Arvien vairāk profesionāļu darbam izvēlas coworking vidi

Kopā strādāšanas telpu "Teikums" dinamiski augošajā "Jaunās Teikas" rajonā ik dienu piepilda enerģiski un motivēti profesionāļi, kas par savu ikdienas darba vietu izvēlējušies tieši coworking konceptu.  Noderīgi zināt, Komercplatības, City24, Redaktora izvēle, Hanner, Jaunie projekti, Teikums, Jaunā TeikaVēlme izrauties no klasiskās, un bieži vien - ierobežojošās ofisa vides jau vērojama kā stabila tendence visā pasaulē, un uzņem apgriezienus arī Latvijā. Nenoliedzami - ir daudz pārliecinošu iemeslu, kāpēc izdarīt izvēli par labu "kopā strādāšanai".

Galvenie ieguvumi, strādājot coworking tipa birojā

Zemas izmaksas un elastīgi nosacījumi

Daudziem pašnodarbinātajiem un uzņēmumiem, kas atrodas izaugsmes fāzē, nav izdevīgi nomāt pašiem savas biroja telpas. Pirmkārt, tāpēc, ka visbiežāk ar nomniekiem ir jāslēdz ilgtermiņa līgums. Otrkārt - sākotnēji ir grūti paredzēt, cik lielas telpas biznesa attīstīšanai būs nepieciešamas - izvēloties plašākas telpas nāksies pārmaksāt, savukārt, izvēloties mazākas telpas, iespējams, jau pavisam drīz būs atkal jāpārvācas, kas ir laikietilpīgs process. 

Coworking līgumi ir elastīgi, un izmaksas - augošam uzņēmumam draudzīgas. Proti, ja uzņēmumā strādā pieci darbinieki, tad jāmaksā par piecām darba vietām, ja desmit - tad par desmit. Mainoties darbinieku skaitam, mainās arī izmaksas. Tāpat kopstrādes birojos piedāvā izdevīgus nosacījumus individuāli strādājošajiem profesionāļiem, piemēram, mēneša, dienas vai nepilna laika abonementus, ko var brīvi izmantot, balstoties uz savām vajadzībām.Noderīgi zināt, Komercplatības, City24, Redaktora izvēle, Hanner, Jaunie projekti, Teikums, Jaunā Teika

Vairāk laika darbam

Strādājot coworking telpās, uzņēmuma vadītājs un darbinieki var pilnībā veltīt laiku saviem tiešajiem darba pienākumiem, jo nav jāuztraucas ne par telpu iekārtošanu un ikdienas uzkopšanu, ne dažādu vajadzību apmierināšanu (kafiju, tēju un ūdeni, printeriem un citu birojam nepieciešamo tehniku, un tamlīdzīgi), ne arī kolektīva saliedēšanu, jo coworking telpās tiek rīkoti dažādi kopīgi pasākumi. Visus šos darbam un patīkamai ikdienai tik nepieciešamos sīkumus nodrošina kopā strādāšanas telpu uzturētājs un to izmaksas ir iekļautas nomas maksā. Viss, kas nepieciešams darbam, ir tikai dators! 

Nav noslēpums, ka darba apstākļi, tajā skaitā, arī vide ietekmē cilvēka darba spējas un radošumu. Strādājot mājās vai mazā, no citiem nošķirtā birojā, ātri vien var piemeklēt ideju izsīkums un radošā gara panīkums, kamēr modernas, vizuāli pievilcīgas, dizaineru iekārtotas telpas ar piemērotu apgaismojumu un dažādām aktivitātēm domātām zonām nemitīgi iedvesmo un attīsta radošo domāšanu.  

"Man kā individuālajam uzņēmējam, kas savu biznesu attīsta tikai sākotnejā pozīcijā, šāda kopā strādāšanas platforma ir kā iespēja izvairīties no strādāšanas mājās, jo savs - individuāls birojs vēl nav iespējams, un arī - vajadzīgs. Šeit strādājot, man ir lielāka motivācija no rīta pamosties laicīgi un doties uz vietu, kur atrasties motivējošā, dažādu savas jomas speciālistu sabiedrībā", saka Deniss, "Teikumā" strādājošs uzņēmējs.   Noderīgi zināt, Komercplatības, City24, Redaktora izvēle, Hanner, Jaunie projekti, Teikums, Jaunā Teika Telpu dažādība

Coworking birojos telpas un vide ap tām tiek iekārtota tā, lai veicinātu tur strādājošo produktivitāti. Tās ir sadalītas dažādās zonās, lai dienas laikā darbinieks varētu realizēt visas savas vajadzības - gan darboties individuāli, gan komandā, gan iedvesmoties un rast jaunas idejas, gan atpūsties un uzņemt enerģiju nākamajam darba cēlienam. 

Dažādas zonas izveidotas arī kopā strādāšanas telpās "Teikums". Piemēram, šeit ir klusā jeb bibliotēkas zona, kas paredzēta lasīšanai vai rakstīšanai, telefona būdiņas, kur var distancēties no visiem pārējiem, pabūt viens vai veikt svarīgus telefona vai Skype zvanus. Vēl "Teikumā" izveidota arī sociālā atpūtas zona, kur darbinieks var atpūsties, tajā pašā laikā iepazīstoties un komunicējot ar citiem kopienas dalībniekiem. Virtuve, kas ir satikšanās un pasākumu vieta, dažādām vajadzībām piemērotas sapulču telpas, kā arī konferenču zāle izglītojošiem un iedvesmojošiem pasākumiem.

Jaunu sociālo un biznesa kontaktu veidošana

Coworking vide ir būvēta, lai veicinātu ideju apmaiņu un jaunu biznesa kontaktu veidošanos. Atšķirībā no ierastajiem birojiem, kopā strādāšanas telpās darbojas dažādu profesiju un nozaru pārstāvji, kas nozīmē, ka ik dienu būsi talantīgu, radošu un uz panākumiem orientētu personību ieskauts. Piedaloties pasākumos vai ikdienā komunicējot ar pārējiem kopienas dalībniekiem, ne vien gūsi jaunas, vērtīgas zināšanas un idejas, ko pielietot darbā un ikdienas dzīvē, bet arī atradīsi līdzīgi domājošus profesionāļus ar kopīgām interesēm, potenciālos sadarbības partnerus un jaunus klientus. Noderīgi zināt, Komercplatības, City24, Redaktora izvēle, Hanner, Jaunie projekti, Teikums, Jaunā TeikaLīdzsvars starp darbu un atpūtu

Mūsdienās robeža starp mājām un darbu pamazām izzūd. Cilvēki savu darbu vairs nevēlas uztvert tikai kā vietu, kur strādāt - viņiem ir svarīgi saglabāt savu identitāti un darba vidē justies tikpat emocionāli un fiziski labi, kā mājās. Šāda veselīga un mierpilna vide tiek veidota kopā strādāšanas birojos - tur darbs tiek apvienots ar dažādām patīkamām ārpusdarba aktivitātēm un pasākumiem, kuru laikā ikviens var gūt nelielu atelpu no ikdienas stresa un atjaunot enerģiju, lai pēc tam ar jauniem spēkiem atgrieztos pie saviem ikdienas pienākumiem. 

Par Teikumu

Kopā strādāšanas telpas "Teikums" atklātas 2017.gada maijā un nodrošina vairāk kā 150 vietas darbam. Telpas sadalītas dažāda izmēra birojos, papildinot tos ar dažāda lieluma un noskaņu sapulču telpām, kā arī plašām telpām atpūtai.

Dažu minūšu attālumā pieejamas vairākas cenu dažādībā pieejamas kafejnīcas un restorāni, kur remdēt brokastu, pusdienu vai vakariņu izsalkumu: pusdienu restorāns un kafejnīca "Daily", bistro "Balts", restorāns "Mākonis" un citas iespējas.  

Padomāts arī par ērtu infrastruktūru: vieta personīgajai automašīnai, turpat arī Car guru pakalpojumi, elektromobilitātes punkts, kur elektromobiļu īpašnieki var veikt elektrouzlādi, īpaša novietne paredzēta arī velosipēdiem.

Visus interesentus, kas vēlas klātienē apskatīt un izmēģināt strādāšanu coworking vidē, aicinām sazināties ar Teikuma komandu mājaslapā vai Facebookā.

 

 

 

VESTABALT uzsāk dzīvokļu iepriekšpārdošanu elitārajā dzīvojamā namā Ausekļa ielā 14

03.12.2018

alt
alt

Klāt decembris – laiks mājokļa pārmaiņām

03.12.2018

Saistītās ziņas

alt

Kopstrāde un kopdzīvošana - jauns trends pasaules nekustamā īpašuma tirgū

alt

Atklās pirmo mūsdienīgo multifunkcionālo biroju centru Jūrmalā – "Citadele biroji"

alt

5 svarīgākās lietas, kuras sagaida biroju nomnieki

alt

6 iemesli, kādēļ tradicionālā biroja vietā izvēlēties coworking telpas

alt

Zemes īpašumi ar atlaidēm līdz pat 70%

alt

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

alt

Kļūdas, no kurām virtuves plānošanas procesā palīdzēs izvairīties dizaineris

alt

Vairāk nekā vienkārši birojs: Tava uzņēmuma mājvieta VEF KVARTĀLĀ

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Starlex Real Estate uzsāk jauna privātmāju ciemata pārdošanu Mārupē - "Soulful Village"

5

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

6

FOTO: "Mežaparka Rezidences" nodod ekspluatācijā arī 2. un 3. dzīvokļu māju

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem