Jaunajam projektam Maskavas forštatē "Krasta kvartāls" ielikts pamatakmens

Šodien, 30.janvārī, svinīgi ielika pamatakmeni vērienīgajam dzīvojamo namu projektam Maskavas priekšpilsētā "Krasta kvartāls". Pasākumā piedalījās un vēstījumus nākamajām paaudzēm kapsulā atstāja Zviedrijas vēstniece Latvijā Annika Jagandere (Annika Jagander), Bonava Latvija valdes priekšsēdētājs Mareks Kļaviņš,  Krasta kvartāla attīstības projekta vadītājs Mikus Freimanis un pilsētplānotājs, "Grupa 93" vadītājs Neils Balgalis.   Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Krasta Kvartāls, Mājokļu tirgus, Bonava LatvijaLatvijas nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija jaunā dzīvojamā kvartāla Maskavas ielā 192 īstenošanā ieguldīs 40 miljonus eiro, un to veidos seši 9 stāvu nami ar kopumā 500 dzīvokļiem, piedāvājot mājvietas vairāk nekā 1000 rīdziniekiem. Plānots, ka pirmais "Krasta kvartāla" nams tiks nodots ekspluatācijā jau šī gada nogalē.

Kopā ar pamatakmeni tradicionāli tika iemūrēta īpašas formas kapsula, kurā ievietoti vēstījumi nākamajām paaudzēm - rudzu graudi dzīvībai, spēkam un saticībai, Zviedrijas vēstnieces dāvāts dzintara gabaliņš, kas simbolizē mūžību, un pašmāju amatnieku koka karoti, kas atspoguļo dabīgu materiālu izmantošanu projekta tapšanā un simbolizē pavardu kā mājas sajūtas radītāju. 

"Pateicoties Zviedrijas zināšanām par finansiāli pieejamiem un ilgtspējīgiem mājokļiem, kurus cilvēki var atļauties un kas vienlaikus aizsargā mūsu planētu, Bonava jaunais dzīvokļu komplekss būs pozitīvs papildinājums Latgales priekšpilsētai," saka Zviedrijas vēstniece Latvijā Annika Jagandere.

"Šodien visi esam liecinieki Rīgas pilsētai svarīgam un pat vēsturiskam notikumam - pirmo reizi 20 gadu laikā tiks nozīmīgi papildināts dzīvojamais fonds Maskavas forštatē. Ceru, tas kļūs par attīstības grūdienu šīs apkaimes attīstībai kopumā. Mēs, Bonava Latvija, šo projektu piesakām jaudīgi - Krasta kvartāla realizācijā ir iesaistīti 250 nozares profesionāļi, kas rūpēsies par projekta īstenošanu saskaņā ar augstākajiem skandināvu kvalitātes un funkcionalitātes standartiem. Šogad dzīvošanai ne tikai nodosim šī projekta pirmo māju, bet vasarā uzsāksim kvartāla otrās mājas būvniecību. Savukārt jau rudenī sāksies darbi pie trešās mājas," stāsta Bonava Latvija attīstības projektu vadītājs Mikus Freimanis.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Krasta Kvartāls, Mājokļu tirgus, Bonava Latvija "Bonava Latvija neapšaubāmi ir viens no redzamākajiem un aktīvākajiem investoriem daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku segmentā Rīgā, piedāvājot patērētājiem mūsdienīgu un ilgtspējīgu dzīves telpu ar pievienoto vērtību. Sadarbības ietvaros esam novērtējuši attīstītāja profesionalitāti un augstos kvalitātes standartus, kas atspoguļojas ne tikai pašvaldībā iesniegto projektu saturā, bet arī savstarpējā komunikācijā un vērtību izpratnē. Turpināsim būt viens no Bonava Latvija stratēģiskajiem partneriem kvalitatīvas, inovatīvas un mūsdienīgas arhitektūras ieviešanai Rīgas pilsētā," pārliecināts ir Rīgas pilsētas būvvaldes vadītājs Inguss Vircavs.

Kā iepriekš ziņots, "Krasta kvartāls" atradīsies neapgūtajā teritorijā starp Maskavas un Krasta ielu, netālu no atpūtas centra "Lido" un to veidos seši 9 stāvu daudzdzīvokļu nami, kas būs izbūvēti slēgtā un apzaļumotā teritorijā. Jaunā kvartāla koncepcijas pamatā ir skandināvu dzīvesveida un dizaina vērtības. Jaunajos dzīvokļos būs inovatīvi risinājumi, lai telpu izkārtojums un funkcionalitāte atbilstu mūsdienu vajadzībām, līdztekus uzsverot skandināvu stila askētismu. Vienlaikus ar augsto dzīvokļu būvniecības un apdares materiālu kvalitāti, pilnībā iekārtotu apkārtējo vidi un dinamiskajai pilsētvidei atbilstošiem funkcionāliem risinājumiem, "Krasta kvartāla" dzīvokļu cenas par kvadrātmetru būs vienas no zemākajām Rīgā.

Bonava Latvija, attīstot mājokļus Rīgā par plašam klientu lokam pieejamām cenām, veido būtisku pienesumu novecojušajam padomju laiku dzīvojamajam fondam - līdz gada nogalei būvniecības stadijā būs 600 dzīvokļi 6 projektos, no kuriem vēl šogad plānots pabeigt 250 dzīvokļu būvniecību.

 

Četri forši dzīvokļi, ko šobrīd iespējams iegādāties Ādažos

30.01.2019

alt
alt

Video: Pētījuma prezentācija par jauniešu vēlmēm un iespējām nekustamā īpašuma izvēlē

31.01.2019

Saistītās ziņas

alt

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

alt

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

alt

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

4

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

5

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

6

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem