Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

Dabas ieskautā republika Rīgas pievārtē "Saliena" aizvien aug un attīstās. Pašlaik jau iespējams rezervēt sev tīkamus mājokļus trešajā dzīvokļu mājā, Līvu ielā 3.  Savukārt, iegādājoties dzīvokli pabeigtajās mājās Līvu ielā 1 vai Līvu ielā 2, jaunie īpašnieki saņems īpašu dāvanu - "Gudrā māja" sistēmu.   Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Saliena Park Apartments, Saliena Jau vairāku gadu garumā starp Rīgu un Jūrmalu, vien 8 kilometru attālumā no starptautiskās lidostas "Rīga", top vērienīgs projekts "Saliena" ( lielākais šāda veida nekustamā īpašuma projekts Baltijas valstīs ). Tā 455 hektāru lielajā platībā , kas sākta no nulles un veidota uz bezgalīgi zaļiem laukiem, tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Lai arī " Saliena" ir daļa no Piņķu apdzīvotās vietas, kas atrodas Babītes novadā, arvien augošajā apkaimē tiek aizv adīta no visiem neatkarīga, autonom a ikdiena. Varētu pat teikt, ka šei t, ciešā galvaspilsētas tuvumā ir izveidota pašiem sava dabas ieskauta republika , kur vienlaikus izbaudīt gan mieru, gan komfortu un eiropeisku dzīvesveidu.  

Saliena ir izveidojusies kā neliela pilsētiņa, kurā iekļauts viss ērtai un mūsdienīgai dzīvei nepieciešamais - kvalitatīvi dažādu veidu mājokļi (plašas savrupmājas, elegantas rindu mājas, mājīgi dzīvokļi un zemes apbūvei), komercplatības, koplietošanas teritorijas, atpūtas zonas, sporta laukumi un teritorijas brīvā laika pavadīšanai. Ērtā attālumā atrodas arī mācību iestādes un izklaides kompleksi. Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Saliena Park Apartments, Saliena Ģimeņu un uzņēmēju magnēts

"Saliena" ir ekskluzīva dzīves telpa, kurā apvienots plašums, daba, klusums un drošība, ko ļoti novērtē šeit dzīvojošie. Tā ir vieta, kur pēc aktīvām, dinamiskām un cilvēku piepildītām darba šeit dzīvojošie var atgriezties dabas un klusuma skavās. Sava īpašā mikroklimata, draudzīgās atmosfēras un savstarpējās izpratnes dēļ projekts gluži kā magnēts turpina pievilkt arvien jaunus iedzīvotājus no dažādām pasaules malām. Rezultātā šobrīd "Salienā" dzīvo jau apmēram 350 ģimenes no 11 dažādām valstīm, kas kopsummā sastāda 1000 latviešu un ārzemju rezidentus. 

"Saliena" rūpējas par to, lai tās iedzīvotāji iepazītos un kopīgi pavadītu laiku. Tieši tādēļ ik gadu tiek rīkots Salienas Vasaras Festivāls. Tas norisinās Salienas Dārza Parkā, ar dzīvo mūziku un dažādām spēlēm bērniem. Svētku apmeklētājiem iespējams piedalīties interesantās meistardarbnīcās, baudīt glāzi vīna un uzkodas, un neformālā gaisotnē satikt savus kaimiņus un jaunpienākušās ģimenes. Katru gadu šis sirsnīgais pasākums pulcē un saliedē arvien vairāk iedzīvotājus.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Saliena Park Apartments, Saliena Alternatīva galvaspilsētai

"Saliena" ir īsta potenciālo mājokļu meklētāju paradīze, jo šeit ir pieejams gandrīz viss, ko vien nekustamo īpašumu jomā var nopirkt - sākot no kompaktiem dzīvokļiem līdz pat plašām villām. Īpaši liels pieprasījums ir pēc dzīvokļiem, kas sastāda 65% no kopējā darījumu skaita. Lielā interese par dzīvokļiem "Salienā" skaidrojama ar to, ka cilvēki vēlas dzīvot ārpus pilsētas, taču tajā pašā laikā nevēlas justies nogriezti no civilizācijas. Saliena to veiksmīgi nodrošina.  

Liela interese ir arī par privātai apbūvei paredzēto zemes gabalu iegādi - tie veido 20% no kopējā darījumu skaita. Iegādei pieejamie zemes gabali ir jau labiekārtoti un aprīkoti ar visām pilsētas komunikācijām - ūdeni, elektrību, gāzi, kanalizāciju un optisko internetu. 

Plašas atpūtas un sporta iespējas

"Saliena" var lepoties ne vien ar pieprasītiem, moderniem mājokļiem, bet arī mūsdienīgu infrastruktūru. Projekta apsargātajā  un ar diennakts novērošanu aprīkotajā teritorijā iedzīvotāju atpūtai un ērtībām izveidoti trīs parki un divi bērnu rotaļu laukumi. Kopumā tie aizņem 14 hektārus: 11 hektāru platībā plešas Salienas Meža Parks jeb priežu mežs, kur izbūvēti celiņi pastaigām un sportam, tad vēl ir krāšņais Dārza Parks ar strūklaku, kā arī pati jaunākā atpūtas zona - 0,3 hektārus plašais Augļudārza parks. Tajā izveidota piknika zona ar ugunskuru un grila vietām, dīķis, uzlikti soliņi, izbruģēti celiņi, kā arī veikta apzaļumošana. 

Īpaša uzmanība ciematā pievērsta ceļu satiksmes drošībai, nodrošinot plašas iebrauktuves, kā arī gājēju un velosipēdistu celiņus. 

Īpašais piedāvājums  -  iegādājoties dzīvokli pabeigtajās mājās Līvu ielā 1 vai Līvu ielā 2, jaunie īpašnieki saņems īpašu dāvanu - autostāvvietu 5000 EUR vērtībā! 

 

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

10.12.2018

alt
alt

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas Daugavas labā krasta Trebū HOME mājas

11.12.2018

Saistītās ziņas

alt

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

alt

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

alt

Nedēļas nogalē būs iespēja apskatīt REALAT dzīvokļus Brīvības ielā 133

alt

REALAT aicina uz Klientu dienu Dzirnavu ielas 132 namā

alt

Renovētā jūgendstila ēka Dzirnavu ielā 63 drīzumā būs pieejama jaunajiem iemītniekiem

alt

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

alt

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

alt

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

3

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

4

Nedēļas nogalē būs iespēja apskatīt REALAT dzīvokļus Brīvības ielā 133

5

Vidusmēra latvietim pieejami dzīvokļi Jūrmalā

6

REALAT aicina uz Klientu dienu Dzirnavu ielas 132 namā

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā