Bonava Latvija ekspluatācijā nodod dzīvojamos namus Pētersalā un Šampēterī

Lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs dzīvojamo namu segmentā "Bonava Latvija" pēdējā mēneša laikā pabeidzis divu dzīvojamo namu projektu būvniecību Rīgā - Zasulauka ielā 13 un Sermuliņu ielā 14. Kopējais dzīvokļu skaits ekspluatācijā nodotajos namos ir 133 dzīvokļi, no kuriem pārdošanā vēl ir tikai 16. Kopējās investīcijas Sermuliņu un Zasulauka ielu projektos sastāda 9 miljonus eiro. Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Zasulauka iela 13, Bonava LatvijaDzīvokļu platība "Bonava Latvija" dzīvojamos namos ir no 42 līdz 82  kvadrātmetriem, tie ir piemēroti dzīvošanai kā lielākām, tā mazākām ģimenēm. Ēku būvniecība Sermuliņu ielā tika uzsākta 2017.gada nogalē, Zasulauka ielā 13 - 2018.gada martā.

"Mērķtiecīgi turpinām Rīgā atjaunot novecojošo dzīvojamo namu fondu - ekspluatācijā nodotajos namos jaunu mājvietu varam piedāvāt ap 250 rīdzinieku. Ņemot vērā, ka lielākā daļa Bonava Latvija mājokļu tiek nopirkti vēl projekta būvniecības stadijā, ēku plānošanā un būvniecībā izmantojam jaunākās tehnoloģijas, lai būtu īpaši produktīvi un  nodotu namus iedzīvotājiem iespējami drīzākā termiņā. Piemēram, Zasulauka ielas projekta būvniecība tika pabeigta jau 8 mēnešu laikā - martā uzsākām būvniecību, un jau novembrī projektu nodevām ekspluatācijā," stāsta "Bonava Latvija" valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš.

Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju projekts Sermuliņu ielā atrodas Klusā centra tuvumā, Pētersalas - Andrejsalas apkaimē. 88 projekta dzīvokļi izvietoti divās četru un piecu stāvu ēkās. Savukārt zaļajā Šampēterī esošo Zasulauka ielas 13 projektu veido piecus stāvus augsta ēka ar 45 dzīvokļiem.Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Zasulauka iela 13, Bonava LatvijaŠajos namos līdzīgi kā citos "Bonava Latvija" radītajos mājokļos, dzīvokļi tiek pārdoti ar pilnu iekšējo apdari, ērtiem balkoniem un dārziņiem pirmā stāva iedzīvotājiem, kā arī labiekārtotu un apzaļumotu teritoriju. Katram dzīvoklim bez papildu samaksas ir pieejama individuāla noliktavas telpa, kā arī slēdzamas koplietojamās telpas bērnu ratiņu un velosipēdu novietošanai. 

"Bonava Latvija", attīstot mājokļus Rīgā par plašam klientu lokam pieejamām cenām, veido būtisku pienesumu novecojušajam padomju laiku dzīvojamajam fondam - līdz gada nogalei būvniecības stadijā būs 600 dzīvokļi 6 projektos, no kuriem vēl šogad plānots pabeigt 250 dzīvokļu būvniecību. Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Zasulauka iela 13, Bonava Latvija Par Bonava

Bonava Latvija ir lielākais nekustamo īpašumu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums Bonava ir vadošais nekustamo īpašumu attīstītājs Ziemeļeiropā. Bonava savulaik izaudzis no uzņēmuma NCC. Uzņēmuma mērķis ir radīt mājas un dzīvesvietas, kurās cilvēkiem ir patīkami dzīvot. Pašlaik uzņēmumā Bonava strādā 2000 darbinieku, un tas darbojas Zviedrijā, Vācijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Sanktpēterburgā, Igaunijā un Latvijā, 2017. gadā sasniedzot pārdošanas rezultātus 14,5 miljardu SEK apmērā. Bonava akcijas tiek kotētas Nasdaq biržā Stokholmā. 

 

Vairums projekta Ezerparka Nami dzīvokļi iegādāti ar ALTUM programmas līdzdalību

18.12.2018

alt
alt

SG Capital iegādājas SWH biroju centru Skanstes ielā

20.12.2018

Saistītās ziņas

alt

TEKSTILIANA - jau sen gaidīta dzīvesvieta!

alt

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

alt

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

alt

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

alt

Atvērto durvju diena vienā no Rīgas populārākajiem projektiem "Ezerparka Nami"

alt

"Riverstone Residence" Ķīpsalā - tikai 4 brīvi dzīvokļi un jaunas cenas!

alt

Jauns projekts Pārdaugavā pie Nordeķu parka - "Nordeķu mājas"!

alt

Rīgas formula - tikvien kā šūpoles un ielas bez bedrēm?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

2

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

3

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

4

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

5

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

6

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju