Apmeklētājiem atvērts mūsdienīgs un ērts IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS Demo dzīvoklis

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS noslēdz gadu, interesentiem atverot pirmo IRIS projekta Demo dzīvokli projekta pirmajā mājā. IRIS projekta A kārtas ietvaros tiek būvētas divas dzīvojamās ēkas, piedāvājot 72 dzīvokļus ar 2 - 3 istabām, platībā no 55  līdz 130 kvadrātmetriem. Saviem klientiem IRIS projekts nodrošina saulainus, kvalitatīvus dzīvokļus ar pilnu apdari. Visu projektu plānots realizēt četrās kārtās, uzbūvējot vairāk nekā 200 mūsdienīgus un ērtus  dzīvokļus, kas atradīsies drošā, labiekārtotā un no svešām acīm norobežotā teritorijā.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTSA kārtas pirmās mājas, kur  izbūvēti 24 dzīvokļi, būvniecības strauji tuvojas nobeigumam un ēkas nodošana ekspluatācijā plānota 2019.gada pavasarī. Savukārt, otro ēku ar 48 dzīvokļiem plānots pabeigt neilgi pēc tam - 2019.gada vasaras sākumā. Pateicoties lielajai interesei par projektu, IRIS attīstītaji pirmo māju uzskata par veiksmes stāstu, jo pirms mājas nodošanas ekspluatācijā, tajā pārdoti un rezervēti gandrīz 50% no pieejamajiem dzīvokļiem.

Izvērtējot nekustamā īpašuma tirgu, vērojamas pozitīvas tendences, kas rāda, ka arvien biežāk dzīvokļu iegādes darījumu pircēji izvēlas veikt jau projekta būvniecības stadijā. Šo izvēli ietekmē dažādi aspekti kā, piemēram, zemāka cena, lielāka izvēles brīvība piemeklēt piemērotāko dzīvokli, vēlamo stāvu, novietojumu, stāvvietu. Savlaicīga īpašuma rezervācija dod iespēju izvēlēties un piešķirt savai nākamajai dzīves vietai atbilstošu interjera risinājumu. 

Tomēr, daudziem potenciālajiem pircējiem, izvēloties dzīvokli būvniecības periodā, nepieciešama augstas klases un uzskatāma iespējamā dzīvokļa vizualizācija. Viena no iespējām, kā šādu vizualizāciju nodrošināt, ir Demo dzīvoklis. Tā ir iepspēja izstaigāt īpašumu, novērtēt būvniecībā izvēlētos materiālus un risinājumus. Šajā brīdī lielu nozīmi spēlē attīstītāja spēja nodemonstrēt līdz sīkākajai detaļai realizētu vīziju par to, kāds varētu izskatīties jau pabeigts un pilnībā iekārtots dzīvoklis.Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTSIRIS SHAMPETERIS APARTMENTS attīstītājs šādu iespēju klientiem sniedza pagājušā gada 15.decembrī, apskatei un vērtējumam nododot IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS pirmo Demo dzīvokli. Atvērto dienu laikā ikvienam interesentam tika dota iespēja pirmo reizi aplūkot trīs istabu Demo dzīvokļa interjeru. Vairāki noslēgtie darījumi pēc Demo dzīvokļa apskates, gan projekta attīstītājam, gan pārdošanas speciālistiem vēlreiz apliecināja, ka IRIS ir laba izvēle cilvēkiem, kas augstu vērtē  mieru, komfortu un mūsdienīgu dizainu. 

Demo dzīvokli ir iespējams apskatīt ik dienas, iepriekš vienojoties par vizītes laiku.  Sīkāka informācija par projektu pieejama projekta mājas lapā, vai sazinoties ar IRIS pārdošanas speciālistiem:  tel.: +371 29-642-499, e-pasts: sales@irisapartments.lv.

Vidusmēra latvietim pieejami dzīvokļi Jūrmalā

22.01.2019

alt
alt

Ieteikumi tiem, kas jaunajā gadā apņēmušies "uzfrišināt" mājokli

24.01.2019

Saistītās ziņas

alt

TEKSTILIANA - jau sen gaidīta dzīvesvieta!

alt

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

alt

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

alt

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

alt

Atvērto durvju diena vienā no Rīgas populārākajiem projektiem "Ezerparka Nami"

alt

"Riverstone Residence" Ķīpsalā - tikai 4 brīvi dzīvokļi un jaunas cenas!

alt

Jauns projekts Pārdaugavā pie Nordeķu parka - "Nordeķu mājas"!

alt

Rīgas formula - tikvien kā šūpoles un ielas bez bedrēm?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

2

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

3

TEKSTILIANA - jau sen gaidīta dzīvesvieta!

4

Populārākās sērijveida ēkas un kas tajās pērk dzīvokļus?

5

Četri interesantākie projekti, kas pērn realizēti pūļa finansējuma platformā

6

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

City24 redaktora izvēle

alt

Dzīvot paradīzes nostūrī! Pārdod grandiozus lauku īpašumus reģionos

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju