Divstāvu dzīvokļi Rīgā - īpašumi, par kādiem sapņo daudzi

Divu līmeņu, divu stāvu, mansarda tipa, lofti, penthausi - šādi un vēl vairākos veidos tiek saukti dzīvokļi, kur kā galvenais akcents slejas kāpnes, kas ved uz otro stāvu un padara tos par tādiem īpašumiem, kas sevī iemieso īpašu un neatkārtojamu auru, kas spēj iedvesmot un radīt neatkārtojamu mājīguma sajūtu.  Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Nekustamais īpašums, Decco Nekustamo īpašumu sludinājumu portāls City24.lv aicina aplūkot dažus no šāda tipa īpašumiem, kas atrodami tepat Rīgā, un, starp citu, gaida savus jaunos saimniekus. 

Bieži vien šādi divu stāvu mājokļi rada privatmājas sajūtu. Piemēram, šim Teikas īpašumam par mājas pagalmu kalpo plaša terase, ko var saukt par vēl vienu papildu ekstru jau tā īpašajam divstāvu dzīvoklim. Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Nekustamais īpašums, DeccoArī šim dzīvoklim Krišjāņa Valdemāra ielā ir ne vien dizainisks interjers, bet arī sava terase, kas ļauj baudīt skatu pār pilsētas centra māju jumtiem un torņiem.  Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Nekustamais īpašums, DeccoŠajos dzīvokļos kāpnes kalpo ne tikai praktiskiem mērķiem - nokļūšanai uz otro stāvu, bet bieži kļūst arī par centrālo elementu interjerā. Interesanta ir dizaineru ideja, ka kāpņu jeb trepju tematika simboliski iezogas un turpinās arī citur telpā, kur papildu stilizētas kāpnītes ved augšup, piemēram, uz augstākiem grāmatu plauktiem vai pat var būt integrētas bērnu istabā..Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Nekustamais īpašums, DeccoApskati Āgenskalna mājokliInterjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Nekustamais īpašums, DeccoApskati Blaumaņa ielas mājokli!

Tikpat interesanta ideja ir par viltotajiem otrajiem stāviem, telpā izvietojot kāpnes, kas ved tikai uz grāmatplauktu vai gultasvietu. Apskati dizaina šedevru Artilērijas ielā, kur šāda ideja realizēta, pateicoties 4m augstajiem griestiem.  Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Nekustamais īpašums, DeccoApskati arī Botanique Loft Apartments mājokli Āgenskalnā, kur griesti ir virs 4,5 metriem, komplektā arī patiešām plašiem un lieliem logiem.  Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Nekustamais īpašums, DeccoPar Lofta tipa dzīvokļiem sauc ekskluzīvos mājokļus, kas veidojušies ēkās, kas kādreizēji bijušas piemērotas tieši industriāliem nolūkiem (noliktavas, tirdzniecības telpas, bēniņi utt.). Šādas ēkas veiksmīgi pārbūvējot un atjaunojot, radušies lofti - mūsdienīgi divu līmeņu dzīvokļi, kuru interjerā bieži saglabāta šī rūpnieciskā, radošā un mākslinieciskā aura un detaļas.

Piemēram, projekta "Kalnciema Kvartāla Rezidences" lofta tipa dzīvokļi ir veidoti kādreizējās galdautu, aizkaru un mežģīņu fabrikas "Rita" telpās. Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Nekustamais īpašums, DeccoŠāda veida dzīvokļi ir atrodami Pārdaugavas rūpnīcas "Aurora" telpās, Ķīpsalas ģipša fabrikā un citur. Vienus no ekskluzīvākajiem vairāku līmeņu dzīvokļiem Rīga piedāvā "Filozofu Rezidence" Raņķa dambī, kur pieejami trīs līmeņu penthausi ar griestu augstumu līdz 7 metriem. Šie mājokļi liek elpai aizrauties…Interjers un dizains, Redaktora izvēle, City24, Mājokļu tirgus, Īpašumi Latvijā, Nekustamais īpašums, Decco

City24.lv iesaka:

BALTIJĀ LIELĀKAIS INTERJERA, DIZAINA PRIEKŠMETU UN APDARES MATERIĀLU TEMATISKAIS KVARTĀLS - DECCO CENTRS! 

Dreiliņos sāk būvet 16 jaunus dzīvojamos namus "Dreilinga mājas"

08.01.2019

alt
alt

Pērkot īpašumu - dāvanā kaimiņš!

09.01.2019

Saistītās ziņas

alt

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

alt

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi

alt

Iespēja iegādāties 2017. gada sakoptāko īpašumu Ādažu novadā

alt

Šobrīd pārdošanā: dzīvokļi ar privātmājas priekšrocībām. Kādi tie ir?

alt

Mājas ar stāstu: jaunie dzīvokļu projekti ar īpašu filozofiju

alt

Jā, tepat Latvijā! Šikas VASARAS MĀJAS, kur varētu pavadīt sapņu atvaļinājumu!

alt

Šobrīd pārdošanā! Pasākumiem, naktsmītnēm un atpūtai lolotā Ziemupes Muiža!

alt

Nedēļas īpašums: ekoloģiskā māja Amatciemā

alt

Vēlamies, lai nopērk latvietis! Aicina iegādāties privātu salu Baltijas jūrā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

2

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

3

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

4

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi

5

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

6

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

City24 redaktora izvēle

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

alt

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi