Jaunā Teika, Ezerparka Nami un Vairoga 32 dzīvojamais projekts vērs durvis apmeklētājiem

Strauji tuvojas Atvērto durvju dienas maratons, kas norisināsies sestdien, 2.martā, no plkst.11.00 līdz plkst.16.00. Maratona ietvaros vairāki galvaspilsētas jaunie mājokļu projekti klātienē uzņems interesentus, lai iepazīstinātu ar dzīvokļu īpašajām priekšrocībām un piedāvājumiem. Atvērto durvju dienā varēs apskatīt mājokļu projektus, kas allaž pulcējuši rekordlielu interesentu skaitu, piemēram, Jaunā Teika un Ezerparka Nami. Savukārt, pirmo reizi būs iespēja izstaigāt Vairoga 32 namu.  

Jaunā TeikaAtvērto durvju dienas, Notikumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Redaktora izvēle, Vairogu iela 32, Ezerparka Nami, Jaunā TeikaJaunajā Teikā šobrīd iegādei pieejami jauni dzīvokļi topošajā dzīvokļu mājā Ropažu ielā 14-A. 

Jaunā Teika ir rajons mūsdienīgiem pilsētniekiem, kur tiek veidota urbāna, dinamiska, cilvēka vajadzībām atbilstoša vide, kur viss svarīgais ir vien rokas stiepiena attālumā. Tā ir vieta, kur biznesa ēkas tiek apvienotas ar dzīvojamiem namiem, darba zonas sabalansētas ar dzīvošanas zonu, rezultātā izveidojot uz mūsdienu cilvēku, viņa labsajūtu un izaugsmi balstītu dzīves telpu. 

Visi jaunie dzīvokļi būs ar A klases enerģijas sertifikātiem, kas nozīmē mazākus ikmēneša komunālos izdevumus. Projekta ēkā būs pieejami dzīvošanai gatavi racionāla plānojuma dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari, kurā izmantoti ilgtspējīgi un ekoloģiski augstākās kvalitātes materiāli. 

Iedzīvotājiem pieejamas virszemes autostāvvietas pie mājas, pazemes vai daudzstāvu autostāvvietu pāris minūšu attālumā. Tieši tāpat kā pārējo teritoriju, arī stāvvietas 24 stundas diennaktī uzmana apsardze.

 


Vairoga 32Atvērto durvju dienas, Notikumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Redaktora izvēle, Vairogu iela 32, Ezerparka Nami, Jaunā Teika
Vairogu ielas 32 dzīvokļu projekts izvietots slēgtā, zaļā teritorijā ar dižkokiem, bērnu rotaļlaukumu un auto stāvvietu.  

Lai arī 50% dzīvokļu šeit jau izpārdoti, piedāvājumā vēl ir kompakti divu istabu un četru istabu dzīvokļi, kā arī LOFT tipa dzīvojamās platības. Katra dzīvokļa plānojums ir individuāls un pārdomāts līdz pat sīkumam, bet kā papildu ērtības katram dzīvoklim pienākas mantu uzglabāšanas telpa mājas pagrabstāvā. 

Dzīvojamais projekts var lepoties ar ērtu izbraukšanu uz Raunas un Vairoga ielām, kas nodrošina ātru un ērtu nokļūšanu Rīgas centrā vai citās ikdienas lokācijās. 

 


Ezerparka namiAtvērto durvju dienas, Notikumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Redaktora izvēle, Vairogu iela 32, Ezerparka Nami, Jaunā Teika
Projektā Ezerparka Nami ir 174 jauni, pārdomāti dzīvokļi ar izcilu atrašanās vietu. Ēkām ir A klases energoefektivitāte, kvalitatīva apdare, virszemes un pazemes stāvvietas, velo novietnes, lifti un individuāli siltuma skaitītāji. Par papildu samaksu iespējamas citas ērtības - pazemes autostāvvietas un mantu glabātuves. 

Citu projektu vidū "Ezerparka Nami" izceļas ar zemajiem komunālo maksājumu rēķiniem, drošību, dažādām ērtībām un nākotnes vīziju radīt "Ezerparka Namos" dzīvojošajiem pašiem savu "pilsētu pilsētā". 

Kā galveno projekta priekšrocību var minēt atrašanās vietu - tuvumā ir iecienītais un mīlētais Mežaparks un Ķīšezers, netālu pilsētas centrs, vairāki bērnudārzi, Mežaparka sākumskola un citas ikdienā nozīmīgas vietas. 

 

 
Katrs, kurš pieteiksies un apmeklēs Atvērto durvju dienas maratonu (vienu vai vairākus objektus), piedalīsies konkursā, ar iespēju laimēt dizaina lampu no LaLampa! Vairāk par konkursu: šeit! Atvērto durvju dienas, Notikumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Redaktora izvēle, Vairogu iela 32, Ezerparka Nami, Jaunā TeikaPlašāku informāciju par Atvērto durvju dienas maratonu un dzīvokļu projektiem lasi pasākuma mājas lapā!

Pētījums: 40% iedzīvotāju gada laikā apsprieduši ar kaimiņiem tuvākās apkārtnes problēmas

18.02.2019

alt
alt

Esi pats sava mājokļa saimnieks! Reaton prezentē ko nebijušu apdares materiālu tirgū - fiksētās izmaksas

19.02.2019

Saistītās ziņas

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

alt

Dzīvokļi uz visiem 100 jaunajā mājā Stabu ielā

alt

Video: dzīve pie Mežaparka – pieejama izvēle!

alt

Pieprasītā Pierīga: ciemos aicina jaunie projekti!

alt

"Akācijas", "Filozofu rezidences" un citi projekti vērs durvis apmeklētājiem

alt

Iegādājies trīs istabu dzīvokli "Merks Gaiļezera namos" ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

2

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

3

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

4

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

5

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

6

Viedoklis: kāda būs biroju telpu nākotne Covid- 19 pandēmijas iespaidā?

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī