Jaunajam projektam Maskavas forštatē "Krasta kvartāls" ielikts pamatakmens

Šodien, 30.janvārī, svinīgi ielika pamatakmeni vērienīgajam dzīvojamo namu projektam Maskavas priekšpilsētā "Krasta kvartāls". Pasākumā piedalījās un vēstījumus nākamajām paaudzēm kapsulā atstāja Zviedrijas vēstniece Latvijā Annika Jagandere (Annika Jagander), Bonava Latvija valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš,  Krasta kvartāla attīstības projekta vadītājs Mikus Freimanis un pilsētplānotājs, "Grupa 93" vadītājs Neils Balgalis.   Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Krasta Kvartāls, Mājokļu tirgus, Bonava LatvijaLatvijas nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija jaunā dzīvojamā kvartāla Maskavas ielā 192 īstenošanā ieguldīs 40 miljonus eiro, un to veidos seši 9 stāvu nami ar kopumā 500 dzīvokļiem, piedāvājot mājvietas vairāk nekā 1000 rīdziniekiem. Plānots, ka pirmais "Krasta kvartāla" nams tiks nodots ekspluatācijā jau šī gada nogalē.

Kopā ar pamatakmeni tradicionāli tika iemūrēta īpašas formas kapsula, kurā ievietoti vēstījumi nākamajām paaudzēm - rudzu graudi dzīvībai, spēkam un saticībai, Zviedrijas vēstnieces dāvāts dzintara gabaliņš, kas simbolizē mūžību, un pašmāju amatnieku koka karoti, kas atspoguļo dabīgu materiālu izmantošanu projekta tapšanā un simbolizē pavardu kā mājas sajūtas radītāju. 

"Pateicoties Zviedrijas zināšanām par finansiāli pieejamiem un ilgtspējīgiem mājokļiem, kurus cilvēki var atļauties un kas vienlaikus aizsargā mūsu planētu, Bonava jaunais dzīvokļu komplekss būs pozitīvs papildinājums Latgales priekšpilsētai," saka Zviedrijas vēstniece Latvijā Annika Jagandere.

"Šodien visi esam liecinieki Rīgas pilsētai svarīgam un pat vēsturiskam notikumam - pirmo reizi 20 gadu laikā tiks nozīmīgi papildināts dzīvojamais fonds Maskavas forštatē. Ceru, tas kļūs par attīstības grūdienu šīs apkaimes attīstībai kopumā. Mēs, Bonava Latvija, šo projektu piesakām jaudīgi - Krasta kvartāla realizācijā ir iesaistīti 250 nozares profesionāļi, kas rūpēsies par projekta īstenošanu saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Šogad dzīvošanai ne tikai nodosim šī projekta pirmo māju, bet vasarā uzsāksim kvartāla otrās mājas būvniecību. Savukārt jau rudenī sāksies darbi pie trešās mājas," stāsta Bonava Latvija attīstības projektu vadītājs Mikus Freimanis.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Krasta Kvartāls, Mājokļu tirgus, Bonava Latvija "Bonava Latvija neapšaubāmi ir viens no redzamākajiem un aktīvākajiem investoriem daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku segmentā Rīgā, piedāvājot patērētājiem mūsdienīgu un ilgtspējīgu dzīves telpu ar pievienoto vērtību. Sadarbības ietvaros esam novērtējuši attīstītāja profesionalitāti un augstos kvalitātes standartus, kas atspoguļojas ne tikai pašvaldībā iesniegto projektu saturā, bet arī savstarpējā komunikācijā un vērtību izpratnē. Turpināsim būt viens no Bonava Latvija stratēģiskajiem partneriem kvalitatīvas, inovatīvas un mūsdienīgas arhitektūras ieviešanai Rīgas pilsētā," pārliecināts ir Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.

Kā iepriekš ziņots, "Krasta kvartāls" atradīsies neapgūtajā teritorijā starp Maskavas un Krasta ielu, netālu no atpūtas centra "Lido" un to veidos seši 9 stāvu daudzdzīvokļu nami, kas būs izbūvēti slēgtā un apzaļumotā teritorijā. Jaunā kvartāla koncepcijas pamatā ir skandināvu dzīvesveida un dizaina vērtības. Jaunajos dzīvokļos būs inovatīvi risinājumi, lai telpu izkārtojums un funkcionalitāte atbilstu mūsdienu vajadzībām, līdztekus uzsverot skandināvu stila askētismu. Vienlaikus ar augsto dzīvokļu būvniecības un apdares materiālu kvalitāti, pilnībā iekārtotu apkārtējo vidi un dinamiskajai pilsētvidei atbilstošiem funkcionāliem risinājumiem, "Krasta kvartāla" dzīvokļu cenas par kvadrātmetru būs vienas no zemākajām Rīgā.

Bonava Latvija, attīstot mājokļus Rīgā par plašam klientu lokam pieejamām cenām, veido būtisku pienesumu novecojušajam padomju laiku dzīvojamajam fondam - līdz gada nogalei būvniecības stadijā būs 600 dzīvokļi 6 projektos, no kuriem vēl šogad plānots pabeigt 250 dzīvokļu būvniecību.

 

Četri forši dzīvokļi, ko šobrīd iespējams iegādāties Ādažos

30.01.2019

alt
alt

Video: Pētījuma prezentācija par jauniešu vēlmēm un iespējām nekustamā īpašuma izvēlē

31.01.2019

Saistītās ziņas

Aicina klātienē iepazīties ar dzīvokļu piedāvājumu jaunajā projektā "Ziemeļblāzmas aleja"

Sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Atvērto durvju dienas maratons, kad klātienē būs iespēja apskatīt 16 jaunos mājokļu projektus ...

Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairogu ielas 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem

Strauji tuvojas Atvērto durvju dienas maratons, kas norisināsies sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00. Maratona ietvaros vairāki galvaspilsētas jaunie ...

Atvērto durvju diena - arī Pārdaugavas mājokļu projektos

Sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Atvērto durvju dienas maratons, kad vienlaicīgi apskatei savas durvis vērs vairāki jaunie mājokļu ...

alt

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

Atvērto durvju dienas maratonā varēs apskatīt jaunos projektus Rīgas centrā

Sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Atvērto durvju dienas maratons, kad vienlaicīgi apskatei savas durvis vērs vairāki jaunie ...

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

Kā iepriekš plānots, Saliena Park Apartments trešā dzīvokļu māja (Līvu ielā 3) veiksmīgi nodota ekspluatācijā un jau maijā varēs uzņemt jaunos iemītniekus. Šobrīd ...

Atvērto durvju dienā būs iespēja apskatīt Ezerparka Namu dzīvokļus

23.februārī no plkst.10.00 - plkst.17.00 mājokļu projektā Ezerparka Nami norisināsies Atvērto durvju diena, kad ikviens interesents varēs aplūkot dzīvokļu piedāvājumu ...

alt

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

2

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

5

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība