Kuri ir populārākie 2018.gada jaunie projekti?

Latvijas ekonomika pēdējos divos gados strauji aug, kas, nenoliedzami, ir nekustamo īpašumu tirgu veicinošs faktors. 2018.gads nekustamo īpašumu jomā bijis ļoti aktīvs, viens pēc otra tirgū sevi pieteica aizvien jauni mājokļu projekti Rīgā, Pierīgā, Jūrmalā un citur. Kā uzsver banku speciālisti, iedzīvotāju vēlme un vajadzība iegādāties savu īpašumu šobrīd ir augsta, turklāt, jāņem vērā arī tas, ka cilvēki jūtas arvien stabilāk un pārliecinātāk par savu finansiālo situāciju. 

Nekustamo īpašumu portāls City24.lv ir apkopojis 2018.gada populārākos jaunos projektus, kas portālā meklēti un skatīti visbiežāk. 

"Esam gandarīti, ka City24.lv ir kļuvis par vadošo nekustamo īpašumu sludinājumu portālu Latvijā, ko mēnesī vidēji apmeklē vairāk kā 350 000 unikālo lietotāju. Īpaši liela interese šogad bijusi par jaunajiem projektiem, ko parāda apmeklējumu un kontaktu skaita pieaugums par vairāk kā 35%. Runājot par jaunajiem projektiem, redzam, ka šis ir bijis pārsteigumiem pilns gads, kad tirgū ienākuši daudzi jauni un interesanti projekti. Gandrīz katrā mikrorajonā ir uzcelts kāds jauns mājokļu projekts un vairāki šobrīd ir būvniecības vai plānošanas procesā. Šogad iezīmējusies arī tendence, ka cilvēki labprāt izvēlas iegādāties dzīvokļus celtniecības stadijā, ko uzskatāmi pierāda situācijas, kad nododot ēku ekspluatācijā, tajā jau lielākā daļa dzīvokļu ir rezervēti. Izvērtējot City24.lv organizēto atvērto durvju dienu aktivitātes, secinām, ka cilvēki pirms gala lēmuma pieņemšanas, vairākus jaunos mājokļus labprāt apskata arī klātienē un šim lēmumam pievēršas ļoti nopietni. Arī nākamajā gadā portālā turpināsim ieviest jaunus risinājumus, lai ikvienam sava īstā mājokļa meklēšanas procesu padarītu vēl ērtāku un patīkamāku," saka Maksis Karlins, City24.lv portāla vadītājs.

Jaunā Teika Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa TerasesLīdz ar pilsētas attīstību, strauji aug arī Teika un tās apkaime. Par vienu no perspektīvākajiem un plaukstošākajiem galvaspilsētas rajoniem nu ir kļuvusi "Jaunā Teika". Tas ir piemērots rajons pilsētniekiem, kur tiek veidota urbāna, dinamiska, cilvēka vajadzībām atbilstoša vide, kur viss svarīgais ir vien rokas stiepiena attālumā. 

Tā ir vieta, kur biznesa ēkas tiek apvienotas ar dzīvojamiem namiem, darba zonas sabalansētas ar dzīvošanas zonu, rezultātā izveidojot uz mūsdienu cilvēku, viņa labsajūtu un izaugsmi balstītu dzīves telpu. "Jaunās Teikas" dzīvojamās ēkas ir augstas kvalitātes, ilglaicīgas dzīvojamās platības, kas atbilst gudru un mūsdienīgu ēku kritērijiem.

Trebū Home Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa TerasesNupat ekspluatācijā nodotas pirmās divas Daugavas labā krasta projekta "Trebū HOME" piecstāvu dzīvojamās ēkas, ar kopumā 108 dzīvokļiem, no kuriem rezervēti jau 60%.

"Trebū HOME" ir ilgtermiņa projekts - jau drīzumā tiks uzsākta tā otrā kārta un nākamo četru daudzdzīvokļu ēku būvniecība. Turpmāko desmit gadu laikā tiks uzbūvētas vismaz 25 ēkas ar 1500 dzīvokļiem un komercplatībām, kopumā investējot 150 miljonus eiro. Projekts paredz arī vairāk nekā 10 hektāru plašas, apzaļumotas teritorijas attīstību. 

Kalnciema Kvartāla Rezidences Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa Terases"Kalnciema Kvartāla Rezidences" ir labs paraugs, kā vēsturiskai būvei piešķirt otro elpu, uz tās pamatiem radot ko pilnīgi jaunu un pilsētniekiem vajadzīgu. Proti, iepriekš dzīvojamā kvartāla ēku sienās bija iekārtojusies kādreizējā tekstilizstrādājumu fabrika "Rita", kur tika veidoti galdauti, aizkari un mežģīnes. Šobrīd ēkas ir saudzīgi atjaunotas un veiksmīgi padarītas par jaunām dzīvojamām platībām rīdziniekiem. "Kalnciema Kvartāla Rezidences" veido trīs 4 stāvu dzīvojamās ēkas. 

Imantas Ozoli Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa TerasesDzīvojamo māju kompleksā "Imantas Ozoli" ir divas deviņu stāvu mājas, kur kopā izvietoti 216 individuālām prasībām piemēroti dzīvokļi. Projekts atrodas vietā ar pateicīgu infrastruktūru - 10 minūšu brauciena attālumā kā no galvaspilsētas centra, tā arī kūrortpilsētas Jūrmalas. Piecu minūšu gājienā ir Anniņmuižas parks - mežs pilsētā, kas nodrošina iedzīvotājiem līdzsvaru starp pilsētas aktivitātēm un dabu.

Ezerparka Nami   Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa TerasesMājokļu projekta "Ezerparka nami" lokācija ir Rusovas iela - tiešā Mežaparka un Ķīšezera tuvumā. Projekta priekšrocība ir labiekārtota un integrēta vide, kas turpinās veidoties ap dzīvojamo kompleksu un jauno mikrorajonu tuvāko gadu laikā. Ezerparka namos pašlaik pieejami trīs atšķirīgi dzīvokļu risinājumi, kas būs atbilstoši dažādu cilvēku dzīves stilam.

Gaiļezera nami Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa Terases"Gaiļezera nami" atrodas vienā no Rīgas zaļākajām apkaimēm - Mežciemā, pašā Gaiļezera krastā. Projektā ir 2 - 4 istabu dzīvokļi ar iestiklotiem balkoniem, lieliem logiem un gleznainu skatu uz ezeru. Dzīvokļi piemēroti gan mazākām, gan lielākām ģimenēm ar bērniem, jo piedāvājumā ir divu istabu un trīs istabu, kā arī, četru istabu platībās no 60 līdz 100 m2. Nenoliedzami, Mežciems kā mājokļa lokācija vairumam rīdzinieku vēl joprojām šķiet pievilcīgs. 

Filozofu Rezidence Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa TerasesPārsteidzošā "Filozofu Rezidence" Raņķa dambī ir viens no ekskluzīvākajiem mājokļu projektiem galvaspilsētā. Gan šis, gan pārējie šī attīstītāja realizētie projekti "nes" kādu īpašu ideju - šis projekts ir veltījums iedzīvotājiem, kas seko savam ceļam, savai filozofijai, savai izvēlei. Ēkas arhitektūra saglabā kompleksa galveno ideju - vizuāli ēka atgādina grāmatu kaudzi, kur katrs stāvs ir jauna grāmata, jauns saturs ar savu filozofisko pieeju dzīvei.

Pamata projektā iekļauti divu, trīs un daži četru istabu dzīvokļi, kā arī, trīs līmeņu penthausi ar 100 - 200 kvadrātmetrus plašām terasēm, baseinu zem klajas debess, solāriju un grila zonu, ko ieskauj divmetrīgās stikla sienas. 

TUVIDI  Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa Terases"TUVIDI" ir jauns daudzdzīvokļu projekts Baložos, kura skanīgais nosaukums aizgūts no igauņu valodas ("tuvid" - ig. "baloži"). Šeit pieejami moderni un pārdomāti divu un trīs istabu dzīvokļi pāriem, ģimenēm ar bērniem un visiem tiem, kas vēlas dzīvot tuvāk dabai un vienlaikus būt tikai 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Šajā Baložu jaunajā projektā īpaša priekšrocība ir liels balkons, kā platums pārsniedz 7 m, un kur ir iespēja baudīt ikrīta kafiju, īstenot sapni par dārzniecību, sarīkot vakariņas ģimenei vai draugiem svaigā gaisā utt.

Liepziedi Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa TerasesPopulārāko jauno projektu sarakstā turpat blakus ekskluzīvajai "Filozofu Rezidencei" ierindojas Mežaparka tuvumā esošais ekonomiskā segmenta projekts "Liepziedi". Šobrīd šajā projektā tirgošanā palikuši vien daži dzīvokļi. “Liepziedu” dzīvokļi ir ar ergonomisku un praktisku plānojumu, augstu energoefektivitāti un daudzveidīgām dzīvokļu platībām un risinājumiem, kas to padara par vienu no pieejamākajiem jaunajiem projektiem Rīgā. 

Skanstes Parks Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa TerasesProjekta "Skanstes Parks" ēka Grostonas ielā 12 ir ieguvusi 1.vietu konkursa "Energoefektīvākā ēka Latvijā 2018" kategorijā daudzdzīvokļu ēka - jaunbūve. "Skanstes Parka" mājokļi ir īpaši ar gandrīz visos dzīvokļos esošo master bedroom jeb guļamistabu, kas savienota ar ģērbtuves telpu un vienu no sanitārajiem mezgliem. Plašuma sajūtu mājoklī rada arī 2,90 m augstie griesti. 

Promenāde  Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa TerasesŠis ir neparasts jaunu mājokļu projekts, kas īstenots Daugavas kreisajā krastā, paralēli Mūkusalas ielai un topošajai pastaigu promenādei gar Daugavu. Šis ir viens no ekskluzīvo mājokļu projektiem, kas izceļas ar piedāvājumā esošajiem lofta tipa dzīvokļiem. "Promenādē" pieejami unikāli viena, divu un trīs stāvu dzīvokļi - pateicoties augstajiem griestiem, daudzus dzīvokļus var iekārtot divos un trijos līmeņos. Maksimālais griestu augstums trīs līmeņu dzīvoklim ir 6 m. Dažiem no tiem izbūvētas arī terases ar panorāmas skatu uz Daugavu un Vecrīgu. 

Biķerziedi Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa Terases"Biķerziediem" raksturīga stratēģiski izdevīga lokācijas vieta Teikā ar teicamu sabiedriskā transporta un dzīvošanai nepieciešamo infrastruktūru apkārt. Iespējams, šis dzīvokļu projekts interesants potenciālajiem pircējiem ir arī tāpēc, ka tas atrodas vienā no Rīgas vēsturiski viszaļākajiem rajoniem. Pašlaik ir pabeigta kompleksa "Biķerziedi" 6.mājas būvniecība, kas ir noslēdzošā kārta šajā projektā. Tajā pieejami 1 - 4 istabu dzīvokļi, ar kopējo skaitu - 90. 

Saliena Park Apartments Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa TerasesJau vairāku gadu garumā, starp Rīgu un Jūrmalu, 8 kilometru attālumā no starptautiskās lidostas "Rīga", top vērienīgs projekts "Saliena" (lielākais šāda veida nekustamā īpašuma projekts Baltijas valstīs). Tā 455 hektāru lielajā platībā, kas sākta no nulles un veidota uz bezgalīgi zaļiem laukiem, tiek attīstīts mūsdienīgs koncepts ar augstvērtīgu dzīvojamo, darba un izklaides vidi. Šis koncepts attīstījies tik veiksmīgi, ka Salienā dzīvojošie var justies kā savā, noslēgtā "Republikā".

"Saliena Park Apartments" projektos pieejami dzīvokļi Līvu ielas 1 un Līvu ielas 2 mājās, kā arī, jau iespējams rezervēt sev tīkamus mājokļus trešajā dzīvokļu mājā - Līvu ielā 3. "Saliena Park Apartments" projektā kopumā paredzētas 4 dzīvokļu mājas, katrā no tām būs 22 dzīvokļi dažādās kvadratūrās, sākot no 42 kvadrātmetru platības līdz pat 105 kvadrātmetriem.   

Bonava jaunais projekts, Sermuliņu ielā 14 Redaktora izvēle, Jaunie projekti, Riverstone residence, Mājokļu tirgus, Tuvidi, Imantas Ozoli, Saliena Park Apartments, Promenāde, Centrus, Saliena, Biķerziedi, Skanstes Parks, Jaunā Teika, City24, Gaiļezera Nami, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Sermuliņu iela 14, Summer House, Trebū HOME, Jasmīnu Rezidence, Liepziedi, Filozofu rezidence, Ezerparka Nami, Hausmaņa TerasesAttīstītājs "Bonava" nupat ekspluatācijā nodevis mājokļu projektu Sermuliņu ielā 14, Pētersalā - Andrejsalā, kas robežojas ar Kluso centru un Rīgas moderno centru Skanstes ielā. Divās četru un piecu stāvu ēkās kopā būs pieejami 88 nelieli, komfortabli un daudzveidīga plānojuma 1- 4 istabu dzīvokļi. Tie būs piemēroti pircējiem, kuri vēlas dzīvot tuvu pilsētas centram un meklē augstas kvalitātes, bet vienlaicīgi arī - saprātīgas cenas mājokli. Interesanti, ka pagalmos vizuāli un telpiski ir nodalītas aktīvās zonas no klusākām un mierīgākām atpūtas vietām. 

Skatītāko portālā City24.lv ievietoto jauno projektu vidū ir arī tādi projekti, kā Hausmaņa Terases, Summer House, Bonava Latvija "Zasulauka ielas 13" projekts, Riverstone Residence, Centrus, Jasmine Garden u.c.

Ekspluatācijā nodots jaunais projekts BIŠUMUIŽA

21.12.2018

alt
alt

Nākamajā gadā izaugsme būvniecībā turpināsies

27.12.2018

Saistītās ziņas

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Arvien vairāk profesionāļu darbam izvēlas coworking vidi

alt

Nāc uz Atvērto durvju dienas maratonu un laimē dāvanu karti 300 eur vērtībā no ALANDEKO

alt

Rudens mājokļu medības: klāt Atvērto durvju dienas maratons jaunajos projektos

alt

Par ko mēs nepadomājam, pērkot dzīvokli

alt

Rudens mājīgums uz tava balkona

alt

Mārupe – iecienītais Pierīgas ciemats, kur harmoniska vide satiek mūsdienu komfortu

alt

Jūrmala – pašmāju "Ziemeļu Rivjēra", kur dziedē daba un priecē kultūra

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

3

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

4

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

5

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

6

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā