Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

Dabas ieskautā republika Rīgas pievārtē "Saliena" aizvien aug un attīstās. Pašlaik jau iespējams rezervēt sev tīkamus mājokļus trešajā dzīvokļu mājā, Līvu ielā 3.  Savukārt, iegādājoties dzīvokli pabeigtajās mājās Līvu ielā 1 vai Līvu ielā 2, jaunie īpašnieki saņems īpašu dāvanu - "Gudrā māja" sistēmu.   Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Saliena Park Apartments, Saliena Jau vairāku gadu garumā starp Rīgu un Jūrmalu, vien 8 kilometru attālumā no starptautiskās lidostas "Rīga", top vērienīgs projekts "Saliena" ( lielākais šāda veida nekustamā īpašuma projekts Baltijas valstīs ). Tā 455 hektāru lielajā platībā , kas sākta no nulles un veidota uz bezgalīgi zaļiem laukiem, tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Lai arī " Saliena" ir daļa no Piņķu apdzīvotās vietas, kas atrodas Babītes novadā, arvien augošajā apkaimē tiek aizv adīta no visiem neatkarīga, autonom a ikdiena. Varētu pat teikt, ka šei t, ciešā galvaspilsētas tuvumā ir izveidota pašiem sava dabas ieskauta republika , kur vienlaikus izbaudīt gan mieru, gan komfortu un eiropeisku dzīvesveidu.  

Saliena ir izveidojusies kā neliela pilsētiņa, kurā iekļauts viss ērtai un mūsdienīgai dzīvei nepieciešamais - kvalitatīvi dažādu veidu mājokļi (plašas savrupmājas, elegantas rindu mājas, mājīgi dzīvokļi un zemes apbūvei), komercplatības, koplietošanas teritorijas, atpūtas zonas, sporta laukumi un teritorijas brīvā laika pavadīšanai. Ērtā attālumā atrodas arī mācību iestādes un izklaides kompleksi. Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Saliena Park Apartments, Saliena Ģimeņu un uzņēmēju magnēts

"Saliena" ir ekskluzīva dzīves telpa, kurā apvienots plašums, daba, klusums un drošība, ko ļoti novērtē šeit dzīvojošie. Tā ir vieta, kur pēc aktīvām, dinamiskām un cilvēku piepildītām darba šeit dzīvojošie var atgriezties dabas un klusuma skavās. Sava īpašā mikroklimata, draudzīgās atmosfēras un savstarpējās izpratnes dēļ projekts gluži kā magnēts turpina pievilkt arvien jaunus iedzīvotājus no dažādām pasaules malām. Rezultātā šobrīd "Salienā" dzīvo jau apmēram 350 ģimenes no 11 dažādām valstīm, kas kopsummā sastāda 1000 latviešu un ārzemju rezidentus. 

"Saliena" rūpējas par to, lai tās iedzīvotāji iepazītos un kopīgi pavadītu laiku. Tieši tādēļ ik gadu tiek rīkots Salienas Vasaras Festivāls. Tas norisinās Salienas Dārza Parkā, ar dzīvo mūziku un dažādām spēlēm bērniem. Svētku apmeklētājiem iespējams piedalīties interesantās meistardarbnīcās, baudīt glāzi vīna un uzkodas, un neformālā gaisotnē satikt savus kaimiņus un jaunpienākušās ģimenes. Katru gadu šis sirsnīgais pasākums pulcē un saliedē arvien vairāk iedzīvotājus.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Saliena Park Apartments, Saliena Alternatīva galvaspilsētai

"Saliena" ir īsta potenciālo mājokļu meklētāju paradīze, jo šeit ir pieejams gandrīz viss, ko vien nekustamo īpašumu jomā var nopirkt - sākot no kompaktiem dzīvokļiem līdz pat plašām villām. Īpaši liels pieprasījums ir pēc dzīvokļiem, kas sastāda 65% no kopējā darījumu skaita. Lielā interese par dzīvokļiem "Salienā" skaidrojama ar to, ka cilvēki vēlas dzīvot ārpus pilsētas, taču tajā pašā laikā nevēlas justies nogriezti no civilizācijas. Saliena to veiksmīgi nodrošina.  

Liela interese ir arī par privātai apbūvei paredzēto zemes gabalu iegādi - tie veido 20% no kopējā darījumu skaita. Iegādei pieejamie zemes gabali ir jau labiekārtoti un aprīkoti ar visām pilsētas komunikācijām - ūdeni, elektrību, gāzi, kanalizāciju un optisko internetu. 

Plašas atpūtas un sporta iespējas

"Saliena" var lepoties ne vien ar pieprasītiem, moderniem mājokļiem, bet arī mūsdienīgu infrastruktūru. Projekta apsargātajā  un ar diennakts novērošanu aprīkotajā teritorijā iedzīvotāju atpūtai un ērtībām izveidoti trīs parki un divi bērnu rotaļu laukumi. Kopumā tie aizņem 14 hektārus: 11 hektāru platībā plešas Salienas Meža Parks jeb priežu mežs, kur izbūvēti celiņi pastaigām un sportam, tad vēl ir krāšņais Dārza Parks ar strūklaku, kā arī pati jaunākā atpūtas zona - 0,3 hektārus plašais Augļudārza parks. Tajā izveidota piknika zona ar ugunskuru un grila vietām, dīķis, uzlikti soliņi, izbruģēti celiņi, kā arī veikta apzaļumošana. 

Īpaša uzmanība ciematā pievērsta ceļu satiksmes drošībai, nodrošinot plašas iebrauktuves, kā arī gājēju un velosipēdistu celiņus. 

Īpašais piedāvājums  -  iegādājoties dzīvokli pabeigtajās mājās Līvu ielā 1 vai Līvu ielā 2, jaunie īpašnieki saņems īpašu dāvanu - autostāvvietu 5000 EUR vērtībā! 

 

Pirmie Ziemassvētki jaunajās mājās - dzīvokļu projektā Tuvidi

10.12.2018

alt
alt

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas Daugavas labā krasta Trebū HOME mājas

11.12.2018

Saistītās ziņas

alt

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

alt

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

alt

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

alt

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

alt

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

alt

Īpašais "Black sale" piedāvājums Klientu dienās, projektā "Summer house" Jūrmalā!

alt

"R.Evolution" neparastais piedāvājums: pop-up birojs Philosophers Residence

alt

Luminor banka daudzbērnu ģimenēm sāk piedāvāt Altum subsīdiju "Balsts"

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

2

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

3

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

5

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums