Atvērto durvju diena KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidencēs - izrādīs pēdējos 9 dzīvokļus

Kārtējo reizi, esot starp vispameklētākajiem jaunajiem projektiem City24.lv rīkotajā Atvērto durvju dienu maratonā, KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences tikušas pie sešiem jauniem dzīvokļu saimniekiem un nu projektā pieejamo īpašumu skaits sarucis līdz tikai 9 dzīvokļiem. Tādējādi no kopumā projektā esošajiem 184 dzīvokļiem pārdoti jau 95%.  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Notikumi, ImmostateCilvēki novērtē Atvērto durvju dienu sniegtās iespējas aptaustīt drēbi klātienē - ja solīta tiek mājīga atmosfēra, tad īpašumā ir jāpakavējas un to jāsajūt, ja piedāvāta tiek autostāvvieta - tad tajā ir jāiebrauc un, ja attīstītājs ir pārrūpējies par krāšņu rotaļlaukumu, tad noteikti ir jāņem līdzi mazie eksperti, kas sniegs visobjektīvāko viedokli, piemēram, par to vai šūpoles šūpo pietiekami augstu. 

"Šo trešdien brauciet pie mums uzreiz pēc darba, skolas, bērnudārza vai lielveikala apmeklējuma - brauciet visintensīvākās satiksmes laikā un brauciet tā, it kā Jūs brauktu mājās! Jūs būsiet patīkami pārsteigti - lai kā un no kuras puses Jūs brauktu ar auto, sabiedrisko transportu, velosipēdu vai pat vilcienu, KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidencēs Valentīna ielā 16 Jūs nokļūsiet ātri un bez sastrēgumiem. Tam sākotnēji ir grūti noticēt, bet kad tas pārbaudīts, šaubu vairs nav - šī ir patiešām izcila atrašanās vieta. Iedomājieties - Jūs iebraucat slēgtā teritorijā, Jūsu autostāvvieta vienmēr ir brīva, turpat arī ērtas velo novietnes gan ārā, gan iekštelpās un to visu pieskata diennakts apsardze. Ir patīkami laikapstākļi un gribas pakavēties ārā? Lieliski, nav jāmeklē tuvākais parks, jo milzīga atpūtas zona sniedz drošu un komfortablu sajūtu tepat pagalmā, kur par pieaugušajiem atpūtniekiem padomāts ne mazāk kā par mazajiem. Piekritīsiet - nepavisam nav slikti kvalitatīvam jaunajam projektam tik izdevīgā atrašanās vietā, kur dzīvojamās platības iespējams iegadāties sākot no 55 000 līdz 98 000 eiro!", stāsta "IMMOSTATE" pārdošanas konsultants Jānis Mednis. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Notikumi, ImmostateNe pārāk iepriecinoša ziņa - KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidences ir tieši tik lielas cik ir un nu projektā vairs pieejami tikai 9 dzīvokļi, pārējiem no kopumā 184 dzīvokļiem trijās četrstāvu dzīvojamajās ēkās, kā arī atsevišķi stāvošajos korpusos ar terasēm, jaunie saimnieki jau ir atrasti.  

"Lieku reizi gribu uzsvērt šī projekta unikalitāti - tas ir tapis rekonstruējot bijušo tekstila un mežģīņu rūpnīcu "Rita" - pamatīgu un izturīgu ēku kompleksu ar plašām un gaišām telpām. Tas, savukārt, ir ļāvis izveidot skaistus divlīmeņu lofta tipa dzīvokļus milzīgiem logiem un griestu augstumu līdz pat 4,5 m! Šādu greznību nepiedāvās neviens no nulles celts jaunais projekts Rīgā, savukārt, citu objektu Rīgas centra tuvumā, kas būtu piemēroti līdzīgai renovācijai ir gaužām maz. Turklāt toreiz, kad rūpnīca tapa, tā atradās pilsētas nomalē, tagad, Rīgai izplešoties, Āgenskalns ir viena no centrālajām un līdz ar to arī pieprasītākajām Rīgas apkaimēm" , stāsta J. Mednis.  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Kalnciema Kvartāla Rezidences, Nekustamais īpašums, Notikumi, Immostate

 


KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidenču
 Atvērto dienu regulāri dalībnieki ir visas lielākās Latvijas bankas, kas ir vēl viens apliecinājums projekta kvalitātei un cenas atbilstībai pret īpašuma vērtību. Turklāt ir ļoti ērti uzreiz saņemt konsultāciju no bankas speciālistiem par finansējuma saņemšanas iespējām. Šoreiz, 27.martā, tie būs Swedbank pārstāvji, kas laikā no plkst.16.30 līdz plkst.20.00 visiem interesentiem, kuri būs izlēmuši izmantot iespēju klātienē apskatīt vēl atlikušos 9 dzīvokļus KALNCIEMA KVARTĀLA Rezidencēs, sniegs informāciju par iespējamo finansējumu. Starp citu, joprojām spēkā ir marta īpašais piedāvājums, kas atlikušo dzīvokļu tā jau pievilcīgās cenas padara vēl īpašākas.

 

Bonava Latvija attīstīs ilgtspējīgas urbānā dzīvesstila mājvietas VEF apkaimē

25.03.2019

alt
alt

Uzsākta dzīvokļu rezervācija "Mežaparka Rezidences" otrajā un trešajā mājā

27.03.2019

Saistītās ziņas

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

"Liepziedu" atvērto durvju dienas novembrī

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

CITY24.LV MĒNEŠA PROJEKTS: "Zelta Rasa" Mārupē

2

Sagaidi Jauno gadu savās jaunajās mājās - izvēlies Saliena Park Apartments un sāc tajās dzīvot tūlīt!

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

MĒNEŠA PROJEKTS! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais nams

5

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

6

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

alt

Piedāvājums darītājiem: īpašums Aiviekstes upes krastā lauksaimniecībai un lauku tūrismam

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"