HANNER atver otru "Teikums" kopstrādes telpu

Pēc veiksmīgas divu gadu pieredzes ar pirmo kopstrādes (coworking) telpu "Teikums", kuru atklāja 2017. gadā, nekustamo īpašumu attīstītājs HANNER investējis otras kopstrādes telpas izveidē - tā atradīsies apkaimē, kurā ir bijis iespējams sasniegt esošos panākumus - dinamiskajā Jaunajā Teikā. Jaunā kopstrādes telpa - "Teikums Teodors", tika veidota pamatojoties uz augsto pieprasījumu pirmā "Teikums" ietvaros, kur tādi Latvijas jaunuzņēmumi un uzņēmumi kā City24, European Lingerie Group, Learn IT un citi ir izvēlējušies strādāt, satikties un organizēt savus pasākumus.  Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Hanner, Jaunie projekti, Teikums, Jaunā TeikaKopstrādes telpas kļūst arvien pieprasītākas visur pasaulē un kā liecina Starptautiskā kopstrādes izaugsmes pētījuma rezultāti (Global Coworking Growth Study 2019), coworking telpu izveide turpinās savu izaugsmi arī šajā gadā (pasaulē kopumā prognozē 9.5% pieaugumu). Pamatojoties uz pirmā "Teikums" darba telpu augsto pieprasījumu, jaunais "Teikums Teodors" gaidīs 230 moderni domājošus cilvēkus no stabiliem uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem, kuri novērtē produktivitātes nozīmi biznesā. 

Līdzšinējā pieredze liecina, ka coworking telpas ir pieprasītas gan stabilu uzņēmumu kolektīviem, kur darbinieku skaits svārstās no 5-15 cilvēkiem vai daļa kolēģu strādā attālināti, gan jaunuzņēmumiem un ārštata profesionāļiem. Noteicošā loma izvēlei par labu kopstrādes telpām ir to pievienotā vērtība - funkcionalitāte un vide. Darbinieki var fokusēties uz darba izpildi, jo nav jādomā par apkopēja noalgošanu, interneta pieslēgumu vai funkcionāla interjera izmaksām. "Teikums" piedāvā arī regulārus iekšējos pasākumus, papildina piedāvājumu ar personālvadības funkciju, kā arī nodrošina pilnvērtīgu infrastruktūru un pakalpojumus Jaunās Teikas ietvaros. Kopumā tā ir lieliska vieta, kur satikt līdzīgi domājošus kolēģus.

"Kopstrādes telpu fundamentāls virzītājspēks ir iespēja strādāt funkcionāli pilnvērtīgās telpās, kā arī satikties ar visdažādāko nozaru profesionāļiem, neatkarīgi no esošās pieredzes vai pieejamiem kontaktiem. Attīstot projektus, mēs domājam ilgtermiņā un sekojam līdzi pasaules tendencēm, lai piedāvātu klientiem efektīvākos risinājumus. "Teikums Teodors" ir Jaunās Teikas nākamais solis modernas darba vides iespēju paplašināšanā," stāsta HANNER uzņēmumu grupas valdes loceklis Mindaugas Valuckas.Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Hanner, Jaunie projekti, Teikums, Jaunā TeikaŅemot vērā produktivitātes nozīmi biznesā, kā arī skumjo statistiku par tā līmeni Latvijā (saskaņā ar Ekonomikas Ministrijas vērtējumu, Latvijas produktivitāte ir apmēram 43% no Eiropas Savienības vidējā līmeņa), kopstrādes telpas ir veiksmīgs veids, kā veicināt profesionālo darbību. Tam ir vairāki iemesli, piemēram, esot blakus saviem kolēģiem vai citiem speciālistiem, var lūgt palīdzību par kādu problēmu "ar skatu no malas" vai pārslodzes brīdī novērst domas aprunājoties pie kafijas tases. Tāpat arī nekas neveicina paša produktīvu darbību vairāk kā citu coworking biedru mērķtiecība.

Viena no šī gada aktuālākajām tendencēm ir realizēt uz pieredzi balstītu pieeju darba vietu izveidē. Šī tendence ietver virkni raksturlielumu, kuri veicina cilvēka labsajūtu un produktivitāti darba laikā. Jaunajā coworking telpā "Teikums Teodors" jebkuram būs iespēja papildināt savu darba dienas pieredzi, izmantojot īpaši pielāgotas telpas, piemēram, telpas diendusai, telefona zvaniem vai zonu fiziskām aktivitātēm. Kopstrādes telpās pievērsta īpaša uzmanība interjera dizaina funkcionalitātei, kuru veidojuši daudzsološie arhitekti Kārlis un Rita Lauderi. Apvienojot to ar HANNER zināšanām ilgtspējīgu biroju veidošanā, ir radītas mājīgas telpas darbam, kurās cilvēki justos ērti un būtu patīkami strādāt katru dienu.

2017. gadā tika atklāta kopā strādāšanas telpa "Teikums Ausma" ar vairāk nekā 150 vietām darbam. Šogad "Teikums Ausma" tika iekļauta TOP 50 labāko coworking telpu topā Eiropā, turklāt sarakstā tā bija vienīgā kopstrādes telpa Baltijā.

 

Doles salā pieejams unikāls investīciju projekts

04.06.2019

alt
alt

Dzīvokļi, kādus atrast tikai Jūrmalā: Projekts "Ceriņu 3"

04.06.2019

Saistītās ziņas

alt

Ar lauku tūrisma potenciālu: pārdod šarmantus viesu namus un atpūtas kompleksus!

alt

Jūrmalā plāno ienākt globāls viesnīcu zīmols ar jaunu pieczvaigžņu viesnīcu

alt

Tirdzniecības platību pārskats: notiek tirdzniecības centru renovācija vai paplašināšana

alt

Biroju tirgus mainās - darba vide kļūst neformālāka, mobilāka un kolektīvāka

alt

Ekspluatācijā nodota Jaunās Teikas biroju ēka "Henrihs"

alt

Business Garden Rīga saņem Latvijā pirmo LEED Platinum sertifikātu

alt

TOP 10 lielākie nekustamā īpašuma investīciju darījumi 2019. gadā

alt

Skanstes City /DUNTE jaunais veidols

alt

Mūsdienīga un augstas kvalitātes biroju ēka pašā Rīgas centrā

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Cik maksā pils? Pilis un muižas, kas gozējas pārdošanas sludinājumos

2

City24.lv Mēneša projekts - "Trebū HOME" Pļavniekos

3

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

4

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 300 EUR!

5

Noderīgi: kā šobrīd attālināti notiek nekustamo īpašumu darījumi?

6

City24.lv: 10 populārākās mājas martā

City24 redaktora izvēle

alt

Pārdod Vidzemes piejūras atpūtas kompleksu "Klintis"

alt

Papildināts! Jaunākie īres dzīvokļi līdz 350 EUR!

alt

Piedāvājumā - MINI dzīvokļi! Stilīgi, kompakti un ekonomiski