Ekspluatācijā nodotas pirmās divas Daugavas labā krasta Trebū HOME mājas

Nekustamā īpašuma attīstītājs "AFI Europe" ir nodevis ekspluatācijā pirmās divas Daugavas labā krasta projekta "Trebū HOME" piecstāvu dzīvojamās ēkas. Projekta pirmās kārtas būvniecības izmaksas sasniedz septiņus miljonus eiro, un būvdarbu procesā bijuši iesaistīti 1700 dažādu nozaru profesionāļi.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Trebū HOME"Trebū HOME" ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, Daugavas labajā krastā, teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām. Pirmajās divās "Trebū HOME" piecstāvu ēkās ir kopumā 108 dzīvokļi - 36 kvadrātmetrus plaši studijas tipa dzīvokļi, 40-52 kvadrātmetru divistabu dzīvokļi un trīsistabu dzīvokļi 67-69 kvadrātmetru platībā, kā arī 80 kvadrātmetrus lieli četru istabu dzīvokļi. Šobrīd rezervēti vai pārdoti ir jau 60% dzīvokļu.

Stāsta Ilona Striga, "AFI Europe Latvia" vadītāja: "Ir patiess prieks, ka līdz ar Latvijas simtgades svinībām svētkus svin arī "Trebū HOME" projekts. Kvalitāte un cieņa pret apkārtējo vidi ir tās vērtības, kas raksturo jaunuzceltās ēkas, ko ar lepnumu nododam jauno iemītnieku paaudzēm laimīgai dzīvošanai galvaspilsētā".

Kopējā "Trebū HOME" jaunbūvju platība sasniedz 9 577 kvadrātmetrus, turklāt līdz ar ēku būvniecību veikta vairāk nekā 21 000 kvadrātmetru plašas teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana, tostarp izbūvētas ielas, brauktuves un ietves, iekopts zāliens un uzsākta ozolu alejas, kas caurvīs "Trebū HOME" teritoriju,  veidošana - tajā iestādīti deviņi 4.5 metrus lieli sarkanie ozoli. Līdz ar apzaļumošanas darbu sakopts un paplašināts teritorijā saglabātais seno ābeļu dārzs. Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Trebū HOMESIA "Arčers" valdes priekšsēdētājs Jānis Markulis: " Esam gandarīti par nepilna pusotra gada laikā veikto divu jaunu dzīvojamo ēku būvniecību. Sadarbībā ar pasūtītāju, projektu autoriem un bū vuzraudzību esam uzlikuši augstu latiņu projekta nākamo kārtu īstenošanai. Ticu, ka to novērtēs dzīvokļu jaunie saimnieki - vairāk nekā 100 ģimenes, kas turpmāk ikdienu pavadīs nupat pabeigtajās ēkās."

"Trebū HOME" ir ilgtermiņa projekts - jau drīzumā tiks uzsākta tā otrā kārta un nākamo četru daudzdzīvokļu ēku būvniecība. Turpmāko desmit gadu laikā tiks uzbūvētas vismaz 25 ēkas ar 1500 dzīvokļiem un komercplatībām, kopumā investējot 150 miljonus eiro. Projekts paredz arī vairāk nekā 10 hektāru plašas, apzaļumotas teritorijas attīstību. Projekta pasūtītājs ir "AFI Europe Latvia". "Trebū HOME" projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem "ARHIS ARHITEKTI" un "MARK arhitekti" kopā ar Izraēlas arhitektu biroju "ARC4G". 

Līgums par daudzdzīvokļu namu būvniecību parakstīts 2017.gada 7.aprīlī. Atbilstoši konkursa rezultātiem darbus veic viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā  -  "Arčers". Par teritorijas apzaļumošanu rūpējas dabas draugi - speciālistu komanda no "Labie Koki projekti". 

 

 

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

11.12.2018

alt
alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

12.12.2018

Saistītās ziņas

alt

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

alt

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

alt

Nedēļas nogalē būs iespēja apskatīt REALAT dzīvokļus Brīvības ielā 133

alt

REALAT aicina uz Klientu dienu Dzirnavu ielas 132 namā

alt

Renovētā jūgendstila ēka Dzirnavu ielā 63 drīzumā būs pieejama jaunajiem iemītniekiem

alt

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

alt

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

alt

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

3

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

4

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

5

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

6

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā