Jasmine Garden izsludina Ziemassvētku akciju pēdējiem septiņiem dzīvokļiem. Īpašas dāvanas pircējiem!

Mājokļu projektā "Jasmine Garden" pārdošanā pieejami vairs tikai septiņi dzīvokļi, ko pašlaik - Ziemassvētku akcijas ietvaros, iespējams iegādāties par īpaši izdevīgām cenām. Dzīvokļu pircējiem sarūpētas arī dāvanas 5 000 līdz 10 000 EUR vērtībā.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, lnk-properties, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Jasmine Garden"Jasmine Garden" ir mūsdienīgs dzīvojamais komplekss, kas atrodas klusā vietā Bulduros, 700 m attālumā no jūras. Četrās "Luisa", "Patricia", "Stephanie" un "Aurelia" projekta tipa ēkās, kas nosauktas par godu dārza jasmīna cildeno šķirņu nosaukumiem, atrodas 48 dzīvokļi ar pilnu apdari un plašām terasēm. Ar jasmīniem rotātā un nožogotā kompleksa teritorijā atrodas virszemes autostāvvieta un iebrauktuve pazemes garāžā. Pie mājas - bērnu laukums un labiekārtots zaļš skvērs ar atpūtas zonu.

Mūsdienīgas tehnoloģijas

Dzīvoklis ēkā "Jasmine Garden" ir prestižs un tajā pašā laikā - funkcionāls nekustamais īpašums. Paaugstināta ēku energoefektivitāte sasniegta, ievērojot jaunākās būvniecības tehnoloģijas un pateicoties nemainīgi augstajai izmantoto materiālu kvalitātei.

Iedzīvotāju ērtībām ēkas aprīkotas ar domofoniem un liftiem. Siltumu nodrošina autonomā gāzes apkure. Funkcionālie un dekoratīvie risinājumi ainavu apgaismojumā padarīs patīkamas un drošas vakara pastaigas.

Dzīvojamais komplekss ar kopējo platību 4600 m2 un 48 dzīvokļiem četrās - "Luisa", "Patricia", "Stephanie" un "Aurelia" projekta ēkās, kļūs par mājvietu tiem, kuri jau sen sapņojuši par dzīvi pie jūras.Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, lnk-properties, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Jasmine GardenArhitektūras risinājums

Galvenais arhitektu biroja "AB3D" un projekta autora Jura Mitenberga uzstādītais uzdevums - ēkas organiska integrācija Jūrmalas vidē un apkārtesošajā vēsturiskajā apbūvē, kas ir raksturīgai šai Bulduru daļai. Tieši šī mērķa dēļ, tika pieņemts lēmums samazināt pieļaujamos apbūves rādītājus. Tādējādi vienas lielas mājas vietā tika izveidotas četras atsevišķi stāvošas trīsstāvu ēkas ar kopēju pazemes autostāvvietu. Šis princips ļāva izvietot uzbūvējamos apjomus starp saglabājamiem kokiem, netraucējot ainavas harmonijai un radot kūrorta pilsētām raksturīgo nesteidzīgā dzīvesveida vidi. 

"Luisa", "Patricia", "Stephanie" un "Aurelia" ēku fasāžu apdarē izmantoti divi materiāli - īpašs, pēc jaunākajām tehnoloģijām vecināts koks un augstas kvalitātes garenās flīzes. Plašas terases un balkoni ar gaišām režģa apmalēm un mežģīņu vieglumu izdaiļos ēku, projekta ārējam izskatam piešķirot neatkārtojumu valdzinājumu. Par "Jasmine Garden" vizītkarti kļūs teritorijā iestādītais dārza jasmīns, kura šķirņu nosaukumi kļuvuši par pamatu Jasmīnu dārza ēku nosaukumiem.Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, lnk-properties, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Jasmine GardenPlānojumi

Katram no 48 dzīvokļiem, kas atbilst visiem "biznesa" klases projekta standartiem, ir savs balkons, bet trešā stāva dzīvokļiem - personīgās terases uz jumta. Dzīvokļu platības projektā - no 42 m2 (2 istabas) līdz 88 m2 (4 istabas). Katrs plānojums tika individuāli pārdomāts. Dzīvokļu logi paver skatu uz 2 - 3 pusēm, lai visas dienas laikā maksimāli nodrošinātu telpas ar dabisko apgaismojumu.

Arī mantu uzglabāšanas organizācija dzīvokļos ir pārdomāta augstākajā līmenī - paredzētas garderobes un atsevišķas palīgtelpas sadzīves tehnikai. Mājā ir arī pieliekamā telpa velosipēdu, ratu, sporta inventāra un citu gabarīta, kā arī sezonas mantu uzglabāšanai.

Apdare

Sekojot labākajām praksēm biznesa klases projektu realizācijā, būvniecībā, kā arī ēku un dzīvokļu apdarē, tiek izmantoti tikai ekoloģiskie augstas kvalitātes materiāli.

Dzīvokļi pārdošanai tiek piedāvāti ar pilnu apdari, kvalitatīvu mūsdienīgu santehniku un iebūvētām virtuves mēbelēm ar tehniku. Jaunajiem iedzīvotājiem būs iespēja izvēlēties dzīvokli speciālā stilā - sākot no klasikas līdz pat mūsdienīgajam minimālismam.

Dzīvokļu aktuālie piedāvājumi apskatāmi šeit.

 

 

Četras, iespējams, ekskluzīvākās privātmājas Rīgā un tās apkaimē

04.12.2018

alt
alt

Latio: Renovētie Rīgas centra nami izkonkurē jaunos projektus

05.12.2018

Saistītās ziņas

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

alt

Jaunajā ēkā Stabu ielā 100 veiksmīgi aizvadīta Atvērto durvju diena

alt

"Green City" kļuvis par vienu no atzītākajiem jauno mājokļu projektiem Purvciema apkārtnē

alt

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

alt

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

alt

Vai pēdējā pusgada notikumi ir ieviesuši izmaiņas vērtēšanas pakalpojumu sniegšanā?

alt

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

alt

Kuru mājokli izvēlēties: standarta, luksusa vai komforta klases?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

2

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

3

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

4

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi

5

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

6

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

City24 redaktora izvēle

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

alt

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi