Atvērto durvju diena: renovētajā namā Valdemāra ielā 69 īpašniekus gaida jauni dzīvokļi

Pašā Rīgas centrā, Kr.Valdemāra ielā 69, atjaunots viens no iespaidīgākajiem jūgendstila novirziena - nacionālā romantisma namiem. Vēsturiskajā īres namā, kas piedzīvojis renovāciju, jaunus iemītniekus gaida ap 50 dzīvokļu. Tos klātienē varēs apskatīt Latio "Atvērto durvju dienā" sestdien, 13.aprīlī no plkst.10.00 - plkst.16.00. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Valdemāra 69, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, LatioSešu stāvu dzīvokļu nams Kr.Valdemāra ielā, kas atrodas kvartālā starp starp Bruniņieku, Sporta ielu, Vesetas un Zaubes ielu, ir daļa vienam no lielākajiem un iespaidīgākajiem nacionālā romantisma apbūves ansambļiem Rīgā, kurā ietilpst slavenā arhitekta Eižena Laubes ēka uz Kr.Valdemāra un Sporta ielas stūra, kuru papildina trīs ēkas (Kr. Valdemāra ielā 69, 71 un 73), kas tapušas pēc arhitekta Aleksandra Vanaga projekta. Šī kvartāla ansambļa akcents ir tā siluets: katrs ielas stūris ir atšķirīgs, ar tornīšiem un vējrādītājiem, bet ēkā Kr.Valdemātra un Zaubes ielas stūrī skaidri nolasāms latviešu rijas siluets.

Nams Kr.Valdemāra ielā 69 ir celts 1909. gadā. Tā arhitekts - Aleksandrs Vanags - ir viena no spilgtākajām personībām Rīgas arhitektu plejādē, kura 20. gs. sākumā veidoja pilsētas centra raksturīgo seju. Gan nams Kr.Valdemāra ielā 69, gan arī tam līdzās esošie atšķiras ar monumentālu cēlumu un stāviem jumtiem. Īpaša vērība veltīta īstu, dabisku būvmateriālu lietojumam ēku ārējā apdarē. Granītā izcirstajam balstam ieejas portālā Kr. Valdemāra ielā 69 ir tautas koka celtniecībā izplatītu stabu forma, kuru papildina iespaidīgi erkertipa logi, skaists, fakturēts apmetums, kas mijas ar gludām plaknēm, fasādes dekori - ornamenti tautiskā garā un mozaīkflīzītes, kā arī jumta tornīši ar vējrādītājiem.   Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Valdemāra 69, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, LatioIepriekš namā Kr.Valdemāra ielā 69 atradās Latvijas Universitātes dienesta viesnīca un bibliotēka. Pēc ēkas renovācijas, kuras gaitā tika atjaunota nama fasāde, kāpņutelpas un komunikācijas, namā izveidoti ap 50 vienas līdz četru istabu dzīvokļi no 14 m² līdz 91 m² platībā. Nama fasādes pusē esošie erkerveida logu izvirzījumi un to īpatnējā, trapecveida forma veido interesantu, oriģinālu dzīvokļa plānojumu. Griestu augstums dzīvokļos - vidēji 2,9 m. Dzīvokļi jaunajiem iemītniekiem tiek piedāvāti ar pelēko apdari - nākamie to saimnieki paši varēs izvēlēties dzīvokļu interjeru un apdares materiālus, lai varētu iekārtot mājokli atbilstoši savām vēlmēm. Dzīvokļa vidējā cena ir 1700 eiro/m².  Jaunajiem dzīvokļu īpašniekiem ir iespējams iegādāties arī mantu novietni pagrabstāvā (400 EUR/m²).

Ēkā atjaunoti visi inženiertehniskie tīkli: ūdensvads, kanalizācija, elektrība, apkure.  Katram dzīvoklim uzstādīti individuāli siltuma skaitītāji, pieejama pilsētas apkure. Renovācijas darbu ietvaros otru dzīvi piedzīvojusi skaistā kāpņutelpa, kurā saglabāts vēsturiskais interjers: atjaunotas oriģinālās koka durvis, vēsturiskās grīdas flīzes stāvos un metāla kalumu margas ar koka lenteri. Fasādes mājā atjaunots arī nacionālā romantisma stilā ieturētais griestu gleznojums pirmajā stāvā. Namu apsaimnieko "Latvijas namsaimnieks", un apsaimniekošanas maksa ir 0,55 EUR/m² + PVN. Nama iemītniekiem pieejams arī labiekārtots, bruģēts pagalms, kurā ir veloturētāji.Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Valdemāra 69, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, Latio
Nams Kr.Valdemāra ielā 69 atrodas izcilā vietā: ne tikai izglītības un kultūras iestādes ir rokas stiepiena attālumā, bet arī aktīvākas un laiskākas atpūtas iespējas. Turklāt blakus - Skolas, Bruņinieku un Kr.Valdemāra ielu posmā, kur atradusies  kādreizējā Rīgas vecākā alus darītava "Kimmel", kas dibināta 1815.gadā, tiks izveidots  jauns, mūsdienīgs biznesa kvartāls, kurā senās, vēsturiskās ēkas ar unikālajiem, kultūras mantojuma sargātajiem alus pagrabiem, papildinās mūsdienīga arhitektūra.

"Kimmel kvartālā" 50 000 m² platībā piedāvās būtiskākās pilsētas ērtības mūsdienu darba vietām, piemēram, līdztekus birojiem taps arī konferenču centrs, būs plaša sabiedriskās ēdināšanas zona, fitnesa centrs, viesnīca, bērnudārzs un daudzas citas ērtības, kas nodrošinās nepieciešamo komfortu biroja darbiniekiem, kā arī citiem apmeklētājiem. 

Elīna Dūce, "Latio" nekustamo īpašumu darījumu vadītāja: "Dzīvokļus Kr. Valdemāra ielā 69 izvēlas divu iemeslu dēļ: vieni - kā savu dzīvesvietu aktīvajā Rīgas centrā, otri saskata labu potenciālu savām investīcijām ilgtermiņā, sagatavojot dzīvokļus izīrēšanai, jo tuvumā jaunradītās un topošās darba vietas - kā piemēru varu minēt biroju ēku "Place Eleven" un "Kimmel kvartālā", kas noteikti radīs stabilu īres dzīvokļu pieprasījumu šajā vēsturiskajā namā. Ģimenēm ar bērniem būs svarīgi, ka līdzās ir vairākas labas skolas - Rīgas 49.vidussskola, Hanzas vidusskola, Franču licejs, un bērnudārzi."

"Blakus renovētajam namam ir arī koncertu un sporta pasākumu norises vieta "Arēna Rīga", Olimpiskais centrs, kurā notiek dažādas sporta nodarbības un ir pieejams peldbaseins, kā arī dažnedažādas kultūras un mākslas pasākumu vietas: jaunais radošo industriju kvartāls "Sporta 2", kur meklējama kopstrādes vieta jaunuzņēmumiem "TechHub Riga", Slow Food  tirdziņi un "kim?" Laikmetīgās mākslas centrs. Tepat piecu minūšu gājiena attālumā ir kafejnīca - kultūras telpa "Autentika",  kur var ne tikai izbaudīt gardu maltīti, bet arī atklāt kādu mazāk dzirdētu mūziķi. Desmit minūšu gājiena attālumā ir Karla fon Stricka villa un klubs "Piens". Tepat ir arī plašas iespējas teātra cienītājiem: Dailes teātris, Jaunais Rīgas teātris, Karaliskais improvizācijas teātris. Citiem vārdiem sakot: radošās industrijas šeit mutuļo visapkārt un ir labi būt to epicentrā, jo 21. gadsimta stāsts ir par iedvesmu un idejām!", turpina E.Dūce. 

Dzīvokļa īpašums namā Kr.Valdemāra ielā 69 - iedvesmojoša vieta pilsētas dinamikas un vēsturiskā šarma cienītājiem!

 

Bonava Latvija uzsāk jaunā tipa namu attīstīšanu projektā Dreilinga mājas

09.04.2019

alt
alt

Lieldienu "Lielais Loms" Rīgas centra projektos: īpaši piedāvājumi dzīvokļiem un virtuvēm

09.04.2019

Saistītās ziņas

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

"Liepziedu" atvērto durvju dienas novembrī

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

alt

Renovēts nams Krišjāņa Barona ielā 30 - lieliska dzīvesvieta īsteniem pilsētniekiem!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

2

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

3

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

4

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

5

Ērtas un gudras mājas īsteniem pilsētniekiem - jaunais projekts "Tīnūžu 1A" Pļavniekos

6

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Mēbeļu iegāde internetā: veiksmīgas iepirkšanās ceļvedis