Tirdzniecības parka Alfa piebūvei nosvinēti Spāru svētki

Nosvinēti Spāru svētki tirdzniecības parka "Alfa" jaunajai piebūvei, kas līdz ar jaunuzcelto autostāvvietu tirdzniecības centru paplašinās par vairāk nekā 30 000 m2. Tādējādi kopējā tirdzniecības centra platība sasniegs 100 000 m2, bet nomnieku skaits no pašreizējiem 170 tiks palielināts līdz 250. Ekspluatācijā jau nodota arī otra t/p piebūve - autostāvvieta, kurā papildus izveidotas 500 jaunas auto novietnes, palielinot kopumā to skaitu līdz 1660. Tā apmeklētāju ērtībām pieejama jau no pagājušā gada decembra.  Būvniecība, Komercplatības, City24Patriks van Dojevērts, "Multi Corporation" valdes loceklis, attīstības direktors:

"Ļoti priecājamies, ka būvniecība virzās uz priekšu tik veiksmīgi, un esam pārliecināti, ka tirdzniecības parks "Alfa", kas jau patlaban piesaista vairāk nekā astoņus miljonus apmeklētāju gadā, savu apmeklētāju skaitu palielinās vēl vairāk, tiklīdz tiks atklāta jaunā piebūve. Plānojam renovēt arī esošo tirdzniecības parka "Alfa" daļu un izveidot vienlaidu savienojumu ar jauno piebūvi. Tiklīdz tas viss būs pabeigts, "Alfa" patiešām būs gatava nākotnei."

"Linstow Center Management" valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds:

"Esam ļoti lepni par līdz šim paveikto. Celtnieki, būvuzraugi un projektētāji ir paveikuši patiesi izcilu darbu, un man prieks, ka varam kopīgi svinēt Spāru svētkus tirdzniecības parka "Alfa" jaunajai un plašajai piebūvei. Tie ir 30 000 papildu kvadrātmetri mūsu apmeklētājiem, ieskaitot jauno autostāvvietu. Tas mums dod iespēju piedāvāt ļoti plašu zīmolu klāstu, izklaides iespējas un citus pārsteigumus. Un, jā - būsim lepni nostiprināt t/p "Alfa" kā Latvijas tirdzniecības centru līdera pozīcijas!"

"Spāru svētki būvniekiem ir viens no svarīgākajiem atskaites punktiem objekta celšanas laikā - tas ir brīdis, kad mēs ar gandarījumu varam teikt, ka ļoti būtisks darba apjoms ir paveikts, ēkas konstruktīvais apjoms ir izbūvēts, un mēs jau varam redzēt ēku pilnā tās izmērā," saka būvkompānijas "Merks" valdes priekšsēdētājs Oskars Ozoliņš.

"Liels paldies "Merks" komandai projektu vadītāja Roberta Rēboka vadībā un visiem mūsu sadarbības partneriem par paveikto šajā nebūt ne vienkāršajā objektā! T/p "Alfa" paplašināšana norit saskaņā ar plānoto laika grafiku, un jau šī gada vasarā visas neērtības, ko šobrīd apmeklētājiem rada būvdarbi, tiks pilnībā aizstātas ar ērtībām, ko sniegs jaunā piebūve, autostāvvieta un uzlabotā infrastruktūra ap tirdzniecības parku."

Jauni zīmoli un restorānu zona  

Paplašināšanās projekts paredz jaunu trīsstāvu piebūvi ar īpašu gandrīz 6500 m2 plašu restorānu zonu augšstāvā, kur apmeklētāji varēs ieturēt maltīti tādos restorānos kā LIDO, Vairāk Saules, BabyBack Ribs&BBQ un Galleria d’Arte. Restorānu zonā no jauna tiks atvērti arī jau patlaban tirdzniecības parkā populārie restorāni Gan Bei City, Čili Pica un Double Coffee. Jaunās ēkas pirmajos divos stāvos tiks izvietoti apģērbu veikali Zara, Bershka, Pull&Bear, Sportland, City Men&Women, Reserved un Mohito, kā arī jauni veikali, piemēram, Zara Home, Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho, House, Cropp, Sinsay un Moskito. Trešais stāvs iepriecinās pašus jaunākos apmeklētājus, kas varēs izbaudīt īpašās 500 m2 plašās bērnu izklaižu zonas iespējas. Aktīva dzīvesstila piekritēji varēs izmantot 1700 m2 plašā My Fitness sporta kluba ērtības. Jaunā piebūve būs lielisks papildinājums tirdzniecības parka "Alfa" esošajām kino izklaižu iespējām, kuras arī plānots paplašināt. 

Labiekārtota teritorija, ērtības un autostāvvietas paplašināšana

Tirdzniecības parka "Alfa" piebūve uzlabos teritorijas kvalitāti, izveidojot parku, kurā apmeklētāji varēs atpūsties un izbaudīt labiekārtoto vidi. Tiks uzlabotas arī tirdzniecības parka "Alfa" ērtības, nodrošinot apmeklētājus ar zīdaiņu pārtīšanas un barošanas telpām, kā arī ar ģimeņu atpūtas telpām. Apmeklētāji, kas ieradīsies tirdzniecības parkā ar automašīnu, varēs izbaudīt ērto piekļuvi tirdzniecības parkam un jauno pazemes autostāvvietu, kā arī papildu stāvvietas, kas palielinās kopējo autostāvvietu ietilpību līdz 2000 automašīnām. Projekts ietver arī ērtu velonovietņu izbūvi.

Arhitekti un būvnieks

"Multi Corporation" iekšējais dizaina uzņēmums "TTDesign" ir atbildīgs par piebūves koncepcijas un iekštelpu dizaina izstrādi. "Sarma&Norde Arhitekti" ir atbildīgi par arhitektoniskajiem risinājumiem un projekta tehnisko izpildi. Piebūves un atjaunošanas tehnisko uzraudzību veiks uzņēmums "FORMA 2", savukārt "Merks", viens no vadošajiem būvniecības uzņēmumiem Latvijā, ir atbildīgs par tirdzniecības parka būvniecību.

Renovētā jūgendstila ēka Dzirnavu ielā 63 drīzumā būs pieejama jaunajiem iemītniekiem

14.01.2019

alt
alt

Lampa – gaismas avots un dizaina priekšmets

14.01.2019

Saistītās ziņas

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Skanstes City /DUNTE jaunais veidols

alt

Mūsdienīga un augstas kvalitātes biroju ēka pašā Rīgas centrā

alt

Foto no gaidāmā outlet ciemata "Via Jurmala Outlet Village" Piņķos

alt

Biznesa centrs Origo One un t/c Origo iegūst BREEAM sertifikātus ar teicamu vērtējumu

alt

Ekspluatācijā nodotas tirdzniecības parka "Alfa" jaunās ēkas

alt

Komercobjekti - laba iespēja brīvos līdzekļus ieguldīt nekustamajā īpašumā

alt

Ekspluatācijā nodots jaunais biroju ēku komplekss Business Garden Rīga

alt

Ober-Haus Komercplatību tirgus pārskats: aktivitāte investīciju tirgū saglabājas augsta

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

3

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

4

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

5

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju