Pirmās ģimenes tiek pie sava mājokļa sadarbībā ar PrivatBank un Altum

Aizvadītā gada nogalē PrivatBank noslēdza līgumu ar attīstības finanšu institūciju ALTUM par sadarbību fizisko un juridisko personu finansējuma programmu īstenošanā. Martā PrivatBank izdod pirmos aizdevumus sadarbībā ar ALTUM.  Nekustamo īpašumu darījumi, Investīcijas un kredīti, PrivatBank, City24, Mājokļu tirgus, Noderīgi zināt, Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, AltumPatlaban jau divas ģimenes zina, ka, pateicoties šai PrivatBank un ALTUM sadarbībai, viņi līdz vasaras sākumam varēs iebraukt savās mājās. Līdz šim viņi īrēja, bet tad nolēma pamēģināt tikt pie savas dzīvesvietas. Tā kā viņiem nebija pietiekama kapitāla pirmajai iemaksai, lai saņemtu aizdevumu bankā, viņi iesniedza dokumentus mājokļa garantiju programmas "Mājokļu garantijas ģimenēm ar bērniem" izmantošanai, un viņu uzņēmība vainagojās ar panākumiem.

Komentē Bankas valdes locekle un Amber Real vadītāja Una Jansone: "PrivatBank uzsāka sadarbību ar ALTUM, lai ģimenēm ar bērniem un jaunajiem speciālistiem piedāvātu izdevīgus hipotekārās kreditēšanas nosacījumus. Es iesaku tiem jaunajiem speciālistiem vai ģimenēm ar bērniem, kuriem bankas uzreiz neaizdod naudu mājokļa iegādei, vērsties mūsu bankā, jo tai ir noslēgts sadarbības līgums ar Attīstības finanšu institūciju ALTUM, lai noskaidrotu savu iespēju izmantot ALTUM mājokļa garantiju programmas "Mājokļu garantijas jaunajiem speciālistiem" vai "Mājokļu garantijas ģimenēm ar bērniem"".

"ALTUM var palīdzēt jaunajiem speciālistiem vai ģimenēm ar bērniem saņemt nepieciešamo aizdevumu bankā, dodot garantiju,  tajos gadījumos, kad ir stabili un pietiekami ienākumi, lai banka izsniegtu aizdevumu mājokļa iegādei, bet nav pietiekami daudz ietaupījumu pirmajai iemaksai. ALTUM garantiju var izmantot vienu reizi. Tā ir paredzēta mājokļa iegādei, tas nozīmē, ka dārza mājas pirkšanai garantiju saņemt nevar. Amber Real portfelī ir nekustamie īpašumi, kuri atrodas gan Rīgā, gan ārpus tās robežām. Vēlos pievērst uzmanību nekustamajiem īpašumiem Liepājā un Daugavpilī, kur mēs varam piedāvāt dzīvokļus, sākot no 4000 eiro", viņa turpina.

Vaira Filipsone, Kreditēšanas departamenta vadītājas vietniece aicina ģimenes ar bērniem un jaunos speciālistus, nenobīties no banku atteikumiem un noskaidrot savas iespējas izmantot valsts atbalsta programmas ģimenēm ar bērniem un jaunajiem speciālistiem mājokļa iegādei.

Lai iedrošinātu citus, viņa stāsta, par vienu trīs bērnu ģimeni, kas iegādājās māju Stopiņu novadā. Vecāki strādā privātfirmās un saņemtos ienākumus ir nolēmuši novirzīt savas mājas iegādei un remontam, nevis maksāt īres maksu, kas ir līdzvērtīga kredīta maksājumam bankā.

Otra laimīgā ģimene ir māte ar meitu, kas saņēma valsts atbalsta programmas garantiju dzīvokļa iegādei. Mamma ir valsts iestādes darbiniece, un ilglaicīgi īrēja dažādus dzīvokļus.

Plašāku informāciju par līdzfinansējuma programmām var iegūt attīstības finanšu institūcijas ALTUM vietnē, kā arī vēršoties pie PrivatBank speciālistiem. Apskatīt Amber Real piedāvāto nekustamo īpašumu var Amber Real vietnē, pieteikties kredītam - PrivatBank vietnē vai jebkurā no 11 bankas filiālēm. 

Kādu remontu var īstenot ar 3 000 EUR, 10 000 EUR un 15 000 EUR budžetu?

18.03.2019

alt
alt

Merks Silaciems - "All inclusive" vieta savas mājas celšanai Pierīgā

19.03.2019

Saistītās ziņas

alt

Februārī sērijveida dzīvokļu cenas augušas Ogrē, Jelgavā, Salaspilī un Kauguros

alt

SEB ar 7.5 miljonu eiro aizdevumu finansē industriālā parka "Dienvidu vārti" būvniecību

alt

"SEB bankas" izsniegto mājokļa kredītu portfelis pērn pieaudzis par 5,6%

alt

Priekšrocības, iegādājoties dzīvokli ēkas būvēšanas procesā

alt

Piesaista pūļa finansējumu daudzdzīvokļu nama projektam Tukumā

alt

Papildus piešķirs 2,8 miljonus eiro Altum pirmā mājokļa iegādes programmas turpināšanai

alt

Altum jauno speciālistu mājokļu garantiju programmā piešķirta 1000.garantija

alt

Vilis Krištopans: pūļa finansējuma konceptam ir milzīga nākotne (video)

alt

Viedoklis: Kā nepārmaksāt, pērkot īpašumu

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Ko darīt svētku brīvdienās? Ielaid mājās pavasari!

2

Sestdien atvērto durvju diena Ķīpsalas projektos "Riverside Residence" un "Zundas Dārzi"

3

Spāru svētki Merks Gaiļezera namos!

4

Valmierā darbu uzsāk nekustamā īpašuma tirgus līderis SIA "Latio"

5

Baltic Investment Group vadītājs: mājas citiem būvējam tā, lai mēs paši tajās vēlētos dzīvot

City24 redaktora izvēle

alt

Ko darīt svētku brīvdienās? Ielaid mājās pavasari!

alt

Konkursā "Gada aģenti 2019" noteiks labākos nekustamā īpašuma aģentus

alt

"Green City" projektā Purvciemā lielākā daļa dzīvokļu izpārdoti; top otrā māja