Jaunie projekti Teikā - pieprasītā "Jaunā Teika" un svaigākais jaunums "Pagalms 2.0"

Viena no respektablākajām un rīdzinieku iecienītākajām Rīgas apkaimēm ir Teika. Šis zaļais, mūsdienīgais dzīvojamais rajons, kam draudzīgi piekļaujas pilsētas centrs un Biķernieku mežs, pilsētnieku, tajā skaitā arī mājokļu meklētāju interesi, saistījis jau kopš tā pastāvēšanas pirmsākumiem. Šobrīd Teika uzņem jaunus apgriezienus un Rīgas apkaimju stāstos savu vārdu ieraksta ar moderniem jaunajiem projektiem un vērienīgiem nākotnes attīstības plāniem. Teika kļuvusi par moderno pilsētas epicentru - šeit ir mūsdienīgi biroji, dzīvojamās mājas, nozīmīgas kultūras iestādes un vēl un vēl.  Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Redaktora izvēle, Hanner, Bonava Latvija, Pagalms 2.0, Jaunā TeikaTeika ir viena no jaunākajām Rīgas apkaimēm, un, kas interesanti, ilgus gadus tā bija Rīgas pilsētas daļa, kurai nebija nosaukuma. Pie sava vārda tā tika, pateicoties arhitektam Teodoram Hermanovskim, pēc kura veidotā projekta 1937. gadā Zemitāna laukumā 2 tika uzcelts un atvērts moderns platekrāna kinoteātris. 

Tieši Teikas apkaime ir mājvieta vairākiem ievērojamiem uzņēmumiem, kurus ne viens vien atminas un ar labu vārdu piemin arī mūsdienās - 1932. gadā dibinātā Valsts elektrotehniskā fabrika jeb VEF, kas līdz pat tās pastāvēšanas beigām 90. gados ražoja, šķiet, it visu, kas bija aktuāls un nepieciešams - radio, telefonus, fotoaparātus, kabatas lukturīšu baterijas, automašīnas un pat sporta lidmašīnas. Apkaimē darbojās arī citi zināmi uzņēmumi, piemēram, Rīgas vagonbūves rūpnīca "Vairogs", velosipēdu ražotne "Ērenpreiss", "Vidzemes maiznīca" un citi.Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Redaktora izvēle, Hanner, Bonava Latvija, Pagalms 2.0, Jaunā Teika Blakus Brīvības ielai, aiz atjaunotās VEF Kultūras pils stalti slejas vairāku daudzstāvu māju komplekss, ko rotā uzraksts "Jaunā Teika". Šeit top vērienīgs, uz mūsdienu cilvēka vajadzībām, pašsajūtu un izaugsmi balstīts dzīvojamais un biroju kvartāls, kas pamazām iekaro popularitāti rīdzinieku vidū un kļūst par jaunu vietu, ar ko asociēt Teiku un kur satikt sen neredzētu cilvēkus, izbrīnā sveicinoties: "Tu arī te?!"

Jaunās Teikas koncepts veidots, godinot to, kas šeit vēsturiski ir radīts, un no jauna to ierakstot elitārās apkaimes vēsturē. Ne velti, šeit esošajām un topošajām biroja ēkām doti vēsturiski nozīmīgie vārdi "Valters", "Ausma" un "Teodors". Līdz 2020. gadam tiks pabeigti vēl pēdējie plānotie nami, kuros, rūpējoties par rajonā dzīvojošo un strādājošo ērtībām, būs nodrošinātas telpas arī bērnudārzam, sportam, medicīnas centram un lielveikalam. Apskatīt vairāk!Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Redaktora izvēle, Hanner, Bonava Latvija, Pagalms 2.0, Jaunā Teika Teikas apkaimē viens no svaigākajiem jaunumiem ir topošais projekts "Pagalms 2.0". Projekts atbildīs jaunākajām mūsdienīgas un ilgtspējīgas pilsētvides tendencēm. Tajā paredzētas plašas labiekārtotas zaļās teritorijas, koplietošanas dārzu zona, laukumi sporta aktivitātēm, ērta, līdz 6m plata divvirzienu kustības iebraukšana autostāvvietās. Ēku būvniecībā izmantoti videi draudzīgi materiāli, teritorijā pieejams komposts bioloģisko atkritumu savākšanai un izveidota ilgtspējīga lietus ūdeņu apsaimniekošana.

Mājokļu projekts "Pagalms 2.0" atradīsies Turaidas ielā 4, starp Gaisa un J.Zemitāna tiltu, un to veidos trīs piecu stāvu nami ar 189 jaunām, plašam iedzīvotāju lokam pieejamām mājvietām. Apskatīt vairāk!

IEPAZĪSTI VISAS SAVAS PILSĒTAS APKAIMES UN UZZINI PAR JAUNĀKAJIEM MĀJOKĻU PIEDĀVĀJUMIEM TAJĀS! APSKATĪT APKAIMES!

 

Ar renovētiem mājokļiem bagātais Rīgas centrs: Bibliotēkas nams, Barona Rezidence, Grīziņkalna Republika un citi!

03.04.2019

alt
alt

Ilgi gaidītie un šobrīd plaši pieprasītie - jaunie projekti Purvciemā!

03.04.2019

Saistītās ziņas

alt

Jaunums tirgū! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais projekts

alt

Ilgi gaidīts jaunums Purvciemā: dzīvojamais projekts "Safrāns"

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

alt

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

2

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

3

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

4

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

5

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums