Priekšrocības, iegādājoties dzīvokli ēkas būvēšanas procesā

Daudzi dzīvokļu iegādi izvēlas veikt pēc projekta nodošanas ekspluatācijā, tomēr tie, kuri izvēlas šo soli spert pirms šī procesa, gūst būtiskas priekšrocības. Iegādāties dzīvokli pirms nekustamā īpašuma projekta nodošanas ekspluatācijā ir ērti, droši un vienkārši. Nekustamo īpašumu darījumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Investīcijas un kredīti, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS Labāka pieejamība - iegādājoties dzīvokli, kas atrodas būvniecības stadijā, pircējs var atļauties iegādāties dzīvokli ar lielāku platību, par summu, kas pēc projekta nodošanas ekspluatācijā, ļautu iegādāties īpašumu ar būtiski mazaku dzīvojamo platību, jo tiklīdz jaunais nekustamā īpašuma projekts ir pabeigts, likmes tiek paaugstinātas, lai tās būtu līdzsvarā ar citiem ekspluatācijā nodotajiem dzīvokļiem konkrētajā rajonā/teritorijā.

Lielāka iespēja atrast meklēto - rezervējot dzīvokli pirms ēkas nodošanas ekspluatācijā, pircējam ir iespēja izvēlēties no plašāka dzīvokļu klāsta, ir iespēja atrast dzīvokli vēlamajā stāvā, ar piemērotāko skatu un apdares risinājumiem.  

Maksājumu elastība - projekta celtniecības procesā, projekta attīstītājs bieži vien piedāva projektam individuāli izstrādātus maksājumu plānus. IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS gadījumā, projekta attīstītājs pircējam piedāvā 10% avansa/depozīta maksājuma plānu vai maksājuma plānu sadarbībā ar "Altum".*

Iespēja personalizēt - nepieciešamības gadījumā, pircējam tiek dota iespēja nedaudz izmainīt konkrētās dzīvojamās platības plānojumu, par to iepriekš vienojoties ar projekta attīstītāju. Savukārt, meklējot dzīvokli, pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā, pircējam pieejams ierobežots skaits dzīvokļu, kas atbilstu visam pircēja prasībām, un, kur nebūtu jāiegulda papildus līdzekļi un laiks, lai dzīvojamo platību pielāgotu savām individuālajām prasībām.

Nesenie panākumi, pārdodot dzīvokļus tādos nekustamā īpašuma projektos kā IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS, demonstrē to, ka pircēji mūsdienās apzinās ieguvumus un ir gatavi iegādāties dzīvokļus projektā, pirms ekspluatācijas periodā. 

Jaunais nekustamā īpašuma projekts IRIS SHAMPETERIS APARTMETNS, kas tiek būvets klusajā un drošaja Šampētera rajonā, tuvojas otrajam svarīgajam projekta stūrakmenim  - Māju A, B un C nodošanai ekspluatācijā.

Māju A plānots nodot ekspluatācijā 2019.gada otrajā ceturksnī, savukārt, Mājas B un C, 2019.gada trešajā ceturksnī. IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS pārdošanas rādītāji Mājās A, B un C sasniedz gandrīz 50%, vēl pirms Mājas A nodošanas ekspluatācijā. 

Tuvojoties projekta pirmās kārtas ekspluatāciju brīdim, projekta būvnieki turpina darbus pie Mājas A interjera un Māju B un C eksterjera darbiem, savukārt, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS attīstītājs, atskatoties uz gada laika paveikto, sniedz atziņas par projekta pirmās kārtas realizācijas procesu: "IRIS, kurš vēl pirms gada bija tik ilgi plānots un lolots projekts, īsā laikā kļuvis par augstas klases, mūsdienīgu nekustamā īpašuma paraugu".

IRIS SHAMPETERIS APARTMETNS attīstītājs norāda: "Apziņa, ka projektu novērtē vairums cilvēku, kas jau apdzīvo Šampēterī vai tā tuvējos rajonos, silda sirdi. Šis fakts parāda, ka cilvēki novērtē rajona priekšrocības - spēju apvienot zaļas, mierīgas un tīras priekšpilsētas  šarmu ar Rīgas dinamisko dzīves stilu."

Vairāk informācijas par IRIS SHAMPETERIS APARTAMENT projekta mājas lapā. Iespēja apmeklēt demo dzīvokli, iepriekš vienojoties ar IRIS pārdošanas vadītājiem, pa tālruni: +371 29-642-499, e-pasts: sales@irisapartments.lv.

*Altum programma mājokļa iegādei jaunajām ģimenēm vai jaunajiem speciālistiem.

 

 

Retums mājokļu tirgū - dzīvoklis Rīgas centrā ar ziemas dārzu

21.02.2019

alt
alt

Atvērto durvju dienas maratonā apskatei būs pieejams iecienītais projekts Baložos - Tuvidi

22.02.2019

Saistītās ziņas

alt

Latio piedāvā: 2018.gada mājokļu tirgus pārskats

alt

Pirmās ģimenes tiek pie sava mājokļa sadarbībā ar PrivatBank un Altum

alt

Spāru svētki arī jaunajā projektā "Green City" Purvciemā

alt

Jaunais daudzdzīvokļu projekts "Mārupes Nami" pulcē plašu interesentu loku

alt

Bonava Latvija: Nepieciešams īres tirgus atveseļošanas plāns

alt

Ekspluatācijā nodotas pirmās divas daudzdzīvokļu mājas projektā "Akācijas"

alt

Skatītāko sludinājumu TOP5 šonedēļ

alt

"Arco Real Estate": Darījumi ar jauno projektu dzīvokļiem Rīgas mikrorajonos pērn saruka par 10%

alt

Šogad dzīvokļu cenu kāpumu Rīgā prognozē par 2-6%

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Aktuālākie jauno projektu piedāvājumi vienuviet!

  • Piedāvājumi dažādām auditorijām: gan praktiska plānojuma ekonomiskās klases dzīvokļi ar pilnu apdari, gan energoefektīvas privātmājas Pierīgā, gan dzīvokļi Rīgas centrā.
  • Apskati projektus ne vien fotogrāfijās, bet izstaigā tos arī 360 grādu virtuālajās tūrēs.
  • Atrodi savam dzīvesstilam un iespējām piemērotāko mājokli, kā arī uzzini par jaunajiem projektiem, kurus vēl tikai attīstīs.

Lasītākās ziņas

1

Skandināvu kvalitāte un pievilcīga cena - drīzumā jauns dzīvojamais projekts Teikā

2

Īsts atradums Staļina laika mūra mājā - dizainisks divu līmeņu mansards

3

Kādu remontu var īstenot ar 3 000 EUR, 10 000 EUR un 15 000 EUR budžetu?

4

Jaunais daudzdzīvokļu projekts "Mārupes Nami" pulcē plašu interesentu loku

5

Merks Silaciems - "All inclusive" vieta savas mājas celšanai Pierīgā

6

Iedzīvotāju aptauja: vairāk kā 80% arī saviem draugiem ieteiktu dzīvot Salienā

City24 redaktora izvēle

alt

Līdz ar jauno projektu attīstību, Imanta kļūst arvien pieprasītāka

alt

Iedzīvotāju aptauja: vairāk kā 80% arī saviem draugiem ieteiktu dzīvot Salienā

alt

Merks Silaciems - "All inclusive" vieta savas mājas celšanai Pierīgā