Sāk būvēt Āgenskalna melodijas jaunos projektus Legato un Sentimento

Āgenskalnā šobrīd notiek divu jaunu un kvalitatīvu dzīvojamo namu celtniecība, kas izceļas gan ar mūsdienīgo arhitektūru, gan īpašo ideju un domu, kas tos vieno. Tie būs divi dzīvojamie nami, katrs ar savu adresi, priekšrocībām un mājokļu piedāvājumu, tomēr tos vienos viens skanējums, viena kvalitāte, viena - Āgenskalna melodija.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Āgenskalna melodija, Nekustamais īpašums, Legato, Būvniecība, Sentimento

Āgenskalna ielā 24 jau norit padomju laika kafejnīcas "Priede" ēkas demontāžas darbi un jau nākamā gada rudenī tur sliesies "Sentimento" - daudzdzīvokļu nams ar modernu arhitektūru, kam raksturīgi īpaši plaši logi, pa kuriem lūkoties uz zeltainajām koku lapām. 

Savukārt, Baložu ielas 7 būvlaukumā jau aktīvi rosās celtnieki, lai taptu "Legato" - dabīga koka fasādes daudzdzīvokļu nams ar slēgtu iekšpagalmu, kas rada privātmājas sajūtu. 

Šie pavisam noteikti nebūs standarta daudzdzīvokļu mājokļi. "Sentimento" namam būs pieci, bet "Legato" - vien trīs stāvi. Nenoliedzami, lielu vērtību šiem namiem piešķir tieši to atrašanās mierīgajā un vēsturiskajā, bet vienlaikus arī mūsdienu vajadzībām atbilstošajā, ērti sasniedzamajā Āgenskalnā.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Āgenskalna melodija, Nekustamais īpašums, Legato, Būvniecība, Sentimento"Sentimento" projektā būs pieejami 28 vienas istabas līdz četru istabu dzīvokļi, ar platību no 24 m2 līdz 84 m2. Teju ikvienam dzīvoklim būs balkons. "Legato" projektā būs pieejami 18 divu istabu līdz četru istabu dzīvokļi, ar platību no 41 m2 līdz 81 m2. Arī šī nama iedzīvotājiem būs pieejami balkoni vai terases. 

Jāatzīmē, ka arī no finansiālā aspekta šie dzīvojamie nami ir pircējiem pieejami - ikmēneša kredīta maksājums, iegādājoties dzīvokļus "Āgenskalna melodijas" projektos, ir pat zemāks par atbilstoša dzīvokļa īres maksu, kas panākts, rūpīgi strādājot pie dzīvokļu plānojumiem. Būtiski, ka ar "ALTUM" programmas atbalstu pirmā iemaksa var būt tikai 5% no pirkuma cenas, kas patiesi padara jauna mājokļa iegādi iespējamu daudz plašākam cilvēku lokam.

"Vērojot aktivitāti jauno projektu segmentā, varu viennozīmīgi apgalvot, ka Āgenskalns ir vispieprasītākā apkaime radošiem profesionāļiem. Tā ir jau vairāk kā gadsimtu novērojama tendence - liela daļa radošo profesionālu 20.gadsimtā ir izvēlējušies tieši Āgenskalnu kā savas radošās darbības mājvietu: režisors Eduards Smiļģis, dzejnieki Ojārs Vācietis un Jānis Akuraters, komponists Aleksandrs Kublinskis un virkne citu radošu dižgaru un mazāku "gariņu". Šajā apkaimē vērojams vakuums ar augstas kvalitatīves mājokļiem par samērīgu cenu. Savā ziņā, to var skaidrot ar daudz augstākām apbūves prasībām no pilsētas būvvaldes, ko paredz Āgenskalna apkaimes aizsardzības zona. Nav noslēpums, ka lielie attīstītāji priekšroku dod vienkāršākiem āttīstības projektiem - zaļās pļavās jaunveidojamu kvartālu apbūvei ar mūsdienu paneļu kastītēm," saka IVANOVS INVESTMENTS investīciju arhitekts Edgars Ivanovs, un papildina: ""Āgenskalna melodijas" projektos būvdarbi norit kā pa notīm!"

"Āgenskalna Melodija" apvieno vairākus dzīvojamo ēku projektus vienā skanējumā, izceļot katra projekta unikalitāti, lai dotu iespēju mājīgāko melodiju sajust kā savējo.

"IVANOVS INVESTMENTS" nodrošina investīciju projektu vadību, mārketingu un pārdošanu. Attīstības projekta vadību izpilda SIA "Hepsor" - Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītāja "Hepsor OU" meitas uzņēmums Latvijā. Būvdarbu ģenerāluzņēmējs ir SIA Mitt&Perlebach - Igaunijas būvuzņēmēja "Mitt & Perlebach OU" meitas uzņēmums Latvijā. Projekta sākotnējās investīcijas piesaistītas "Crowdestate" pūļa finansēšanas platformā. 

Apskati jaunās Āgenskalna pērles!

 

Iekārto guļamistabu gudri

20.12.2018

alt
alt

Ieklausies eksperta padomos, kā radīt mājīguma sajūtu svētkos skandināvu stilā

21.12.2018

Saistītās ziņas

alt

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

alt

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

alt

Nedēļas nogalē būs iespēja apskatīt REALAT dzīvokļus Brīvības ielā 133

alt

REALAT aicina uz Klientu dienu Dzirnavu ielas 132 namā

alt

Renovētā jūgendstila ēka Dzirnavu ielā 63 drīzumā būs pieejama jaunajiem iemītniekiem

alt

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

alt

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

alt

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

3

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

4

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

5

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

6

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā