Nosauks gada labākās būves Latvijā

28. martā pulksten 16.30 Pasaules tirdzniecības centrā "Rīga" Elizabetes ielā 2, Rīgā sāksies skates "Gada labākā būve Latvijā 2018" uzvarētāju apbalvošana. 26 būvindustrijas sabiedriskās organizācijas, industrijas pārvaldes institūcijas un augstskolas paziņos labākās būves Latvijā, kuras nodotas ekspluatācijā 2018. gadā. 28. marts būvniecības nozarei tradicionāli būs "Būvniecības diena", kura šogad notiks Pasaules tirdzniecības centrā "Rīga". Nekustamais īpašums, Būvniecība, City24, Notikumi, Latvijas Būvnieku asociācija, Jaunie projektiProminenta žūrija, kuras sastāvā ir būvindustrijas sabiedrisko organizāciju, industrijas pārvaldes institūciju un augstskolu izvirzīti 42 praktiķi un mācībspēki, pēc skates trīs kārtām - iesniegto dokumentu analīzes, objektu novērtēšanas dabā un finālistu prezentācijām - ir izlēmuši, kuras ir  2018. gadā ekspluatācijā nodotās labākās būves Latvijā. Labāko būvju pasūtītāju, projektētāju un būvnieku godināšana ir publisks pasākums, kas pieejams ikvienam interesentam par būvniecību. 

Skates finālam tika izvirzītas 44 būves. Finālistu prezentācijas no uzstāšanās RTU Arhitektūras fakultātē un būvju attēli ir skatāmi skates "Gada labākā būve Latvijā 2018" mājas lapā.

"Būvniecības diena" 28. martā sāksies pulksten 9.30 ar starptautisku konferenci par drošu un kvalitatīvu būvniecību "Būvniecība. Kvalitāte. Drošība. Inovācijas", kurā Latvijas un ārvalstu būvnieki, būvmateriālu ražotāji, projektētāji un inženieri dalīsies pieredzē. Konference ir veltīta aktuāliem būvniecības industrijas jautājumiem. Akcents tiek likts uz būves informācijas modelēšanu jeb BIM. Konferencē uzstājas divpadsmit nozares eksperti no Latvijas un ārzemēm, tai skaitā Lietuvas būvnieku asociācijas prezidents, Lietuvas Rūpnieku konfederācijas viceprezidents, Sabiedrības "Skaitmenine statyba" direktors Dalius Gedvilas, kurš iepazīstinās ar Lietuvas būvnieku pieredze ieviešot digitālas tehnoloģijas, Latvijas Būvkonstruktoru projektētāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Normunds Tirāns, kurš dalīsies pieredzē par kvalitatīvu un inovatīvu būvkonstrukciju projektēšanu, "PERI, BIM Kompetences centra" pārstāvis Dominiks

Kasts no Vācijas, kurš ir eksperts veidņu un sastatņu sistēmu integrācijā BIM projektos. Konference notiek latviešu un angļu valodā. Žurnālistiem, piesakoties pa e-pastu: gadabuve@gmail.lv, konferences apmeklējums ir bez maksas. Pieteikšanās iespēja un papildu informācija ir skates "Gada labākā būve Latvijā 2018" mājas lapā.

Skati "Gada labākā būve Latvijā 2018", kura notiek jau 21.reizi, organizē būvindustrijas sabiedriskās organizācijas sadarbībā ar Būvniecības valsts kontroles biroju, VAS "Valsts nekustami īpašumi", Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, RISEBA FAD, Biznesa augstskolas "Turība" Komunikācijas fakultāti, nozares žurnālu "Būvinženieris".

Konference un skate "Gada labākā būve Latvijā 2018" notiek, pateicoties ģenerālsponsoram PERI un sponsoriem: BIM Solutions, Hilti, Ramirent, Saint Gobain, Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociācija, Mapei, MikroKods un Valsts nekustamie īpašumi. 

Skates informatīvie atbalstītāji: "Latvijas Avīze", "RīgaTV24", žurnāls "Būvinženieris", LETA, Nozare.lv, City24.lv, building.lv, būvlaukums.lv, abc.lv, būvbāze.lv. 

Papildu informācija pa tālruni 67 22 85 84 vai e-pastu: gadabuve@gmail.com.

 

Jauns dzīvokļu piedāvājums Aleksandra Čaka ielā 46: aicina uz atvērto durvju dienu

27.03.2019

alt
alt

Ekspluatācijā nodots atjaunotais vēsturiskais nams Rīgā, A. Briāna ielā 4

28.03.2019

Saistītās ziņas

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

"Green City" kļuvis par vienu no atzītākajiem jauno mājokļu projektiem Purvciema apkārtnē

alt

Vai pēdējā pusgada notikumi ir ieviesuši izmaiņas vērtēšanas pakalpojumu sniegšanā?

alt

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

alt

Kuru mājokli izvēlēties: standarta, luksusa vai komforta klases?

alt

Gudri pirkts mājoklis: pērciet īpašumu ar perspektīvu!

alt

Interese par īpašumu pirkšanu saglabājas augsta; pircēji kļuvuši mērķtiecīgāki un zinoši

alt

"Baltic Sotheby’s International Realty": jau 10 gadus globālā zīmola Sotheby’s kvalitātes zīmē

alt

Jaunajā projektā Strēlnieku ielā 4b atklāti divi DEMO dzīvokļi. Iespēja pirkt vai īrēt!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

2

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

3

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

4

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

5

"Green City" kļuvis par vienu no atzītākajiem jauno mājokļu projektiem Purvciema apkārtnē

6

Madonā, Jelgavā, Smiltenē un citur: privātmājas ar samazinātu cenu

City24 redaktora izvēle

alt

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

alt

Madonā, Jelgavā, Smiltenē un citur: privātmājas ar samazinātu cenu

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?