Priekšrocības, iegādājoties dzīvokli ēkas būvēšanas procesā

Daudzi dzīvokļu iegādi izvēlas veikt pēc projekta nodošanas ekspluatācijā, tomēr tie, kuri izvēlas šo soli spert pirms šī procesa, gūst būtiskas priekšrocības. Iegādāties dzīvokli pirms nekustamā īpašuma projekta nodošanas ekspluatācijā ir ērti, droši un vienkārši. Nekustamo īpašumu darījumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Investīcijas un kredīti, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS Labāka pieejamība - iegādājoties dzīvokli, kas atrodas būvniecības stadijā, pircējs var atļauties iegādāties dzīvokli ar lielāku platību, par summu, kas pēc projekta nodošanas ekspluatācijā, ļautu iegādāties īpašumu ar būtiski mazaku dzīvojamo platību, jo tiklīdz jaunais nekustamā īpašuma projekts ir pabeigts, likmes tiek paaugstinātas, lai tās būtu līdzsvarā ar citiem ekspluatācijā nodotajiem dzīvokļiem konkrētajā rajonā/teritorijā.

Lielāka iespēja atrast meklēto - rezervējot dzīvokli pirms ēkas nodošanas ekspluatācijā, pircējam ir iespēja izvēlēties no plašāka dzīvokļu klāsta, ir iespēja atrast dzīvokli vēlamajā stāvā, ar piemērotāko skatu un apdares risinājumiem.  

Maksājumu elastība - projekta celtniecības procesā, projekta attīstītājs bieži vien piedāva projektam individuāli izstrādātus maksājumu plānus. IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS gadījumā, projekta attīstītājs pircējam piedāvā 10% avansa/depozīta maksājuma plānu vai maksājuma plānu sadarbībā ar "Altum".*

Iespēja personalizēt - nepieciešamības gadījumā, pircējam tiek dota iespēja nedaudz izmainīt konkrētās dzīvojamās platības plānojumu, par to iepriekš vienojoties ar projekta attīstītāju. Savukārt, meklējot dzīvokli, pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā, pircējam pieejams ierobežots skaits dzīvokļu, kas atbilstu visam pircēja prasībām, un, kur nebūtu jāiegulda papildus līdzekļi un laiks, lai dzīvojamo platību pielāgotu savām individuālajām prasībām.

Nesenie panākumi, pārdodot dzīvokļus tādos nekustamā īpašuma projektos kā IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS, demonstrē to, ka pircēji mūsdienās apzinās ieguvumus un ir gatavi iegādāties dzīvokļus projektā, pirms ekspluatācijas periodā. 

Jaunais nekustamā īpašuma projekts IRIS SHAMPETERIS APARTMETNS, kas tiek būvets klusajā un drošaja Šampētera rajonā, tuvojas otrajam svarīgajam projekta stūrakmenim  - Māju A, B un C nodošanai ekspluatācijā.

Māju A plānots nodot ekspluatācijā 2019.gada otrajā ceturksnī, savukārt, Mājas B un C, 2019.gada trešajā ceturksnī. IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS pārdošanas rādītāji Mājās A, B un C sasniedz gandrīz 50%, vēl pirms Mājas A nodošanas ekspluatācijā. 

Tuvojoties projekta pirmās kārtas ekspluatāciju brīdim, projekta būvnieki turpina darbus pie Mājas A interjera un Māju B un C eksterjera darbiem, savukārt, IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS attīstītājs, atskatoties uz gada laika paveikto, sniedz atziņas par projekta pirmās kārtas realizācijas procesu: "IRIS, kurš vēl pirms gada bija tik ilgi plānots un lolots projekts, īsā laikā kļuvis par augstas klases, mūsdienīgu nekustamā īpašuma paraugu".

IRIS SHAMPETERIS APARTMETNS attīstītājs norāda: "Apziņa, ka projektu novērtē vairums cilvēku, kas jau apdzīvo Šampēterī vai tā tuvējos rajonos, silda sirdi. Šis fakts parāda, ka cilvēki novērtē rajona priekšrocības - spēju apvienot zaļas, mierīgas un tīras priekšpilsētas  šarmu ar Rīgas dinamisko dzīves stilu."

Vairāk informācijas par IRIS SHAMPETERIS APARTAMENT projekta mājas lapā. Iespēja apmeklēt demo dzīvokli, iepriekš vienojoties ar IRIS pārdošanas vadītājiem, pa tālruni: +371 29-642-499, e-pasts: sales@irisapartments.lv.

*Altum programma mājokļa iegādei jaunajām ģimenēm vai jaunajiem speciālistiem.

 

 

Retums mājokļu tirgū - dzīvoklis Rīgas centrā ar ziemas dārzu

21.02.2019

alt
alt

Atvērto durvju dienas maratonā apskatei būs pieejams iecienītais projekts Baložos - Tuvidi

22.02.2019

Saistītās ziņas

alt

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Latvijā

alt

Otrās kārtas "Gaiļezera nami" nodoti ekspluatācijā

alt

No investora par īpašnieku - iegādei pieejami četri ar pūļa finansējumu realizēti projekti

alt

Ekspluatācijā nodota jaunā biroju ēka "Mežaparka birojs"

alt

Jauno projektu iegādei hipotekāro kredītu izmantoja divas trešdaļas klientu

alt

Nelikumīga pārbūve - kā tā ietekmē īpašuma pārdošanas procesu?

alt

"Ezerparka Namu" popularitāte saglabājas - lielākā daļa no mājām jau apdzīvotas

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

2

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

3

Runā iedzīvotāji: kāpēc "Bišumuiža"?

4

Vērienīgajā mājokļu projektā "Krasta kvartāls" uzsāk otrās mājas būvniecību

5

Grupu pirkumā par cenu zem tirgus vērtības izpārdod dzīvokļus Blaumaņa ielā

City24 redaktora izvēle

alt

Seši apbrīnas vērti īpašumi Latvijā, kas joprojām meklē savu īsto pircēju

alt

TOP 10 populārākie jaunie projekti Rīgas centrā

alt

Skandināvu vēsmas Ganību dambī - top jauns dzīvojamais projekts "Fjordi"