Par 75 miljoniem eiro pārdots "Galerija Centrs"

Starptautiskais nekustamā īpašuma (NĪ) konsultāciju uzņēmums "Newsec" bija starpnieks, pārdodot vēsturisko tirdzniecības centru "Galerija Centrs" Rīgā, Latvijā. Norvēģijas nekustamā īpašuma attīstības uzņēmumam "Linstow" piederošo tirdzniecības centru par 75 milj. eiro nopirka Nekustamā īpašuma (NĪ) investīciju fonds "Baltic Horizon Fund". Nekustamo īpašumu darījumi, Komercplatības, City24, Nekustamais īpašums, Investīcijas un kredītiLīdz ar šo pirkumu "Baltic Horizon Fund" kļūs par lielāko diversificēto komerciālā NĪ investīciju fondu Baltijas valstīs, kas pārvalda nekustamo īpašumu gandrīz 350 milj. Eur vērtībā.

Tas ir lielākais šogad notikušais tirdzniecības centru darījums Baltijas valstīs.

"Apsveicam "Linstow", vienu no lielākajām Norvēģijas īpašuma pārvaldītāju komandām, ar veiksmīgu tirdzniecības centra pārdošanu Rīgas vecpilsētas galvenajā ielā, ko iegādājās NĪ investīciju fonds "Baltic Horizon Fund". Šis darījums rāda, ka pieprasījums pēc augstas klases komerciāla NĪ saglabājas, bet Baltijas tirgus likviditāte turpina pieaugt. Tāpat priecājamies, ka esam sākuši īstenot pirmo kopīgo projektu Baltijas valstīs kopā ar mūsu grupas alianses partneri "BNP Paribas". Ar šādu ciešu sadarbību vēlamies stimulēt un paplašināt "Newsec" darbību trijās Baltijas valstīs," - saka Ģirts Grīnbergs, "Newsec" vadītājs Latvijā.

Pēc eksperta teiktā, tirdzniecības centri, kas darbojas pilsētas centra galvenajās ielās, ir uzskatāmi par vienu no drošākajām investīcijām, kas vēsturiski ir garantējuši stabilāko NĪ investīciju atdevi. Šī iemesla dēļ Rīgā pārdotais tirdzniecības centrs tiek saukts arī par Baltijas valstu mazumtirdzniecības briljantu. Šādu tirdzniecības centra "Galerija Centrs" raksturojumu nosaka ne tikai prestižā atrašanās vieta vecpilsētā, kas nodrošina iespaidīgu apmeklētāju plūsmu - vairāk nekā 7 milj. gadā, bet arī labi pazīstami ilgtermiņa nomnieki - šobrīd ēkā, kas aizņem 20 tūkst. kvadrātmetru, apmetušies vairāk nekā 110 nomnieki.

 "T/c Galerijas Centrs pārvaldīšana un attīstīšana uzņēmumam Linstow ir bijis fantastisks piedzīvojums. Mēs kā uzņēmums lepojamies ar sarežģītu pilsētvides sakārtošanas un attīstības projektu realizēšanu, un Galerija Centrs šajā ziņā ir lielisks piemērs," stāsta Linstow Center Management valdes priekšsēdētājs Frode Gronvolds.Nekustamo īpašumu darījumi, Komercplatības, City24, Nekustamais īpašums, Investīcijas un kredīti "Šis darījums Linstow sniegs jaunas izaugsmes iespējas, jo mēs sevi saredzam kā ilgtermiņa investoru šajā reģionā," uzsver AS Linstow valdes priekšsēdētājs Pērs Mortensens, paužot gandarījumu un pateicību visām iesaistītajām pusēm, kas piedalījās šajā veiksmīgajā darījumā.

Tarmo Karotams, "Baltic Horizon Fund" vadītājs apgalvo, ka šis darījums fonda valdījumam piešķirs vēl lielāku svaru: "Pēc pirkuma fondam piederēs trīs tirdzniecības centri katras Baltijas valsts galvaspilsētas centrā: "Galerija Centrs" Rīgā, "Postimaja" Tallinā un "Europa" Viļņā. Mēs arī turpmāk centīsimies kļūt par galveno tirdzniecības centru īpašnieku ilgtermiņa partneri labākajiem mazumtirdzniecības tirgū, kas meklē iespējas attīstīt jau esošas un jaunas preču zīmes Baltijas valstīs”.

"Galerija Centrs" ir vēsturiska Rīgas vecpilsētas ēka. Aktīva tirdzniecība tajā notiek jau no 1938. g., bet pirms vairākiem gadiem ēka svinēja 80 gadu jubileju. Tirdzniecības centrs 2006. gadā tika kompleksi modernizēts - ēka tika paplašināta blakus esošās Rīdzenes ielas virzienā, tika atjaunots komerciālais tēls. Pēc renovācijas "Galerija Centrs" kļuva par pirmo tirdzniecības centru Baltijas valstīs ar stikla fasādi. Pēc veiksmīgajām pārmaiņām šis tirdzniecības centrs nostiprināja savu pozīciju kā īpašs tirdzniecības centrs Rīgā.  

Skaties vairāk! Pārdod/ izīrē komercplatības:

 

Atjaunotais vēsturiskais nams A. Čaka ielā 36 – "saldai dzīvei" Rīgas sirdī

27.05.2019

alt
alt

Sākums labām pārmaiņām: klientu diena projektā "Mežaparka Rezidences"

28.05.2019

Saistītās ziņas

alt

Viedoklis: Kas notiek Rīgas komercīpašumu tirgū?

alt

GREEN PARK pie lidostas "Rīga" top par Latvijas e - komercijas biznesa attīstības centru

alt

"Krasta City" izsludina metu konkursu 150 miljonu apbūves vīzijai Daugavas krastā

alt

Ekspluatācijā nodota "Laimas" jaunā ražotne Ādažos

alt

Tirdzniecības platību pārskats: notiek tirdzniecības centru renovācija vai paplašināšana

alt

Biroju tirgus mainās - darba vide kļūst neformālāka, mobilāka un kolektīvāka

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Skanstes City /DUNTE jaunais veidols

alt

Ekspluatācijā nodota jaunā biroju ēka "Mežaparka birojs"

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

MĀJAS Ādažos, Dreiliņos, Baltezerā, Salaspilī un citur – nāc uz Atvērto durvju dienu!

2

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

3

Durvis vērs šarmantas privātmājas Daugavas kreisā krasta apkaimēs

4

Saldais ēdiens investīciju objektu medniekiem: grandiozu īpašumu TOP 10

5

Magdelēnas kvartāls - vieta, kur Rīgas centrs sniedz jaunu dzīves kvalitāti!

6

Felicity Apartments – dzīvokļi Rīgas centrā ar starptautiski sertificētu kvalitāti!

City24 redaktora izvēle

alt

Saldais ēdiens investīciju objektu medniekiem: grandiozu īpašumu TOP 10

alt

Vieta Tavai sapņu mājai: Atvērto durvju dienā izrādīs apbūves zemes

alt

Mājokļa iegāde Rīgā, Pierīgā vai reģionos – kas jāņem vērā