SG Capital uzņem apgriezienus: Skanstes rajonā top viens no lielākajiem biroju kompleksiem Rīgā

Par vienu no lielākajiem un modernākajiem biroju kompleksiem Rīgā šobrīd veidojas Nekustamā īpašuma fonda SG Capital Partners Fund I KS pārvaldītais SWH Biroju centrs Skanstes ielā 50 un biroju ēka Duntes Nami, Duntes ielā 3. Fonds, kura kapitāls sasniedzis 80 miljonus, abus īpašumus iegādājās pērn un plāni to attīstībai ir lieli.  

Pateicoties tam, ka abi strauji augošā Skanstes rajona biroju centri atrodas teju blakus, to kopējā iznomājamā platība sasniegs gandrīz 50 000 m2. Izmantojot abu objektu savstarpēji tuvo atrašanās vietu, SG Capital iecere ir abus biroju kompleksus apvienot vienā modernā biznesa kvartālā, tajā nodrošinot daudzveidīgu servisu un iespējas, ko var sniegt tikai šāds plaša mēroga koncepts. Tajā pā laikā, katrai ēkai dodot iespēju veidot un saglabāt savu identitāti, realizējot to īpašo potenciālu.  Nekustamais īpašums, Komercplatības, SWH Biroju centrs, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Duntes Nami, Brīvības iela 39, Būvniecība, SG Capital, Redaktora izvēle, Investīcijas un kredītiLīdz ar Duntes Namu nonākšanu SG Capital pārvaldībā, ēka ir būtisku pārmaiņu priekšvakarā - pašlaik tā nomniekiem var nodrošināt telpas 7'334 m2 platībā un tiek veiktas nozīmīgas investīcijas ēkas modernizēšanā, apsaimniekošanas kvalitātes un ilgtspējas paaugstināšanā. Jau šovasar sāksies ēkas koplietošanas telpu vizuālā izskata nomaiņa un uzlabošana.Nekustamais īpašums, Komercplatības, SWH Biroju centrs, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Duntes Nami, Brīvības iela 39, Būvniecība, SG Capital, Redaktora izvēle, Investīcijas un kredītiSavukārt, SWH Biroju centru visprecīzāk raksturot ar vārdiem - mūžīgā attīstība. Jau tagad biznesa centrs ir soli priekšā vairumam galvaspilsētā pieejamajiem biroju servisu piedāvājumiem, nemitīgi attīstoties, paplašinoties, kā arī - pielāgojoties jaunākajām tendencēm un dinamiskajām klientu vēlmēm, jaunāko paaudžu vajadzībām. SWH biroju piedāvājums ir elastīgs - šeit var mājot nomnieki, kam nepieciešami 300 - 400 m2, un arī tādi, kuru vēriens pieprasa 1000 m2 un vairāk.  

Šāda mēroga biznesa kvartāla, kādu kopumā veidos Duntes Namu un SWH biroji, iespējas un potenciāls ir milzīgs - lielais nomnieku skaits un pieejamā platība ļauj nodrošināt servisu, kādu pie citiem apstākļiem nebūtu iespējams veikt - sākot ar daudzveidību ēdināšanas pakalpojumu piedāvājumā, beidzot ar tādiem servisiem kā CarGuru auto īri, elektrisko skūteru nomu, velo novietnēm un pat bērnudārzu centra teritorijā. Duntes Namu un SWH biroju ēkās pieejama telpu dažādība platības, aprīkojuma un cenu ziņā, un katrs jaunais nomnieks tiek uzņemts, piedāvājot tam atbilstošāko telpu variantu, kā arī SG Capital ir gatavs ieguldīt nomnieka telpās un pielāgot tās atbilstoši nomnieka individuālām vajadzībām. Nekustamais īpašums, Komercplatības, SWH Biroju centrs, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Duntes Nami, Brīvības iela 39, Būvniecība, SG Capital, Redaktora izvēle, Investīcijas un kredītiĪpaša identitāte ir arī trešajam fonda īpašumam OPEN CENTREBrīvības ielā 39. Skaista un sena ēka, slavena arhitekta projektēta būve, kas gadiem pulcējusi latviešu inteliģenci un kolorītu personību izlasi, sevī uzkrājot nozīmīgu vēsturi. Šobrīd tā ir pilnībā mūsdienu vajadzībām pielāgota vide, kur izmantojot pilsētas epicentra nodrošinātās iespējas un priekšrocības, ērti vadīt un organizēt profesionālos darījumus. Restorāni, kafejnīcas, viesnīcas ir pārdesmit metru attālumā, turpat arī valsts iestādes, Vecrīga, ērta infrastruktūra ārzemju un vietējo partneru uzņemšanai. 

Katram no SG Capital Partners Fund I KS biroju namiem ir sava loma Rīgas biroju segmenta piedāvājumā - tie ir dažādi nomas variantu piedāvājumi atšķirīgiem klientiem, taču stabilās un nemainīgās pamatvērtības tiem ir vienas. Visus šos projektus kopumā raksturo nākotne, perspektīva, kvalitāte un attīstības dinamika. Viena no lielākajām priekšrocībām ir fonda stabilā finansiālo resursu plūsma, kas sniedz iespēju ilgtermiņā ieguldīt īpašumu attīstībā un ilgtspējā, pieejamos līdzekļus izmantojot arī, lai pielāgotos klientu vajadzībām un mainīgajām pasaules tendencēm.  

Vairāk informācijas par SG Capital fondu un īpašumiem mājas lapā.  

Perfekta izvēle lielām ģimenēm - "Skanstes Parka" piecu istabu dzīvokļi

21.05.2019

alt
alt

Pavisam drīz ekspluatācijā nodos jauno Āgenskalna projektu "Dižskabārdis"

23.05.2019

Saistītās ziņas

alt

Rīgas biroju tirgu tuvāko divu gadu laikā papildinās 100 000 m² jaunu platību

alt

HANNER atver otru "Teikums" kopstrādes telpu

alt

Doles salā pieejams unikāls investīciju projekts

alt

Komerctelpas veiksmīgam biznesam Ausekļa ielā 14

alt

Par 75 miljoniem eiro pārdots "Galerija Centrs"

alt

"Elemental Skanste" saņem gala būvniecības atļauju un visaugstāko BREEAM sertifikātu Baltijā

alt

Gjensidige Latvija galvenais birojs turpmāk būs Jaunajā Teikā

alt

SIA "Tet" mutiskā izsolē pārdod nekustamos īpašumus Rīgā - Tallinas ielā 4 un Ūnijas ielā 52

alt

Newsec: Stagnējušais Rīgas biroju tirgus sāk panākt Viļņu un Tallinu

Vēlaties uzzināt, cik lielu kredīta summu varat saņemt?

  • Iegādājoties mājokli jaunajā projektā, finansējuma apjoms līdz 85% no īpašuma tirgus vērtības.
  • Ar valsts garantiju finansējums var sasniegt līdz pat 95% no Jūsu nolūkotā mājokļa tirgus vērtības.
  • Pieteikties valsts garantijai Altum programmas ietvaros var jaunie speciālisti ar augstāko vai vidējo profesionālo izglītību vecumā līdz 35 gadiem, kā arī ģimenes, kuru apgādībā ir bērni līdz 23 gadu vecumam (ieskaitot).

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Jūnijā "Bišumuižas" dzīvokļiem atlaides līdz pat 15 000 EUR

2

"Baltik Elektro" jau sestais gaismas salons

3

Pieci apskates vērti īpašumi, ko būvē un pārdod igauņi

4

Aicina uz Atvērto durvju dienu jaunajā projektā Purvciemā

5

Kvalitāte pirmajā vietā: jaunie dzīvokļi Dzintaros "Rīgas 51 Apartments"

6

Nekustamā īpašuma noslēpumi: ko vērts noskaidrot pirms mājokļa iegādes

City24 redaktora izvēle

alt

Pieci apskates vērti īpašumi, ko būvē un pārdod igauņi

alt

Kvalitāte pirmajā vietā: jaunie dzīvokļi Dzintaros "Rīgas 51 Apartments"

alt

Kā izskatās Rīgas šikākās dzīvokļu terases?