Dzīvojamais kvartāls Lofts&Rosegold svin spāru svētkus

8.februārī ģenerāluzņēmējs AS "LNK Industries" uz ēkas jumta uzlika vainagu, tādējādi paziņojot par kvalitatīvi paveiktiem visa ēkas korpusa betonēšanas darbiem. Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Lofts&Rosegolds, R.Evolution "Spāru svētki iezīmē būvniecībā nozīmīgu attīstības stadiju, kad ēka sasniedz tās augstāko punktu. Uz šo brīdi esam pabeiguši projekta  jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas karkasa betonēšanu. Tuvojas noslēgumam ēkas fasādes pārklāšana ar gāzbetona blokiem, kā arī dzīvokļu starpsienu izbūve. Tūlīt uzsāksim ēkas logu un iekšējo inženiertīklu montāžu, kā arī jumta izbūvi. Jau februāra beigās plānojam sākt fasādes nesošo alumīnija sistēmu un stiklojuma uzstādīšanu. Savukārt 4 stāvu vēsturiskajā ēkā jau pabeigta jumta izbūve, ielikti logi un šobrīd notiek priekšdarbi iekšējo inženiertīklu montāžai," par līdz šim paveikto un turpmāko būvniecības procesu stāsta pilnsabiedrības "LNK INDUSTRIES Partnership" būvdarbu vadītājs Sergejs Komarovs.

Nekustamā īpašuma attīstītāju R.EVOLUTION valdes priekšsēdētājs Aleksejs Zagrebeļnijs ir pateicīgs celtniekiem par paveikto darbu un stingri ievēroto grafiku. 

"Projekta Lofts&Rosegold būvniecības darbi uzsākti 2018.gada janvārī. Svarīgākais būvniecības posms ir veiksmīgi pabeigts, taču ne mazāk svarīgs būs turpmākais darbs pie fasāžu apdares ar Vācijā ražoto Argeton keramisko elementu moduļiem. Koplietošanas telpas tiks noformētas saskaņā ar Lofts&Rosegold filozofiju, īpašu uzmanību pievēršot R.EVOLUTION realizējamo projektu kvalitātei un iedzīvotāju prasībām pēc komforta un miera." Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Lofts&Rosegolds, R.EvolutionAttīstītājs atzīmē, ka apartamentu pārdošana tika uzsākta septembrī, un šobrīd  jau ir rezervēti 20%.

"Tas, ka jau agrīnā būvniecības stadijā notiek pārdošana, mums apliecina izvēlētās stratēģijas pareizību, jo pircējs par mūsu projektu balso ar naudu", turpina Aleksejs Zagrebeļnijs. 

Tāpat kā citos uzņēmuma R.EVOLUTION projektos, Lofts&Rosegold svarīga loma ir kvartāla filozofijai. Mājot - "būt mājās", tas ir dvēseles stāvoklis, kad jūtaties īpaši stipri, piepildīti ar laimi un esamības prieku.

Projekts Lofts&Rosegold atrodas Rīgā, Strēlnieku ielā 8, labiekārtotā teritorijā, kuras platība ir 3955 kvadrātmetri, un sastāv no divām ēkām - jaunās 7 stāvu daudzdzīvokļu ēkas un 4 stāvu arhitektūras pieminekļa. Jaunajā ēkā ir 75 dzīvokļi ar platību no 50,2 m2 līdz 171,4 m2, kuri atrodas 2.-7.stāvā. Ēkas 1.stāvā atradīsies komerciālās platības.

Vēsturiskajā ēkā tiek paredzētas vairākas telpu izmantošanas koncepcijas: Loft tipa dzīvokļi vai komerciālās platības. Ēkas lobbi-halle ar platību 220 m2, griestu augstumu 4,20 m, kļūs par Lofts&Rosegold projekta sirdi un "hygge" dzīves filozofijas iemiesojumu. Šobrīd tiek prognozēts, ka projekts tiks nodots ekspluatācijā jau 2020.gada sākumā. Projektu izstrādāja SIA "Arhis arhitekti" slavenā arhitekta Andra Kronberga vadībā.Būvniecība, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Lofts&Rosegolds, R.EvolutionPar R.Evolution

Kopējo Lofts&Rosegold projekta vadību īsteno kompānija "R.Evolution", kura specializējas uz projektu vadības un attīstības Latvijas un Eiropas nekustamā īpašuma tirgū. "R.Evolution" realizēto projektu vidū ir ēkas "CityZEN", "Šokolāde", "Tal Residence", "LEGEND.", "The Home" un daudzas citas. 

Lielāko daļu kompānijas realizēto projektu atzīmēja ar Latvijas arhitektūras balvām - "CityZen" komplekss uzvarēja nominācijā "Labākā māja 2005", daudzdzīvokļu dzīvojamā māja "Šokolāde" ieguva speciālu balvu "Par labāko arhitektūru” un statusu "Labākā māja 2006", ēka "Backstage" ("Aizkulises") 2007.gadā uzvarēja nominācijā "Labākais elitārs projekts", dzīvojamā māja "The Home" 2012.gadā kļuva par ikgadējā Latvijas celtnieku asociācijas konkursa "Gada labākā celtne" laureātu, bet 2013.gadā ieguva Latvijas dizaineru asociācijas balvas uzreiz divās kategorijās: "Vides dizains" un "Fasādes dizains". 

2013.gadā TAL RESIDENCE un LEGEND tika pagodināti ar ikgadēju balvu "SPEAR`S Russia Wealth Management Awards" kā labākie investīcijas projekti Rīgā un Jūrmalā, bet 2014.gadā starptautiskajā konkursā "Luxury Lifestyle Awards" LEGEND kvartāls kļuva par uzvarētāju nominācijā "Residential Real Estate", savukārt TAL RESIDENCE - nominācijā "National Brand", kā arī projekts LEGEND ieguva balvu par Labāko Arhitektūru pasaulē starptautiskajā konkursā International Property Awards (Dubaijā). 

Būvniecības nozarē 2018.gadā saglabājās strauja izaugsme

12.02.2019

alt
alt

Idejas, kā vienkāršu vannas istabu padarīt īpašāku

12.02.2019

Saistītās ziņas

alt

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

alt

Uzsākti remontdarbi ēkā Raiņa bulvārī 25, Rīgā

alt

Magdelēnas kvartāls ierindots starp labākajiem aizvadītā gada Pilsētas rajona atjaunošanas projektiem Baltijā

alt

Jaunā daudzdzīvokļu ēka Strēlnieku ielā 4b nodota ekspluatācijā

alt

Izziņoti "Krasta City" apbūves metu konkursa rezultāti

alt

"Mežaparka Rezidencēs" ekspluatācijā nodota pirmā dzīvokļu māja Jaunā Mežaparka ielā 36

alt

"Vestabalt", vadoties no klientu maksātspējas, pielāgo nekustamo īpašumu cenas savos attīstītajos projektos

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

2

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

3

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

4

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

5

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

6

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī