"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

Būvkompānija "Merks" uzsākusi jauna dzīvojamā kvartāla būvniecību vienā no šarmantākajām Rīgas centra vietām - tieši blakus Viesturdārzam. Projektā taps trīs 5-7 stāvu ēkas, un pirmā no tām atradīsies vistuvāk parkam. "Merks Viesturdārzs" būs īstā izvēle visiem tiem, kas novērtē ne tikai paša mājokļa kvalitāti, bet arī apkārtējo vidi kā neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Tas nebūs tikai dzīvoklis, tā būs dzīvesvieta - ērta, droša, zaļa, mūsdienīga un kvalitatīva pat visos ikdienas sīkumos un detaļās.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Merks, Būvniecība, Merks Viesturdārzs, Redaktora izvēlePirmās kārtas ēkā, Rūpniecības ielā 25, tiks izbūvēti 98 dzīvokļi, un to plānots nodot ekspluatācijā nākamā gada otrajā ceturksnī. Dzīvokļu izvēle ir ļoti daudzveidīga - no  plašiem četristabu un divstāvu mājokļiem ar brīnišķīgu skatu uz parku, līdz ekonomiskiem studio tipa dzīvokļiem, kas lieliski piemēroti arī izīrēšanai. Ļoti daudzveidīgi projektā ir trīsistabu dzīvokļi - no kompaktiem, ergonomiski plānotiem līdz plašiem, ar garderobēm un divām sanitārajām telpām.

Visi dzīvokļi būs pieejami ar pilnu, kvalitatīvu iekšējo apdari, kas nozīmē, ka dzīvokļu saimniekiem atliks tikai patīkamākais - iekārtošanas process. Dzīvokļos būs augsti griesti un katram no tiem būs balkons, lodžija vai terase.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Merks, Būvniecība, Merks Viesturdārzs, Redaktora izvēleMūsdienu mainīgajā un iespējām bagātajā laikā, svarīgi izvērtēt, vai dzīvokļa iegāde būs arī vērtīga investīcija nākotnei. Par "Merks Viesturdārzu" ir skaidrs, ka šis projekts sevī iemieso drošas nākotnes vērtības - mājas nebeidzas aiz dzīvokļa durvīm, tās turpinās ar zaļu apkārtni, ērtām noliktavu telpām, autostāvvietām un velonovietnēm, drošu spēļu laukumu bērniem, jaunāko tehnoloģiju klātesamību drošības sistēmu risinājumos u.tml. Ieguldot energoefektīvi būvētā nekustamajā īpašumā, nākotnē tas vienmēr atmaksāsies, tāpēc "Merks Viesturdārzs" plānots saskaņā ar A klases energoefektivitātes prasībām.

Visas projektā plānotās papildu ērtības radītas, lai sniegtu augstu dzīves kvalitāti tā iedzīvotājiem: 

Kvalitatīvas ventilācijas sistēmas. Katrā dzīvoklī būs decentralizēta ventilācijas sistēma ar sienā iebūvētām rekuperācijas iekārtām, bet augšējo stāvu dzīvokļiem būs gaisa kondicionieri. Tas sniegs iespēju baudīt dzīvi veselīgā vidē ar svaigu gaisu no parka.

Personīgās noliktavas. Pagrabstāvā būs iespējams iegādāties personisko noliktavu mantu glabāšanai, tādējādi daļu no savām mantām vairs nevajadzēs glabāt dzīvoklī.

Koplietošanas  noliktavas. Pirmā stāva līmenī katrā kāpņu telpā tiks izvietotas slēdzams bērnu ratiņu un riteņu koplietošanas telpas un tehniskās telpas. 

Kvalitatīvi un droši lifti. Tie būs īpaši svarīgi ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar kustību traucējumiem.

Apsildāmas autostāvvietas. Pazemes stāvā būs pieejamas apsildāmas autostāvvietas, ko būs iespējams iegādāties par papildu maksu. Projekts plānots tā, lai iedzīvotāji varētu izmantot arī jaunākās tehnoloģijas, piemēram, autostāvvietā būs iespējams ierīkot elektromobīļa uzlādes vietu.

Pagalms. Ēku pagalmā būs velo novietne, bērnu spēļu laukums, kā arī apzaļumots iekšpagalms ar atpūtas zonu. "Merks" projekti izceļas ar to, ka tiek būvētas ne tikai ēkas, bet radīta patīkama vide arī laika pavadīšanai arī ārpus dzīvokļiem.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Merks, Būvniecība, Merks Viesturdārzs, Redaktora izvēleJaunajam projektam "Merks Viesturdārzs" līdzās ir viss, kas nepieciešams augstai dzīves kvalitātei Rīgā - Klusā centra elegance, Andrejostas šarms, parki, veikali, skolas, bērnudārzi, sporta centri.  Pat Vecrīga atrodas vien neilgas pastaigas attālumā. 

Projekta kvalitāti garantē būvkompānija "Merks", kas Latvijā ir uzcēlusi jau vairāk kā 1500 mājokļus un veiksmīgi izmanto savu gadiem krāto pieredzi ērtu un mūsdienīgu un dzīvokļu radīšanai. "Merks" ir gan projekta attīstītājs, gan būvnieks, gan garantijas sniedzējs.

 

Rīgas pilsētas pašvaldība izsolē pārdod Hāmaņa muižu

08.02.2019

alt
alt

Būvniecības nozarē 2018.gadā saglabājās strauja izaugsme

12.02.2019

Saistītās ziņas

alt

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

alt

Jaunajā ēkā Stabu ielā 100 veiksmīgi aizvadīta Atvērto durvju diena

alt

"Green City" kļuvis par vienu no atzītākajiem jauno mājokļu projektiem Purvciema apkārtnē

alt

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

alt

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

alt

Vai pēdējā pusgada notikumi ir ieviesuši izmaiņas vērtēšanas pakalpojumu sniegšanā?

alt

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

alt

Kuru mājokli izvēlēties: standarta, luksusa vai komforta klases?

alt

Gudri pirkts mājoklis: pērciet īpašumu ar perspektīvu!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

2

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

3

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi

4

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

5

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

6

Gudri pirkts mājoklis: pērciet īpašumu ar perspektīvu!

City24 redaktora izvēle

alt

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi

alt

Interese par īpašumu pirkšanu saglabājas augsta; pircēji kļuvuši mērķtiecīgāki un zinoši

alt

Iespēja iegādāties 2017. gada sakoptāko īpašumu Ādažu novadā