Īpašumi, kurus grūti pārspēt: Jūrmalas jaunās un senās pērles

Jūrmalu saucam par Latvijas kūrortpilsētu un tā saistās ar laiskām atvaļinājuma un brīvdienu epizodēm sakoptajā un uzpasētajā pludmalē, kā arī, ar virkni ekskluzīvu un dārgu īpašumu, kas rindojas tuvāk un tālāk no jūras krasta. Tāpat, arī ar ikvasaras plašo kultūras programmu, ko bauda jūrmalnieki un tās viesi. Jūrmala kā kūrortpilsēta nedzīvo vien ļaužu runās, bet  oficiāli ir par tādu atzīta - Jūrmala ir vienīgā kūrortpilsēta Latvijā un pirmā Latvijas pilsēta, kas uzņemta Eiropas Kūrortu asociācijā.  Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, Rīgas 51, City24, Mājokļu tirgus, KADO KARIM, Nekustamais īpašums, R.Evolution, SEB banka, Villa Milia, Redaktora izvēlePilsētas platība ir 100 km², pēc platības tā ir otra lielākā Latvijas pilsēta aiz Rīgas. Jūrmalu no divām pusēm ieskauj ūdens - Lielupe un 24 kilometru garais Rīgas jūras līcis.  

Pēc jaunākajiem datiem, iedzīvotāju skaits Jūrmalā ir 57 145 (01.01.2019., Pilonības un migrācijas lietu pārvaldes dati). Iespējams, tieši jūras un dabas klātesamība un sakoptā vide ir tā, kas cilvēkus vilināt vilina uz Jūrmalu. Tomēr, Jomas iela un ekskluzīvās villas ap pilsētas centru ir tikai maza daļiņa no Jūrmalas. 

Kā liecina Jūrmalas domes apkopotā informācija, 1920. gadā apdzīvotās vietas Buļļus (Lielupi), Bilderliņus (Buldurus), Edinburgu I un II (Dzintarus), Majorus, Vecdubultus un Jaundubultus, Karlsbādi (Mellužus), Asarus un Valtermuižu apvienoja Rīgas Jūrmalas pilsētā. 1946. gadā Rīgas Jūrmalu iekļāva Rīgas pilsētas sastāvā kā Jūrmalu rajonu, kam 1949. gadā pievienoja arī Priedaini. Apvienojot Jūrmalas rajonu, Ķemeru un Slokas pilsētas, 1959. gada 11. novembrī izveidoja kūrortpilsētu Jūrmalu.

Jūrmala var lepoties ar kuplu skaitu Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu. Pilsētā veiksmīgi līdzās pastāv pagājušā gadsimta sākumā celtās koka ēkas ar mūsdienīgo arhitektūru. Kā liels plus jebkurai sabiedriskajai un dzīvojamai ēkai ir Jūrmalas attīstītā infrastruktūra un labiekārtota vide. 

Pēdējā laikā Jūrmalas nekustamo īpašumu tirgu veiksmīgi papildinājuši arī jaunie projekti, kas, cienot vēsturiskās vērtības un tā laika arhitektūras/ dizaina tendences, cienīgi stāv līdzās senākajiem namiem un veiksmīgi iekļaujas to ansamblī.  Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, Rīgas 51, City24, Mājokļu tirgus, KADO KARIM, Nekustamais īpašums, R.Evolution, SEB banka, Villa Milia, Redaktora izvēle Kā vienu no redzamākajiem un zināmākajiem var minēt projektu Rīgas ielā 51. Pašā Jūrmalas centrā - Dzintaros, Rīgas ielā 51, gleznainā, klusā vietā priežu un egļu ielokā pieejams četrstāvu dzīvojamais komplekss "RIGAS 51", kur kopumā izvietoti 36 mājīgi dzīvokļi un savrupa māja. Tā ir klusa un mierīga vieta, turpat priežu mežš un svaigais jūras gaiss, pāri ceļam - Bulduru dendroloģiskais parks. Pāris minūtes ar kājām un jau paveras iespēja būt Jūrmalas centrā uz slavenās Jomas ielas promenādes, Dzintaru koncertzāles, kafejnīcu un restorānu, SPA-kompleksu, akvaparka, tenisa kortu un jahtu klubu tuvumā. Skatīt vairāk!

Ne mazāk spoži ir kompānijas R.EVOLUTION projekti Villa Milia un KADO KARIM. Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, Rīgas 51, City24, Mājokļu tirgus, KADO KARIM, Nekustamais īpašums, R.Evolution, SEB banka, Villa Milia, Redaktora izvēle Projekts KADO KARIM izceļas ar īpašu arhitektūras, dizaina un telpas vīziju, kur ikdienas priekšmeti tiek uztverti kā dizaina objekti. Jaunais projekta tēls ir mākslas galerija jūsu mājās, lepnums skaistuma kolekcionāram, laikmetīgās mākslas objektu cienītājam. Mājas un kāpņu telpas kā platformas Latvijas un citu valstu mūsdienu mākslinieku skulptūrām, gleznām un mākslas darbiem.

Projekts sastāv no trim trīsstāvu funkcionāli apvienotām dzīvojamām mājām - MAISON de KARIM, MAISON de MER, MAISON de PARK, kas ir izpildītas vienotā arhitektūras stilā. Apartamentu īpašnieku rīcībā pirmajā stāvā ir paredzēti pieguļoši zemes gabali, otrajā stāvā - balkoni. Trešā stāva penthausiem ir plašas terases uz jumta.

Kompleksā ir 14 apartamenti un 7 divlīmeņu penthausi, kuru platība ir no 180 līdz 240 m2. Skatīt vairāk!Karstie piedāvājumi, Jaunie projekti, Rīgas 51, City24, Mājokļu tirgus, KADO KARIM, Nekustamais īpašums, R.Evolution, SEB banka, Villa Milia, Redaktora izvēle Villa Milia - nostalģija par dižo laiku 20. gadsimta sākumā Latvijā ar tās ekonomisko augšupeju un lieliskiem, gaišajiem cilvēkiem, kuri dzīvoja tolaik. Tiem, kam vārdi: "Es daru to Dzimtenes labā!" nebija tukša skaņa. Tā radās ideja izveidot jaunu slavenās Villa Benjamina lasījumu un veltīt to izcilai sievietei Emīlijai Benjamiņai - Villa Milia saimniecei.

Haļļu arhitektūra un interjeri ir Latvijas dizaina zvaigznes Zanes Teteres meistardarbs - laikmetīgs, monumentāls un vienlaikus arī Jūrmalai raksturīgajā stilā atvērts un gaisīgs. Zanes Teteres projekta arhitektūrai piemīt savs atpazīstams, mūsdienīgs, viegls un vienlaikus arī pārsteidzoši pārliecinošs un monumentāls stils, kurā akcentētas formas un piešķirta īpašā uzmanība detaļām. Arhitektūras koncepcija - izsmalcinātais, artistiskais pēdējā dižā stila - izsmalcinātā Art Deco stila un pagājušā gadsimta 30. gados Jūrmalā populāra lakoniskā funkcionālisma savienojums. 

Villa Milia namā ir tikai trīs stāvi, kas to atšķir no ierastajām Jūrmalas jaunbūvēm. Pateicoties tam griestu augstums pirmajos divos stāvos ir vienāds ar 3,50 metriem, bet pēdējā trešajā stāvā 3,80 m. Sākotnējais projekts paredz 15 dzīvokļu iekārtošanu, lai gan potenciālie īpašnieki būvniecības sākuma stadijā var izmantot iespēju apvienot dzīvokļus, veicot plānošanas pārveidi. Skatīt vairāk!

IEPAZĪSTI VISAS SAVAS PILSĒTAS APKAIMES UN UZZINI PAR JAUNĀKAJIEM MĀJOKĻU PIEDĀVĀJUMIEM TAJĀS! APSKATĪT APKAIMES!

 

Dreiliņu pārvērtības - no IKEA līdz 700 jauniem dzīvokļiem

10.04.2019

alt
alt

Kas jauns Vecmīlgrāvī? Renovēta ēka un svaigi mājokļi projektā Ziemeļblāzmas aleja!

11.04.2019

Saistītās ziņas

alt

Jaunums tirgū! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais projekts

alt

Ilgi gaidīts jaunums Purvciemā: dzīvojamais projekts "Safrāns"

alt

Karstākie dzīvokļu piedāvājumi RĪGAS CENTRĀ: darījumu statistika un aktuālie projekti

alt

Pieprasītā PIERĪGA: karsti un īpaši piedāvājumi jaunajiem dzīvokļiem

alt

Podniekos četru mēnešu laikā rezervēti 50% dzīvokļu

alt

Īrei vai investīcijai – labiekārtoti dzīvokļi jaunajā Strēlnieku ielas 4b namā

alt

Stabu100 – pieejama jaunbūve Rīgas centrā

alt

Trīs istabu dzīvokļi Rīgas centrā no 1900 EUR/ m2: tikai projektā "Kvartāls 5/26"

alt

Izvēlies savu favorītu no jaunajiem projektiem un laimē FRANKE dāvanu karti 200 EUR vērtībā!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

2

Novembra klientu dienas Rīgas centrā: reģistrējies individuālai projektu apskatei!

3

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

4

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

5

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Tavas jaunās virtuves santehnika! Kas jāzina, lai nekļūdītos izvēlē?

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums