Meklē mājokli Rīgas sirdī? Nāc uz atvērto durvju dienu 10 jaunajos centra projektos

Rīgas centrs var lepoties ar patiešām plašu jauno mājokļu piedāvājumu, tāpēc portāls City24.lv un projektu attīstītāji iesaka izmantot garo vasaras vakaru priekšrocības un 17.jūlijā aicina doties uz Atvērto durvju dienas maratonu, kad no plkst.16.00 līdz pat plkst.21.00 Rīgas centrā klātienē būs iespējams redzēt 10 jaunos projektus. 

Atvērto durvju dienas maratons ir unikāla iespēja jaunos mājokļus redzēt ne vien sludinājumu fotogrāfijās, bet arī klātienē. Izstaigāt, apskatīt, sataustīt, sadzirdēt un piedzīvot tās sajūtas, kas ir izšķirošas, pieņemot lēmumu par īpašuma iegādi.

Parker’s Elegantais dzīvokļu ēku projekts Parker’s atrodas Rīgas klusajā centrā, vēstniecību rajonā, Valdemāra un Melngaiļa ielas tuvumā. Ielas pusē atrodas četru renovētu koka ēku ansamblis, kurš klusā iekšpagalmā ieskauj 7 stāvu jaunbūvi PARKER’s, ar melno toņu materiālu izvēli fasādēs un ieejas portālos, kā arī lielisko panorāmas skatu uz pilsētu.

Projekta piedāvājumā ir divu līdz piecu istabu dzīvokļi, platībās no 40 līdz 149 m2, ar pilnu, ekskluzīvu īpaša dizaina iekšējo apdari, ar balkoniem un plašām terasēm augšējos stāvos.

 


Bibliotēkas Nams
Bibliotēkas Nams - reiz banka, reiz vieta grezniem restorāniem, avīžu un žurnālu redakcijām, reiz mājvieta Latvijas Nacionālajai bibliotēkai. 1910. gadā būvētā neoklasicisma ēka tagad ir ieguvusi jaunu elpu kā dzīvokļu projekts Bibliotēkas Nams

Atjaunotajā namā tiek piedāvāti dzīvokļi ar vienu, divām vai trīs istabām, platībā no 20 m2 līdz 80 m2, bez apdares, bet ar visām jaunajām komunikācijām, lai jaunie īpašnieki tos var iekārtot atbilstoši savai gaumei, prasībām un vajadzībām. 

Projekta gaitā renovētas un izgaismotas vēsturiskās fasādes, veikta dzīvokļu pārplānošana, kāpņu telpu un to gleznojumu restaurācija, jaunu komunikāciju izbūvēšana (apkure, ūdens, elektrība, kanalizācija, ventilācija), pagalma labiekārtošana un ēkas sadalīšana atsevišķos dzīvokļu un komerctelpu īpašumos.  

 


Čaka 36 
Aleksandra Čaka ielas 36. namu ieskauj askētiski gaiša ķieģeļu fasāde, bet iekšā ikvienu sagaida silti, gaismas caurstrāvoti un eleganti mājokļi. Vēsturiskajā namā pieejami divu līdz četru istabu dzīvokļi ar pilnu apdari, iebūvētu virtuves tehniku, vannas istabas santehniku, ozolkoka grīdu, jauniem logiem un čuguna radiatoriem.

Projektā kopumā ir vien 11 dzīvokļi, no kuriem divi atradīsies ēkas jumta (bēniņu) stāvā. Papildus ērtībām dzīvokļa komplektācijā ir mantu glabātuve nama pagrabstāvā un slēdzams, bruģēts iekšpagalms ar atpūtas soliem un gaismas laternām.

 


Art Luxury House
Dzīvojamo ēku komplekss Art Luxury House ir viens no ekskluzīvākajiem dzīvokļu namiem Rīgā, kas atrodas pilsētas Klusajā centrā - Strēlnieku ielā 7, iepretim pasaules mēroga jūgendstila pērlei Alberta ielai.

Dzīvokļi šajā projektā šobrīd ir vieni no labākajiem nekustamā īpašuma investīciju objektiem Rīgas vēsturiskajā centrā ar vērtības pieauguma perspektīvu. Ēkas tuvumā atrodas vairākas ārvalstu vēstniecības un parki, kā arī iecienīti restorāni un kafejnīcas.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari un remontu. Dzīvokļu īpašniekiem ir pieejamas autostāvvietas ar vai bez nojumes, kā arī noliktavas telpas. Ēkās ir diennakts uzraugs un videonovērošana.

Projektā pieejami dzīvokļi ar platību, sākot no 52 m2, līdz pat 238 m2 plašiem apartamentiem ar jumta terasi un džakuzi. 

 


Blaumaņa 34
  Ēka Blaumaņa ielā 34 celta 1915. gadā klasiskā jugendstilā un atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, drošā un skaistā vidē, netālu no Rīgas Vecpilsētas. Tā sastāv no divām funkcionāli saistītām ēkām - 7 stāvu mājas Blaumaņa ielas pusē un 3 stāvu mājas Pērses ielas pusē.  

Ēkā šobrīd norit renovācijas darbi. Renovācijas procesā tiks atjaunota un izgaismota ēkas fasāde, atjaunota ēkas abas kāpņu telpas, pilnībā nomainīti inženiertehniskie tīkli un atjaunots lifts. Katram dzīvoklim tiks uzstādīti siltuma skaitītāji. 

Ēkas abās kāpņu telpās kopumā atrodas 22 dzīvokļi un tie tiek piedāvāti ar dažādiem plānojumiem un platībām. Pieejamie dzīvokļi ir no 33.10 līdz pat 121.90 m2. Dzīvokļi netiks renovēti, tādejādi jaunajam īpašniekam dodot iespēju pašiem izveidot savu mājvietu atbilstoši jaunā īpašnieka gaumei.

 


Barona 30
Piecu stāvu ēka Barona ielā 30 celta 1907. gadā pēc arhitekta Aleksandra Vanaga projekta, bet atjaunota 2018. gadā, kuras laikā tika renovēta fasāde, pilnībā pārplānoti dzīvokļi, nomainītas visas inženierkomunikācijas un izbūvēts lifts. 

Piedāvājumā ir renovēti dzīvokļi ar kopējo platību 54,8 - 136,50 m2. Visu dzīvokļu apdarē izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli: masīvkoka ozola parkets, durvis, palodzes un grīdlīstes taisītas profesionālā galdniecības uzņēmumā, trīspakešu koka logi, čehu čuguna radiatori, augstākās kvalitātes Šveices ražotāja "Kartell by Laufen" podi un izlietnes, vannas no "CasaDiVanna", augstvērtīgas liela izmēra akmens masas flīzes "Inalco", gaismas ķermeņi ar iespēju pagriezt gaismas starus dažādos leņkos (gaitenī, vannasistabā). 

 


Park Residence
Park Residence ir mūsdienīgs projekts, kurā kultūrvēsturiskais mantojums sastopas ar modernu, estētisku dzīvojamo platību mūsdienīgiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, dāvājot pagātnes vērtības mūsdienu ērtībās.

"Park Residence" namā iespējams iegādāties funkcionālus augstas klases studijas tipa vai studijas tipa dzīvokļus ar vienu guļamistabu (13 m2 līdz 36 m2), gan ar pilnu iekšējo apdari, gan balto apdari. 

Pagalms ir eleganti labiekārtots - apzaļumots, ar soliņiem un velo novietnēm, apgaismojuma laternām. Ņemot vērā mūsdienu cilvēku vajadzības pēc telpām, kur iespējams uzglabāt riteņus, slēpes, ratus u.c. lietas, nama iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja iegādāties mantu glabātavas.  

17. jūlijā Atvērto durvju dienas maratona ietvaros, Alfrēda Kalniņa ielā 1, plkst.19:00 notiks lekcija, kurā "Latio" Mājokļu tirdzniecības vadītājs Ermīns Sniedze kopā ar Robertu Nilli no "Renture" sniegs informāciju par ilgtermiņa un īstermiņa īres iespējām, izaicinājumiem un jautājumiem, par kuriem būtu jāzin katram, kas grib pelnīt ar savu īpašumu.

 


Kvartāls 5-26
Kā saka projekta attīstītāji, Kvartāls 5/26 ir 20. gadsimta sākuma vēsturiskā pieminekļa rekonstrukcija, oda nacionālā romantisma arhitektūras stilam. 

Kvartālu veido trīs ēku ansamblis, kas rada vienotu dzīves telpu visiem, kas novērtē klasiskās arhitektūras un moderno tehnoloģiju apvienojumu. Augstākās klases inženiertehniskie risinājumi, pārdomāts un ērts plānojums, labiekārtotais pagalms rada šeit patiesi jaunu dzīves kvalitāti. Ēku interjers balstās uz mūsdienīga dzīvesveida funkcionālajiem aspektiem - dabīgi elementi apvienojumā ar augstas kvalitātes tekstila un apdares materiāliem rada unikālu komforta un mājīguma atmosfēru. 

Projektā kopumā pieejams 21 pilnas apdares dzīvoklis, no vienas līdz četrām istabām, platībās no 29 - 96 m2. Trīs no mājokļiem ir izbūvēti divos līmeņos un atradīsies ēkas jumta (bēniņu) stāvā. 

 


Ernesta Birzn
ieka - Upīša iela 10
  Komfortabli un kvalitatīvi dzīvokļi pilnībā renovētos jūgendstila namos pašā Rīgas centrā, Ernesta Birznieka - Upīša ielā 10 un 10A. Kopumā kompleksā ir 56 dzīvokļi, ieskaitot 6 unikālus divstāvu dzīvokļus ar panorāmas skatu uz pilsētu. Bonusi: pagalms ar 50 autostāvvietām un pamatīga apsardzes sistēma.

Dzīvojamie mami renovācijas darbu laikā atjaunoti atbilstoši visaugstākajām mūsdienu prasībām - mājām ir nostiprināti pamati, atjaunotas namu fasādes ar jaunam gaišām krāsām un modernu apgaismojumu, nomainīts jumta segums, pilnībā nomainītas komunikācijas, elektriskie un  inženiertehniskie tīkli, kā arī visi nesošie starpstāvu pārsegumi. Ēkās ir pilsētas centralizētā apkure ar termoregulāciju un individuālo skaitītāju katram dzīvoklim, kāpņu telpās ierīkoti "Schindler" firmas lifti.

Dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, izmantojot augstvērtīgus materiālus no Vācijas un Somijas ražotājiem. Dzīvokļi ir siltināti, ar parketa grīdu, koka logiem un ventilācijas sistēmu. Tāpat mājokļos uzstādītas ugunsdrošas ieejas durvis, ātrgaitas optiskais internets un TV. 

 


Ganību dambis 11
Jaunus vaibstus tuvākā gada laikā iegūs Ganību dambis. Nekustamo īpašumu attīstītājs "Bonava Latvija" šeit realizēs jaunu dzīvojamo projektu - trīs piecu stāvu mājas, piedāvājot 133 jaunus un pārdomātus dzīvokļus, platībās no 44m2 - 84 m2, kas būs gudra alternatīva tiem, kuri vēlas dzīvot  klusajā centrā, taču nav ar mieru pārmaksāt. Jaunie mājokļi atradīsies turpat netālu no galavaspilsētas pieprasītā rajona, bet par pieejamām cenām, nezaudējot augstus kvalitātes standartus. 

Mājokļos plašuma un gaišuma sajūtu radīs lielie logi un augstie griesti - dzīvojamo telpu augstums sasniegs gandrīz trīs metrus. Iedzīvotājiem būs pieejama koplietošanas jumta terase - tā atradīsies nama 5. stāvā un būs atvērta visiem mājas iedzīvotājiem. Ēku jumtus ir plānots labiekārtot, veidojot dažādas zonas darbam un atpūtai. 

Papildu ērtībām katram dzīvoklim būs personīgā mantu glabātuve, kas būs iekļauta dzīvokļa cenā. Teritorijā paredzētas arī auto stāvvietas ar apzaļumotiem jumtiem. Tāpat jāpiemin daudzveidīgas atpūtas iespējas un kaimiņu kopābūšana - namu pieguļošajā teritorijā būs vairākas brīvā laika izmantošanas iespējas gan lielākiem, gan mazākiem māju iedzīvotājiem ar rotaļu laukumiem, piknika zonu ar koplietošanas grilu un piknika galdu. 

Norises vietā - Ganību dambī 11 būs iespēja saņemt detalizētu informāciju par jauno biznesa klases projektu Rīgas centrā, uzzināt vairāk par dzīvokļiem un to cenām, iepazīties ar plānojumiem un apdares materiāliem, kā arī apkaimi.

Īpaša atlaide pirmajām 10 rezervācijām!

 


Atvērto durvju dienas maratons norisināsies arī Pārdaugavas, Mežaparka, Ķīpsalas, Imantas, Teikas, Baložu, Piņķu, Jūrmalas un Mārupes jaunajos projektos. Plašāku informāciju par Atvērto durvju dienas maratonu un dzīvokļu projektiem lasi kampaņas mājas lapā  Katrs, kurš pieteiksies un apmeklēs Atvērto durvju dienas maratonu (vienu vai vairākus objektus), piedalīsies konkursā, ar iespēju laimēt dizaina stāvlampu no DECCO CENTRS! Vairāk par konkursu: šeit!   

21 jaunais projekts vērs durvis apmeklētājiem vasaras Atvērto durvju dienas maratonā

04.07.2019

alt
alt

Atklāj dzīvošanas iespējas Jūrmalā - apskati jaunos projektus atvērto durvju dienā

05.07.2019

Saistītās ziņas

alt

Aicina uz atvērto durvju dienām jaunās privātmājās Garkalnē, Priežu ielā

alt

Novembrī notiks individuālās klientu dienas jaunajos projektos!

alt

"Liepziedu" atvērto durvju dienas novembrī

alt

Oktobra atvērto durvju dienas "Liepziedos"

alt

Atvērto durvju dienas apmeklētāji atzinīgi novērtē "Liepziedu" labumus

alt

Atvērto durvju diena IRIS SHAMPETERIS APARTMENTS: mājas B un C ir nodotas ekspluatācijā

alt

Rudens Atvērto durvju dienas maratons JAUNAJOS PROJEKTOS

alt

Jaunākās paaudzes dzīvesvieta Rīgas centrā: atvērto durvju diena projektā CENTRUS

alt

Nāc un iepazīsti renovēto ēku kompleksu zaļajā Čiekurkalnā - projektu Šreienbušas nami!

Karstākie jauno projektu piedāvājumi!

  • Karstākie dzīvokļu un māju projektu piedāvājumi Rīgas apkaimēs un Pierīgā.
  • Īpaši izdevīgi un pieejami cenu piedāvājumi, bonusi un pavisam svaigs mājokļu papildinājums jauno projektu tirgū.
  • Izvēles iespējas ikvienai auditorijai. Ja esi jauna mājokļa meklējumos, šī būs īstā vieta!

Lasītākās ziņas

1

Aktīvi turpinās Saliena Park Apartments 7. mājas dzīvokļu rezervācija

2

MĒNEŠA PROJEKTS: unikāli dzīvokļi Pārdaugavā ar privātu un slēgtu zaļo teritoriju

3

"Kvartāls B91" - jauni, mēbelēti dzīvokļi pašā Rīgas centrā

4

Jaunie projekti kļūst pieejamāki – YIT LATVIJA paplašina piedāvājumu ar standarta klases projektu Purvciemā

5

Juglas ezera krastā tiek attīstīts jauns daudzdzīvokļu ēku komplekss "Ezerjugla"

6

Dzīvošanai un atpūtai pie jūras – jauns dzīvojamais projekts "Katrīnas Muiža"

City24 redaktora izvēle

alt

Nedēļas māja: mājīgais nams Vējupes krastā, Ādažos

alt

5 karsti jaunumi, kurus vari apskatīt MĀJU klientu dienās

alt

Klientu dienas apbūves zemēm Ādažos, Carnikavā, Mārupē un citur