Gudra alternatīva ekskluzīvajiem Rīgas Klusā centra dzīvokļiem

Jaunus vaibstus tuvākā gada laikā iegūs Ganību dambis. Nekustamo īpašumu attīstītājs "Bonava Latvija" šeit realizēs jaunu dzīvojamo projektu - trīs piecu stāvu mājas, piedāvājot 133 jaunus un pārdomātus dzīvokļus, kas būs gudra alternatīva tiem, kuri vēlas dzīvot  klusajā centrā, taču nav ar mieru pārmaksāt. Turpat netālu no galavaspilsētas pieprasītā rajona, bet par pieejamām cenām, nezaudējot augstus kvalitātes standartus un ideju, ka visa centrā ir cilvēks un viņa vajadzības ērtai, mūsdienīgai un estētiskai dzīvei galvaspilsētā.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Redaktora izvēle, Bonava LatvijaRīgas daļa, kur atradīsies jaunais projekts, arvien attīstās un kļūst par modernu un ērtu dzīvesvietu pilsētniekiem, kuriem ikdienas darbi veicami centrā, bet vakarus un brīvdienas patīk pavadīt mierīgā un komfortablā vidē. 

Ne mazāk svarīgi, ka šeit iedzīvotājiem ir pieejamas visas centra nodrošinātās priekšrocības, jo ikdienā nepieciešamais - izglītības un ārstniecības iestādes, izklaides, sporta un iepirkšanās centri ir pāris minūšu attālumā, turp dodoties ar kājām, automašīnu vai izmantojot daudzveidīgo sabiedriskā transporta tīklu. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Redaktora izvēle, Bonava Latvija Vairāk par gaidāmo projektu:

Plašākas telpas - mājokļos plašuma un gaišuma sajūtu radīs lielie logi un augstie griesti - dzīvojamo telpu augstums sasniegs gandrīz trīs metrus. 

Siltās grīdas - siltums mājoklī tiks nodrošināts ar apsildāmo grīdu palīdzību. Šāds risinājums dos vairāk brīvas telpas, ko citkārt aizņem radiatori. Ņemot vērā, ka visiem dzīvokļiem būs plaši balkoni ar durvīm, kas veramas uz abām pusēm, brīvā zona pie logiem balkonus ļaus ērti izmantot dzīvojamās platības paplašināšanai.  

Koplietošanas jumta terase - tā atradīsies nama 5. stāvā un būs pieejama visiem mājas iedzīvotājiem. Ēku jumtus ir plānots labiekārtot, veidojot dažādas zonas darbam un atpūtai. 

Personīgās mantu glabātuves - lai dzīvojamās zonas neapgrūtinātu ar liekām mantām,  dzīvokļu īpašnieki varēs izmantot personīgo mantu glabātuvi pagrabstāvā, kas būs iekļauta dzīvokļa cenā. 

Apzaļumotas auto stāvvietu nojumes - katram dzīvoklim teritorijā paredzēta arī auto stāvvieta.  Interesanti, ka auto stāvvietu jumti būs apzaļumotas ar mūžzaļiem augiem, kas pildīs gan estētisku, gan praktisku funkciju. 

Daudzveidīgas atpūtas iespējas un kaimiņu kopābūšana - namu pieguļošajā teritorijā būs vairākas brīvā laika izmantošanas iespējas gan lielākiem, gan mazākiem māju iedzīvotājiem, veidojot gan aktīvās, gan klusās atpūtas zonas. Piemēram, vienā no rotaļu laukumiem jaunākajiem bērniem paredzēta smilšu kaste un interaktīvi, attīstoši paneļi, bet otrā laukumā vecākajiem bērniem - iekārtas, kas attīsta fizisko sagatavotību. Dažas no atpūtas zonām būs aprīkotas ar lielizmēra soliņiem jeb zviļņiem, ko savai atpūtai varēs izmantot jaunieši, kuriem rotaļu laukums vairs nav aktuāls. Jaunieši varēs izpausties arī īpaši veidotajā vingrošanas zonā jeb multifitnesa stacijā. 

Savukārt, piknika zona ar koplietošanas grilu un piknika galdu būs piemērota gan ģimenes svinībām, gan kaimiņu kopā sanākšanai. Kas svarīgi, piknika galdi un atpūtas elementi būs izvietoti tā, lai vecākiem atrodoties šajās atpūtas zonās, ir iespēja pārredzēt bērnu rotaļu laukumus.

Pārdomāts pagalma zonējums - ainavu arhitekti īpaši domājuši par pagalma zonējuma izveidi - apstādījumi (vienas no tām - augstās graudzāles) māju pieguļošo teritoriju sadalīs vairākās pārdomātās zonās, lai katra pagalma daļa veiksmīgi pildītu savu funkciju un netraucētu viena otrai. Piemēram, pie ēku ieejām plānotas noslēgtākas zonas, kas paredzētas tikai konkrētā korpusa iedzīvotājiem. Graudzāles kā galvenais apzaļumošanas akcents izvēlētas, lai veidotu vienotu ideju un turpinātu Ganību dambja identitāti, asociējot ar vēsturisko ideju par ganībām un pļavām.   Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, Mājokļu tirgus, Redaktora izvēle, Bonava Latvija Projekts tiks attīstīts vairākās kārtās, uzbūvējot trīs četru un piecu stāvu mājas, ar kopumā 133 dzīvokļiem, platībā no 44m2 - 84 m2. Dzīvokļu rezervācijas tiks uzsāktas jau drīzumā.  

Vairāk informācijas par projektu, dzīvokļiem un iespējām tos iegādāties, Bonava Latvija mājas lapā. 

Dzīvo Mārupē! Piedāvājumā: projekts Zelta Rasa un Mārupes Nami

05.04.2019

alt
alt

Rīgas zirgu tramvaja depo kļūs par modernu biroju ēku

08.04.2019

Saistītās ziņas

alt

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

alt

Video: moderns finansējuma risinājums jaunam dzīvojamajam rajonam Rīgā

alt

Īres dzīvokļi, kur neviens vēl nav dzīvojis: jaunais projekts "Ezerpaka Nami" pie Mežaparka

alt

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Uzsākti remontdarbi ēkā Raiņa bulvārī 25, Rīgā

alt

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

alt

Kā izskatās paraugdzīvoklis projektā "Ķīpsalas Horizonti"?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

2

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

3

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī

4

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi LABAJĀ KRASTĀ: Purvciemā, Ķengaragā, Mežciemā un citur

5

Jauns, uzlabots plānojums trīsistabu dzīvokļiem "Merks Gaiļezera namos"

6

Hepsor pirmajā attīstītajā projektā Rīgā, Baložu ielā 7 pārdoti visi dzīvokļi

City24 redaktora izvēle

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi KREISAJĀ KRASTĀ: Imantā, Dzirciemā, Āgenskalnā, Zasulaukā un Šampēterī