Jūnijā "Bišumuižas" dzīvokļiem atlaides līdz pat 15 000 EUR

Jūnijs ir izdevīgs laiks visiem tiem, kas līdz šim apsvēruši iespēju iegādāties kādu no Bišumuižas dzīvokļiem. Par godu Līgo svētkiem, visu jūniju ir spēkā īpaša akcija, kad projekta attīstītājs EfTEN Capital četriem projekta dzīvokļiem piešķir atlaides no 5 000 līdz pat 15 000 EUR. Uzklausot klientu vēlmes, atlaides tiks piemērotas diviem divu istabu dzīvokļiem, vienam trīs istabu dzīvoklim un vienam četru istabu mājoklim, lai apmierinātu plašā pircēju loka dažādās prasības un vajadzības.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Mājokļu tirgus, EfTEN Capital, Bišumuiža "Esam gandarīti par lielo interesi iegādāties "Bišumuižas" mājokļus, tāpēc labprāt savus klientus iepriecinām ar īpašajiem piedāvājumiem, šoreiz piemērojot atlaides vairākiem dzīvokļiem ar pieprasītākajiem plānojumiem un platībām. Arī esošie "Bišumuižas" iedzīvotāji ik dienas var baudīt īpašas priekšrocības, piemēram, vajadzības gadījumā varam pircējiem nodrošināt ne tikai vienu, bet pat divas auto stāvvietas, kas izvietotas īpaši izbūvētā papildu stāvlaukumā", stāsta Normunds Muskats, projekta pārdošanas vadītājs. 

"Bišumuižas" mājas atrodas Komētas ielā, netālu no CSDD Bauskas ielā. Šobrīd ekspluatācijā nodotas pēdējās astoņas projekta ēkas ar 112 jauniem, pilnas apdares premium klases dzīvokļiem. Projektu veido mazstāvu apbūves 17 dzīvojamās mājas, ar plašiem balkoniem un terasēm. Visiem mājokļiem ir funkcionāli un ērti plānojumi, ko īpaši izceļ plašie logi un augstie mājokļu griesti, kas pēdējo stāvu dzīvokļos sasniedz pat 4,2 metrus. 

Ēku būvniecībā izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli un būvniecības risinājumi - "sendviča tipa" paneļi, "Knauf" tehnoloģiskie standarti, trīskāršā stiklojuma logi. Uzstādīta pārdomāta gāzes apkures sistēma un siltuma skaitītāji. Bišumuižas dzīvokļi ir energoefektīvi, ar lielisku  siltuma un skaņas izolāciju.  Nekustamais īpašums, Jaunie projekti, Nekustamo īpašumu darījumi, City24, Mājokļu tirgus, EfTEN Capital, BišumuižaProjektu ieskauj klusa, zaļa apkārtne un labiekārtota teritorija ar zālāju, apstādījumiem un košumkrūmiem. Iedzīvotājiem pieejamas plašas koplietošanas zonas un pagalmā vienmēr būs nodarbināti arī bērni, kuru priekam izveidots rotaļu un sporta laukums.  

Vairāk informācijas par svētku piedāvājumu iespējams uzzināt, sazinoties ar projekta pārdošanas vadītāju pa tālruni: 20266622, e-pastā: residential@eften.lv, vai pie Bišumuižas pārdošanas aģentiem - Arco Real Estate

EfTEN Capital ir lielākais nekustamo īpašumu pārvaldnieks, kas specializējas komercīpašumu investīcijās Baltijas valstīs. Kopš 2017. gada EfTEN Capital sevi ir pieteicis Latvijā arī kā dzīvojamā fonda attīstītājs. EfTEN Capital uzņēmumu grupa ar saviem meitas uzņēmumiem Baltijas valstīs pārvalda 45 komerciālo nekustamo īpašumu ēkas ar vairāk nekā 1000 nomniekiem. Kopējā pārvaldīto īpašumu vērtība pārsniedz 700 miljonus eiro. EfTEN Capital AS, kas dibināta 2008. gadā, ir izsniegta Igaunijas Finanšu uzraudzības iestādes alternatīvo fondu pārvaldības licence. Latvijā tā šobrīd pārvalda tādus komercīpašumus kā tirdzniecības centru "Domina", biroju centru "Duntes Biroji Biznesam", "Jūrkalnes tehnoloģisko parku", "Tērbatas Biznesa centru", T/C "RAF centrs" Jelgavā u. c.

Nekustamā īpašuma noslēpumi: ko vērts noskaidrot pirms mājokļa iegādes

10.06.2019

alt
alt

Arco Real Estate: Kopš gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas augušas par 1,7%

10.06.2019

Saistītās ziņas

alt

Decembris - dāvanu mēnesis "Liepziedos"

alt

Sagaidi Jauno gadu savās jaunajās mājās - izvēlies Saliena Park Apartments un sāc tajās dzīvot tūlīt!

alt

Ieskaties! Īres dzīvokļi ar samazinātu cenu

alt

Kā būvvaldē pieņemtais zaļais koridors mainīs nekustamo īpašumu attīstības kārtību

alt

CITY24.LV MĒNEŠA PROJEKTS: "Zelta Rasa" Mārupē

alt

Svētku sezonā IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS dzīvokļi pieejami ar atlaidi līdz 18 000 EUR!

alt

"Elijas Nami" attīstītājs saņem titulu "Veiksmīgākais būvniecības uzņēmums Igaunijā 2020"

alt

Vai mājoklis Rīgas centrā var sniegt klusumu?

alt

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

CITY24.LV MĒNEŠA PROJEKTS: "Zelta Rasa" Mārupē

2

Sagaidi Jauno gadu savās jaunajās mājās - izvēlies Saliena Park Apartments un sāc tajās dzīvot tūlīt!

3

Jaunajā Pierīgas kvartālā "Līčukrasti" notiks pirmā Klientu diena

4

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

5

MĒNEŠA PROJEKTS! Elijas un Maskavas ielas apkaimē top jauns dzīvojamais nams

6

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"

City24 redaktora izvēle

alt

Jaunākie māju piedāvājumi ar cenas samazinājumu līdz pat 20 000 EUR!

alt

Piedāvājums darītājiem: īpašums Aiviekstes upes krastā lauksaimniecībai un lauku tūrismam

alt

Aizmirstās Mežaparka pērles un nami, kas gaida savu otro "dzimšanas dienu"