Ilgi gaidītie un šobrīd plaši pieprasītie - jaunie projekti Purvciemā!

Par Purvciemu, Rīgas apkaimi, kura robežojas ar Teiku, Mežciemu, Dreiliņiem, Pļavniekiem, Dārzciemu un Grīziņkalnu, pastāv visdažādākās leģendas un nostāsti. Purvciems pēdējos gadu desmitos ir bijis pieprasīts dzīvojamais rajons, kas vēl aizvien turpina attīstību un jau drīzumā kļūs ar jaunām dzīvojamajām ēkām bagātāks. Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Pūces iela 19, Redaktora izvēle, Green City, Bonava Latvija, YITMūsdienu Purvciema lielāko daļu aizņem dzīvojamā apbūve - 48% no visas apkaimes teritorijas jeb 241 hektāru. Pārsvarā tie ir daudzstāvu dzīvojamie nami, taču apkaimes dienvidu pusē atrodas nelieli savrupmāju kvartāli. Krietni mazāku apkaimes daļu aizņem koki, krūmāji, pļavas - tikai 3,4 hektārus, taču arī daudzstāvu māju iekšpagalmos ir gan apstādījumi, gan bērnu laukumi. Pārējo rajona platību aizņem automaģistrāles, ceļi un sabiedriskās būves.

No infrastruktūras viedokļa Purvciems ir izteikts guļamrajons - šeit neatrodas plašas, sabiedrībai nozīmīgas ēkas vai izklaides vietas, toties tas ir nodrošināts ar plašu sabiedriskā transporta klāstu, kas savukārt aizvedīs uz tuvākiem un tālākiem Rīgas rajoniem un vietām - uz darbu un izklaidēm. Interesanti, ka Rīgas domei attiecībā uz rajonu plāni ir lieli - Rīgas teritorijas plānojums līdz 2030. gadam paredz, ka Purvciems iegūs ilgi gaidītās tramvaja līnijas, jaunus veloceliņus un "Lidl" veikalu.

Nu jau vairākus gadus Purvciems nav tikai padomju ēku apkaime - šeit pēdējo desmit gadu laikā ir tapuši vairāki jaunie projekti, un tie turpina attīstīties. Jāteic gan, ka pieprasījums pēc Purvciema dzīvokļiem ik gadu mēreni krītas. Ar ko tas saistīts? Tas varētu būt skaidrojams ar būtisku jauno, kvalitatīvo projektu piedāvājumu trūkumu šajā citādi pieprasītajā Rīgas rajonā. Taču situācija pamazām mainās un tiem, kas Purvciemā jau sen gaidījuši jaunos projektus - būs, no kā izvēlēties. Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Pūces iela 19, Redaktora izvēle, Green City, Bonava Latvija, YITLaba izvēle būs projekts Green City, Stirnu ielā 38B. Tā būs daudzdzīvokļu dzīvojamā ēka ar pagalmu, kur īpaša uzmanība tiek pievērsta apkārtējās vides labiekārtošanai un apzaļumošanai, rekreācijas zonas izveidei. Ēkā kopā būs 100 dzīvokļi. Ēkas puspagraba stāvā un arī virszemē būs auto stāvvietas. Iekšpagalmā tiks ierīkots bērnu rotaļu laukums ar rotaļu iekārtām un sporta laukums ar basketbola grozu. Apskatīt vairāk!Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Pūces iela 19, Redaktora izvēle, Green City, Bonava Latvija, YITTāpat arī  viens no Purvciema jaunajiem vaibstiem būs jaunais projekts Pūces ielā 19. To veido 5 stāvus augsta dzīvojamā ēka ar 65 dzīvokļiem. Jauno mājas iemītnieku labsajūtai, katrā dzīvoklī būs izplānots balkons un individuāla noliktavas telpa mājas pagrabstāvā, kur novietot ikdienā neizmantotās mantas, lai atbrīvotu telpu dzīvojamā zonā. Pirmā stāva dzīvokļu īpašniekiem būs iespēja izbaudīt privātā dārziņa burvību.

Piemājas teritorija tiks labiekārtota ar piknika zonu - lapenīti, 2 bērnu rotaļu laukumiem, kuri tiks pielāgoti dažādām vecuma grupām un atpūtas zonām ar soliņiem. Pagalmā paredzēta vieta virszemes autostāvvietām, kā arī tiks piedāvātas dažas virszemes autostāvvietas zem nojumes. Apskatīt vairāk!

IEPAZĪSTI VISAS SAVAS PILSĒTAS APKAIMES UN UZZINI PAR JAUNĀKAJIEM MĀJOKĻU PIEDĀVĀJUMIEM TAJĀS! APSKATĪT APKAIMES!

 

Jaunie projekti Teikā - pieprasītā "Jaunā Teika" un svaigākais jaunums "Pagalms 2.0"

03.04.2019

alt
alt

Klusā centra jūgendstila pērles papildina jauni un mūsdienīgi mājokļu projekti

03.04.2019

Saistītās ziņas

alt

Izrādīs pašus svaigākos "Jaunās Teikas" dzīvokļus

alt

TOP 3 populārākās Rīgas apkaimes pēc dzīvokļu darījumu skaita: Purvciems, Teika, Centrs

alt

Laužam mītus: cik sarežģīti saņemt bankas finansējumu privātapbūves zemes iegādei?

alt

Atklāj karstākos mājokļu piedāvājumus un laimē brīvdienas ÖÖD stikla mājā Igaunijā

alt

Pozitīvas pārmaiņas Imantā: Anniņmuižas bulvārī top jauni un pievilcīgi mājokļi

alt

Kādus jaunos mājokļus piedāvā RĪGAS CENTRS?

alt

ĀGENSKALNS, KLĪVERSALA, ĶĪPSALA - apkaimes, kas pieprasa augstākā līmeņa mājokļu projektus

alt

Iepazīsties ar "Kvartāls 5/26" Avotu ielā: jauni dzīvokļi un īpaši piedāvājumi!

alt

Atklāj dzīvošanas iespējas JŪRMALĀ - apskati karstākos mājokļu piedāvājumus!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Iegādei pieejama vēsturiska pērle Rožu laukumā Cēsīs: "Konrāda nams"

2

MĀJAS Ādažos, Dreiliņos, Baltezerā, Salaspilī un citur – nāc uz Atvērto durvju dienu!

3

Īpašās Atvērto durvju dienās klātienē varēs apskatīt privātmājas un zemes

4

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

5

VNĪ piedāvā iegādāties Teteru namu, saglabājot Okupācijas muzeja ekspozīciju

6

Durvis vērs šarmantas privātmājas Daugavas kreisā krasta apkaimēs

City24 redaktora izvēle

alt

Mājokļa iegādes izmaksas, par ko pircēji mēdz piemirst

alt

Vai ieguldījums nekustamā īpašumā nākotnē atmaksāsies?

alt

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes