Ekspluatācijā nodotas pirmās divas Daugavas labā krasta Trebū HOME mājas

Nekustamā īpašuma attīstītājs "AFI Europe" ir nodevis ekspluatācijā pirmās divas Daugavas labā krasta projekta "Trebū HOME" piecstāvu dzīvojamās ēkas. Projekta pirmās kārtas būvniecības izmaksas sasniedz septiņus miljonus eiro, un būvdarbu procesā bijuši iesaistīti 1700 dažādu nozaru profesionāļi.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Trebū HOME"Trebū HOME" ir jauns, mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, Daugavas labajā krastā, teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām. Pirmajās divās "Trebū HOME" piecstāvu ēkās ir kopumā 108 dzīvokļi - 36 kvadrātmetrus plaši studijas tipa dzīvokļi, 40-52 kvadrātmetru divistabu dzīvokļi un trīsistabu dzīvokļi 67-69 kvadrātmetru platībā, kā arī 80 kvadrātmetrus lieli četru istabu dzīvokļi. Šobrīd rezervēti vai pārdoti ir jau 60% dzīvokļu.

Stāsta Ilona Striga, "AFI Europe Latvia" vadītāja: "Ir patiess prieks, ka līdz ar Latvijas simtgades svinībām svētkus svin arī "Trebū HOME" projekts. Kvalitāte un cieņa pret apkārtējo vidi ir tās vērtības, kas raksturo jaunuzceltās ēkas, ko ar lepnumu nododam jauno iemītnieku paaudzēm laimīgai dzīvošanai galvaspilsētā".

Kopējā "Trebū HOME" jaunbūvju platība sasniedz 9 577 kvadrātmetrus, turklāt līdz ar ēku būvniecību veikta vairāk nekā 21 000 kvadrātmetru plašas teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana, tostarp izbūvētas ielas, brauktuves un ietves, iekopts zāliens un uzsākta ozolu alejas, kas caurvīs "Trebū HOME" teritoriju,  veidošana - tajā iestādīti deviņi 4.5 metrus lieli sarkanie ozoli. Līdz ar apzaļumošanas darbu sakopts un paplašināts teritorijā saglabātais seno ābeļu dārzs. Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Trebū HOMESIA "Arčers" valdes priekšsēdētājs Jānis Markulis: " Esam gandarīti par nepilna pusotra gada laikā veikto divu jaunu dzīvojamo ēku būvniecību. Sadarbībā ar pasūtītāju, projektu autoriem un bū vuzraudzību esam uzlikuši augstu latiņu projekta nākamo kārtu īstenošanai. Ticu, ka to novērtēs dzīvokļu jaunie saimnieki - vairāk nekā 100 ģimenes, kas turpmāk ikdienu pavadīs nupat pabeigtajās ēkās."

"Trebū HOME" ir ilgtermiņa projekts - jau drīzumā tiks uzsākta tā otrā kārta un nākamo četru daudzdzīvokļu ēku būvniecība. Turpmāko desmit gadu laikā tiks uzbūvētas vismaz 25 ēkas ar 1500 dzīvokļiem un komercplatībām, kopumā investējot 150 miljonus eiro. Projekts paredz arī vairāk nekā 10 hektāru plašas, apzaļumotas teritorijas attīstību. Projekta pasūtītājs ir "AFI Europe Latvia". "Trebū HOME" projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem "ARHIS ARHITEKTI" un "MARK arhitekti" kopā ar Izraēlas arhitektu biroju "ARC4G". 

Līgums par daudzdzīvokļu namu būvniecību parakstīts 2017.gada 7.aprīlī. Atbilstoši konkursa rezultātiem darbus veic viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā  -  "Arčers". Par teritorijas apzaļumošanu rūpējas dabas draugi - speciālistu komanda no "Labie Koki projekti". 

 

 

Saliena Park Apartments trešajā mājā uzsākta jauno dzīvokļu rezervācija

11.12.2018

alt
alt

Izplāno savu ideālo ēdamzonu

12.12.2018

Saistītās ziņas

alt

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

alt

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

alt

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

alt

Atvērto durvju diena vienā no Rīgas populārākajiem projektiem "Ezerparka Nami"

alt

"Riverstone Residence" Ķīpsalā - tikai 4 brīvi dzīvokļi un jaunas cenas!

alt

Jauns projekts Pārdaugavā pie Nordeķu parka - "Nordeķu mājas"!

alt

Rīgas formula - tikvien kā šūpoles un ielas bez bedrēm?

alt

Skandināvu vēsmas Ganību dambī - top jauns dzīvojamais projekts "Fjordi"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

3

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju