Rosība Imantā - "Annas Parka" dzīvojamās mājas jau ieguvušas redzamas aprises

Labas ziņas jauno mājokļu projekta "Annas Parks" topošajiem iedzīvotājiem! Pirmās un otrās mājas būvniecība norit raiti un kā plānots - abas mājas jau ieguvušas redzamas aprises, ir gatavi ēku karkasi un jumts. Pirmās mājas dzīvokļu jaunie saimnieki tos varēs sākt apdzīvot jau nākamā gada sākumā. Taču tiem, kas vēl domā un ir ceļā uz īstā mājokļa iegādi - būs ko izvēlēties arī no trešās mājas piedāvājuma, kuras celtniecības darbi tiks uzsākti drīzumā. Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Annas Parks, Būvniecība, Redaktora izvēle, YITTie, kas savu mājokli noskatījuši pirmajās divās mājās, aicināti sazināties ar projekta pārdošanas specialistēm, lai rezervētu sev tīkamāko dzīvokli. Savukārt, tie, kas mazāk steidzīgi un vēlas sagaidīt trešo māju, var pievienoties interesentu sarakstam, aizpildot kontaktformu YIT mājas lapā, lai aktuālo informāciju par projekta attīstības gaitu vienmēr uzzinātu pirmie.  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Annas Parks, Būvniecība, Redaktora izvēle, YIT Vairāk par "Annas Parka" mājām

Projekta atrašanās vieta ir viena no zaļākajām un pieprasītākajām Kurzemes priekšpilsētas oāzēm - Imanta, Anniņmuižas bulvāris 21 un 21a. Dzīvojamo ēku kompleksu "Annas Parks" šobrīd veido divi četru stāvu nami, bet drīzumā taps arī trešā māja. Pirmajās divās mājās katrā ēkā būs izvietoti 44 dzīvokļi (no 1 - 4 istabām) un katram no tiem paredzēts arī balkons. 

Mājas celtas, izmantojot mūsdienīgus, uzticamus un kvalitatīvus tehniskos risinājumus, savukārt, domājot par labiekārtotu apkārtējo infrastruktūru un patīkamu vidi, starp dzīvojamām ēkām tiks iekārtoti apzaļumoti pagalmi ar bērnu spēļu un sporta laukumiem. Kvartāla ietvaros tiks izveidots arī augļu dārzs. 

Iedzīvotājiem būs iespēja iegādāties gan virszemes, gan pazemes autostāvietas. Iebraukšana teritorijā paredzēta no Anniņmuižas bulvāra - teritorija būs norobežota un iebraukšanas kontrolei iecerēts izmantot aizsargbarjeru. Papildu drošībai, teritorija būs iežogota un ēkas pagalmā nepārtraukti darbosies video novērošana (virszemes autostāvvietās, bērnu laukumā, tehniskajās telpās, mājas ieejas mezglos, pazemes autostāvvietā).  Mājokļu tirgus, Jaunie projekti, City24, Nekustamais īpašums, Annas Parks, Būvniecība, Redaktora izvēle, YITPar savu dzīvesvietu izvēloties "Annas Parka" mājas, iedzīvotāji varēs baudīt apkārtējās vides priekšrocības - meža ieloka mieru un klusumu, zaļo apkārtni un ne mazāk svarīgās un ikdienā nepieciešamās praktiskās ērtības un vajadzības. Piemēram, ātra nokļūšana līdz pilsētas centram būs tiem, kas brauc ar savu, vai izmanto sabiedriskā transporta iespējas. Lidmašīnas, velosipēdi, automašīnas, pilsētas sabiedriskais transports - tas viss ir ērti sasniedzams no "Annas Parka". Dažu minūšu attālumā kursē 1.tramvajs, 7 minūtēs var sasniegt dzelzceļa staciju "Zolitūde", savukārt, ja galamērķis tālāks, 15 minūšu brauciena attālumā ir lidosta "Rīga". 

Šeit īstā dzīvesvieta būs arī pastaigu cienītājiem un riteņbraucējiem. 19. gadsimta beigās šeit iekārtots regulāra plānojuma Anniņmuižas bulvāra parks. Tas arī šobrīd ir viena no tuvumā dzīvojošo lielākajām priekšrocībām - piemērots nesteidzīgām pastaigām, atpūtai vai hobiju baudīšanai. Tam blakus vēl kāda ekstra - veloceliņš, kas piedāvā divas iespējas - doties uz Jūrmalu vai Rīgas centru.  

Apskati "Annas Parka" dzīvokļu māju piedāvājumu!

 

Iespēja izvēlēties lieliskus kaimiņus - dzīvo Tuvidos!

07.05.2019

alt
alt

Āgenskalna melodijas jaunajā projektā Legato nosvinēti spāru svētki

09.05.2019

Saistītās ziņas

alt

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

alt

Atvērto durvju dienā ciemos gaidīs jaunie projekti Rīgā un Pierīgā!

alt

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

alt

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

alt

Jaunajā ēkā Stabu ielā 100 veiksmīgi aizvadīta Atvērto durvju diena

alt

"Green City" kļuvis par vienu no atzītākajiem jauno mājokļu projektiem Purvciema apkārtnē

alt

Projekts ar zaļu vidi un plašām terasēm - "Zelta Rasa" Mārupē!

alt

Atlaides dzīvokļiem "Mārupes namos": ieguvums līdz 10 000 EUR

alt

Vai pēdējā pusgada notikumi ir ieviesuši izmaiņas vērtēšanas pakalpojumu sniegšanā?

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem

2

Kā pareizi rīkoties, ja Tev ir īpašums, ko šobrīd vēlies pārdot?

3

Madonā, Jelgavā, Smiltenē un citur: privātmājas ar samazinātu cenu

4

Atvērto durvju dienā ciemos gaidīs jaunie projekti Rīgā un Pierīgā!

5

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

6

Nedēļas skatītāko īpašumu sludinājumu TOP 10

City24 redaktora izvēle

alt

Apskati klātienē jaunos projektus Rīgas Centrā: Merks Viesturdārzs, Rēdera nami un citi!

alt

Atvērto durvju dienā ciemos gaidīs jaunie projekti Rīgā un Pierīgā!

alt

Ar ko atšķiras 3 000 un 9 000 EUR vērta virtuve? Risinājumi dažādiem budžetiem