Īpašs vasaras piedāvājums "Anniņmuižas Parka Rezidence" dzīvokļiem Imantā

Šobrīd rit aktīvi būvniecības darbi, lai taptu Anniņmuižas Parka Rezidence - jauns dzīvojamais projekts Imantā, blakus Anniņmuižas parkam. Sešu stāvu ēkā ir pieejami vienas, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar pilnu apdari. Šobrīd trešā daļa no dzīvokļiem jau ir izpārdota, kas liecina, ka interese par Imantu kā dzīvesvietu arvien pieaug.

Projekta attīstītājs ir sagatavojis īpašu vasaras piedāvājumu - līdz 31.augustam vienas, divu un trīs istabu dzīvokļus "Anniņmuižas Parka Rezidencē" var iegādāties ar 5 000 EUR lielu atlaidi, savukārt, iegādājoties četru istabu dzīvokli - dāvanā auto stāvvieta mājas pagalmā! Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Anniņmuižas Parka Rezidence, Redaktora izvēle, Ober Haus "Anniņmuižas Parka Rezidence" - jauns dzīvojamais nams Imantā, kas vēsturiskās vērtības apvieno ar moderno funkcionālismu un kvalitāti, un tam bonusā vēl skaists parks un sakopta, harmoniska vide. Jaunais dzīvokļu projekts atrodas Imantā, blakus Anniņmuižas parkam, no kura brauciens līdz pilsētas centram aizņem vien 15 minūtes. 

Toreiz un tagad

"Anniņmuižas Parka Rezidence" nosaukums nav radies nejauši un ir cieši saistīts ar šīs vietas vēsturi. 18. g.s. otrajā pusē Otto fon Vietinghoff Scheel apprecēja Annu Ulriku fon Minihu. Muižkungs savu sievu ļoti mīlējis, tāpēc muiža nosaukta par Anniņmuižu - par godu īpašnieka sievas vārdam.  Kādreiz to dēvēja arī par "jautro muižiņu", jo tur pulcējās kultūras baudītāji - bieži notika teātra izrādes, tika organizētas balles un saviesīgie pasākumi.  

Tagad Anniņmuižas parka vārdu godam turēs arī "Anniņmuižas Parka Rezidence" - Skandināvijas valstu attīstītāja oriģināli projektēts daudzdzīvokļu nams, kurš iekļaujas vidē ar dabīgiem eksterjera apdares materiāliem un lieliem panorāmas logiem, pa kuriem paveras skats uz plašo parku.Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Anniņmuižas Parka Rezidence, Redaktora izvēle, Ober HausProjekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" dzīvokļu priekšrocības

Sešu stāvu ēkā ir pieejami viena, divu, trīs un četru istabu dzīvokļi ar pilnu apdari. Tajos izstrādāts dizaineru rūpīgi veidots, ziemeļvalstu stilā ieturēts moderns interjers, maigos, neitrālos toņos. Tai skaitā, gaumīgi saskaņotas flīžu, parketa un sienu krāsas. Dzīvokļa apdarei iespējams izvēlēties sev tīkamo variantu no trīs piedāvātajiem apdares materiālu veidiem, kas ietver kvalitatīvas spāņu flīzes un parketu. Dzīvokļiem ir klasiskie vai franču balkoni, bet pirmajiem stāviem - virszemes terases.

Projekta dzīvokļu īpašās iezīmes ir 2,90 m augstie griesti un lielie, plašie panorāmas logi, kas īpaši labi piemēroti pievilcīgā skata uz apkārtni baudīšanai. Kā arī, dzīvokļos apkures sistēma veidota, iebūvējot siltās grīdas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas zemgrīdas apkures risinājumos. Šāda sistēma ilgtermiņā nodrošina mazākus rēķinus par siltumenerģiju, tāpat arī ļauj vizuāli un praktiski iegūt brīvu telpu, ko ierasti aizņem radiatori.Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Anniņmuižas Parka Rezidence, Redaktora izvēle, Ober HausĒkā ir trīs plašas kāpņu telpas ar stiklotiem, panorāmas liftiem. Pieejamas arī četrdesmit apakšzemes auto stāvvietas. Teritorijā papildu atrodas  astoņas auto stāvvietas mājas iemītniekiem un viesiem. Par iedzīvotāju ērtībām domājot, ierīkotas arī mantu glabātuves un bērnu rotaļu laukums. Teritorija ir sakopta, apzaļumota, ar bruģētiem celiņiem. Un ne mazāk svarīgi - drošība tiek nodrošināta ar video monitoringa palīdzību. Domājot par citām ērtībām, kas ir svarīgas arī ārpus paša mājokļa, jāpiemin, ka Anniņmuižas bulvārim ir izcila atrašānās vieta, no kuras bez liekiem sarežģījumiem var doties gan brīvdienu atpūtas braucienos, gan steidzīgajā ikdienā laicīgi nokļūt sev vēlamajā vietā. Te kursē 1.tramvajs, 4.autobuss, minibusi un citi pilsētas sabiedriskie transporti, lieti noderēs arī tuvumā esošā vilciena stacija. Savukārt, arī uz lidostu "Rīga", tāpat kā uz pilsētas centru, jādodas ne ilgāk par 15 - 20 minūtēm.

Piemērota dzīvesvieta dabas un sportisko aktivitāšu cienītājiem

Jau izsenis Imanta tiek uzskatīta par vienu no dabai tuvākajām Rīgas apkaimēm. Tie, kuriem cieņā ir sportiskas aktivitātes, varēs izmantot tuvumā esošo tenisa kortu un kvalitatīvi izbūvētā velo celiņa piedāvātās iespējas. Starp citu, velo ceļš vairāk kā 13 km garumā Imantu savieno ar pilsētas centru, bet otrā virzienā arī ar kūrortpilsētu Jūrmalu. Pastaigu mīļotājus priecēs blakus esošā Anniņmuižas parka labiekārtotā teritorija ar izgaismotām taciņām un romantiskiem soliņiem. 

Apskati dzīvokļu piedāvājumu "Anniņmuižas Parka Rezidencē"!  

 

 

KOMERCINFORMĀCIJA

Mājai Stabu ielā 100 būs unikālas lodžijas

13.08.2019

alt
alt

Ekspluatācijā nodots daudzdzīvokļu namu projekts Purvciemā “Hausmaņa terases”

14.08.2019

Saistītās ziņas

alt

Nenokavē! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 300 EUR!

alt

Virtuālajās tūrēs iepazīsti jaunos Jūrmalas projektus!

alt

Ekspluatācijā nodota vērienīgā projekta "Krasta kvartāls" pirmā māja

alt

Jaunums "Filozofu Rezidencē" - īre ar izpirkuma tiesībām!

alt

Dienas mājoklis! Dzīvoklis zviedru vates fabrikas telpās Rīgas centrā

alt

Dzīvot citā līmenī! 5 superstilīgi lofti Rīgā un Jūrmalā!

alt

Green City, Riverstone Residence, Annas Parks – apskati šos un citus projektus virtuālajās tūrēs

alt

Labākā jaunā dzīvojamā ēka 2019. gadā - premium nams Club Central Residence II

alt

Aktuāli! Izstaigā un iepazīsti jaunos projektus virtuālajās pastaigās

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dienas mājoklis! Dzīvoklis zviedru vates fabrikas telpās Rīgas centrā

2

Īpašnieku kopti un loloti īpašumi, ko pašlaik vari iegādāties Latvijas pilsētās

3

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

4

Jaunums "Filozofu Rezidencē" - īre ar izpirkuma tiesībām!

5

Šobrīd 100% atlaide īres sludinājumu publicēšanai!

6

Īpašumi laukos varētu nākt modē

City24 redaktora izvēle

alt

Nenokavē! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 300 EUR!

alt

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

alt

Virtuālajās tūrēs iepazīsti jaunos Jūrmalas projektus!