Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

8.februārī ģenerāluzņēmējs AS "LNK Industries" uz ēkas jumta uzlika vainagu, tādējādi paziņojot par kvalitatīvi paveiktiem visa ēkas korpusa betonēšanas darbiem. Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Lofts&Rosegolds, R.Evolution "Spāru svētki iezīmē būvniecībā nozīmīgu attīstības stadiju, kad ēka sasniedz tās augstāko punktu. Uz šo brīdi esam pabeiguši projekta  jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas karkasa betonēšanu. Tuvojas noslēgumam ēkas fasādes pārklāšana ar gāzbetona blokiem, kā arī dzīvokļu starpsienu izbūve. Tūlīt uzsāksim ēkas logu un iekšējo inženiertīklu montāžu, kā arī jumta izbūvi. Jau februāra beigās plānojam sākt fasādes nesošo alumīnija sistēmu un stiklojuma uzstādīšanu. Savukārt 4 stāvu vēsturiskajā ēkā jau pabeigta jumta izbūve, ielikti logi un šobrīd notiek priekšdarbi iekšējo inženiertīklu montāžai," par līdz šim paveikto un turpmāko būvniecības procesu stāsta pilnsabiedrības "LNK INDUSTRIES Partnership" būvdarbu vadītājs Sergejs Komarovs.

Nekustamā īpašuma attīstītāju R.EVOLUTION valdes priekšsēdētājs Aleksejs Zagrebeļnijs ir pateicīgs celtniekiem par paveikto darbu un stingri ievēroto grafiku. 

"Projekta Lofts&Rosegold būvniecības darbi uzsākti 2018.gada janvārī. Svarīgākais būvniecības posms ir veiksmīgi pabeigts, taču ne mazāk svarīgs būs turpmākais darbs pie fasāžu apdares ar Vācijā ražoto Argeton keramisko elementu moduļiem. Koplietošanas telpas tiks noformētas saskaņā ar Lofts&Rosegold filozofiju, īpašu uzmanību pievēršot R.EVOLUTION realizējamo projektu kvalitātei un iedzīvotāju prasībām pēc komforta un miera." Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Lofts&Rosegolds, R.EvolutionAttīstītājs atzīmē, ka apartamentu pārdošana tika uzsākta septembrī, un šobrīd  jau ir rezervēti 20%.

"Tas, ka jau agrīnā būvniecības stadijā notiek pārdošana, mums apliecina izvēlētās stratēģijas pareizību, jo pircējs par mūsu projektu balso ar naudu", turpina Aleksejs Zagrebeļnijs. 

Tāpat kā citos uzņēmuma R.EVOLUTION projektos, Lofts&Rosegold svarīga loma ir kvartāla filozofijai. Mājot - "būt mājās", tas ir dvēseles stāvoklis, kad jūtaties īpaši stipri, piepildīti ar laimi un esamības prieku.

Projekts Lofts&Rosegold atrodas Rīgā, Strēlnieku ielā 8, labiekārtotā teritorijā, kuras platība ir 3955 kvadrātmetri, un sastāv no divām ēkām - jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas un 4 stāvu arhitektūras pieminekļa. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi ar platību no 50,2 m2 līdz 171,4 m2, kuri atrodas 2.-7.stāvā. Ēkas 1.stāvā atradīsies komerciālās platības.

Vēsturiskajā ēkā tiek paredzētas vairākas telpu izmantošanas koncepcijas: Loft tipa dzīvokļi vai komerciālās platības. Ēkas lobbi-halle ar platību 220 m2, griestu augstumu 4,20 m, kļūs par Lofts&Rosegold projekta sirdi un "hygge" dzīves filozofijas iemiesojumu. Šobrīd tiek prognozēts, ka projekts tiks nodots ekspluatācijā jau 2020.gada sākumā. Projektu izstrādāja SIA "Arhis arhitekti" slavenā arhitekta Andra Kronberga vadībā.Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Lofts&Rosegolds, R.EvolutionPar R.Evolution

Kopējo Lofts&Rosegold projekta vadību īsteno kompānija "R.Evolution", kura specializējas uz projektu vadības un attīstības Latvijas un Eiropas nekustamā īpašuma tirgū. "R.Evolution" realizēto projektu vidū ir ēkas "CityZEN", "Šokolāde", "Tal Residence", "LEGEND.", "The Home" un daudzas citas. 

Lielāko daļu kompānijas realizēto projektu atzīmēja ar Latvijas arhitektūras balvām - "CityZen" komplekss uzvarēja nominācijā "Labākā māja 2005", daudzdzīvokļu dzīvojamā māja "Šokolāde" ieguva speciālu balvu "Par labāko arhitektūru” un statusu "Labākā māja 2006", ēka "Backstage" ("Aizkulises") 2007.gadā uzvarēja nominācijā "Labākais elitārs projekts", dzīvojamā māja "The Home" 2012.gadā kļuva par ikgadējā Latvijas celtnieku asociācijas konkursa "Gada labākā celtne" laureātu, bet 2013.gadā ieguva Latvijas dizaineru asociācijas balvas uzreiz divās kategorijās: "Vides dizains" un "Fasādes dizains". 

2013.gadā TAL RESIDENCE un LEGEND tika pagodināti ar ikgadēju balvu "SPEAR`S Russia Wealth Management Awards" kā labākie investīcijas projekti Rīgā un Jūrmalā, bet 2014.gadā starptautiskajā konkursā "Luxury Lifestyle Awards" LEGEND kvartāls kļuva par uzvarētāju nominācijā "Residential Real Estate", savukārt TAL RESIDENCE - nominācijā "National Brand", kā arī projekts LEGEND ieguva balvu par Labāko Arhitektūru pasaulē starptautiskajā konkursā International Property Awards (Dubaijā). 

Būvniecības nozarē 2018.gadā saglabājās strauja izaugsme

12.02.2019

alt
alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

12.02.2019

Saistītās ziņas

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

Kā iepriekš plānots, Saliena Park Apartments trešā dzīvokļu māja (Līvu ielā 3) veiksmīgi nodota ekspluatācijā un jau maijā varēs uzņemt jaunos iemītniekus. Šobrīd ...

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Vilis Krištopans: pūļa finansējuma konceptam ir milzīga nākotne (video)

alt

Salienā piedāvās jaunu mājokļu projektu - māja un zeme par dzīvokļa cenu

alt

Aicina pieteikt darbus Latvijas Arhitektūras gada balvai

alt

Sāk būvēt Āgenskalna melodijas jaunos projektus Legato un Sentimento

alt

R.EVOLUTION CITY vadītājs Aleksejs Zagrebeļnijs: "Mūsu mājokļos kaimiņi kļūst par draugiem!"

alt

Attīstītāja pieredze: pērkot dzīvokli, nedrīkstam aizmirst novērtēt arī dzīvojamo ēku kopumā

alt

Jaunajā projektā Dzirciema nams jau rezervēta gandrīz puse dzīvokļu

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

2

Mūsdienīgs mājoklis, kuru vari atļauties - dzīvo Tuvidos! Aicina uz atvērto durvju dienu!

3

Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

4

Ceļā uz ideālo virtuvi - kopā ar igauņu mīlēto ARENS

5

Maijā dzīvošanai gatava būs Salienas trešā dzīvokļu māja. Atvērto durvju diena jau martā!

6

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

City24 redaktora izvēle

alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

alt

"Merks" sāk būvēt jaunu dzīvojamo kvartālu pie Viesturdārza

alt

Jaunums Imantā! Uzsākta dzīvojamā projekta "Anniņmuižas Parka Rezidence" būvniecība