Pirms iegādājies īpašumu, apciemo KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences

"Vajadzēja sākt ar šo projektu," secināja kāds jauns pāris, apciemojot "KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences" pārdesmit minūtes pirms nekustamo īpašumu portāla City24.lv rīkotā Atvērto durvju dienas maratona beigām. Tas precīzi raksturo šī projekta unikalitāti, ar kuru tas pārsteidz un aizrauj apmeklētājus. Par to ikviens interesents personīgi varēs pārliecināties Atvērto durvju dienas laikā, rīt, 13.decembrī, no plkst.16.30 līdz 20.00, Valentīna ielā 16. Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums Apkaime. Liktenis Āgenskalnu ir lutinājis, tāpēc cauri gadiem tas ir spējis saglabāties kā viena no vispievilcīgākajām Rīgas apkaimēm, kuru izvēlēties par savu mājvietu. Tas izceļas ar zaļu vidi, radošu auru un skaistu vēsturisko koka apbūvi, kas pēdējā laikā papildināta ar dažādiem jauniem projektiem. Viens no tādiem ir "KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences",   kur iespējams baudīt ērtu ikdienu un apkārtnes piedāvātās priekšrocības.  

Vieta. Projekts "KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences" atrodas izcilā vietā, domājot par šodien tik svarīgajām ikdienas ērtībām un mobilitātes nepieciešamību vienlaicīgi. Ir lieliski dzīvot klusajā un mierīgajā Āgenskalnā un, nepieciešamības gadījumā, desmit minūšu laikā nokļūt gan Vecrīgā, gan lidostā, rūpes par sastrēgumiem atstājot citiem.  Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums Vēsture.  "KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences" ir labs paraugs, kā vēsturiskai būvei piešķirt otro elpu, uz tās pamatiem radot ko pilnīgi jaunu un pilsētniekiem vajadzīgu. Proti, iepriekš dzīvojamā kvartāla ēku sienās bija iekārtojusies kādreizējā tekstilizstrādājumu fabrika "Rita", kurā tika veidoti galdauti, aizkari un mežģīnes. Šobrīd ēkas ir saudzīgi atjaunotas un veiksmīgi padarītas par mājīgu, gaišu un aicinošu dzīves vietu, kur jūtama zaļa pasaules redzējuma, pilsētas vēstures cieņas un mūsdienu arhitektūras harmoniska sinerģija. 

Unikalitāte. Nav labāka novērtējuma kā atzinība, ko izsaka mājokļu pircēji, iegādājoties īpašumu, un to apliecina kopumā pārdotais dzīvojamās platības apjoms, kurš šobrīd sasniedzis jau 80%. Tas gan nenozīmē, ka vairs nav no kā izvēlēties - pieejami gan kompakti vienistabas dzīvokļi, gan plaši divlīmeņu lofti ar lieliem logiem. Dažādais piedāvājums arī veido šo unikālo piedāvājumu, kur katrs interesents var atrast sev vispiemērotāko dzīvokļa veidu, jo katrs no "KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences" dzīvokļiem, kas izvietoti trīs četrstāvu dzīvojamās mājas ar baltos, pelēkos un oranžos toņos krāsotām fasādēm un koka detaļām, rada dabas tuvuma un siltuma sajūtu.   Mājokļu tirgus, Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums Vide. "KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences" plašajā piemājas teritorijā izvietots tikai nama iedzīvotājiem pieejams bērnu laukums, kur rotaļāties mazākajiem iemītniekiem, un apzaļumotas atpūtas zonas. Tāpat arī pieejama slēdzama telpa velosipēdu un bērnu ratiņu novietošanai, kā arī bezmaksas koplietošanas mantu glabātuves, bet, ja ir vēlme, par papildu samaksu pieejamas telpas ēkas pagrabstāvā, kā arī ir iespēja iegādāties virszemes autostāvvietas iekšpagalmā. Teritorijā tiek nodrošināta arī diennakts apsardze.

Par projektu "KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences" var turpināt stāstīt vēl un vēl. Piemēram, par dažādu Latvijas interjera dizaineru paveikto, iekārtojot demo dzīvokļus, foajē un kāpņu telpas. Bet, kā zināms, labāk vienreiz redzēt nekā daudzreiz dzirdēt, tāpēc, lai kurā dzīvokļa iegādes posmā Jūs būtu - tikai tagad sākat par to domāt vai esat jau 5 minūtes līdz darījuma noslēgšanai, nāciet ciemos uz Atvērto durvju dienu un pārliecinieties, ka projektā "KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences" dzīves telpa ar piederības sajūtu pilsētai, līdzīgi domājošiem kaimiņiem, labiekārtotu vidi un draudzīgu apkārtni, var savaldzināt ikvienu.

 

 

 

Altum mājokļu garantiju programmu izmantojušas jau 10 000 ģimenes

12.12.2018

alt
alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

13.12.2018

Saistītās ziņas

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

2

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

3

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

4

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

5

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

6

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti