Blaumaņa rezidence: ugunsnelaime neietekmēs projekta kvalitāti un nodošanas termiņus

Sakarā ar Blaumaņa rezidencē  (Blaumaņa residence) projektā notikušo ugunsgrēku, Blaumaņa ielā 12, ceturtdienā, 10.janvārī, "Baltic Sotheby’s International Realty", rūpēs par klientiem, informē, ka notikušais neietekmēs projekta celtniecības darbus un plānotos nodošanas termiņus. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Baltic Sotheby`s International Realty, Blaumaņa ResidenceValsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam (VUGD) ceturtdien, 10.janvāra vakarā, pēc saņemta izsaukuma, izdevās lokalizēt ugunsgrēku, kas bija izcēlies Blaumaņa rezidences ēkā, Blaumaņa ielā 12. Uzsākta Valsts policijas izmeklēšana par aizdegšanās iemesliem, bet tikmēr darbi projektā atsākti un turpinās pēc iepriekšējā plāna.  

Sazinoties, Blaumaņa rezidences projekta attīstītāja SIA "One Development" valdes loceklis Mihails Guščins informēja: "Jau nākamajā dienā - piektdienā, 11.janvārī, atsākušies darbi ēkas pirmajā un otrajā kāpņutelpā. Atjaunota arī elektrības un siltuma padeve. Uz izmeklēšanas periodu apturēti darbi tikai ēkas trešajā kāpņutelpā, kuru uguns skārusi visvairāk. Kopējā degšanas platība bija 160 kvadrātmetri, jo 30 kv.m. platībā dega ēkas pirmais stāvs, 16 kv.m. platībā ēkas otrais, 6 kv.m. platībā ēkas trešais, 26 kv.m. platībā ceturtais, 62 kv.m. platībā ēkas piektais stāvs un bēniņi 20 kv.m. platībā. Uguns skartās platības tiks nekavējoties atjaunotas, pēc izmeklēšanas slēdziena, nezaudējot projekta kvalitāti. Notikusī ugunsnelaime neietekmēs arī kopējos projekta nodošanas termiņus, jo ēkas renovācijas darbi ir tikai sākuma stadijā, līdz ar ko tas neietekmēs plānu Blaumaņa rezidences projektu nodot ekspluatācijā 2019.gada novembrī."

"Baltic Sotheby’s International Realty" par Blaumaņa rezidences projektu atbildīgais pārdošanas konsultants Aigars Strods komentē: "Projekta attīstītājs apstiprinājis, ka notikušais neietekmēs plānoto darbu kvalitāti un termiņus. Diemžēl, celtniecības un renovācijas darbos, mēdz notikt šādi negadījumi, bet vienmēr galvenais ir tas, kā attīstītājs reaģē un plāno savu turpmāko darbu. Esam pārliecināti, ka ēkas renovācijas darbi notiks saskaņā ar plānu, neietekmējot sākotnējo ieceri. Tiks veiktas arī visas nepieciešamās pārbaudes, lai nepieļautu šādu gadījumu atkārtošanos, kā arī, lai izvairītos no šādiem negadījumiem nākotnē."

Atgādinām, ka skaistais nams Rīgā, Blaumaņa ielā 12, kas atrodas blakus iepirkšanās centram "Galleria Riga", celts 1897.gadā pēc arhitekta Kārļa Johana Felsko projekta un uzskatāms par vienu no labākajiem 19.gadsimta vadošā arhitekta darbiem. Viņa projektētās celtnes izceļas ar detalizētiem fasādes elementiem - karnīzēm, margām un vītnēm, veidotiem pēc tradicionālā stila. Tā kā tirgū palielinājies pieprasījums pēc mazākiem, kompaktākiem dzīvokļiem, piedāvājumā ir dzīvokļi, sākot no 35 kvadrātmetriem.

Kopumā pieejami 56 dzīvokļi, pamatā kompakti divistabu un trīsistabu dzīvokļi, pagalmā būs soliņi, zaļā zona un velosipēdu novietne un pirmajā stāvā izvietosies komerctelpas. 

Topošā valdība vēlas panākt 1000 jaunu īres dzīvokļu būvniecību ik gadu

11.01.2019

alt
alt

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

14.01.2019

Saistītās ziņas

alt

Četri interesantākie projekti, kas pērn finansēti platformā EstateGuru

alt

Nedēļas nogalē būs iespēja apskatīt REALAT dzīvokļus Brīvības ielā 133

alt

REALAT aicina uz Klientu dienu Dzirnavu ielas 132 namā

alt

Renovētā jūgendstila ēka Dzirnavu ielā 63 drīzumā būs pieejama jaunajiem iemītniekiem

alt

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

alt

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

alt

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

alt

Ģimenei piemēroti dzīvokļi, ko pārdod īpašnieki

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Anniņmuižas Parka Rezidence Imantā - izvēlies jauno projektu vēsturiskā vietā

2

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

3

Rīdzinieku iecienītos Gaiļezera namus papildinās vēl trīs dzīvojamās mājas

4

"Estera Development" uzsāks "Liepziedu" otrās ēkas dzīvokļu rezervāciju

5

Sestdien jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja" notiks atvērto durvju diena

6

Bērnistaba - balanss starp praktiskumu un bērnu sapņu īstenošanu

City24 redaktora izvēle

alt

Iemīļoti viesu nami, kas meklē jaunus saimniekus

alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

alt

Zems enerģijas patēriņš, labāki dzīves apstākļi – ilgtspējīgi mājokļi Pierīgā