Atjaunotais vēsturiskais nams A. Čaka ielā 36 – "saldai dzīvei" Rīgas sirdī

Kādreizējais saldumu meistaru īres nams nu ir ieguvis "otru dzīvi" - pēc apjomīgas rekonstrukcijas savus jaunos iemītniekus gaida piecu stāvu 11 dzīvokļu ēka pašā Rīgas sirdī - A. Čaka ielā 36. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Čaka iela 36, LatioEklektisma stilā ieturētais piecu stāvu nams A. Čaka ielā 36 starp Lāčplēša un Ģertrūdes ielu celts 1896. gadā pēc slavenā latviešu arhitekta Konstantīna Pēkšēna ieceres un ticis dēvēts arī par Fon Rēpenaku namu. Arhitekts 19.gs. nogalē Rīgā un citviet veidoja celtnes tradicionālajā eklektisma manierē, kam raksturīgs vienmērīgs logailu ritms un uz vēsturisko stilu formām bāzēts vienmērīgi izvietots arhitektoniskais dekors.

Savulaik šis īres nams bijusi mājvieta senās "Staburadzes" saldumu meistariem, kas rūpējās par to, lai kārumniekiem būtu "salda dzīve". Nu šī vēsturiskā ēka atjaunota atbilstoši mūsdienu prasībām, arhitektūras mantojumu gaumīgi papildinot ar mūsu laiku prasībām par atbilstošu komfortu, un sola tikpat "saldu dzīvi" tās jaunajiem iemītniekiem.

Ēkas renovācijas gaitā, saglabājot vēsturiskos elementus, ir veikta augstvērtīga ēkas fasādes un kāpņu telpas atjaunošana, nomainītas visas inženierkomunikācijas, bet labiekārtotais, bruģētais pagalms ar apstādījumiem, apgaismes elementiem un atpūtas vietām būs patīkama miera oāze pilsētas centra nama iemītniekiem. Lai gan pagalms ir gana plašs, tur nav paredzēts ilgstoši novietot automašīnas, lai netraucētu apkārtējo atpūtu. Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Čaka iela 36, Latio
Namā ir tikai 11 divu līdz četru istabu dzīvokļi: divi plaši mansarda mājokļi atrodas ēkas jumta stāvā, pa trim dzīvokļiem  ir 4. un 3. stāvā, bet divi dzīvokļi izvietojušies otrajā stāvā. Pieejamie dzīvokļi 46 m2 līdz 91 m2 platībā ir racionāli un ergonomiski plānoti.

Dzīvokļi jaunajiem iemītniekiem tiek piedāvāti  ar pilnu apdari, iebūvētu virtuves tehniku, vannas istabas santehniku, tajos  ir ieklātas ozolkoka grīdas, uzstādīti čuguna radiatori. Dzīvokļos uzstādīti jauni koka logi, kas garantē augstu skaņas izolācijas līmeni un aizsardzību pret trokšņiem, kas ir īpaši svarīgi dzīvokļiem ielas fasādes pusē, kur līdzās ir rosīgā centra iela. Papildus ērtībām dzīvokļa komplektācijā ir pieejama arī mantu glabātava nama pagrabstāvā. Vidējās dzīvokļa izmaksas, ieskaitot pilno apdari un iebūvēto virtuves tehniku un santehniku, ir 1900 EUR/m².
 
Būtiski pieminēt, ka īpašums tiks sadalīts atsevišķos dzīvokļu īpašumos ar tam pienākošos zemes domājamo daļu un katram dzīvoklim būs sava Zemesgrāmatas apliecība. Nama rekonstrukcija tiks pabeigta maijā, un ēka ekspluatācijā tiks nodota šovasar.
Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, City24, Mājokļu tirgus, Čaka iela 36, LatioĒriks Leidigs, "Latio" nekustamo īpašumu aģents, uzsverot šī nama īpašos trumpjus, norāda:

"Šis ir vēsturisks nams pašā Rīgas centrā -  perspektīvā vietā ar attīstītu infrastruktūru un viss: skolas, parki, teātri, veikali, kafejnīcas un restorāni ir ar roku sasniedzami. Piemēram, Vecrīga ir dažu minūšu gājiena attālumā. Namam ir augstvērtīgi renovēta fasāde un kāpņutelpa, ēkā ir ļoti pārdomāti dzīvokļu plānojumi, un istabas izvietotas racionāli, apdarē izmantoti augstvērtīgi materiāli, un ir uzstādīta moderna iebūvētā tehnika un kvalitatīva santehnika. Noteikti jāpiemin arī divi neparastie, ar īpašu šarmu apvītie, mansarda dzīvokļi, kā arī Rīgas centra dzīvokļiem ne tik bieži pieejamās mantu glabātavas pagrabstāvā. Lieliska atpūtas vieta ir labiekārtotais, klusais, apzaļumotais iekšpagalms, kur varēs malkot rīta kafiju vai lēni baudīt kokteili siltajos vasaras vakaros, ļaujot distancēties no Rīgas centra kņadas, trokšņiem un steigas un izbaudīt mierīgu, klusu, privātu atmosfēru."

Dzīvokļi namā A. Čaka ielā 36 - plašuma, gaismas un eleganta mājokļa piekritējiem, kas novērtē dzīvi dinamiskā pilsētas vidē, vienlaikus izbaudot privātu un mierīgu atmosfēru vēsturiskas auras apvītā namā!

Šobrīd ir iespēja dzīvokļus rezervēt, iemaksājot pirmo iemaksu 10% apmērā no kopējās mājokļa summas.

Lai pieteiktos rekonstruētā nama dzīvokļu apskatei, lūdzam sūtīt apskates pieteikumu uz e-pastu eriks.leidigs@latio.lv vai sazināties ar Ēriku Leidigu pa tālruni 28333339.

 

Laiks nodarboties ar nekustamo īpašumu attīstīšanu: pūļa finansēšanas platformas iespējas ir milzīgas

27.05.2019

alt
alt

Par 75 miljoniem eiro pārdots "Galerija Centrs"

27.05.2019

Saistītās ziņas

alt

"Merks" uzsāk projekta "Merks Viesturdārzs" otrās kārtas būvniecību un dzīvokļu rezervēšanu

alt

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

alt

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

alt

Īpašais "Black sale" piedāvājums Klientu dienās, projektā "Summer house" Jūrmalā!

alt

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

alt

"R.Evolution" neparastais piedāvājums: pop-up birojs Philosophers Residence

alt

Luminor banka daudzbērnu ģimenēm sāk piedāvāt Altum subsīdiju "Balsts"

alt

Ērtas un gudras mājas īsteniem pilsētniekiem - jaunais projekts "Tīnūžu 1A" Pļavniekos

alt

"R.Evolution" – attīstītājs, kas dzīvokļu projektus Latvijā veido kā unikālus mākslas darbus

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

2

"V" elektroniskajās izsolēs pārdos vērtīgas komercplatības Rīgas centrā

3

"Dzirciema nams" – plaši divistabu dzīvokļi ērtai dzīvošanai un strādāšanai no mājām

4

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

5

Sestdien jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

6

Izvēlies mūsdienīgu dzīvojamo māju pārvaldību, ko nodrošina Latvijas apsaimniekošanas uzņēmums HAGBERG

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdošanā - pamatskola! Šī brīža neparastāko investīciju objektu TOP

alt

Zane Tetere - Šulce: ar Edinburgh Apartments&Lofts projektu Jūrmalā atgriežas cilvēciskums

alt

Mēbeļu iegāde internetā: veiksmīgas iepirkšanās ceļvedis