Galvaspilsētas priekšrocības un meža tuvums - faktori, kāpēc izvēlēties projektu "Annas Parks"

Daudzu rīdzinieku iecienītajā un iemīlotajā Imantā, 1.martā spāru svētkus svinēja dzīvojamā kvartāla "Annas Parks" pirmā māja. Šajā un arī projekta otrajā mājā, rezervācijām pieejams plašs mājokļu klāsts dažādām prasībām un vajadzībām. "Annas Parku" var saukt par īstu veiksmes stāstu, jo dzīvojamā kompleksa topošie iedzīvotāji iegūst kvalitatīvu, mūsdienīgu dzīvokli lieliskā lokācijas vietā. Īsā laikā jau izpārdota lielākā daļa no pirmās un otrās mājas dzīvokļiem un interese par jaunajiem namiem arvien aug.   Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Mājokļu tirgus, Annas Parks, Būvniecība, Redaktora izvēle, YIT Kas ir tas, ko iedzīvotāji novērtē "Annas Parka" mājokļos? 

Ņemot vērā, ka projekts atrodas vienā no zaļākajām Kurzemes priekšpilsētas vietām - Anniņmuižas bulvārī 21 un 21a, iedzīvotāji galvenokārt novērtē apkārtējo vidi, kas, balstoties uz dabas dotajām vērtībām - meža ieloka mieru, klusumu, zaļo apkārtni, papildināta ar uzticamiem un kvalitatīviem tehniskajiem risinājumiem ēku būvniecībā un mūsdienīgiem, labiekārtotiem pagalmiem un tuvējo teritoriju, kas apmierinās gan bērnus, gan vecākus, vecvecākus un ciemiņus. 

Ne mazāk svarīgas ir ikdienā nepieciešamās praktiskās ērtības un vajadzības, kuras visas ir pieejamas dzīvojamo ēku kompleksa "Annas Parks" iedzīvotājiem. Piemēram, ērta un ātra nokļūšana līdz pilsētas centram tiem, kas brauc ar savu, vai izmanto sabiedriskā transporta iespējas. Lidmašīnas, velosipēdi, automašīnas, pilsētas sabiedriskais transports - tas viss ir ērti sasniedzams no "Annas Parka". Dažu minūšu attālumā kursē 1.tramvajs, 7 minūtēs var sasniegt dzelzceļa staciju "Zolitūde", savukārt, ja galamērķis tālāks, 15 minūšu brauciena attālumā ir lidosta "Rīga".  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Mājokļu tirgus, Annas Parks, Būvniecība, Redaktora izvēle, YITŠeit īstā dzīvesvieta būs arī pastaigu cienītājiem un riteņbraucējiem. 19.gadsimta beigās šeit iekārtots regulāra plānojuma parks. Anniņmuižas bulvāra parks arī šobrīd ir viena no tuvumā dzīvojošo lielākajām priekšrocībām - piemērots nesteidzīgām pastaigām, atpūtai vai hobiju baudīšanai. Tam blakus vēl kāda ekstra - veloceliņš, kas piedāvā divas iespējas - doties uz Jūrmalu vai Rīgas centru. 

"Annas Parks" - ērta dzīvošana komfortā un drošībā  

Daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku kompleksu "Annas Parks" šobrīd veido divi četru stāvu nami, kopumā nodrošinot teju 90 dzīvokļus. Katrā ēkā izvietoti 44 mājokļi un tiem visiem paredzēts arī balkons. Starp dzīvojamajām ēkām tiks iekārtoti apzaļumoti pagalmi ar bērnu spēļu un sporta laukumiem. Kvartāla ietvaros tiks izveidots arī augļu dārzs. 

Iedzīvotāju ērtībām būs pieejamas gan virszemes, gan pazemes autostāvietas. Iebraukšana teritorijā paredzēta no Anniņmuižas bulvāra - teritorija būs norobežota un iebraukšanas kontrolei iecerēts izmantot aizsargbarjeru. Papildu drošībai, teritorijai apkārt būs sēta un ēkas pagalmā nepārtraukti darbosies video novērošana (virszemes autostāvvietās, bērnu laukumā, tehniskajās telpās, mājas ieejas mezglos, pazemes autostāvvietā). Savukārt, dzīvokļos būs sarunu iekārta ar klausuli.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Nekustamo īpašumu darījumi, Mājokļu tirgus, Annas Parks, Būvniecība, Redaktora izvēle, YITPirmās mājas nodošana ekspluatācijā paredzēta jau šā gada nogalē, otrā māja tiks nodota nākamā gada sākumā, bet lai jau tagad uzzinātu vairāk, interesenti aicināti uz tikšanos ar pārdošanas speciālistiem.

Izvēlies savu "Annas Parka" mājokli!

 

Rekonstruētajā Tallinas ielas 86 namā izrādīs jaunos dzīvokļus

01.03.2019

alt
alt

Mājas Rīgā un Pierīgā, ko vari iegādāties par nedaudz vairāk kā 100 000 EUR

04.03.2019

Saistītās ziņas

alt

Magdelēnas kvartāls - vieta, kur Rīgas centrs sniedz jaunu dzīves kvalitāti!

alt

MĀJAS Ādažos, Dreiliņos, Baltezerā, Salaspilī un citur – nāc uz Atvērto durvju dienu!

alt

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: dzīvokļi ar terasi vai privātu dārzu

alt

Ciematā "Mārupes Rezidences" ekspluatācijā nodotas jaunākās četras mājas

alt

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

alt

"Latio" tirgus pētījums: cilvēku interese par mājokļiem nav būtiski kritusies

alt

Jauni dzīvokļi Pļavniekos, Rembates ielā 8 - mūsdienīgai un ekonomiskai dzīvei!

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

2

MĀJAS Ādažos, Dreiliņos, Baltezerā, Salaspilī un citur – nāc uz Atvērto durvju dienu!

3

Īpašās Atvērto durvju dienās klātienē varēs apskatīt privātmājas un zemes

4

IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: dzīvokļi ar terasi vai privātu dārzu

5

Ciematā "Mārupes Rezidences" ekspluatācijā nodotas jaunākās četras mājas

6

VNĪ piedāvā iegādāties Teteru namu, saglabājot Okupācijas muzeja ekspozīciju

City24 redaktora izvēle

alt

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

alt

Pirkt vai īrēt - tāds ir jautājums!

alt

Magdelēnas kvartāls - vieta, kur Rīgas centrs sniedz jaunu dzīves kvalitāti!