnu veikala "Lāčuks" ēkai meklē jaunus saimniekus

20.11.2018

alt
alt

Par labāko veidu finansiālo uzkrājumu saglabāšanai daudzi atzīst nekustamo īpašumu iegādi

21.11.2018

Saistītās ziņas

Atvērto durvju dienā būs iespēja apskatīt Ezerparka Namu dzīvokļus

23.februārī no plkst.10.00 - plkst.17.00 mājokļu projektā Ezerparka Nami norisināsies Atvērto durvju diena, kad ikviens interesents varēs aplūkot dzīvokļu piedāvājumu ...

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja

Kā iepriekš plānots, Saliena Park Apartments trešā dzīvokļu māja (Līvu ielā 3) veiksmīgi nodota ekspluatācijā un jau maijā varēs uzņemt jaunos iemītniekus. Šobrīd ...

alt

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

alt

Jaunums Jeruzalemes ielas ekskluzīvajā projektā "J5" - īre ar izpirkuma tiesībām

alt

Pētījums: Dzīvokļu tirgus Rīgā joprojām aktīvs

alt

Jaunums Teikā! Taps jauns dzīvojamais projekts Turaidas ielā

alt

Jaunajā projektā "Dzirciema nams" vairāk kā puse mājokļu jau izpārdoti

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība

2

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

3

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

4

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

5

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība