Ģēniju iedvesmots 21.gadsimta arhitektūras piemineklis Rīgas Centrā - TAL RESIDENCE

Klusā centra visskaistākajā vietā,  Elizabetes ielā 39  - UNESCO Kultūras fondā iekļauto jūgendstila pērļu ieskauta slejas TAL RESIDENCE ēka - 21. gadsimta arhitektūras piemineklis. TAL RESIDENCE ir cieņas apliecinājums diženajam ģēnijam, šahistam, rīdziniekam Mihailam Tālam, Rīgas pilsētas tradīcijām un vēsturei.    Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Notikumi, Redaktora izvēle, Tal Residence Unikāla iespēja redzēt luksusa apartamentus ne vien fotogrāfijās, bet arī klātienē, būs 11.maijā, Atvērto durvju dienas maratona ietvaros. Projekta pārstāvji interesentus gaidīs no plkst.11.00 - plkst.16.00. 

Īpašā atrašanās vieta un arhitektūras risinājumi, kā arī pazemes stāvvieta ir šī projekta unikālās priekšrocības. Ēkas modernā arhitektūra ar tās atvērtumu un caurspīdīgumu mājas iedzīvotājiem ļauj pa panorāmas logiem un plašajām terasēm baudīt fantastiskus skatus uz kvartāla vēsturiskajām ēkām. Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Notikumi, Redaktora izvēle, Tal Residence

Avantūrisms, kompromisu noraidīšana, pieņemot lēmumus, neizsīkstošs optimisms un enerģija, kas pavadīja Mihailu Tālu viņa dzīves ceļā, kļuva par TAL RESIDENCE radītāju iedvesmas avotu un tika iemiesoti arhitektūras risinājumos. 

TAL RESIDENCE atrodas Elizabetes ielā 39, Rīgas pilsētas visrespektablākajā rajonā, tās "zelta jūdzē", labiekārtotā teritorijā ar 1149 m² lielu platību. Astoņu stāvu ēkā ir trīs veidu, kopumā 34 apartamenti: tradicionālie apartamenti ar balkoniem un terasēm, apartamenti ar privātu teritoriju un grezni augšstāva dzīvokļi (penthouse).

Katras telpas plānojums ir pārdomāts un funkcionāls, kas nodrošina maksimālu komfortu un drošību. Apartamentiem paredzēts brīvs plānojums un liela platība un pat beidzamajos celtniecības posmos pastāv dzīvokļu apvienošanas iespēja.

 


TAL RESIDENCE mājokļus var izvēlēties ar "balto" apdari, kuros var izveidot savu, unikālu interjeru, vai divus iekšējās apdares variantus, kurus izstrādājuši profesionāli dizaineri - interjera speciālisti. Tajos ir iebūvēta virtuve, santehnika, gaismekļi un mēbeles. Tāpat, iespējams izvēlēties ekspluatācijai gatavu variantu. Visiem luksusa dzīvojamās mājas apartamentiem būs plaši balkoni, jumta terases vai privātā teritorija.  Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Notikumi, Redaktora izvēle, Tal ResidenceMāja ir aprīkota ar dizainera izstrādātiem, klusiem, ātriem panorāmas liftiem un slēgtu pazemes autostāvvietu. Visi dzīvokļi ir aprīkoti ar pašām modernākajām ugunsdrošības sistēmām. Iedzīvotāju drošību nodrošina diennakts apsardze: videonovērošanas kameras, domofoni, dzīvokļu pieslēgšana signalizācijai ar izvadi uz apsardzes firmas pulti, piekļuves kartes ar čipiem, automātiskie vārti, kuri atveras, izmantojot tālvadības pulti.

Atvērto durvju dienas maratons norisināsies arī citos Centra, Teikas, Bišumuižas, Salienas un Pārdaugavas jaunajos projektos. Plašāku informāciju par Atvērto durvju dienas maratonu un dzīvokļu projektiem lasi pasākuma mājas lapā Atvērto durvju dienas, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Nekustamais īpašums, SEB banka, Notikumi, Redaktora izvēle, Tal Residence Katrs, kurš pieteiksies un apmeklēs Atvērto durvju dienas maratonu (vienu vai vairākus objektus), piedalīsies konkursāar iespēju laimēt EDEN pufu no Decco Centrs! Vairāk par konkursu:  šeit!   

 

Izvēle, kas nebūs jānožēlo - augstākās kvalitātes dzīvokļi Jūrmalā "Rīgas 51 Apartments"

03.05.2019

alt
alt

Tuvojas vasara: par kādu summu iespējams noīrēt māju pie jūras?

03.05.2019

Saistītās ziņas

alt

Jaunajā ēkā Stabu ielā 100 veiksmīgi aizvadīta Atvērto durvju diena

alt

Interese par īpašumu pirkšanu saglabājas augsta; pircēji kļuvuši mērķtiecīgāki un zinoši

alt

Āgenskalna koka apbūves "pērlē" tiks rīkota atvērto durvju diena

alt

Jaunais projekts "Nordeķu mājas" nodots ekspluatācijā

alt

Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS!

alt

Atvērto durvju dienā iepazīsties ar jaunajiem projektiem Rīgas Centrā!

alt

Atvērtās durvis Pārdaugavas jaunajos projektos: dodies izvēlēties savu!

alt

Iepazīsties klātienē: dzīvokļi, zemes un mājas pieprasītajā Pierīgā

alt

Kā ir dzīvot "Merks Gaiļezera namos"? Nāc uz Atvērto durvju dienu ceturtdien un sestdien

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Iespējams, visu laiku skaistākais piejūras īpašums: "Brīzes" Salacgrīvas novadā

2

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

3

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

4

Jaunums Ādažos! Uzsāk dzīvokļu rezervāciju jaunā mājā Podniekos

5

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

6

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

City24 redaktora izvēle

alt

Madonā, Jelgavā, Smiltenē un citur: privātmājas ar samazinātu cenu

alt

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?