Blaumaņa rezidence: ugunsnelaime neietekmēs projekta kvalitāti un nodošanas termiņus

Sakarā ar Blaumaņa rezidencē  (Blaumaņa residence) projektā notikušo ugunsgrēku, Blaumaņa ielā 12, ceturtdienā, 10.janvārī, "Baltic Sotheby’s International Realty", rūpēs par klientiem, informē, ka notikušais neietekmēs projekta celtniecības darbus un plānotos nodošanas termiņus. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Baltic Sotheby`s International Realty, Blaumaņa ResidenceValsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) ceturtdien, 10.janvāra vakarā, pēc saņemta izsaukuma, izdevās lokalizēt ugunsgrēku, kas bija izcēlies Blaumaņa rezidences ēkā, Blaumaņa ielā 12. Uzsākta Valsts policijas izmeklēšana par aizdegšanās iemesliem, bet tikmēr darbi projektā atsākti un turpinās pēc iepriekšējā plāna.  

Sazinoties, Blaumaņa rezidences projekta attīstītāja SIA "One Development" valdes loceklis Mihails Guščins informēja: "Jau nākamajā dienā - piektdienā, 11.janvārī, atsākušies darbi ēkas pirmajā un otrajā kāpņutelpā. Atjaunota arī elektrības un siltuma padeve. Uz izmeklēšanas periodu apturēti darbi tikai ēkas trešajā kāpņutelpā, kuru uguns skārusi visvairāk. Kopējā degšanas platība bija 160 kvadrātmetri, jo 30 kv.m. platībā dega ēkas pirmais stāvs, 16 kv.m. platībā ēkas otrais, 6 kv.m. platībā ēkas trešais, 26 kv.m. platībā ceturtais, 62 kv.m. platībā ēkas piektais stāvs un bēniņi 20 kv.m. platībā. Uguns skartās platības tiks nekavējoties atjaunotas, pēc izmeklēšanas slēdziena, nezaudējot projekta kvalitāti. Notikusī ugunsnelaime neietekmēs arī kopējos projekta nodošanas termiņus, jo ēkas renovācijas darbi ir tikai sākuma stadijā, līdz ar ko tas neietekmēs plānu Blaumaņa rezidences projektu nodot ekspluatācijā 2019.gada novembrī."

"Baltic Sotheby’s International Realty" par Blaumaņa rezidences projektu atbildīgais pārdošanas konsultants Aigars Strods komentē: "Projekta attīstītājs apstiprinājis, ka notikušais neietekmēs plānoto darbu kvalitāti un termiņus. Diemžēl, celtniecības un renovācijas darbos, mēdz notikt šādi negadījumi, bet vienmēr galvenais ir tas, kā attīstītājs reaģē un plāno savu turpmāko darbu. Esam pārliecināti, ka ēkas renovācijas darbi notiks saskaņā ar plānu, neietekmējot sākotnējo ieceri. Tiks veiktas arī visas nepieciešamās pārbaudes, lai nepieļautu šādu gadījumu atkārtošanos, kā arī, lai izvairītos no šādiem negadījumiem nākotnē."

Atgādinām, ka skaistais nams Rīgā, Blaumaņa ielā 12, kas atrodas blakus iepirkšanās centram "Galleria Riga", celts 1897.gadā pēc arhitekta Kārļa Johana Felsko projekta un uzskatāms par vienu no labākajiem 19.gadsimta vadošā arhitekta darbiem. Viņa projektētās celtnes izceļas ar detalizētiem fasādes elementiem - karnīzēm, margām un vītnēm, veidotiem pēc tradicionālā stila. Tā kā tirgū palielinājies pieprasījums pēc mazākiem, kompaktākiem dzīvokļiem, piedāvājumā ir dzīvokļi, sākot no 35 kvadrātmetriem.

Kopumā pieejami 56 dzīvokļi, pamatā kompakti divistabu un trīsistabu dzīvokļi, pagalmā būs soliņi, zaļā zona un velosipēdu novietne un pirmajā stāvā izvietosies komerctelpas. 

Topošā valdība vēlas panākt 1000 jaunu īres dzīvokļu būvniecību ik gadu

11.01.2019

alt
alt

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

14.01.2019

Saistītās ziņas

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

alt

Atvērto durvju diena vienā no Rīgas populārākajiem projektiem "Ezerparka Nami"

alt

"Riverstone Residence" Ķīpsalā - tikai 4 brīvi dzīvokļi un jaunas cenas!

alt

Jauns projekts Pārdaugavā pie Nordeķu parka - "Nordeķu mājas"!

alt

Rīgas formula - tikvien kā šūpoles un ielas bez bedrēm?

alt

Skandināvu vēsmas Ganību dambī - top jauns dzīvojamais projekts "Fjordi"

alt

Mēneša projekts - "Saliena Park Apartments". Pērkot dzīvokli janvārī, otra stāvvieta dāvanā!

alt

City24.lv mēneša projekts - "Zelta Rasa". Izvēlies savu sapņu dzīvokli Mārupē!

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Latvijā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

3

Atvērto durvju diena vienā no Rīgas populārākajiem projektiem "Ezerparka Nami"

4

TRIBUS aģenti nostiprina savas pozīcijas nekustamā īpašuma tirgū

5

Skanstes City /DUNTE jaunais veidols

City24 redaktora izvēle

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

alt

Skandināvu vēsmas Ganību dambī - top jauns dzīvojamais projekts "Fjordi"