Sāk būvēt Āgenskalna melodijas jaunos projektus Legato un Sentimento

Āgenskalnā šobrīd notiek divu jaunu un kvalitatīvu dzīvojamo namu celtniecība, kas izceļas gan ar mūsdienīgo arhitektūru, gan īpašo ideju un domu, kas tos vieno. Tie būs divi dzīvojamie nami, katrs ar savu adresi, priekšrocībām un mājokļu piedāvājumu, tomēr tos vienos viens skanējums, viena kvalitāte, viena - Āgenskalna melodija.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Āgenskalna melodija, Nekustamais īpašums, Legato, Būvniecība, hepsor, Sentimento

Āgenskalna ielā 24 jau norit padomju laika kafejnīcas "Priede" ēkas demontāžas darbi un jau nākamā gada rudenī tur sliesies "Sentimento" - daudzdzīvokļu nams ar modernu arhitektūru, kam raksturīgi īpaši plaši logi, pa kuriem lūkoties uz zeltainajām koku lapām. 

Savukārt, Baložu ielas 7 būvlaukumā jau aktīvi rosās celtnieki, lai taptu "Legato" - dabīga koka fasādes daudzdzīvokļu nams ar slēgtu iekšpagalmu, kas rada privātmājas sajūtu. 

Šie pavisam noteikti nebūs standarta daudzdzīvokļu mājokļi. "Sentimento" namam būs pieci, bet "Legato" - vien trīs stāvi. Nenoliedzami, lielu vērtību šiem namiem piešķir tieši to atrašanās mierīgajā un vēsturiskajā, bet vienlaikus arī mūsdienu vajadzībām atbilstošajā, ērti sasniedzamajā Āgenskalnā.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Āgenskalna melodija, Nekustamais īpašums, Legato, Būvniecība, hepsor, Sentimento"Sentimento" projektā būs pieejami 28 vienas istabas līdz četru istabu dzīvokļi, ar platību no 24 m2 līdz 84 m2. Teju ikvienam dzīvoklim būs balkons. "Legato" projektā būs pieejami 18 divu istabu līdz četru istabu dzīvokļi, ar platību no 41 m2 līdz 81 m2. Arī šī nama iedzīvotājiem būs pieejami balkoni vai terases. 

Jāatzīmē, ka arī no finansiālā aspekta šie dzīvojamie nami ir pircējiem pieejami - ikmēneša kredīta maksājums, iegādājoties dzīvokļus "Āgenskalna melodijas" projektos, ir pat zemāks par atbilstoša dzīvokļa īres maksu, kas panākts, rūpīgi strādājot pie dzīvokļu plānojumiem. Būtiski, ka ar "ALTUM" programmas atbalstu pirmā iemaksa var būt tikai 5% no pirkuma cenas, kas patiesi padara jauna mājokļa iegādi iespējamu daudz plašākam cilvēku lokam.

"Vērojot aktivitāti jauno projektu segmentā, varu viennozīmīgi apgalvot, ka Āgenskalns ir vispieprasītākā apkaime radošiem profesionāļiem. Tā ir jau vairāk kā gadsimtu novērojama tendence - liela daļa radošo profesionālu 20.gadsimtā ir izvēlējušies tieši Āgenskalnu kā savas radošās darbības mājvietu: režisors Eduards Smiļģis, dzejnieki Ojārs Vācietis un Jānis Akuraters, komponists Aleksandrs Kublinskis un virkne citu radošu dižgaru un mazāku "gariņu". Šajā apkaimē vērojams vakuums ar augstas kvalitatīves mājokļiem par samērīgu cenu. Savā ziņā, to var skaidrot ar daudz augstākām apbūves prasībām no pilsētas būvvaldes, ko paredz Āgenskalna apkaimes aizsardzības zona. Nav noslēpums, ka lielie attīstītāji priekšroku dod vienkāršākiem āttīstības projektiem - zaļās pļavās jaunveidojamu kvartālu apbūvei ar mūsdienu paneļu kastītēm," saka IVANOVS INVESTMENTS investīciju arhitekts Edgars Ivanovs, un papildina: ""Āgenskalna melodijas" projektos būvdarbi norit kā pa notīm!"

"Āgenskalna Melodija" apvieno vairākus dzīvojamo ēku projektus vienā skanējumā, izceļot katra projekta unikalitāti, lai dotu iespēju mājīgāko melodiju sajust kā savējo.

"IVANOVS INVESTMENTS" nodrošina investīciju projektu vadību, mārketingu un pārdošanu. Attīstības projekta vadību izpilda SIA "Hepsor" - Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītāja "Hepsor OU" meitas uzņēmums Latvijā. Būvdarbu ģenerāluzņēmējs ir SIA Mitt&Perlebach - Igaunijas būvuzņēmēja "Mitt & Perlebach OU" meitas uzņēmums Latvijā. Projekta sākotnējās investīcijas piesaistītas "Crowdestate" pūļa finansēšanas platformā. 

Apskati jaunās Āgenskalna pērles!

 

Iekārto guļamistabu gudri

20.12.2018

alt
alt

Ieklausies eksperta padomos, kā radīt mājīguma sajūtu svētkos skandināvu stilā

21.12.2018

Saistītās ziņas

alt

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

alt

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

alt

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

alt

Atvērto durvju diena vienā no Rīgas populārākajiem projektiem "Ezerparka Nami"

alt

"Riverstone Residence" Ķīpsalā - tikai 4 brīvi dzīvokļi un jaunas cenas!

alt

Jauns projekts Pārdaugavā pie Nordeķu parka - "Nordeķu mājas"!

alt

Rīgas formula - tikvien kā šūpoles un ielas bez bedrēm?

alt

Skandināvu vēsmas Ganību dambī - top jauns dzīvojamais projekts "Fjordi"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

3

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju