Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

8.februārī ģenerāluzņēmējs AS "LNK Industries" uz ēkas jumta uzlika vainagu, tādējādi paziņojot par kvalitatīvi paveiktiem visa ēkas korpusa betonēšanas darbiem. Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Lofts&Rosegolds, R.Evolution "Spāru svētki iezīmē būvniecībā nozīmīgu attīstības stadiju, kad ēka sasniedz tās augstāko punktu. Uz šo brīdi esam pabeiguši projekta  jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas karkasa betonēšanu. Tuvojas noslēgumam ēkas fasādes pārklāšana ar gāzbetona blokiem, kā arī dzīvokļu starpsienu izbūve. Tūlīt uzsāksim ēkas logu un iekšējo inženiertīklu montāžu, kā arī jumta izbūvi. Jau februāra beigās plānojam sākt fasādes nesošo alumīnija sistēmu un stiklojuma uzstādīšanu. Savukārt 4 stāvu vēsturiskajā ēkā jau pabeigta jumta izbūve, ielikti logi un šobrīd notiek priekšdarbi iekšējo inženiertīklu montāžai," par līdz šim paveikto un turpmāko būvniecības procesu stāsta pilnsabiedrības "LNK INDUSTRIES Partnership" būvdarbu vadītājs Sergejs Komarovs.

Nekustamā īpašuma attīstītāju R.EVOLUTION valdes priekšsēdētājs Aleksejs Zagrebeļnijs ir pateicīgs celtniekiem par paveikto darbu un stingri ievēroto grafiku. 

"Projekta Lofts&Rosegold būvniecības darbi uzsākti 2018.gada janvārī. Svarīgākais būvniecības posms ir veiksmīgi pabeigts, taču ne mazāk svarīgs būs turpmākais darbs pie fasāžu apdares ar Vācijā ražoto Argeton keramisko elementu moduļiem. Koplietošanas telpas tiks noformētas saskaņā ar Lofts&Rosegold filozofiju, īpašu uzmanību pievēršot R.EVOLUTION realizējamo projektu kvalitātei un iedzīvotāju prasībām pēc komforta un miera." Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Lofts&Rosegolds, R.EvolutionAttīstītājs atzīmē, ka apartamentu pārdošana tika uzsākta septembrī, un šobrīd  jau ir rezervēti 20%.

"Tas, ka jau agrīnā būvniecības stadijā notiek pārdošana, mums apliecina izvēlētās stratēģijas pareizību, jo pircējs par mūsu projektu balso ar naudu", turpina Aleksejs Zagrebeļnijs. 

Tāpat kā citos uzņēmuma R.EVOLUTION projektos, Lofts&Rosegold svarīga loma ir kvartāla filozofijai. Mājot - "būt mājās", tas ir dvēseles stāvoklis, kad jūtaties īpaši stipri, piepildīti ar laimi un esamības prieku.

Projekts Lofts&Rosegold atrodas Rīgā, Strēlnieku ielā 8, labiekārtotā teritorijā, kuras platība ir 3955 kvadrātmetri, un sastāv no divām ēkām - jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas un 4 stāvu arhitektūras pieminekļa. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi ar platību no 50,2 m2 līdz 171,4 m2, kuri atrodas 2.-7.stāvā. Ēkas 1.stāvā atradīsies komerciālās platības.

Vēsturiskajā ēkā tiek paredzētas vairākas telpu izmantošanas koncepcijas: Loft tipa dzīvokļi vai komerciālās platības. Ēkas lobbi-halle ar platību 220 m2, griestu augstumu 4,20 m, kļūs par Lofts&Rosegold projekta sirdi un "hygge" dzīves filozofijas iemiesojumu. Šobrīd tiek prognozēts, ka projekts tiks nodots ekspluatācijā jau 2020.gada sākumā. Projektu izstrādāja SIA "Arhis arhitekti" slavenā arhitekta Andra Kronberga vadībā.Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Lofts&Rosegolds, R.EvolutionPar R.Evolution

Kopējo Lofts&Rosegold projekta vadību īsteno kompānija "R.Evolution", kura specializējas uz projektu vadības un attīstības Latvijas un Eiropas nekustamā īpašuma tirgū. "R.Evolution" realizēto projektu vidū ir ēkas "CityZEN", "Šokolāde", "Tal Residence", "LEGEND.", "The Home" un daudzas citas. 

Lielāko daļu kompānijas realizēto projektu atzīmēja ar Latvijas arhitektūras balvām - "CityZen" komplekss uzvarēja nominācijā "Labākā māja 2005", daudzdzīvokļu dzīvojamā māja "Šokolāde" ieguva speciālu balvu "Par labāko arhitektūru” un statusu "Labākā māja 2006", ēka "Backstage" ("Aizkulises") 2007.gadā uzvarēja nominācijā "Labākais elitārs projekts", dzīvojamā māja "The Home" 2012.gadā kļuva par ikgadējā Latvijas celtnieku asociācijas konkursa "Gada labākā celtne" laureātu, bet 2013.gadā ieguva Latvijas dizaineru asociācijas balvas uzreiz divās kategorijās: "Vides dizains" un "Fasādes dizains". 

2013.gadā TAL RESIDENCE un LEGEND tika pagodināti ar ikgadēju balvu "SPEAR`S Russia Wealth Management Awards" kā labākie investīcijas projekti Rīgā un Jūrmalā, bet 2014.gadā starptautiskajā konkursā "Luxury Lifestyle Awards" LEGEND kvartāls kļuva par uzvarētāju nominācijā "Residential Real Estate", savukārt TAL RESIDENCE - nominācijā "National Brand", kā arī projekts LEGEND ieguva balvu par Labāko Arhitektūru pasaulē starptautiskajā konkursā International Property Awards (Dubaijā). 

Būvniecības nozarē 2018.gadā saglabājās strauja izaugsme

12.02.2019

alt
alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

12.02.2019

Saistītās ziņas

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

"Green City" kļuvis par vienu no atzītākajiem jauno mājokļu projektiem Purvciema apkārtnē

alt

Vai pēdējā pusgada notikumi ir ieviesuši izmaiņas vērtēšanas pakalpojumu sniegšanā?

alt

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

alt

Kuru mājokli izvēlēties: standarta, luksusa vai komforta klases?

alt

Gudri pirkts mājoklis: pērciet īpašumu ar perspektīvu!

alt

Interese par īpašumu pirkšanu saglabājas augsta; pircēji kļuvuši mērķtiecīgāki un zinoši

alt

"Baltic Sotheby’s International Realty": jau 10 gadus globālā zīmola Sotheby’s kvalitātes zīmē

alt

Jaunajā projektā Strēlnieku ielā 4b atklāti divi DEMO dzīvokļi. Iespēja pirkt vai īrēt!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

2

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

3

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

4

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi

5

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

6

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

City24 redaktora izvēle

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

alt

Šobrīd pārdošanā! Vasaras "must have": mājoklis ar terasi