Priekšrocības, iegādājoties dzīvokli ēkas būvēšanas procesā

Daudzi dzīvokļu iegādi izvēlas veikt pēc projekta nodošanas ekspluatācijā, tomēr tie, kuri izvēlas šo soli spert pirms šī procesa, gūst būtiskas priekšrocības. Iegādāties dzīvokli pirms nekustamā īpašuma projekta nodošanas ekspluatācijā ir ērti, droši un vienkārši. Nekustamo īpašumu darījumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Investīcijas un kredīti, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS Labāka pieejamība - iegādājoties dzīvokli, kas atrodas būvniecības stadijā, pircējs var atļauties iegādāties dzīvokli ar lielāku platību, par summu, kas pēc projekta nodošanas ekspluatācijā, ļautu iegādāties īpašumu ar būtiski mazaku dzīvojamo platību, jo tiklīdz jaunais nekustamā īpašuma projekts ir pabeigts, likmes tiek paaugstinātas, lai tās būtu līdzsvarā ar citiem ekspluatācijā nodotajiem dzīvokļiem konkrētajā rajonā/teritorijā.

Lielāka iespēja atrast meklēto - rezervējot dzīvokli pirms ēkas nodošanas ekspluatācijā, pircējam ir iespēja izvēlēties no plašāka dzīvokļu klāsta, ir iespēja atrast dzīvokli vēlamajā stāvā, ar piemērotāko skatu un apdares risinājumiem.  

Maksājumu elastība - projekta celtniecības procesā, projekta attīstītājs bieži vien piedāva projektam individuāli izstrādātus maksājumu plānus. IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS gadījumā, projekta attīstītājs pircējam piedāvā 10% avansa/depozīta maksājuma plānu vai maksājuma plānu sadarbībā ar "Altum".*

Iespēja personalizēt - nepieciešamības gadījumā, pircējam tiek dota iespēja nedaudz izmainīt konkrētās dzīvojamās platības plānojumu, par to iepriekš vienojoties ar projekta attīstītāju. Savukārt, meklējot dzīvokli, pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā, pircējam pieejams ierobežots skaits dzīvokļu, kas atbilstu visam pircēja prasībām, un, kur nebūtu jāiegulda papildus līdzekļi un laiks, lai dzīvojamo platību pielāgotu savām individuālajām prasībām.

Nesenie panākumi, pārdodot dzīvokļus tādos nekustamā īpašuma projektos kā IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS, demonstrē to, ka pircēji mūsdienās apzinās ieguvumus un ir gatavi iegādāties dzīvokļus projektā, pirms ekspluatācijas periodā. 

Jaunais nekustamā īpašuma projekts IRIS SHAMPETERIS APARTMETNS, kas tiek būvets klusajā un drošaja Šampētera rajonā, tuvojas otrajam svarīgajam projekta stūrakmenim  - Māju A, B un C nodošanai ekspluatācijā.

Māju A plānots nodot ekspluatācijā 2019.gada otrajā ceturksnī, savukārt, Mājas B un C, 2019.gada trešajā ceturksnī. IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS pārdošanas rādītāji Mājās A, B un C sasniedz gandrīz 50%, vēl pirms Mājas A nodošanas ekspluatācijā. 

Tuvojoties projekta pirmās kārtas ekspluatāciju brīdim, projekta būvnieki turpina darbus pie Mājas A interjera un Māju B un C eksterjera darbiem, savukārt, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS attīstītājs, atskatoties uz gada laika paveikto, sniedz atziņas par projekta pirmās kārtas realizācijas procesu: "IRIS, kurš vēl pirms gada bija tik ilgi plānots un lolots projekts, īsā laikā kļuvis par augstas klases, mūsdienīgu nekustamā īpašuma paraugu".

IRIS SHAMPETERIS APARTMETNS attīstītājs norāda: "Apziņa, ka projektu novērtē vairums cilvēku, kas jau apdzīvo Šampēterī vai tā tuvējos rajonos, silda sirdi. Šis fakts parāda, ka cilvēki novērtē rajona priekšrocības - spēju apvienot zaļas, mierīgas un tīras priekšpilsētas  šarmu ar Rīgas dinamisko dzīves stilu."

Vairāk informācijas par IRIS SHAMPETERIS APARTAMENT projekta mājas lapā. Iespēja apmeklēt demo dzīvokli, iepriekš vienojoties ar IRIS pārdošanas vadītājiem, pa tālruni: +371 29-642-499, e-pasts: sales@irisapartments.lv.

*Altum programma mājokļa iegādei jaunajām ģimenēm vai jaunajiem speciālistiem.

 

 

Retums mājokļu tirgū - dzīvoklis Rīgas centrā ar ziemas dārzu

21.02.2019

alt
alt

Atvērto durvju dienas maratonā apskatei būs pieejams iecienītais projekts Baložos - Tuvidi

22.02.2019

Saistītās ziņas

alt

Kā būvvaldē pieņemtais zaļais koridors mainīs nekustamo īpašumu attīstības kārtību

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

Aptauja: dzīvoklī Rīgas centrā vēlas dzīvot tikai 23% Latvijas jauniešu

alt

Noslēdzies arhitektūras ideju konkurss "Zunda parks" attīstības vīzijai

alt

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Uzsākti remontdarbi ēkā Raiņa bulvārī 25, Rīgā

alt

Vienīgie dzīvokļi Rīgā ar pieaugošu vērtību – projekts Ģenerāļa Radziņa krastmalā 29

alt

Izziņoti "Krasta City" apbūves metu konkursa rezultāti

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

CITY24.LV MĒNEŠA PROJEKTS: "Zelta Rasa" Mārupē

2

Sagaidi Jauno gadu savās jaunajās mājās - izvēlies Saliena Park Apartments un sāc dzīvot tūlīt!

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

5

MĒNEŠA PROJEKTS! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais nams

6

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

City24 redaktora izvēle

alt

Piedāvājums darītājiem: īpašums Aiviekstes upes krastā lauksaimniecībai un lauku tūrismam

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?