Pirmās ģimenes tiek pie sava mājokļa sadarbībā ar PrivatBank un Altum

Aizvadītā gada nogalē PrivatBank noslēdza līgumu ar attīstības finanšu institūciju ALTUM par sadarbību fizisko un juridisko personu finansējuma programmu īstenošanā. Martā PrivatBank izdod pirmos aizdevumus sadarbībā ar ALTUM.  Nekustamo īpašumu darījumi, Investīcijas un kredīti, PrivatBank, City24, Mājokļu tirgus, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, AltumPatlaban jau divas ģimenes zina, ka, pateicoties šai PrivatBank un ALTUM sadarbībai, viņi līdz vasaras sākumam varēs iebraukt savās mājās. Līdz šim viņi īrēja, bet tad nolēma pamēģināt tikt pie savas dzīvesvietas. Tā kā viņiem nebija pietiekama kapitāla pirmajai iemaksai, lai saņemtu aizdevumu bankā, viņi iesniedza dokumentus mājokļa garantiju programmas "Mājokļu garantijas ģimenēm ar bērniem" izmantošanai, un viņu uzņēmība vainagojās ar panākumiem.

Komentē Bankas valdes locekle un Amber Real vadītāja Una Jansone: "PrivatBank uzsāka sadarbību ar ALTUM, lai ģimenēm ar bērniem un jaunajiem speciālistiem piedāvātu izdevīgus hipotekārās kreditēšanas nosacījumus. Es iesaku tiem jaunajiem speciālistiem vai ģimenēm ar bērniem, kuriem bankas uzreiz neaizdod naudu mājokļa iegādei, vērsties mūsu bankā, jo tai ir noslēgts sadarbības līgums ar Attīstības finanšu institūciju ALTUM, lai noskaidrotu savu iespēju izmantot ALTUM mājokļa garantiju programmas "Mājokļu garantijas jaunajiem speciālistiem" vai "Mājokļu garantijas ģimenēm ar bērniem"".

"ALTUM var palīdzēt jaunajiem speciālistiem vai ģimenēm ar bērniem saņemt nepieciešamo aizdevumu bankā, dodot garantiju,  tajos gadījumos, kad ir stabili un pietiekami ienākumi, lai banka izsniegtu aizdevumu mājokļa iegādei, bet nav pietiekami daudz ietaupījumu pirmajai iemaksai. ALTUM garantiju var izmantot vienu reizi. Tā ir paredzēta mājokļa iegādei, tas nozīmē, ka dārza mājas pirkšanai garantiju saņemt nevar. Amber Real portfelī ir nekustamie īpašumi, kuri atrodas gan Rīgā, gan ārpus tās robežām. Vēlos pievērst uzmanību nekustamajiem īpašumiem Liepājā un Daugavpilī, kur mēs varam piedāvāt dzīvokļus, sākot no 4000 eiro", viņa turpina.

Vaira Filipsone, Kreditēšanas departamenta vadītājas vietniece aicina ģimenes ar bērniem un jaunos speciālistus, nenobīties no banku atteikumiem un noskaidrot savas iespējas izmantot valsts atbalsta programmas ģimenēm ar bērniem un jaunajiem speciālistiem mājokļa iegādei.

Lai iedrošinātu citus, viņa stāsta, par vienu trīs bērnu ģimeni, kas iegādājās māju Stopiņu novadā. Vecāki strādā privātfirmās un saņemtos ienākumus ir nolēmuši novirzīt savas mājas iegādei un remontam, nevis maksāt īres maksu, kas ir līdzvērtīga kredīta maksājumam bankā.

Otra laimīgā ģimene ir māte ar meitu, kas saņēma valsts atbalsta programmas garantiju dzīvokļa iegādei. Mamma ir valsts iestādes darbiniece, un ilglaicīgi īrēja dažādus dzīvokļus.

Plašāku informāciju par līdzfinansējuma programmām var iegūt attīstības finanšu institūcijas ALTUM vietnē, kā arī vēršoties pie PrivatBank speciālistiem. Apskatīt Amber Real piedāvāto nekustamo īpašumu var Amber Real vietnē, pieteikties kredītam - PrivatBank vietnē vai jebkurā no 11 bankas filiālēm. 

Kādu remontu var īstenot ar 3 000 EUR, 10 000 EUR un 15 000 EUR budžetu?

18.03.2019

alt
alt

Merks Silaciems - "All inclusive" vieta savas mājas celšanai Pierīgā

19.03.2019

Saistītās ziņas

alt

42% Latvijas jauniešu tuvākajā piecgadē plāno iegādāties savu mājokli

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Kā otro īpašumu kredītā Latvijas iedzīvotāji 50% gadījumu iegādājas privātmāju

alt

Seši veidi, kā uzņēmējdarbības aizdevums palīdzēs tava biznesa attīstībā

alt

SEB banka: šogad lielākais mājokļu kredītu apjoms piešķirts jūlijā

alt

Investori Baltijā - kur meklēt finanšu ieguldījumus?

alt

Vai ieguldījums nekustamā īpašumā nākotnē atmaksāsies?

alt

Alternatīvais finansējums uzņēmējiem – iespēja arī krīzes laikā

alt

EstateGuru aicina uz bezmaksas semināru tiešsaistē – alternatīvā finansējuma iespējas uzņēmējiem

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

2

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

3

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

4

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

5

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

6

Jau drīzumā "Hepsor" uzsāks jauna dzīvojamā projekta būvniecību Baložu ielā 9, Rīgā

City24 redaktora izvēle

alt

Uzsāk būvniecību jauna koncepta kvartālam "Līčukrasti" Stopiņu novadā

alt

Pārdod Ružciema pusmuižu: unikālai mājvietai vai elegantai lauku viesnīcai

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem