SUN TERRACES Jūrmalā - vieta, kur dzīvot harmonijā jūras un priežu ielokā

Arvien biežāk pilsētnieki, ikdienas steigas nogurdināti, izvēlas mājokļus tuvāk dabai. Pieprasīti ir tie mājokļu projekti, kas atrodas tuvu darbam un pilsētai, bet, vienlaicīgi, atgriežoties mājās, ir iespēja baudīt dabas tuvumu, mieru un klusumu. Dzīvojamais komplekss Sun Terraces atrodas pašā Jūrmalas sirdi - Dzintaros. Tajā pašā laikā, pāris soļu attālumā no kāpām, priedēm un balto smilšu pludmales.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Mājokļu tirgus, Realty N1, Sun TerracesPateicoties šīm priekšrocībām, Jūrmala jau izsenis ir iecienīta lokācijas vieta dzīvošanai. Savukārt, pats mājokļu projekts Sun Terraces var lepoties ar, pirmkārt, funkcionālu apartamentu plānojumu, otrkārt, celtniecībā izmantotajiem moderniem tehniskajiem risinājumiem un kvalitatīviem, dabīgiem apdares materiāliem. Treškārt, ar labu cenu. 

Mājokļa iegādē ne mazāk svarīgs ir finansiālais aspekts. Tirgus situācija nekustamo īpašumu nozarē nemitīgi mainās, tāpēc, laužot stereotipus par neaizsniedzamo Jūrmalas īpašumu tirgu, projekta mājokļi tiek piedāvāti kā saprātīgs un izdevīgs piedāvājums - Sun Terraces dzīvokļus iespējams iegādāties pat par mazāku cenu kā Rīgā pieejamos līdzvērtīgus apartamentus jaunajos projektos.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Mājokļu tirgus, Realty N1, Sun Terraces Sun Terraces pieejamie apartamenti - iespēja izvēlēties sev tīkamāko un pilnveidot līdz savam ideālam

Jaunā projekta dzīvokļiem raksturīgs plašums un rūpīgi pārdomāts, ergonomisks plānojums. Dzīvojamā istaba ar kamīnu ir apvienota ar virtuvi un izeju uz plašo terasi. Apartamenti piedāvājumā ir ar 2 - 3 guļamistabām, savu vannas istabu, viesu sanitāro mezglu un garderobi. Dzīvokļus iespējams iegādāties ar pilnu kvalitatīvu apdari, iebūvēto virtuvi ar tehniku un mēbelēm, ka arī bez apdares. Telpu funkcionālais sadalījums, trīs metru augstie griesti un dzīvokļu lielā platība elastīgi ļauj radīt visdažādākos un neatkārtojamākos interjerus jebkurai gaumei. Pēc klienta vēlmes apbūvētājs piedāvā arī profesionāla arhitekta un interjeru dizainera pakalpojumus.Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Mājokļu tirgus, Realty N1, Sun Terraces Sun Terraces ērtības radītas jauno iemītnieku dzīves kvalitātei

* Sun Terraces trīs stāvu ēka ir projektēta tā, lai pār atklātajām terasēm, bērnu rotaļlaukumu un iekšpagalmu saules stari plūst visas dienas garumā. Rūpīgi pārdomātais un izstrādātais solārais plānojums ir viena no ēkas pamatvērtībām.

* Panorāmas logu trīs slāņu logu iestiklošana nodrošina telpām lielisku skaņas un siltuma izolāciju. Katram dzīvoklim ir pievadīta kondicionēšanas sistēmas caurule ar svaiga gaisa padevi. Galvenais sistēmas bloks atrodas uz ēkas jumta, nodrošinot tīru gaisu.

* Dzīvojamā kompleksa projekts izstrādāts skandināvu funkcionālisma un lakonisma stilā. Sun Terraces projektu izstrādājis viens no lielākajiem Rīgas arhitektu birojiem - "Kubs". 

* Ēku fasādes apdarē izmantoti tikai dabīgie materiāli, kā, piemēram, travertīns un ciedrs.

* Kompleksa galvenais arhitektūras elements ir plašās terases (18 - 46,5 m2), no kurām paveras gleznains skats uz priežu mežu. 

* Rūpēs par mazākajiem iemītniekiem, iekšpagalmā ierīkots drošs bērnu rotaļu laukums.  

* Sun Terraces piebraucamie ceļi ir izklāti ar flīzēm, teritoriju norobežo žogs ar paceļamo barjeru, ko ērti var atvērt ar tālvadības pulti.  

* Pazemes autostāvvieta ir paredzēta 64 automašīnu novietošanai, kas ļaus katram iedzīvotājam droši atstāt savu transportlīdzekli. Tā ir aprīkota ar piespiedu ventilācijas sistēmu, dūmu novadīšanas sistēmu. 

* Siltumu nodrošina autonoma gāzes katlu māja - kondensācijas katli un kaskādes sistēmas no Vācijas ražotāja "Wolf". Dzīvoklī ir tērauda radiatori Jaga. Ir ierīkota gaisa ventilācijas un rekuperācijas sistēma.

* Kompleksā atbilstoši augstākajām komforta un drošības prasībām teritorija ir iežogota un apsargāta 24 stundas diennaktī, kā arī uzstādīta videonovērošanas sistēma un domofons.

* Pagalmā kā īpaša un unikāla atpazīstamības zīme atrodams Saules pulkstenis, kas speciāli izstrādāts Sun Terraces ēku projektam. Tas ir Latvijā vienīgais pulkstenis, kas vienlaicīgi rāda gan joslu (vai oficiālo), gan vietējo saules laiku. Pulksteņa kompass norāda virzienus (ziemeļi - dienvidi) un attālumus līdz 15 pasaules punktiem. 

Izvēlies savus Sun Terraces apartamentus!

 

 

Salienā piedāvās jaunu mājokļu projektu - māja un zeme par dzīvokļa cenu

04.02.2019

alt
alt

Jaunajā projektā "Dzirciema nams" vairāk kā puse mājokļu jau izpārdoti

04.02.2019

Saistītās ziņas

alt

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

alt

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

alt

Īpašais "Black sale" piedāvājums Klientu dienās, projektā "Summer house" Jūrmalā!

alt

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

alt

"R.Evolution" neparastais piedāvājums: pop-up birojs Philosophers Residence

alt

Luminor banka daudzbērnu ģimenēm sāk piedāvāt Altum subsīdiju "Balsts"

alt

Ērtas un gudras mājas īsteniem pilsētniekiem - jaunais projekts "Tīnūžu 1A" Pļavniekos

alt

"R.Evolution" – attīstītājs, kas dzīvokļu projektus Latvijā veido kā unikālus mākslas darbus

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

2

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

3

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

4

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

5

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

6

Ērtas un gudras mājas īsteniem pilsētniekiem - jaunais projekts "Tīnūžu 1A" Pļavniekos

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Mēbeļu iegāde internetā: veiksmīgas iepirkšanās ceļvedis