HANNER atver otru "Teikums" kopstrādes telpu

Pēc veiksmīgas divu gadu pieredzes ar pirmo kopstrādes (coworking) telpu "Teikums", kuru atklāja 2017. gadā, nekustamo īpašumu attīstītājs HANNER investējis otras kopstrādes telpas izveidē - tā atradīsies apkaimē, kurā ir bijis iespējams sasniegt esošos panākumus - dinamiskajā Jaunajā Teikā. Jaunā kopstrādes telpa - "Teikums Teodors", tika veidota pamatojoties uz augsto pieprasījumu pirmā "Teikums" ietvaros, kur tādi Latvijas jaunuzņēmumi un uzņēmumi kā City24, European Lingerie Group, Learn IT un citi ir izvēlējušies strādāt, satikties un organizēt savus pasākumus.  Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Hanner, Jaunie projekti, Teikums, Jaunā TeikaKopstrādes telpas kļūst arvien pieprasītākas visur pasaulē un kā liecina Starptautiskā kopstrādes izaugsmes pētījuma rezultāti (Global Coworking Growth Study 2019), coworking telpu izveide turpinās savu izaugsmi arī šajā gadā (pasaulē kopumā prognozē 9.5% pieaugumu). Pamatojoties uz pirmā "Teikums" darba telpu augsto pieprasījumu, jaunais "Teikums Teodors" gaidīs 230 moderni domājošus cilvēkus no stabiliem uzņēmumiem un jaunuzņēmumiem, kuri novērtē produktivitātes nozīmi biznesā. 

Līdzšinējā pieredze liecina, ka coworking telpas ir pieprasītas gan stabilu uzņēmumu kolektīviem, kur darbinieku skaits svārstās no 5-15 cilvēkiem vai daļa kolēģu strādā attālināti, gan jaunuzņēmumiem un ārštata profesionāļiem. Noteicošā loma izvēlei par labu kopstrādes telpām ir to pievienotā vērtība - funkcionalitāte un vide. Darbinieki var fokusēties uz darba izpildi, jo nav jādomā par apkopēja noalgošanu, interneta pieslēgumu vai funkcionāla interjera izmaksām. "Teikums" piedāvā arī regulārus iekšējos pasākumus, papildina piedāvājumu ar personālvadības funkciju, kā arī nodrošina pilnvērtīgu infrastruktūru un pakalpojumus Jaunās Teikas ietvaros. Kopumā tā ir lieliska vieta, kur satikt līdzīgi domājošus kolēģus.

"Kopstrādes telpu fundamentāls virzītājspēks ir iespēja strādāt funkcionāli pilnvērtīgās telpās, kā arī satikties ar visdažādāko nozaru profesionāļiem, neatkarīgi no esošās pieredzes vai pieejamiem kontaktiem. Attīstot projektus, mēs domājam ilgtermiņā un sekojam līdzi pasaules tendencēm, lai piedāvātu klientiem efektīvākos risinājumus. "Teikums Teodors" ir Jaunās Teikas nākamais solis modernas darba vides iespēju paplašināšanā," stāsta HANNER uzņēmumu grupas valdes loceklis Mindaugas Valuckas.Nekustamais īpašums, Komercplatības, City24, Hanner, Jaunie projekti, Teikums, Jaunā TeikaŅemot vērā produktivitātes nozīmi biznesā, kā arī skumjo statistiku par tā līmeni Latvijā (saskaņā ar Ekonomikas Ministrijas vērtējumu, Latvijas produktivitāte ir apmēram 43% no Eiropas Savienības vidējā līmeņa), kopstrādes telpas ir veiksmīgs veids, kā veicināt profesionālo darbību. Tam ir vairāki iemesli, piemēram, esot blakus saviem kolēģiem vai citiem speciālistiem, var lūgt palīdzību par kādu problēmu "ar skatu no malas" vai pārslodzes brīdī novērst domas aprunājoties pie kafijas tases. Tāpat arī nekas neveicina paša produktīvu darbību vairāk kā citu coworking biedru mērķtiecība.

Viena no šī gada aktuālākajām tendencēm ir realizēt uz pieredzi balstītu pieeju darba vietu izveidē. Šī tendence ietver virkni raksturlielumu, kuri veicina cilvēka labsajūtu un produktivitāti darba laikā. Jaunajā coworking telpā "Teikums Teodors" jebkuram būs iespēja papildināt savu darba dienas pieredzi, izmantojot īpaši pielāgotas telpas, piemēram, telpas diendusai, telefona zvaniem vai zonu fiziskām aktivitātēm. Kopstrādes telpās pievērsta īpaša uzmanība interjera dizaina funkcionalitātei, kuru veidojuši daudzsološie arhitekti Kārlis un Rita Lauderi. Apvienojot to ar HANNER zināšanām ilgtspējīgu biroju veidošanā, ir radītas mājīgas telpas darbam, kurās cilvēki justos ērti un būtu patīkami strādāt katru dienu.

2017. gadā tika atklāta kopā strādāšanas telpa "Teikums Ausma" ar vairāk nekā 150 vietām darbam. Šogad "Teikums Ausma" tika iekļauta TOP 50 labāko coworking telpu topā Eiropā, turklāt sarakstā tā bija vienīgā kopstrādes telpa Baltijā.

 

Doles salā pieejams unikāls investīciju projekts

04.06.2019

alt
alt

Dzīvokļi, kādus atrast tikai Jūrmalā: Projekts "Ceriņu 3"

04.06.2019

Saistītās ziņas

alt

Ekspluatācijā nodotas tirdzniecības parka "Alfa" jaunās ēkas

alt

Komercobjekti - laba iespēja brīvos līdzekļus ieguldīt nekustamajā īpašumā

alt

15% atlaide pēdējiem dzīvokļiem un komerctelpām Slokas ielā 31

alt

IT uzņēmums Visma paplašinās un izvēlas biroju telpas kompleksā Business Garden Rīga

alt

Ober-Haus Komercplatību tirgus pārskats: aktivitāte investīciju tirgū saglabājas augsta

alt

Pēc rekonstrukcijas ekspluatācijā nodota viena no ēkām SWH biroju centrā

alt

"Starlex Real Estate" uzsāk biroju iznomāšanu jaunā biroju centrā "Riverside Offices"

alt

"Akropoles" Biznesa centrs piedāvā augstas klases birojus Rīgā

alt

Rīgas biroju tirgu tuvāko divu gadu laikā papildinās 100 000 m² jaunu platību

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Ciemats "Dailas" Ādažos - ideāla mājvieta labiekārtotā ciematā ar izcilu infrastruktūru

2

Kur meklēt sapņu dzīvokli Jūmalā? Projekts "Rīgas iela 49" pieejams pircējiem

3

Atvērto durvju dienas maratonā ciemos aicina arī Pārdaugavas jaunie projekti

4

Paaugstināta komforta dzīvokļi Purvciemā. Apskati klātienē "Hausmaņa Terases"!

5

Jaunums Ķengaragā! Jaunais projekts "Divi Krasti" ar skatu uz Daugavu, pie promenādes

6

Kā šobrīd izskatās Padures muižā? Īpašums pārdošanā par 250 000 EUR

City24 redaktora izvēle

alt

Kā šobrīd izskatās Padures muižā? Īpašums pārdošanā par 250 000 EUR

alt

Jaunums Ķengaragā! Jaunais projekts "Divi Krasti" ar skatu uz Daugavu, pie promenādes

alt

Ciemats "Dailas" Ādažos - ideāla mājvieta labiekārtotā ciematā ar izcilu infrastruktūru